Opinie o Transpost S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Transpost S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transpost S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transpost S.A. w Poznań

bloom

jak tertaz wygląda praca jako kierowca w ten firme? kieruneki, pieniądze, atmosfera?

długi

pozdrawiam starą ekipe długi

paulo

atmosfera spoko i to mnie tu trzyma. dyspozytor nie drze się na ciebie, można się dogadać. jakby płacili diety szybciej byłoby idealnie, ale póki co czekam, bo ma się poprawić...

Były
@paulo

Jesteś chyba jednym z ostatnich naiwnych idealistów, wierzących w deklaracje, że w tej firmie "coś się poprawi"... Chyba mało znasz branżę transportową, w której - pewnie nie zauważyłeś - w 2008/2009 nastąpił potworny kryzys, pogłębiony postępującą zapaścią od 2014 roku, gdy Rosja i Unia wzajemnie potraktowały się embargiem i licznymi utrudnienia, a dodatkowo Niemcy zaczęli przeciwdziałać polskiej konkurencji. Na szczęście Ty tej świadomości nie masz, stąd nie cierpisz na problemy ze snem (pewnie wprost przeciwnie: śpisz dobrze), bo przecież w Transpoście Cię zapewnili, że "będzie się poprawiało" :))))))

KKKK

Witam,i co dalej w temacie- że nie płacą też wiem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Transpost S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
jeszcze pracujacy

kasa dalej po 6tyg.narazie likwiduja polowe taboru.a reszte.........

gol

(usunięte przez administratora)...nie ma z kim rozmawiać...dajcie sobie spokój z tą firmą

lech

"informacja" (w niektórych kręgach zwana plotką tudzież propagandą) mogła jak najbardziej pójść, a rzeczywistość jest niestety inna..

adam

nie wiem czy slyszeliscie ale poszla informacja, że firma sie ustabilizowala i maja placic regularnie tak jak kiedys

Lobo

Witam, poszukuje Kierowców C+E, na Europę zachodnia i południową,zapraszam do kontaktu: aneta.kuczynska@lobohr.pl

man

Witam. Nie polecam tej firmy nie placa na czas

MOZNA NA DZIAŁALNOŚCI TYLKO POTRAFIĄ PARE DNI SIE SPUŹNIAC Z PRZELEWAMI

nick

no to chyba myslisz o innym transposcie bo w tym poznańskim pracuje juz prawwie 10 lat i to ze przepracowałem milion godzin,przejechalem milion km,zarwałem milion nocy nie zostało nigdy docenione ani nagrodzone.chyba ze masz na myśli stanowiska dyrektorskie.....

kierowca bombowca

Witam, firma szuka kierowców we Wrocławiu. Oferuje śmieszne pieniądze i zero socjalu. Siedziba jest w Poznaniu więc sam musisz sobie radzić nie ma serwisu itd. Praca tylko dla zdesperowanych.

Henek - 2011-10-26 14:44:33 A może wiesz kolego jak płacą we wrocławiu kierowcom kat.C i co to za praca? Z tego co wiem to dystrybucja, codzienne powroty do domu. Najlepiej zadzwoń do nich i dopytaj.

Henek

A może wiesz kolego jak płacą we wrocławiu kierowcom kat.C i co to za praca?

drajwer

warunki na ciągnikach bardzo przyzwoite, a co najważniejsze - bez przeginania na tacho, a kasa zawsze terminowo na koncie. Samochody nowe, nie trzeba się bawić w mechanika. Warto spróbować, bo tak poukładanych pracodawców mało jest teraz na rynku, wiem coś o tym :/

?
@drajwer

Jak ja lubie - takie opinie, raz na jakiś czas jakiś dyrektorek, albo kierowniczek z HR wchodzi na taką stronke i probuje napisać coś pozytywnego, afakt jest taki ,że u nas wkraju juz prawie nie ma normalnych firm. Wiekszość(usunięte przez administratora) , bo panstwo im na to pozwala. Zeby cos zmienic ,trzeba zagłosować na kogokolwiek ,tylko nie (usunięte przez administratora). Bo niedługo to bedziemy sie pod posiłki na miescie zgłaszać z Opieki. Pozdro.

graż

ogólnie atmosfera ok jest problem tylko w tym że jak ktoś mniej im się spodoba to wylot bez podania większej przyczyny

to jeszcze teraz powiedz ile oszczędności po jednym kursie obstawiasz?:)

kolo

ile tam sie za rabia ??? na godzine macie ??

ricky

dokładnie jak Pan wyżej