logo Gostcomp Oliwer Godlewski

Gostcomp Oliwer Godlewski

Wrocław

Opinie o Gostcomp Oliwer Godlewski

Kontrahent 2015-11-21 22:20:32
Pan Oliwier ma jakiś problem z własnym 'EGO' próbuje się wyżywać na wszystkim co znajduje się w zasięgu jego oczu. Może to problem emocjonalny a może napięcie .... ale problem istnieje.
Juan 2016-05-18 14:29:14
Celna opinia poprzednika - w stosunku do pracowników (i praktykantów) było to nasilone jeszcze bardziej.
NN 2016-06-21 14:33:41
Przypomniałem sobie, że kiedyś pracowałem w tej firmie więc z ciekawości wpisałem nazwę w google i trafiłem tutaj. Widzę, że po 6 latach od zakończenia mojej współpracy z nią, nadal nic się tam nie zmieniło.
SK 2016-06-30 17:45:25
Seba, znowu w robocie szlajasz się po internecie zamiast pracować, potem znowu będzie płacz jak cie wywalą, he he
Karol Wielki 2016-07-05 09:13:59
Ja nie narzekam! Nikt nikogo na siłę nie trzyma w żadnej firmie. Atmosfera jest ok, a pracować trzeba wszędzie! Jak robisz swoje to naprawdę można się na spokojnie dogadać.
Zostaw swoją opinię o Gostcomp Oliwer Godlewski - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gostcomp Oliwer Godlewski