Opinie o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. w Szamotuły

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. w Szamotuły

Robin Hood

Były 3 , zostały 2,kto to wie co je zje. Odeszla Ta,co choć chęci i wiedzè miała .Do układu nie pasowała. Ale gra sie toczy i skończy się miarka i hlup!!!Wpadnà do garka. Do bryji ktorà same zgotowaly.Nie polecam tam pracy!!!Chyba że garnek napelni się

No tak

Ja to zaangażowanie widze w chodzeniu na papieroski...kilka razy dziennie... z ekipą Jednym wolno innym już nie.

Ciekawy

Jak to jest, że na portalu pracuj.pl podano informację "ponad 95% zadowolonych pracowników"? Ktoś przeprowadzał jakąś ankietę? Pytał pracowników? Bo jak dla mnie to większość jest bardziej niezadowolona niż zadowolona. Ludzie odchodzą bo mają dość atmosfery, wiecznego poganiania i krzyków. 100% zadowolonych ze współpracy klientów? To po co takie spiny o te reklamacje jak oni tacy zadowoleni? Kogoś z tymi liczbami poniosła fantazja :) Puste słowa o etyce, rodzinnej atmosferze, dbaniu o pracowników na fb. A w prawdziwym życiu mają Cię(usunięte przez administratora)

Magnum
@Wenus

Tak to jest jak liczy się to czy Cię ktoś "Lubi" czy nie. Wartością nie jest ile dajesz z siebie, ale czy potrafisz sie podlizywać i donosić na innych. Jak jesteś cwaniak to se jakoś poradzisz. Ale komu by sie chciało wiecznie w takim grajdole siedzieć. Lepiej poszukać innej roboty, gdzie nie będzie takiego wszędobylskiego lizustwa i darcia mordy. Ludzie chcą tylko szacunku i normalnych warunków pracy - dla niektórych to za wysokie wymagania jak widać

Żart losu

To prawda odchodzą ludzie którzy spędzili w tej firmie kilka lat i co ciekawe nie tylko z produkcji. Był taki czas że z biura co chwilę ktoś się zwalniał. Julka, Piotr, Kinga... To byli ludzie którzy szanowali produkcję, przywitali się, zawszę chwilę pogadali. Już ich nie ma. Nie wytrzymali. Zostali Ci co, co chwilę na fajkę biegają. Niech produkcja widzi jak się szlachta bawi.

Colins
@Lolka

Produkcja się rozrosła haha. To teraz tak się nazywa uciekanie starych pracowników. Śmiechu warty ten komentarz .

Nie wiem, czy to jakiś błąd, ale jak wchodzę w ofertę Elektryk w dziale utrzymania ruchu to mi tak się pokazuje "Nie znaleziono propozycji pracy". To nie ma już naboru, rozmyślili się czy co? Dajcie znać. Od kiedy to ma być praca w ogóle?

Niby nie zatrudniają, ale jednak elektryka do ur szukają ;) Na jakie godziny zaczynają się zmiany w (usunięte przez administratora) Na dwie zmiany, to okej, ale człowiek by chętnie poznał jeszcze typ grafiku, czyli np. czy przez tydzień ma się na tą samą porę do roboty. Często zdarza się ta relokacja maszyn, czy to w jakichś wyjątkowych sytuacjach typu zmiana hali?

Air Spiralo HR Nowy wpis

Dzień dobry, zgodnie z udzielonymi wcześniej informacjami obecnie nie prowadzimy otwartych na stanowiska operacyjne. W temacie rekrutacji do Działu Utrzymania Ruchu , chętnie udzielimy szczegółowych informacji zainteresowanym osobom - zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 61 294 1300, mail: rekrutacja@airspiralo.pl pozdrawiam, Dział HR

Martyna

Witam , czy jest jakaś oferta pracy dla kobiet jestem z Szamotuł i szukam pilnie pracy , niestety nie mogę się dodzwonić …

@Martyna

Dzień dobry, obecnie nie dysponujemy wolnymi wakatami. Zapraszam także do złożenia CV (rekrutacja@airspiralo.pl) - skontaktujemy się kiedy pojawią się wolne wakaty. pozdrawiam, Dział HR

