Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Robin Hood

Czy wy wszyscy nie widzicie , że te działania służą aby firma splajtowała, tak mocno zadłużona firma nie ma innego wyjścia jak tylko tak działać aby polski rząd za to zapłacił. Opamiętajcie się ludzie jesteście marionetkami w rękach amerykańskich biznesmenów.

Do malpki

Podpisz się nazwiskiem to przyjdę!

Malpka

Qrwa wy wszyscy robicie z siebie malpy tutaj. Idź i powiedz co ci nie pasuje prosto w ryj

rózowa panterka

Zastanawia mnie DLA JAKICH słuzb specjalnych pracuje Krystian B. Bo mam wrażenie ze dla Różowej Pantery jak wchodzi na chale zawsze spuszczona głowa niby nic go nie interesuje a oczy latają mu jak wsciekłej rudej wiewiórce zapewne jeszcze w (usunięte przez administratora) ma kamerę OBROTOWĄ lub parę dodatkowych oczu zeby lepiej widziec i podp...lac swojej Różowiutkiej Panterce.

Leszno
kociak

nie interesuj sie bo dostaniesz kociej mordy

Wujek

Mam Tylko jedno pytanie jesli moge zadac skąd to wszystko wiecie ?

Do Tyriona

Jaki król taki dwór :)

Planeta małp

Jest u mnie na osiedlu dziewczyna z zespołem downa ma jakieś 7 lat a jest bardziej dojrzała niż ten typ bo kto w pracy chodzi z nałożona na twarz maską małpy i na pół hali krzyczy uuu uuu uuu a potem rzuca w pracowników bananami i taki typ został liderem boje się myśleć co inni kandydaci sobą reprezentowali skoro wybrali takiego błazna

Krystian to Twoje 5 minut.

Krystian ma szczęście, że na jego zmianie są charakterne chłopaki bo gdyby mnie potraktował tak jak Wieska to Rymer słuchałby do Wielkanocy o tym na co lider spawarek pozwala sobie w pracy.

Nizlomny

Masz racje szkola stasia ale w tym wypadku uczen przerusl nauczyciela jest to najwieksza podpierdalajaca gnida zakladowa

Borkowski&Brzozowski

O ile dobrze pamiętam to Staszek von Ząbwyrwał załatwił Krystiankowi robotę,tak więc wiecie czyja szkoła się kłania-szkoła nieróbstwa,kombinatorstwa i podpier.dalania.Podobno Krystian był najlepszym uczniem i zarazem pupilem docenta Staszka!

.....

Chrześniak tego Staszka co jest wójkiem Rymera

Dzięki za ostrzenie

Chodzi ci o ta faje Krystiana który na nocach zawsze ma czas na to żeby zrobić kolegą ze spawarek dowcip? Wyłączanie robota w trakcie cyklu, rzucanie kamieniami z bębna w pracowników to te dowcipy które kiedyś skończą się poważnym wypadkiem a to nie koniec jego pomysłowości...

Borkowski konfi

Uważajcie na tego nieroba bo donosi i to grubo donosi koledzy,te wpisy o fajeczce o 13 to tez jego sprawka!8 godz przełazi i węszy,tu zagladnie tam pogada zgrywa dobrego kolegę ale tak naprawdę to jest kawał... sami sobie dopiszcie!Pamiętaj panie B. Tychy są małe!

fujaro

Za prace którą wykonuje mam placone

wasz szef

mam wszystko w (usunięte przez administratora) i co? i tak mi nic nie zrobicie stare układy są i do puki będą to mam was w głębokim poszanowaniu. a niech się kto odważy co na zebraniu powiedzieć od razu hola ze dwora,macie stać i machać jak barany tymi głowami wtedy ja będę nadal się napinał i udawał że was bronie i gdyby nie ja to wiecie , hahahha

Wujek

O To byl wpis jakiegos dupoliza:-) co ma piekna stawke i nadgodziny zapewnione na zakladzie:-)

prawda boli

pan piotr jest tyle wart co jego obietnice, tak samo pan k.k , i prawie cała góra z małymi wyjątkami,my na dole robimy swoje kadra zarządzająca jest cała do wymiany, jak szefem logistyki może być informatyk halo halo to tak jak by lekarzem został ksiądz obudźcie się i ten kierownik k słoma z butów jak on ludzi traktuje, jak się odnosi do podwładnych np. pączka tragedia, zero pojęcia , zróbcie mu szkolenie stanowiskowe a najlepiej w końcu zwolnijcie bo jeśli on zostanie to okręt dalej będzie tonął

żenada

Po co to pisanie jak nie pasuje to wypad jeden z drugim.Jesteście żałośni.Narzekasz i płaczesz a dalej tu pracujesz.KAŻDY ORZE JAK MOŻE

Życie jest warte więcej niż dzienna stawka

Pod koniec ubiegłego roku Piotrek w tajemnicy :P przed pracownikami poleciał do USA pewnie został zaproszony do siedziby w Detroit po tym jak złożył wypowiedzenie żeby wyjaśnić dlaczego osoba która zrobiła tak dużo dla firmy chce ją opuścić a na miejscu zachował się jak Zaczyk i powiedział jakim Fontane jest pracodawcą oczywiście na swoją korzyść gdzie w Polsce przy Joe udawał wzorowego i zadowolonego pracownika na efekty tej wizyty nie trzeba było długo czekać po niecałych trzech miesiącach od złożenia wypowiedzenia przez nowego dyrektora Joe pożegnał się z nami w dość dziwnych okolicznościach Piotrek udawał zaskoczonego tym że go zastąpił mimo że wszystko było ukartowane zanim wsiadł do samolotu a Ogiegło który miał naprawić to co Piotrek zepsuł odliczał dni do końca stażu .Panowie i Panie niedobrze mi się robi od tego całego gadania dyrektora a Piotrek to osoba która przekona nas żebyśmy oddali mu bieliznę jeśli będziemy go słuchać wystarczająco długo ale czy warto skoro nie miał skrupułów żeby okłamać swojego byłego przełożonego to ile jest prawdy w tym co mówi do nas teraz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy