Opinie o Firma "Jysk" w Radomsko Sierakowskiego 11

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Firma "Jysk", lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma "Jysk" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma "Jysk" w Radomsko Sierakowskiego 11

Maciek

Jysk radomsko porażka pracujesz pn wt śr a czwartek piątek wolne stres ..i nic więcej zwłaszcza na hali numer 3 nieprzyjemny kierownik Em.. jest okropny dowiedzą się do wszystkiego chyba nie ma co robić juz ....poprostu chyba lizus dyrektora który jest bardzo wporzatku nie polecam tego kierownika Emi..

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Firma "Jysk"? Można dołączyć rodzinę?

Maciek

Emilia
@Maciek

@Maciek, jak to działa? Skoro trzy dni pracujesz, to masz niecały etat? Daj znać, proszę.

frank castle Nowy wpis
@Maciek

Pracowałem 1.5 roku w Jysku przy kompletacji towaru i konsolidacji przeważnie na 3 hali z kierownikiem Em... Nie wiem skąd się wzięła twoja opinia na jego temat gdyż ja nie mogę powiedzieć jednego złego słowa na niego. Normalny życiowy facet wszystko mozna było załatwić.Wystarczyło przyjść i porozmawiać. Dla mnie najlepszy kierownik ze wszystkich zmian. Ekipa z 3 hali (usunięte przez administratora) mimo iż nie pracuje juz dwa lata dalej przyjaźnię się z niektóymi.

Jhgd Nowy wpis

A weekend wolny i zależy od trasy raz co dzień raz co drugi raz co 3 i ilości sklepów

Jhgd Nowy wpis

Pracuje jako kierowca na terenie Beneluksu Nie wiem jak U nas ale tam (usunięte przez administratora) normalna robota . Z windą składaną w naczepie ,wiele opinii czytałem i też są róże mi pasuje Podjeżdżasz pod sklep wysiadasz idziesz dać papiery idziesz do auta podłączasz kabel w naczepie z akumulatorami i otwierasz windę dzwi tylne . Przychodzi ktoś dostajesz paleciak i sobie działasz ma 3 na 1 punkt 5 czasem 10 i cały jak ciężkie to ktoś ci pomaga na windę postawić i na du i następna i to tyle w temacie

Magazynier
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spotkanie odbyło się na magazynie, poznałam różne stanowiska, także od razu wiedziałam dokłądnie na co się piszę. Od razu dostałam skierowania na badania i potrzebne dokumenty do wypełnienia. Miła atmosfera.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Perro

Jak oceniacie pracę na magazynie? Czy warto podjąć zatrudnienie w Centrum Dystrybucji w Radomsku? Jak kształtują się zarobki oraz jaka oceniacie atmosferę i stosunki między pracownikami a przełożonymi?

Anna

Hej mógłby ktoś podzielić się opinią o pracy w biurze w tej firmie? jakie są godziny pracy, zarobki i w ogóle atmosfera?

Misio

@Marek podbijam!!! też mnie interesuje stanowisko magazyniera w Radomsku. Dalej szukają?

Marek

Witam praca na magazynie w Radomsku jest aktualna ?