@Air Spiralo HR

A jest przewidziane, kiedy pojawi się jakiś wolny wakat? Zawsze odzywacie się do osób, które wcześniej wyślą swoją aplikację? :)

@…

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Oczywiście do kandydatów, którzy złożyli aplikację będziemy odzywać się, jeśli pojawią się nowe wakaty. Zapraszamy do złożenia aplikacji (rekrutacja@airspiralo.pl). pozdrawiam serdecznie, Dział HR

Kasia Nowy wpis
@Air Spiralo HR

Czyli dokładnie nie wiadomo kiedy w tym roku firma będzie zatrudniać?

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko elektryka w dziale utrzymania ruchu. Czytam, że pracuje się tutaj na dwie zmiany. W jakich godzinach? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to firma oferuje minimum 5000 złotych brutto. A maksymalnie ile można zarobić? Wiecie? Będę wdzięczny za informacje.

Air Spiralo HR

Dzień dobry, praca w Dziale Utrzymania Ruchu to praca na 2 zmiany (6-14; 14-22). Podstawa wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie, w zależności od doświadczenia i kompetencji pracownika, min. to 5 000 wzwyż. Do płacy minimalnej należy doliczyć bonusy (frekwencyjny + za cele+ dodatkowe elementy pakietu socjalnego). Po szczegóły dotyczące charakteru i warunków pracy serdecznie zapraszam do kontaktu z działem HR: +48 61 294 13 00. pozdrawiam, Dział HR

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Air Spiralo HR

Dzień dobry, ok. 50% pracowników produkcji to kobiety. Istotne jest zaangażowanie i chęć uczenia się - pracujemy na różnych maszynach, pracownicy ustawiają maszyny, biorą także aktywny udział w szukaniu rozwiązań. Zapraszamy do aplikowania, obecnie mamy uzupełniony skład, natomiast w przypadku nowych wakatów, będziemy wznawiać rekrutację. pozdrawiam, Dział HR

Janek
@Air Spiralo HR

A jak wygląda sytuacja na początku roku z zatrudnieniem na produkcje są aktualnie wolne wakaty. Pozdrawiam

@Janek

Dzień dobry, dziękuję za zapytanie. Obecnie nie posiadamy wolnych wakatów. Zapraszamy do przesyłania aplikacji na mail: rekrutacja@airspiralo.pl, a także obserwacji naszego funpage https://www.facebook.com/AirSpiraloPoland. W przypadku poszerzania zespołu, będziemy kontaktować się z Kandydatami. pozdrawiamy, Dział HR Air Spiralo Poland

@Air Spiralo HR

Przecież 23 stycznia opublikowaliście ogłoszenie dla elektryka w utrzymaniu ruchu. To nie wakat? :D Wszedłem tutaj żeby zapytać o język angielski, czy potrzebny on do czytania schematów i innej dokumentacji, czy elektryk będzie z kimś rozmawiał? Jak z kolegami z Ukrainy, to ja znam rosyjski :))

Air Spiralo HR

Dzień dobry, w odpowiedzi na pytanie dotyczące wakatów - obecnie rzeczywiście nie prowadzimy aktywnie rekrutacji w strukturach produkcji (na stanowisko operatorskie), natomiast posiadamy wakat w Dziale Utrzymania Ruchu. Język angielski nie jest wymagany, jedynie mile widziany. Wśród naszych pracowników są osoby ukraińskojęzyczne, także znajomość języka rosyjskiego może być na pewno pomocna. Zapraszamy do złożenia aplikacji na maila: rekrutacja@airspiralo.pl, a w przypadku dodatkowych pytań kontakt: + 48 61 294 13 11. pozdrawiam, Dział HR

Czy w tym roku zapowiada się u Państwa rekrutacja na Specjalistę ds. Obsługi Klienta? Czy w Polsce znajduje się miejsce obsługi klientów z całej Europy, czy tylko miejscowych? Chodzi mi o to, czy warto znać języki, jeśli chce się pracować w obsłudze..

