Opinie o Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. w Radomsko

Jakie są warunki zatrudnienia w Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o.?

Anna Nowy wpis

Jakie zarobki w firmie ? Czy występuje (usunięte przez administratora)wśród pracowników ? Jak wyglada atmosfera w firmie i czym zajmują się tam kobiety?

Ola

Jakie są zarobki na początek w Ardagh Metal Packaging Poland Sp. z o.o.? Na produkcji i na wózkach? W jakim systemie pracuje się w tym zakładzie?

@Ola

System 5-brygadowy, 3-zmianowy. Zarobki różnią się w zależności od stanowiska ale raczej nie spadają poniżej 6000 zł brutto.

Xxx
@Gość

6000 brutto?

Aleksandra Nowy wpis
@Gość

Czyli najmniej wyjdzie 6 tys brutto? na których? i skoro to zależy to pewnie można więcej, więc które to te lepiej wynagradzane będą?

Qwas Nowy wpis
@Aleksandra

A to myślisz że wygląda to tak, że przyjdziesz i powiesz "chce tu i tu bo tutaj najwięcej dajecie" ?

Leszek

W ogłoszeniu na operatora maszyn nie podano kwoty wynagrodzenia. Poda ją tu ktoś wraz z informacją czy potrafią się odezwać po rozmowie rekrutacyjnej z odpowiedzią? Bo bez tego nie wiem, czy w ogóle rozważać zmianę pracy.

@Leszek

Na rozmowie wszystkiego się dowiesz.

Leszek
@Andre

Bywałem już na takich rekrutacjach, gdzie nie podawali żadnych konkretów, dlatego wolę wiedzieć z czym, do kogo i po co idę. To jakaś pilnie strzeżona tajemnica, ile za pracę mogę tu dostać i czy mają w zwyczaju dawać informację zwrotną?

@Leszek

Ja się dowiedziałem od razu. Ale faktycznie jest to po części tajemnica, jako operator maszyn może to być brutto 4000-4500, a jako technik dekoratora na początek 5000-5500 ( może nawet więcej nie mam pojęcia) Ja obecnie mam 6500. Co ważne nie musisz odrazy się decydować, jest opcja przyjścia na dwa dni aby zapoznać się ze stanowiskiem i ewentualnie podjąć decyzję.

Łucja
@Andre

Cześć, a to 6500 to sama podstawa, czy z wliczonymi premiami jakoś albo coś w ten deseń? Daj znać, czy do tego jeszcze coś jest, czy to już wszystko.

@Łucja

Podstawa + dodatek nocny. Premia jest tylko roczna, teraz po zmianach ma być uzależniona od chorobowego i innych jakiś czynników. Z tego co pamiętam to 1400 euro brutto w przeliczeniu na złotówki po kursie, ale też coś ostatnio podnieśli. Zdarzają się jeszcze jakieś dodatki ale to rzadko. No oczywiście jeszcze jest dość spory socjal. A najlepsza kasę można zrobić nadgodzinami z którymi nie ma problemu. Łatwo policzyć. Mając po cztery pięć dni wolnego miedzy cyklami, można wygospodarować jakiś dzień na dodatkową prace, w sumie dwa trzy razy w miesiącu i to czyni różnicę.

Aleksandra
@Stanek

no i ten dodatek nocny to ile z tej kwoty wynosi? Zastanawiam się ile max tu da radę wyciągnąć biorąc wszystkie możliwe dni na pracę. Ktoś próbował może? ciekawe jaki efekt

@Aleksandra

Liczyć nie potrafisz. Ile by ten dodatek nie wynosił końcowa kwota jest zawsze taka sama jak na umowie. A ile można zarobić max tak na szybko. Biorąc styczeń, pracując w tym systemie zakładając że masz wszystkie dni odpracowane, masz 12 dni wolnego czyli teoretycznie możesz przyjść na nadgodziny. Mając podstawy 6500, czyli stawka godzinowa to w przybliżeniu 38zł x 2, bo to setki. Końcowa kwota 7300 brutto z samych nadgodzin. Proste nie...

@Aleksandra

Co to za pytanie: co by było gdybym trafiła szóstkę w totolotka...."Ktoś może próbował? Ciekawe jaki efekt". Trzeba zacząć grać.

Qwas
@Stanek

W styczniu to niemożliwe, bo na pewno nie będzie miał odrobionych godzin. Poza tym nie będzie miał możliwości tyle razy przyjść. I kolejne najważniejsze stawka za godzinę jest inna, Przy 6500zl brutto to byłoby to ok. 31zl x 2 bo 100%. 31 dlatego że godzinowa stawka jest liczona od podstawy,a nie łącznej kwoty razem z dodatkiem. Od tego roku będzie to trochę korzystniej, ale chcesz wiedzieć dokładnie idź na rozmowę.