AnoniM

Trafiłem do Jysku, gdyż poniekąd dałem się skusić po rozmowie z pracownikiem jednej z agencji. Ów pracownik sprawiał wrażenie kompetentnego i uczciwego, choć nie ukrywał, że praca jest ciężka. Spróbowałem, lecz miałem problem z wyrobieniem normy. Przyczyną tego była nie tylko duża waga towaru, który trzeba było załadować, ale i inne czynniki, takie jak: brak przypisanego wózka na pracownika; fatalny stan wielu wózków; częste problemy z systemem zamówień; najważniejsza sprawa – ignoranckie zachowanie przełożonych, zarówno agencyjnego, jak i kierowników Jysku, którzy mieli „gdzieś” moje problemy. Nie mam trudności w komunikacji z innymi, w tym wypadku z przełożonymi, więc zgłaszałem swoje uwagi mówiąc, co myślę, m.in. o problemach z wózkami (gratami nadającymi się na złom!) oraz o dużych ciężarach, prosząc o przeniesienie na inne stanowisko/dział. Efekt tego był taki, że wszyscy otrzymali drugą umowę na dłuższy okres, natomiast ja na miesiąc. W taki sposób pozbyli się mnie. Prosiłem o przedłużenie umowy, tłumacząc, że jestem w trakcie kosztownych studiów, że potrzebuję pracy. Po wygaśnięciu umowy zwróciłem się do dyrekcji na piśmie, przedstawiając sytuację. Spotkał się ze mną główny kierownik, umawiając jedynie na spotkanie z kierownikiem zmiany i pracownikiem agencji. Usłyszałem od nich właściwie tyle, że nie ma dla mnie tutaj miejsca. Skoro nie wyrabiam normy na jednej strefie, to nie wyrobię na innej, nawet na tej lżejszej. Nie skierują mnie także do transportu, gdzie dostarcza się gotowe palety z towarem, z których pobiera się towar na zamówienia. Przed ponad miesiąc spotkałem się ze zwyczajnym prostactwem przełożonych cierpiących na manię wyższości. Stało się tradycją w „zakładach pracy” znajdujących się na terenie RP, że pracownik, który mówi co myśli, jest uciszany. Ten, który jest stroną umowy, podmiotem, a który prosi o poprawę lub zmianę warunków pracy, jest eliminowany. Dlaczego? Dlatego, że może to spowodować podobne zachowanie pośród innych członków załogi. Do tego dobiera się na stanowiska decyzyjne ludzi o niezbyt wysokim poziomie moralnym i mentalnym, gdyż takiemu jest łatwiej w „odpowiedni” dla zakładu pracy potraktować pracownika, który przejmuje inicjatywę. Toteż wszelkie pierdoły, o których mówi się na szkoleniu, o jakieś etyce, poszanowaniu pracownika i jego prawach, proszę potraktować jako zwyczajny punkt szkolenia, mający się nijak w konfrontacji z rzeczywistością. Jedyne, co miło wspominam, to dobrze zaopatrzona i funkcjonująca stołówka. Miłe Panie kucharki, które smacznie gotują, duży wybór sałatek i dodatków oraz ciepłe napoje, typu kawy, czekolady i herbaty – to wszystko na plus. Także przerwa 25-minutowa. Tyle. Potrzeba jeszcze dużo czasu i walki w Kraju nad Wisłą, aby wreszcie liczono się z Nami, Polakami. Obce koncerny wysysają z nas nasze siły, płacąc kilkakrotnie niższe stawki niż swoim ziomkom. Do tego dochodzą zabiedzeni moralnie przełożeni, którzy dla własnych ambicji i zysków uczynią wszystką, aby utrzymać się na stanowisku, czyli wyrobić z góry narzucone cele zakładowe. Uczynią to za wszelką siłę, wraz z deptaniem godności pracownika/podwładnego.

Ktoś
@AnoniM

Potwierdzam! Jysk w Radomsku to była moja pierwsza praca. Wytrzymałem tam 3 dni... Nie dość, że praca na akord to jeszcze towary ciężkie. Może i 40 kg nie jest specjalnie dużą wagą pod warunkiem, że się to złapie jak walizkę, ale tam mamy na pół metra nad ziemię zatargać pudło, które ma prawie 2 x 2 metry, a większość wózków podnosiła się tylko tyle by oderwać paletę od ziemi. Była grupa wózków, które były w stanie podnieść się wyżej i Ci co pracowali dłużej wiedzieli, które to są dlatego zawsze po rozpoczęciu zmiany sprintem gonili do garażu i wybierali te najlepsze. Pracownicy, którzy jeździli od jednego pomieszczenia do drugiego i tylko przywozili nowe palety z nowymi kartonami zarabiali tyle samo co Ci, którzy kompletowali gotowe zamówienia, a prawie każdy napocił się przy tym jak świnia.

Mariusz
@Ktoś

Pracując tylko trzy dni trudno poznać dokładnie warunki zatrudnienia. Wynagrodzenie było satysfakcjonujące, czy także miałeś zastrzeżenia?

PTB

Firma krzak po prawie 2 latach harówki na kontenerach i obietnicach ze przejdziemy na firme nie mogli nas wziąć bo maja związane ręce mało tego nikt nie odbierał tel od nas bo nie wiedzieli co powiedzieć ku..y zaje..ne nie polecam firmy JYSK

jastrząb

Firma ma dalej dobrą opinię jako pracodawca ale wiadomo, że nie każdy pracuje jak trzeba więc narzeka!!