Air Spiralo HR

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Obecnie zew zespole Obsługi Klienta nie przewidujemy powiększania zespołu. Obsługujemy Klientów z całej Europy, języki głównie wymaganie w Dziale to angielski, niemiecki, francuski, hiszpański. Zapraszamy do obserwacji naszego profilu na FB i LI - umieszczamy tam aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

Od czego uzależniona jest premia w firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 11 lipca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Czy szkolenie w siedzibie firmy w NL, oferowane na stanowisku młodszy kontroler finansowy, to szkolenie wstępne, czy HR miał na myśli, że już w trakcie pracy, po wdrożeniu można opcjonalnie tam jechać? Jaka jest pierwsza umowa i ile trwa okres próbny? Chciałabym związać się z przyszłym pracodawcą na stałe.

Air Spiralo HR

Dzień dobry, w ramach szkolenia, 1 z elementów jest także szkolenie w siedzibie centrali w NL. Pierwsza umowa standardowo jest podpisywana na okres próbny lub na czas określony. Na ten moment rekrutacja na Młodszego Kontrolera Finansowego została zamknięta. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i aplikowania na interesujące Pana/Panią wakaty. pozdrawiam, Dział HR

Anetka
@Air Spiralo HR

Od czego to zależy, czy jest to umowa na okres próbny czy na czas określony? To na ile są te umowy zawierane? :) Po jakim czasie można liczyć na nieokreślony? :p Wiecie? :p Dajcie znać, bo myślę czy złożyć tu CV. :D

@Anetka

Dzień dobry, pierwsza umowa w większości sytuacji zawierana jest na okres próbny (3 miesiące), natomiast w przypadku niektórych stanowisk, kiedy okres wdrożenia wymaga dłuższego czasu niż 3 miesiące, proponujemy umowę na czas określony (6 miesięcy). Druga umowa to standardowo umowa na czas określony (1 rok), trzecia na czas nieokreślony. pozdrawiam, Dział HR

Lukrecja

Witam serdecznie.. chciałabym aplikować do firmy na stanowisko lider Napiszcie proszę jak wygląda praca na tym stanowisku? Za wszystkie cenne informacje z góry dziękuję ????

Julia

Chcę kandydować na pozycję Specjalista ds. Obsługi Klienta do Szamotuł. Chciałabym zapytać, czy kandydat musi już znać system PIM, czy może się go nauczyć już jako zatrudniony? Gdybym mogła poznać widełki zarobkowe, byłoby wspaniale :)

@Julia

Dzień dobry Pani Julio, na stanowisku kluczowe kompetencje to znajomość języków oraz praca z klientem. W ramach systemów zapewniamy szkolenie wewnętrzne. W kwestii zarobków zapraszam do kontaktu z działem HR. pozdrawiam, Dział HR

@Air Spiralo HR

Dzień dobry, chciałem dopytać jakie języki trzeba znać i na jakim poziomie? W jaki sposób sprawdzana jest ich znajomość? Przeprowadzają Państwo jakiegoś rodzaju test ustny czy pisemny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Air Spiralo HR

Dzień dobry, niezbędna jest płynna znajomość języka angielskiego (sprawdzana wywiadem), mile widziana znajomość innych języków obcych (z szczególnością języka niemieckiego lub francuskiego). Zapraszamy do kontaktu w przypadku dalszych pytań: rekrutacja@airspiralo.pl, tel. +48 61 294 13 17. Dział HR

AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Szamotuły. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Dzień dobry, obecnie rekrutujemy w oddziale szamotulskim. pozdrawiam, Dział HR

@Air Spiralo HR

A czy przewidujecie Państwo rekrutacje w tym roku właśnie w innym rejonie? Czy jeśli ktoś złoży cv w ciemno to odezwiecie się gdy będziecie szukać ludzi poza Szamotułami?

