logo Warbud S.A.

Warbud S.A.

Opinie o Warbud S.A.

Nikodem 2014-03-16 10:12:15
Warbud szuka ludzi do pracy, rekrutują na stanowiska: Kierownik Techniczny Obiektu w Warszawie Kierownik Projektów w Warszawie Inżynier/Technolog rozruchu linii technologicznych w obiektach Inżynierii Środowiska Technik Elektryk w Warszawie Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
włodzio 2014-03-26 13:00:09
a chodziły już plotki o ich dużych kłopotach finansowych. Szkoda, że wymagają dość dużego doświadczenia na stanowiska
marcin 2014-04-05 13:41:57
No to może nie oznacza to rozwoju warbud, a rotacji, bo ludzie odeszli, może niech ktos zorientowany napisze o co chodzi.
pajączek 2014-04-08 13:03:24
sprawdź po rodzinie czy ktoś z Twoich znajomych w Warbudzie nie pracuje, wtedy może przymkną oko na braki w doświadczeniu
Karol 2014-04-10 12:04:29
Pracuję w Warbudzie od kilku lat i nic o żadnych kłopotach nie słyszałem. Zwolnień nie było za to rośnie ilość kontraktów stąd pewnie nowe ogłoszenia.
solar 2014-04-22 19:31:38
w sumie podobno najtrudniejszy okres dla budownictwa po bumie na euro już chyba zniknął i budów jest co raz więcej
poszukuje pracy 2014-04-27 21:18:21
panowie jak sie dostać do warbudu pisze przez stronę rekrutacji i nic możne któryś z was może mi pomuc chciałem zmienić prace pracować na terenie polski zagranica mi się znudziła po za domem tyle zdala od domu żony chciałbym sie dostać do warbudu kilka lat temu miałem znajomego co mnie tam ciągną ale urwał kontakt się nam i teraz nie wiem jak się tam dostać, zajmuje się elektryką wodą kanalizacją wykonczenia ciesielskie sprawy itp mam na wszystko uprawnienia prosze o pomoc czekam na odpowiedź mazuber@wp.pl
konstans 2014-05-14 20:25:04
myślę, że nie jesteś jedynym w takiej sytuacji. Jak to już ktoś wyżej pisał - jeśli nie masz znajomości to pozostaje czekać
podwykonawca 2014-07-30 20:44:51
Jesli chodzi o podpisany kontrakt - owszem placa co do zlotowki, ale w trakcie realizacji umowy - dostaniesz po tylku na robotach dodatkowych!!!! Nie jedna firme juz tak przekrecili Mnie osobiście na 150.000 zł!!!!!! Szantażują, że jeżeli się nie zgodzisz na ich warunki z zapłatą prac dodatkowych (u mnie z 200 tys na 50 tys) to dopasują takie paragrafy z umowy, że i tak wyjdą na swoje. Ich argumentacja jest żałosna - jak byśmy mieli dodatkowe pieniądze to byśmy zapłacili. To po co zlecają te prace dodatkowe, skoro wiedzą, że nie zapłacą??? Jak to nazwać???
tony 2014-09-07 15:25:21
koleżanka ze studiów jest obecnie w Warbudzie na praktykach i bardzo chwali sobie te firmę. Łatwo dostać się nie było, bo studentów chętnych do pracy w Warbudzie jest pełno. Sam ten fakt już chyba świadczy o tym , że firma nie dosyć , że jest dobrze postrzegana przez przyszłych pracowników to jest i łakomym kąskiem dla klientów
hydro 2014-10-01 11:55:45
szantazuja i strasza sądem,umowy śa tak skonstruowane żeby to oni zawsze mieli mozliwość usadzić podwykonawcę.Najgorzej jest z rozliczeniem końcowym,wiem to z praktyki i od wielu wykonawców którym zmniejszono należne im zapłaty.
Nie można im wierzyć,z nimi trzeba mocno walczyć tym samym co oni,chyba że ktos ma układy.Ogólnie nie polecam.
praktyki 2014-10-16 17:23:04
Chciałem odbyć praktyki w Warbudzie. W biurze albo po prostu gdzieś na budowie. jestem studentem budownictwa, zwsze chciałem pracować w tej branzy. Orientujecie się czy są organizowane takie praktyki albo staze? bardzo mi zależy na informacji, bo nie chcę tylko poświęcić się studiom, ale też zdobyć wiedzę praktyczną. Warto?
fidek 2014-11-12 14:20:49
A ja bym chciał odbyć praktyki jako inzynierek przyszły. nie istotne pewni jest to jaki kierunek studiuję ale konkretnie mnie interesuje po prostu zdobycie praktyki. MAcie dla mnie jakieś dobre informacje na temat takich praktyk? jak nie to nawet do pracy mogę iść żeby się pomęczyć troszkę. piszcie bo czekam
kabi 2014-11-26 18:23:04
chyba sobie jakieś żarty robisz prawda ? piszesz w taki sposób jakby to oni mieli zaraz zapukać do Twoich drzwi :) z takim podejściem to do Warbudu możesz dostać się co najwyżej przez tylne drzwi dla osób zajmujących się konserwacją powierzchni płaskich. Trzeba trochę dać od siebie i postarać się o pracę tutaj
Radek 2014-11-26 18:32:02
Praktyki to chyba nie w warbudzie, jak patrzyłem na ich stronie internetowej to obecnie poszukuja na stanowiska takie jak Technik Serwisu - Poznań, Zbrojarz, Cieśla szalunkowy, Technik Serwisu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz oraz Kierownik Techniczny Obiektu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz. spora nawet ta ich rekrutacja, nie wiem, czy to nie jest oznaka rotacji...