Krystian111

Czytając opinie innych forumowiczów, zastanawiam czy mówimy o tej samej firmie. Gdy ja pracowałem w tej firmie warunki były w moim mniemaniu lepsze niż w niejednej firmie na strefie. Faktem jest że pracowałem tam około 3 lat temu i tylko miesiąc ale tylko dlatego że popełniłem błąd dając się skusić kasą w cortizo które nawiasem mówiąc jest poniżej krytyki.

beta

Masakra, kasa średnia, za to podejście przełożonych masakra. Dobrze tam mają kierownicy i część związkowców, reszta jest pomiatana Moje sugestie dla Firma "Jysk": Wiekszy szacunek dla pracownika

Rafał
@beta

Pracowałem w Jysku 8 miechów, nigdzie niema idealnie, gdyby nie wózki to by było (usunięte przez administratora)

Prawdomowny

Agatko ile płacą Ci za te wypociny i obronę pracodawcy? Już tak Ci w (usunięte przez administratora) namacili? Jest w czym w sumie to się nie dziwię. Ale dalej jedziesz za te grosze na stanowisku kierownika? Przecież większe stawiki ma liniowy na indesicie. Szybko dałaś się udobruchac. Dobrze ze na kompletacji zarabiamy więcej niż ty

Jacek

Opinia o filii magazynów w Piotrkowie Trybunalskim, Logistyczna 18 oraz Wola Bykowska. Praca fizyczna polegająca na rozładunku kontenerów. Na rozmowie osoba rekrutująca zapewnia, że większość towaru rozładowuje się wózkami, w rzeczywistości prawie wszystko idzie ręcznie bo wózków jest mało i są podzielone na trzy magazyny. Praca jest ciężka, przez okres w którym pracowałem zdarzyło mi się ręcznie rozładowywać kontener z towarem nawet o wadze 100 KG (zgrzewki jakichś krzeseł). Ekstremalny zakres temperatur. Jeżeli na dworze jest -20 stopni to w puszce jest -19, jeżeli na dworze jest 30 to puszka stojąc na słońcu potrafi nagrzać się nawet do 45 stopni. Fatalna atmosfera, brak szacunku do pracownika, większość osób która tam pracuje na wyższych stanowiskach (wózkowi) sprawia wrażenie jakby wyrwała się z rynsztoku. Ciągłe poganianie, poniżanie, mobbing, niecenzuralne słowa. Wszechobecny (usunięte przez administratora) w magazynie na Logistycznej nie było żadnej myjki od dnia powstania magazynu kilka lat temu, po każdym przejeździe wózkiem, w górę unoszą się tumany kurzu. Po 8 godzinnym dniu pracy z nosa leci czarna wydzielina. Jedyne pozytywy to praca od poniedziałku do piątku i na dwie zmiany (bez nocek), ale niestety nie równoważy to ciągłego poniżania. Pracowałem w wielu miejscach, ale z tak fatalną atmosferą i brakiem szacunku do drugiego człowieka przez współpracowników jeszcze się nigdy nie spotkałem.

Michał

Mam nadzieje, że ta opinia pomoże niektórym zdecydować, czy warto tam pracować. Firma w porządku dużo oferuje swoim pracownikom, ludzie i kierownicy w porządku. ale praca nie jest lekka. Będziecie zbierać ciężkie spakowane meble do 50 kg i ładować je na wózek do wysokości 2 metry 40 cm. Wyobrażacie sobie załadowanie paczki 50 kg na wysokość 2 metrów samemu? Praca ciężka fizycznie, ciężkie spakowane meble, duże sofy, szafy, szybkie tempo by zrobić normę (i dużo powodów by ją wam odebrać), ciężary, komputerowy system zamówień dla niektórych może wydać się trudny. Moja szczera opinia to praca dla ludzi o dobrej kondycji fizycznej i w miarę bystrych by obsługiwqać system zamówień. Mam nadzieje, że ta w miare żetelna opinia komuś się przyda.

Marcin
@Michał

Meble pakujemy maksymalnie do 1.4 metra jesli u nas pracowales to powinieneś to wiedziec

Agata
@Michał

@Michał, ile przerw w takim razie przewiduje pracodawca, biorąc pod uwagę trud, który towarzyszy Twoim obowiązkom? Zachęcam Cię do pozostawienia informacji na ten temat. Będą one ważne dla osób, które interesują się Firma "Jysk" pod kątem zatrudnienia.

Anonim

Zgadza się

Agata

@Michał Dziękuję za Twoją opinię. Chciałabym jeszcze spytać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich - czy firma Jysk oferuje swoim pracownikom jakiś dodatkowy pakiet socjalny? Jeżeli tak to jaki konkretnie? Drugie i ostatnie pytanie. Jako, że praca według Ciebie jest ciężka, to jaka w firmie panuje atmosfera? Jeżeli praca faktycznie jest taka ciężka to atmosfera będzie szczególnie ważna.

Zainteresowany

Firma "Jysk"ma opinię dobrego pracodawcy, coś dodacie?

Łukaszszszszsz

Mam pytanie, czy może ktoś powiedzieć ile obecnie zarabia opiekun biura i na czym polegają jego obowiązki? I jak ta opieka prywatna wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma "Jysk" - Radomsko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma "Jysk"