Były pracownik l7

Doszły mnie słuchy na mieście, więc przybyłem poczytać. Powiem krótko i na temat. Dobra firma z zadowolonymi pracownikami nie musi się reklamować jaka to jest cudowna i jakie ma osiągnięcia . 2 lata temu po przepracowanych zaledwie 4 miesiącach odeszłem do innej firmy i powiem tak . Czy Kimball się reklamuje, czy są notorycznie wystawiane ogłoszenia o pracę? Nie! Dlatego, że firma ma bardzo dobra opinie i ludzie chcą tu pracować ,a co za tym idzie ciężko tu o miejsce pracy. Wolę codziennie dojezdzac, niż oglądać nagonkę na pracownikow przez paniusie którym po studiach się w glowkach poprzewracalo.

Żart losu

WW
@Żart losu

Dokładnie. Firma spadła na (usunięte przez administratora). Od maja 2020 z miesiąca na miesiąc gorzej. Na tą chwilę ma miano najgorszej firmy w mieście. W biurach, aż się ich roi ,tylu ich, że z nudów ciągle lataja na fajeczke, a my robole przywiazane do maszyn, wyzwani na kazdym kroku i upokorzani robi na towarzystwo. Gora tego nie widzi czy nie chce widzieć?

Ktos
@Żart losu

Zatrudniając się x lat temu, pamiętam czasy gdzie w kadrach była Pani Kasia, która ogarniała wszystko w ekspresowym tempie. Jedna przemila kobieta. ( listy obecności jeszcze funkcjonowaly) Teraz w kadrach są 4 nie licząc hr i nie idzie się o nic doproscic, ciągły brak czasu, błędnie wystawiane zaświadczenia, balagan w paierach itp. Żenada! To samo tyczy się produkcji. Byl prezes, jeden kierownik z doświadczeniem i stażem, nie żaden karierowicz . Technolog ,inzynier i trzech brygadzistow. Wszystko szło sprawnie. Teraz jest ich tylku, że gubię się kto jest od czego, a co najgorsze każdy z nich mówi co innego. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Były
@Żart losu

Nie wiem jak sprawa wygląda na chwilę obecną bo od pół roku jestem szczęśliwym pracownikiem innej Szamotulskiej firmy,ale z tego co czytam to nic się nie zmieniło. Zatrudniając się w nowej firmie przeżyłem szok. Firma trzy razy większa i dwie kadrowe, dwie ksiegowe, kierownik I brygadzisci po jednym na zmianie na hali. Wszystko idzie mega sprawnie, wszystko zalatwiane od reki i ogromna kultura osobista i pracy. Dodam, ze w firmie na samej jednej zmianie jest 150 pracownikow produkcyjnych jak nie wiecej. Jak widac nie potrzeba sztabu biurowych by dobrze produkcja funkcjonowala przez co ludzie robią swoje w spokojnej atmosferze bez żadnego zamieszania i zmieniania co chwile zdania. Kierownik z wiedzą ,doświadczeniem i poszanowaniem do pracownika. Tak powinno wygladac dobre miejsce pracy.

Mike
@Ktos

Tylko napisz może ilu X lat temu firma zatrudniała ludzi a ilu teraz. Dobry towar masz skoro w kadrach widzisz 4 osoby plus HR. Ja pracuje w firmie od niedawna ale jestem z Szamo i widzę co się dzieje. Ja z zaświadczeniami nie miałem jak dotąd problemu. Może warto się zatrudnić w firmie w której szary człowiek kadr nie widzi bo ma infolinię albo na drzwiach na dzień dobry karteczka, że zaświadczenia tylko we wtorki i piątki po wcześniejszym zamówieniu. Są też firmy w których pomiędzy kadrami a pracownikiem pośredniczy kierownik który zapomina lub gubi papiery po drodze. Naprawdę może Ktoś zmieni sobie pracodawcę i zobaczy jak to gdzie indziej jest cudownie. A w tych innych firmach to ograniczają zatrudnienie i redukuja zmiany więc moim znajomi pytają o pracę u nas.