Ela 2014-12-03 08:56:23
Byłam na praktykach w Warbudzie i było naprawdę fajnie. Są bezpłatne ale było warto. Wyślij cv na skrzynkę praktyk, adres mają na stronie.
Kasia 2015-01-25 21:11:38
właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy?Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk i jakie podac wynagrodzenie jezeli zapytają... dziekuje bardzo za odpowiedzi..
manfred 2015-02-09 09:20:16
Zastanawiam się czy rzeczywiście warto podejmować u nich pracę. Sytuacja na rynku jest dosyć nieciekawa, a też nie wiadomo czy byłaby szansa po tych praktykach na podjęcie współpracy z firmą, bo tylko na takim rozwiązaniu w dalszej perspektywie mi zależy. Warbud pomimo kryzysu potrafił sobie poradzić i teraz chyba wychodzi na prostą.
mnbvc 2015-02-23 13:30:12
Wiesz, sytuacja na rynku wszędzie odbija się na pracownikach ale to nie oznacza, żeby nie szukac pracy. Jeśli Warbud jest firmą wypłacalną to warto starać się o angaż- przecież kto nie ryzykuje ten nie ma. Mi się dziś udało wysłać cv do nich i mam nadzieję, ze wkrótce zadzwonią z jakąś propozycją pracy...
janosik 2015-04-27 02:24:00
I jak mnbvc, odpowiedzieli na Twoje cv vzy nie czy jak. Bo ja dziś wysłałem do oddziłu Warbud w Warszawie na stanowisko Technik Serwisu, bo taka oferta jest i czekam
skąd ci xxx wezmę pieniądze 2015-05-18 21:58:24
Mnie oszukal na okolo 500.000 zł na dodatkowych!!! DASZKE JANUSZ - zlodziej i oszust - napewno sam przez firme xxx wyciagnal te pieniadze oszust!!! Dobrze ze Magda sie w pore obudzila i zakonczyla ten chory romans z oszustem. Nie dosc ze oszukiwal podwykonawcow to i WARBUD - firme ktora jesc mu dawala...
amdrzej 2015-05-27 11:40:23
Mam nadzieję, że teraz już sytyacja się unormowała jakoś. Warbud szuka Inżnyniera Robót Sanitarnych na już do Wrocławia. To moja działka więc chce aplikować, tego co wiem to oferują tylko śmieciową umowę, bo zlecenie, ale da się przeżyć. Niestety nie znalazłem konkretnie ile można zarobić u nich na tym stanowisku ale podobno ponad 2 tysiące
elmo 2015-07-22 09:24:10
Jestem inżynierem w Warbudzie i z tego co wiem nie zatrudniamy na umowy śmieciowe
kisik 2015-07-22 13:00:01
chyba się muszę zgodzić z @elmo bo widziałem ogłoszenie dla asystenta kierownika budowy i napisane jest, żę oferują umowę o pracę oraz "bogaty pakiet socjalny" niestety już nie napisali co w tym pakiecie jest, ale mam nadzieje, że prywatna opieka medyczna. Myślę, że tak duża firma nie oferuje śmieciówek, bo zwyczajnie to się z reguły firmą nie opłaca, bo pracowników trzeba często szukać.
kisik 2015-07-22 13:02:56
kacper 2015-09-16 12:03:28
Znalazłem dziś na pracuj.pl ofertę do Warbudu. Zainteresował mnie specjalista do spraw ofertowania. Trzeba mieć wyższe wykształcenie budowlane co prawda, ja jestem na końcu jego zdobywania ale może się uda. Oferują szkolenia na początek pracy i to mi się podoba, bo nie zostaje się rzuconym na głęboką wodę.
aaaa 2015-11-27 13:23:15
abonament w Medicover- biała karta, z możliwością rozszerzenia na rodzinę(trochę taniej)
wiatraczek 2015-11-27 16:49:10
@aaa jeśli możesz to konkretne stawki podaj proszę tej białej karty. i ciekawe czy na wszystkich stanowiskach jest biła karta bo ja chcę skorzystać z oferty aktualnej specjalisty ds, szalunków
chwila 2015-11-29 20:16:46
@wiatraczek to nie jest ich jedyna oferta pracy, ale rzeczywiście jest ona dość interesująca, niby wymagają wyższego wykształcenia budowlanego, ale za to na pewno dają dobre zarobki.