@Qwas

Czytać ze zrozumieniem, napisałem "zakładając gdyby". Wszystko jest możliwe, wystarczy projekt i robisz nawet miesiąc po 12 godz. A takie bywały, a stawka jest liczona po nowemu i też w przybliżeniu.

Qwas
@Stanek

Pisz o realiach, a nie o teorii. Tyle w temacie. Pracuje tam i akurat mówię tak jak jest.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o..
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Operator kalmara
ERONTRANS SP. Z O.O

Jaki dress code obowiązuje w Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o?

Pracownij

Dzień dobry, w firmie nie ma określonego dress code'u.

Jak wygląda ścieżka kariery w Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o? Czy trudno jest zdobyć awans?

ktoś

Wszystko jest możliwe. Aktualna nazwa firmy: Ardagh Metal Packaging Poland Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o?

Miki

Obecnie firma nazywa się ArdaghMetal Beverage Poland Sp. z o.o.

Tomcio Paluch

Określ się co 'znacza' narzędzia pracy ? Na większości stanowisk masz swoją imienna szafkę narzędziowa....

Błażej

Podpowie mi ktoś czy mimo szalejącej pandemii firma prowadzi rekrutacje?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Andre

Poranna zmiana zatrzymuje zakład i wolne całe święta. Ale to jedyne wolne sięwita w roku.

Czy to prawda , że firma zmieniła nazwę oraz właściciela?

Wojciech

Od dawna nic tu nie dodaliście, skąd taka cisza? Jestem ciekaw co obecnie dzieje się w firmie, jesteście w stanie mi powiedzieć czy warto aplikować do Ball Packaging Europe? W poprzednich wpisach padły informacje, że można tu liczyć na zarobki rzędu 3800 zł brutto, czy takie warunki dalej tam obowiązują? Jestem ciekaw jaka Waszym zdaniem panuje tu atmosfera oraz czy jest możliwość rozwoju i awansu. Jeśli wiecie coś na ten temat, to koniecznie napiszcie.

Arek
@Wojciech

Cisza dlatego, że firma zmieniła nazwę / właściciela.

Mikołaj
@Arek

Jeżeli firma rzeczywiście zmieniła nazwę to mógłbyś napisać, jak aktualnie ona brzmi oraz dlaczego poprzedni właściciel zdecydował się sprzedać udziały?

Kolo
@Mikołaj

Teraz nazywa się Ardagh.

Czy są oferowane szkolenia dla pracowników?

Ball Packaging Europe Radomsko ma opinie dobrego pracodawcy. Jeśli komuś taka krzywda się dzieje to zawsze może zmienić pracę!!

szukampracy

A potrzebują obecnie do pracy?Gdzie można składać papiery proszę o info na xyz@mailmix.pl

telefon

albo zadzwonić pod 115 upss.

Andre

Najniższa stawka to 3 800 od tego dostajesz 80% przez pierwsze 3 miesiące przez kolejne 6 miesięcy 90% a dopiero przy przejściu na umowę na stałe dostajesz 100%.

Aaa

3800brutto czy netto?

Aaa2
@Aaa

Brutto

HR zakładu w Radomsku

Drodzy Pracownicy i osoby zainteresowane pracą. Na rozmowie kwalifikacyjnej każdy kandydat informowany jest o grafiku w jakim przyjdzie mu pracować, jeśli zdecyduje się na przyjęcie oferty pracy. Szczegółowo wyjaśniamy i informujemy o plusach (wynagrodzenie i inne benefity) ale również minusach (hałas, praca w grafiku, mała elastyczność w zakresie urlopów, temperatura na hali) i uciążliwościach pracy w naszym zakładzie. Dodatkowo, każdemu kandydatowi, którym jesteśmy zainteresowani, pokazujemy środowisko pracy, w którym przyjdzie mu pracować, tak by podjął decyzję o przyjęciu ofert pracy, w oparciu o jak największą liczbę informacji o stanowisku. Oczekujemy od pracowników, że będą realizować zadania na swoim stanowisku i egzekwujemy ich wykonanie. Uważam jednak, że na tym polega istota pracy, za którą każdy z nas otrzymuje wynagrodzenie. Staramy się kreować środowisko pracy, w którym ludzie chcą pracować. Rozumiem, że nie każdy czuje się zadowolony, lecz szanujemy naszych pracowników i nigdy nie utrudniamy im, gdy zdecydują się odejść z firmy. Chcemy pracować z ludźmi, którzy chcą być częścią tej organizacji. Podkreślę, że w ciągu dwóch ostatnich lat tylko czterech pracowników na 170 zdecydowało się z własnej inicjatywy odejść z pracy. Sądzę, że to jest najlepszy dowód na to, że nasza firma jest dobrym pracodawcą.

