Opinie o Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. w Radomsko

Joanna

Jak obecnie pracuje się w Ball Packaging Europe Radomsko? Na co mogą liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Jak ocenisz firmę jako pracodawcę?

Wojtek
@Joanna

Nie ma już Ball Packaging Europe.

tomek

A wiadomo czy mają teraz jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

obecnie na polodniu

drukarz

pytalem konkretnie o prace na produkcji wlasnie jako drukarz

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o..
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
drukarz

Ale na jakie pieniadze mozna liczyc? nie chodzi o to zeby ktos powiedzial ze dokladnie tyle i tyle tylko jakis przedzial np ze mozna liczyc na jakies 2000 tys czy tez 3000...o to pytam.

maszynista
@drukarz

Wynagrodzenie drukarzy jest różne w zależności od regionu, pomorze płaci bardzo dużo, południe mniej. W jakim regionie pracujesz obecnie ?

Mały

Niestety nie widzę różnicy. Jak ktos chce powiedzieć to powie bez znaczenia czy w pracy czy na forum. Nie ma żadnej roznicy jak dla mnie.

Mały

Tu nikt miedzy soba nie mowi ile zarabia a maja pisac na forum? Z tego co wiem to nikogo nie szukaja

Mały

Tu nikt sobie nawzajem nie chce powiedzieć ile zarabia a myslicie ze napisza? Z tego co wiem to nie szukaja.

drukarz

Nie to ze szukaja tylko pracuje u konkurencji i sie zastanawiam nad roznicami w sensie mozna by rozwarzyc przejscie oczywiscie jesli byla by taka opcja

drukarz

powie ktos ile mozna zarobic tam jako drukarz

justa

hmm bardziej myslałam na stanowisko kontrola jakości, a sa tam takie stanowiska dla kobiet takie j/w

justa

Witam mam pytanie czy są przyjęcia dla kobiet? i czy pracują tam kobiety? na jakich stanowiskach? bardzo prosze o informacje

koko

pracuje w press radomsku i mysle się przenieść do balla ponoc tam lepiej placą niż w press glasie albo w recanie recan zgniatają puszki który jest kolo balla tez lepiej placa niż w press glasie? bo tak slyszalem od znajomych

elm

Piszecie totalne głupoty o tym mobbingu, że stres itp. Wiadomo, że na tą stronę wchodzą tylko frustraci więc ja coś napisze z mojego punktu widzenia. Na minus na pewno warunki: hałas, wibracje, chemia. Z tego typu rzeczami można się spotkać w większości takich firm. Co do atmosfery się nie zgodzę bo można wyjść na przerwę w dowolnym momencie i z większością pracowników pośmiać się trochę. Z tego co zauważyłem to tylko młodzież tam chodzi i narzeka na co popadnie. Nigdzie nie jest idealnie ale zarobki jak na warunki Radomszczańskie są wysokie. O mobbingu nawet nie ma się co rozpisywać bo jak się ktoś opieprza i nic mu się nie chcę to się nie dziwie, że kierownictwo zwraca uwagę ale kierownik ani razu nie powiedział do mnie złego słowa i nie pogadaniał do pracy (ŻADEN KIEROWNIK) czego nie można powiedzieć o Indesicie gdzie atmosfera jest traficzna. Ja pracowałem na hali i ani ja i reszta załogi nie musieli jakoś szczególnie się narobić ale nie wiem jak jest na magazynie. Co do urlopów i dni w jakie się pracuję jest napisane wyżej i jest to prawda więc nie muszę nic dodawać. Praca godna polecenia dla osób odpornych na czynniki zewnętrzne o których napisałem na początku. Druga sprawa, że ciężko tam się dostać i nikt nie jest głupi, żeby odchodzić z takiej roboty, szczególnie osoby starsze. Pozdrawiam i bez wypisywania głupot frustraci.

kkk

Pracuje się w Święta Wielkanocne. Boże Narodzenie wolne.

asia

Mam pytanko;czy na produkcji lub w kontroli pracują kobiety,i czy w Święta Bożonarodzeniowe i Wielkanocne się pracuje u was?

meggan

super firma

adrian

To ja zapytam kiedy w ogóle ostatnio Ball Packaging przyjął kogoś tutaj do pracy? Bo jak tak patrze na daty wpisów to chyba dawno nie prowadzili żadnej rekrutacji, prawda? czy to tylko takie moje wrażenie? W sumie może to byc oznaką dobrych warunków, jesli ludzie nie odchodzą z pracy. Z góry dzięki za informacje.

azi

mam pytanie co się robi w kontroli jakości w tej firmie?

przyszły pracownik

witam potrzebuje informacji, jak wygląda praca jako specjalista ds utrzymania ruchu, jak traktują, możliwość awansu , rozwoju, jak z kasą itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o.