Opinie o Gostcomp Oliwer Godlewski w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gostcomp Oliwer Godlewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gostcomp Oliwer Godlewski o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gostcomp Oliwer Godlewski w Wrocław

Kontrahent

Pan Oliwier ma jakiś problem z własnym 'EGO' próbuje się wyżywać na wszystkim co znajduje się w zasięgu jego oczu. Może to problem emocjonalny a może napięcie .... ale problem istnieje.

henryk
@Kontrahent

w pełni potwierdzam. Gość ma ogromne problemy z własnym ego.

Irena
@henryk

Na forum GoWork.pl oceniamy warunki pracy, a nie charakter osób trzecich. Skupmy się więc proszę na tym, co najistotniejsze, czyli opiniach dotyczących zatrudnienia. Czy jesteś pracownikiem Gostcompu? Podpowiesz nam, jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu pracy? A może podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej?

@henryk

Dalej przyjeżdża koło południa do biura i każe ludziom darmowe nadgodziny robić?

Johnny Nowy wpis

Około... 10 lat temu miałem tam praktyki ale widzę że mentalność gościa się nie zmieniła:)

V

Nigdy wcześniej się nie spotkałem z tak "odklejonym" podejściem. Moim skromnym zdaniem to praca tylko dla prawdziwych geekow i nerdów, Pan przeprowadzający rozmowę był strasznie przemądrzały. Mam negatywne wrażenia i nawet jeśli bym otrzymał propozycję zatrudnienia to z uśmiechem na ustach bym odmówił. Oczywiście to jest tylko moje subiektywne zdanie.

Geek Nowy wpis
@V

Szanowny Panie, całkowicie zgadzam się z Pańską opinią - jest to praca przeznaczona jedynie dla wysokiej klasy fachowców i prawdziwych pasjonatów. Można oczywiście nazwać ich geekami i nerdami. Pytania na rozmowie rekrutacyjnej dotyczą zawsze zagadnień, których umiejętność jest deklarowana przez kandydata w CV - niestety bardzo często wiedza deklarowana ma niewiele wspólnego z wiedzą rzeczywiście posiadaną. To, że ktoś dysponuje wiedzą wiekszą od Pana nie czyni go przemądrzałym. I - jak Pan sam zauważył - nie otrzymał Pan oferty zatrudnienia.

X Nowy wpis
@Geek

To że ktoś myśli ze dysponuje wiedzą nie znaczy że ją ma, efekt Dunninga-Krugera mocno.

Telefon z przeszłości Nowy wpis

Halo? Wlaśnie dzwonił do mnie 2005 rok i mowił że firma ma świetną stronę WWW, taką nowoczesną. Pozdr.

Ona

Bylam na rozmowie. Rozmowa nie trzyma poziomu. Przeprpwadzona w pomieszczeniu przypominajacym szopę. Bardzo nadasany Pan. Mialam ochote uciekać. Zero profesjonalizmu.

Maciej
@Ona

Możesz napisać coś więcej na temat całej rozmowy kwalifikacyjnej, w której brałaś udział? Chciałbym ustalić, czy pracodawca ten podczas rozmowy zadawał jakieś konkretne pytania, które weryfikowałyby umiejętności i wiedzę danego pracownika? Interesuje mnie ten fakt, dlatego liczę, że od Ciebie właśnie dowiem się tego wszystkiego. Czekam, co napiszesz.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gostcomp Oliwer Godlewski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wiktor

Świetna firma i do tego bardzo dobry pracodawca więc praca tu jest naprawdę przyjemnością przy której można się wiele nauczyć.

Posiadacie jakieś informacje związane z Gostcomp Oliwer Godlewski? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

henryk

trzymaj się z dala od tego typa.

Piko

Byłem praktykantem kilka dobrych lat temu w tej firmie... Lata lecą a mentalność "managerów" niezmienna :)

Karol Wielki

Ja nie narzekam! Nikt nikogo na siłę nie trzyma w żadnej firmie. Atmosfera jest ok, a pracować trzeba wszędzie! Jak robisz swoje to naprawdę można się na spokojnie dogadać.

SK

Seba, znowu w robocie szlajasz się po internecie zamiast pracować, potem znowu będzie płacz jak cie wywalą, he he

NN

Przypomniałem sobie, że kiedyś pracowałem w tej firmie więc z ciekawości wpisałem nazwę w google i trafiłem tutaj. Widzę, że po 6 latach od zakończenia mojej współpracy z nią, nadal nic się tam nie zmieniło.

Juan

Celna opinia poprzednika - w stosunku do pracowników (i praktykantów) było to nasilone jeszcze bardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Gostcomp Oliwer Godlewski - Wrocław

• Jak się pracuje w Gostcomp Oliwer Godlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Gostcomp Oliwer Godlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gostcomp Oliwer Godlewski?

Gostcomp Oliwer Godlewski
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.

Gostcomp Oliwer Godlewski