Wika
@Mike

Z jakiego powodu tak mało etatów zostało, że tylko tyle was pracuje w administracji? Była redukcja jakaś? Nie planują więcej przyjęć? A na produkcji jak z wakatami? :)

@Wika

Dzień dobry, nie planujemy w firmie redukcji, nie miała ona także miejsca ani w obszarze stanowisk administracyjnych, ani operacyjnych. Obecnie w obszarze administracji mamy uzupełnione stanowiska, w obszarze produkcji powiększamy skład. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio z Działem HR - tel. 61 2941311, chętnie odpowiemy na pytania. pozdrawiam, Dział HR Air Spiralo

Lolka
@Air Spiralo HR

A na produkcję zatrudniacie wszystkich chętnych do pracy czy może są jakieś minimalne wymagania? Jeśli tak Wam się rozrosła produkcja to ile zmian jest obecnie?

@Lolka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Obecnie 90% zakładu pracuje na 2 zmiany, na niektórych liniach produkcyjnych włączona jest także 3 zmiana. Obecnie mamy otwarte wakaty na stanowiska Operatorów Maszyn, zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem, gdzie można znaleźć więcej informacji: https://www.airspiralo.com/pl/praca-w/oferty-pracy/operator-maszyn-do-obrobki-metali Ogólne oczekiwania Operatora to: -Gotowość do pracy w systemie zmianowym -Podstawowa znajomość obsługi komputera -Precyzja i zdolności manualne -Wyobraźnia przestrzenna -Dobra organizacja pracy -Zaangażowanie i odpowiedzialność za własne działanie -Umiejętność pracy w grupie Zapewniamy pełne szkolenie w okresie wdrożenia. W razie dodatkowych pytań - zapraszamy do kontaktu z działem HR. pozdrawiam, Dział HR Air Spiralo

Colins

Ahmed

Zarządzanie tą firmą leży i kwiczy na każdym jedynym szczeblu. Takiej porażki to nigdy nie było. Zmiany na pewno zapisza się w historii

Ciekawski

Ja się pytam jak dlugo w tej firmie będzie tak nadete, hamskie, nieodpowiedzialne kierownictwo ? które widzi tylko swój czubek nosa i czy włoski się dobrze układają . Przecież te gwiazdy są gorsze od szaranczy! Firma wstawia sponsorowane wpisy, bigbordy w miescie, co Wam to daje? . Dlaczego kierownicy dobrzy dla ludzi zostali przeniesieni, a te dwie nadal tkwią? Czy Naszą firmę nie stać na prawdziwe doświadczone kierownictwo?! Nie tylko ja mówię ludzia pytajacym się o pracę w firmie, że tylko nie tu za tego kierownictwa.

Reklama

Wchodzisz na FB a reklamy firmy walą po oczach. Jak to dobrze, jak to o Was dbamy, jak się rozwijamy. Żebrając by ktoś przyszedł do pracy, bo w przewadze są Ukraińcy. Tyle tylko , że produkt przereklamowany to zwykły badziew. Jakość i prawda broni się sama. To małe miasto i opinia już poszła w eter. Nie pomogą bilbordy i sponsorowane posty na FB. Jedyna firma która się tak reklamuje. Dlaczego? Bo nic innego nie ma do zaoferowania.