Lidia
@HR zakładu w Radomsku

Czy przyjmujecie kobiety na produkcję? Czy są obecnie rekrutacje?

Xxx

2000netto zarabia operator wózka. Tyle na start później 2300. Szału nie ma a obowiązków duzzzo. 350 palet na 8 godzin.i inne rzeczy dodatkowe. Ogólnie syf. Nie polecam

@Xxx

Podnieśli teraz nowi mają 3800 brutto

syzyf

zdecydowanie odradzam tą firmę! atmosfera jest skisła, rozmowy między pracownikami sprowadzją się albo do narzekań i jęczenia albo wzajemnego krytykowania i wytykania błędów. jak lubisz lizac tyłek- to jest to miejsce dla ciebie, gwarantuję że się odnajdziesz w środowisku.nie lubisz- czeka cie nagroda pod postacia mobbingu ze strony pomocnych kolegow i kolezanek. poza tym praca w stresujących warunkach za marne pieniądze bez szans na rozwój- robota świstaka typowa dla korporacji. ludziom woda sodowa uderzyła do głowy bo im się wydaje że jak pracują w korpo to są kimś lepszym i fajniejszym. wyżej sr**ą jak **** mają- w telegraficznym skrócie. aha! jeszcze przed przyjęciem do tak zacnego grona musisz pozwolic komuś na to, żeby wtargnął w twoje prywatne życie z buciorami. syf !

@syzyf

potwierdzam

xxx

Bardzo dobra firma jak na warunki radomszczańskie. Dobre zarobki, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, bony, karnety na basen/siłownię, dopłaty do biletów do kina/teatrów, prezenty na święta... Może na produkcji praca nie jest lekka, hałas i temperatura doskwierają, ale dla wytrzymałych naprawdę godne polecenia. Co najważniejsze umowa o pracę, bez żadnych zleceń i oszukiwania. Praca 8 godzin, w systemie trzy zmianowym, pięciobrygadowym.

Dony
@xxx

Kiedyś może i dobra firma teraz większość firm zatrudnia na umowę o pracę daje pakiet socjalny dla pracowników a pieniądze jakie oferuje się obecnie w tej firmie dla nowego pracownika nie wcale takie duże jak na panujące warunki i na umiejętności jakie musisz posiadać

Limit godzin trzeba zawsze odpracowac. Są okresy 4miesięczne i w nich trzeba odpracować godziny.Urlop jest rozpisywany, ale i tak jeszcze tego brakuje i godz trzeba odpracowac żeby wyszło że miesięcznie zrobiłeś 168h. @ Andre pominąłeś kilka stanowisk pisząc że zarobki sa od 2800netto.

Andre

Praca jest rzeczywiście specyficzna hałas na okrągło gorąco tylko w okresie letnim temperatura na hali jest przeważnie wyższa 8 do 10 stopni od temperatury zewnętrznej .system pięciobrygadowy pracujesz 7 dni po 8 godzin wolnego 5 dni lub 4 zależy jak skończysz zmianę nie wypracowuje się pełnego limitu godzin dlatego jest rozpisywanie urlop. urlop w okresie wakacyjnym jest zaplanowany odgórnie. na urlop idzie cała zmiana pozostali pracownicy muszą ją zastąpić pracujesz wtedy 7 dni 2 wolne. święta jedynie wolne Boże Narodzenie. jeśli nie posiadasz umiejętności manualnych ciężko przyswajasz nową wiedzę nie masz szans na pracę w tej firmie. zatrudniani są przeważnie pracownicy z doświadczeniem mechanicznym z wykształceniem średnim. nie jesteś operatorem który tylko wciskał przyciski. musisz poznać maszynę i potrafić ja rozebrać poskładać i ustawić na swoim stanowisku. są osoby które pomagają mają większą wiedzę ale gdy ich nie ma Radzisz sobie sam .oczywiście są wyjątki kontroler jakości wózkowy a i to nie do końca na produkcji pracuje tylko jedna kobieta i to w kontroli jakości na innych stanowiskach Potrzebni są technicy nawet w chemik też musi potrafić naprawić maszyny a nie tylko przeprowadzać badania i dozować chemię .zarobki są różne gdy masz umowę na stałe możesz liczyć zależności od stanowiska od 2 800 do 5000 netto. Są również pracownicy na produkcji którzy wchodzą drugi próg podatkowy już we wrześniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ardagh Group Radomsko Sp. z o.o.