L3

Zanim cokolwiek tu napiszę, proszę nie odpowiadać mi, że nie jest to miejsce do zamieszczania takich uwag. Jeśli wszystko w danym miejscu pracy zawiodło, to może ktokolwiek się zainteresuje tematem po przeczytaniu tego wszystkiego tutaj. Jeśli nadal nic nie drgnie w temacie, znaczy, że cała ta firma to fikcja. Jestem póki co zatrudnionym pracownikiem-gdzie?-po nicku poznacie. Rozumiem-korporacja, wszystko na pokaz, ale przestańcie w końcu traktować nas, pracowników jak idiotów. Przychodzimy tu w konkretnym celu-pracować i uczciwie zapracować na pensję, po to, żeby móc żyć. Błagam, skończcie z tymi chorymi hasłami o pozytywnych emocjach i innych tego typu bzdurach. Czy wy myślicie, że nie widzimy, że to się kupy nie trzyma? Że to hipokryzja? Kogo to niby ma dotyczyć? Bo na pewno nie panią lider .Swoje frustracje niech wywala na swojej rodzinie, a nie na pracownikach! Wydzierać proszę się poza firmą , a nie na ludzi! Ktoś w ogóle sprawdzał jej kompetencje, że dał jej pozwolenie zarządzać kimkolwiek? Może jakieś szkolenie z ogłady?, dobrego wychowania? Gdzie te wszechobecne: wysyłamy pozytywne emocje? Zwracana i jej uwaga i innym liderom z działu, żeby coś z tym zrobili, że tak nie można traktować nikogo i do tej pory nic się nie zmieniło. Problem miał być przekazany kierownikom. Czy tak było?-nie sądzę, bo nie ma żadnej poprawy. A jest to już długotrwały proces, niestety. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ma ponoć wśród kierowników swojego "anioła stróża" Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Może dzięki temu czuje się bezkarna? Tak nie może byc, tak nie da się pracować. Z tego co daje się zauważyć, to innym liderom również współczuję, że muszą.z w/w panią lider współpracować. Po co na pokaz opowiadać dookoła, jak to cudownie nam się współpracuje? Że pozytywne emocje są najważniejsze. No, tym, którzy szerzą taką propagandę, na pewno się dobrze pracuje, bo nie mają nad sobą osoby, która nie potrafi nawet z odrobiną szacunku odnieść się do pracownika. Praca sama w sobie nie jest zła. Ale moment, kiedy nie chce ci się przyjeżdżać tu, bo ktoś notorycznie się wyżywa na podwładnych, powoduje, że robię to z coraz większą niechęcią

Renata

Dużo tu podobnych wpisów, nie da się gdzieś tego zgłosić? Skoro takie rzeczy się dzieją? Przecież nad liderami i kierownikami też ktoś stoi. Pracownicy HRu nie reagują? Chce podesłać swoje cv do firmy, ale w takiej atmosferze raczej nie chce pracować :( Jak oceniasz resztę? Wynagrodzenie, atmosfera między pracownikami, benefity?

@Renata

W firmie jest jedno wielkie kolesiostwo. Atmosfera między pracownikami, kazdy kazdego obgaduje, benefity wczasy pod gruszą i na święta,razem około 1000 zł. Praca za najniższa krajowa. Szkoda nerwów.

@Renata

Dzień dobry, w każdą środę zapraszamy na Drzwi Otwarte z Dyrektorem, Kierownikiem HR, Kierownikiem Produkcji bądź Kierownikiem Logistyki. Dział HR jest otwarty dla Pracowników w każdym dniu, a dla osób, które chciałby zgłosić uwagi anonimowo - zapraszamy do skorzystania z skrzynek HR. Co kwartał organizowane są spotkania z Pracownikami z Działem HR oraz Dyrektorem Zarządzającym, na których przekazujemy najważniejsze informacje oraz plany firmy na najbliższy okres, a także pozostajemy otwarci na dyskusję z Pracownikami. W czerwcu tego roku odbyły się spotkania z reprezentantami wszystkich grup pracowniczych, na których omawialiśmy między innymi atmosferę w firmie i pomysły, jak możemy usprawniać naszą współpracę. Pozostajemy otwarci na opinię naszych Pracowników i wspólne szukanie usprawnień! Działa HR

Ktoś
@Air Spiralo HR

Haha do Kierownika Produkcji to nikt nie pójdzie z prostej przyczyny. To on wprowadza atmosferę na którą wszyscy narzekaja. Jednym słowem kierownictwo to porazka i Najgorsze w dziejach tej firmy. Modeleczki, które mają ludzi z produkcji za gorszy sort.

Bkl
@Renata

Kobieto zastanów się dobrze, zdrowie ma się jedno, tu na pewno stracisz nerwy. Nie warto ! W tej firmie jest tylu rządzących ,a w biurach tylko pracowników przybywa, a co za tym idzie zamiast być lepiej jest coraz większy chaos. Kazdy mówi co innego, zyby cokolwiek załatwić trzeba sie prosić tydzien. Zenua!

asdf
@Ktoś

Skoro jest tak rzekomo zła atmosfera przez kierownika produkcji, to może warto o tym porozmawiać wyżej? Jeden pracownik pewnie nic nie zdziała ale jakby był jeden wspólny głos? Jak w ogóle jakieś małe problemy wewnątrz grupy tu rozwiązujecie, skoro do kierownika nie chodzicie? Pytam, bo w mojej poprzedniej pracy też był z tym problem, a szukam nowej i nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.

Dyzma
@asdf

Kolego powiem Ci tak, nic się nie da zdziałać w tej kwestii bo to są układy, ukladziki. Odchodzą ludzie którzy w tej firmie pracuja 10 i wiecej lat,ludzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą . Poczytaj komentarze od kiedy jest problem i ile lat to już trwa i sam sobie odpowiedź.

Jak wygląda kwestia awansu w AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Air Spiralo HR

Dzień dobry, w naszej polityce rozwoju Pracowników awansowanie odbywa się na podstawie oceny kompetencji pracownika. Ewaluacja przeprowadzamy raz w roku, bądź w ramach pojawiających się potrzeb. W strukturach jednego działu są to awanse pionowe, natomiast możliwe są też awanse poziome, np. wielu pracowników produkcji przeszło do działów technicznego, utrzymania ruchu, administracji produkcji, jakości czy innych. Zachęcam do zapoznania się z artykułem zawierającym wypowiedzi naszych pracowników, także w interesującym temacie: https://spolecznieodpowiedzialni.info/publikacje-i-raporty-csr/air-spiralo-dobry-pracodawca-2023-mowimy-glosem-naszych-pracownikow https://www.forumbiznesu.pl/odpowiedzialny-biznes/air-spiralo-dobry-pracodawca-2023-mowimy-glosem-naszych-pracownikow Pozostajemy także do dyspozycji w przypadku dalszych pytań, zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@airspiralo.pl, tel. 61 294 13 17 pozdrawiam Dział HR

Kinia

hej, namierzyłam do nich ofertę na Specjalistę ds. obsługi klienta. Praca jest hybrydowa, ktoś powie stosunek pracy dni w biurze do pracy w domu? :) A i ciekawa opcja z tym świętowaniem urodzin, ktoś powie jak to się odbywa? :)

@Kinia

Dzień dobry, rzeczywiście istnieje możliwość częściowo pracy zdalnej w Dziale Obsługi Klienta. Proporcje maksymalnie 3 do 2 dni pracy zdalnej. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji, zapraszam do kontaktu z działem HR: rekrutacja@airspiralo.pl lub telefon 61 294 1317. Celebracja urodzin pracowników należy do jednego z benefitów oferowanych naszym pracownikom. W każdym miesiącu solenizanci zapraszani są na wspólną kawę i ciasto z drobnymi upominkami od firmy. pozdrawiam, Dział HR

Prawda

Widzę, że nic się nie zmieniło. Wylewacie tu swoje frustrację, a tak poza tym to co robicie? Ile było o tym rozmów, a jak przyszło do rozmowy z szefem to cisza. Tu jest łatwo powiedzieć co Was boli bo jesteście anonimowi. Nie szkoda Wam życia na ten jad? Idźcie do dyrektora, HR lub choćby kierownika i przedstawcie swoje ARGUMENTY, albo zmieńcie pracę. Dużo zdrowia. Były pracownik.

Dora
@Prawda

Bo w tej firmie nie docenia się pracownika najlepiej wycisnąć go jak cytrynę a jak zaczyna być coś nie tak z pracownikiem to się go zwalnia zamiast dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje i zapomina się ze gdyby nie pracownicy danej firmy by nie było bo kierownik derektor czy prezes nie są wstanie zrobic wszystkiego sami w firmie. Wystarczy zadbac o pracowników niższego szczeblaa nie tylko wymagac nie dając nic w zamian a jak nie to do widzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. - Szamotuły

• Jak się pracuje w AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Składowa 5
    64-500 Szamotuły

AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.