trtrt 2015-12-01 23:23:16
@wiatraczek no ja widziałem że szukają też specjalsity do spraw efektywności energetycznej i specjalisty do spraw przygotowania produckji w Warszawie..
moeik 2015-12-04 12:46:12
Specjalista ds. instalacji teletechnicznych - elektrycznych na pewno jest dobrym stanowiskiem, dają w koncu umowy o prace przecież wiec stabilne zatrudnienie jest.
maro 2016-01-07 15:38:16
Tak samo dobrym jak Technik Serisu którego obecnie poszukuja na terenie Bierunia, trzeba posiadac wyksztalcenie techniczne(hydraulik,elektyk,automatyk...)i posiadac 2 letnie doswiadczenie,ale oferuja stabilność zatrudnienia
Witkac 2016-01-10 02:13:40
Prawda, oferują stabilne zatrudnienie, ale także potrzebne narzędzia pracy. No i do do doświadczenia to trzeba mieć aktualne uprawnienia SEP. Myślę, że to bardzo fajna oferta dla kogoś, kto się na tym zna i jest taką złotą rączką.
dawid 2016-01-12 20:08:10
@maro, faktycznie, ciekawa oferta, a dwa lata doświadczenia to nie jest dużo. Mam nadzieję, że owa stabilność zatrudnienia jaką oferują to umowa o prace na czas nieokreslony.
lisek 2016-01-14 23:26:31
@dawid wydaje mi się, że dwa lata jak na takie stanowisko i takie warunki, to żadne wymagania. Firma musi mieć pewność, że pracownik zna się na tym, co robi :)
px 2016-01-16 08:54:05
Pracowałam w warbudzie, zwolnilam się, ale do teraz bardzo tego żałuję. Duży socjal, dobra pensja. Ale ciężko też się pracuje.
mr big 2016-01-17 03:29:14
praca nie należy do najłatwiejszych, to wiadomo, oczywiście też jest zależne od stanowiska, natomiast starają się zatrudniać na umowę o pracę, co większości gwarantuje właśnie świetne socjale
zwodnik4 2016-01-19 11:33:16
Mam uprawnienia E1,E2,D1,D2 oraz pomiary i kilkunastoletnie doświadczenie jako technik serwisu. Niejednokrotnie ratowałem Warbudowi tyłek. Merytorycznie, operacyjnie jest to firma , która zachowuję się jak dzieci w piaskownicy. Podejście przełożonych - kierownik, project men. to dziecinada ,żadnego zaplecza technicznego , zero znajomości podstawowych procedur wymagających prowadzenia budynków,. Utrzymanie budynków przez tą "firmę" to FIKCJA !!! Jeśli ktoś jest gotowy na takie warunki , jego sprawa.........
łan 2016-01-19 11:46:26
Skoro to firma źle zarządza pracownikami, to może warto im podsunąć pewne postulaty od pracowników @zwodnik4. Szkoda, że specjaliści i fachowcy nie są doceniani.
Gość 2016-01-25 08:29:38
Ja jestem zadowolona z pracy. Na pensję nie mogę narzekać. Jeśli chodzi o atmosferę to ciężko powiedzieć, bo głównie utrzymuje się kontakt z osobami z którymi się siedzi w pokoju. No i wiadomo, że ludzie są różni więc trafia się na tych, z którymi się da dogadać i na tych z którymi się nie da. Odnoszę wrażenie, że firma jest prorodzinna w porównaniu do innych, o co trudno w dzisiejszych czasach. Podejrzewam, że nie będę tu pracować do emerytury, ale ogólnie jestem zadowolona i polecam.
jasiek 2016-01-25 10:27:59
@Gość no to dobrze, ze jesteś zadowolony z kasy, bo wydaje mi sie, że mało kto jest w dzisisjeszych czasach. A jest praca jako Kierownik Techniczny Obiektu i też dobra kasa jest.
popek 2016-01-31 21:28:03
jako osoba "obracająca się" w kręgach budowlanych powiem wam że warto tam spróbować, mają dobry socjal, bardzo dobre podejście do pracownika, troszczą się o nich tak że nikt się stamtąd zwalniać nie chce
Kefas 2016-02-12 13:58:34
Na jakie zarobki można liczyć w Warbud jako Kierownik Techniczny Obiektu, możesz podać widełki.
krod 2016-02-12 16:04:29
Nie jestem pewien, no ale raczej standardowo @Kefas. W zależności od doświadczenie i tego co wynegocjujesz od 3500 brutto do 6000 złotych brutto. Kwestia dogadania.
krzys 2016-03-01 14:55:53
bardzo porzadna firma niemozna im nic zarzucic budow prowadzone w terminie kierownicy sympatyczni znaja sie na rzeczy to jest firma no czasem sie przelicza co do kasy ale zawsze trzeba wlozyc cos do koperty aczekajacy jest wielu wiec wiecie pieniadze to nie wszytko ale wszystko da sie zalatwic za pieniadze no nie haha
kamil 2016-03-01 20:06:44
i o to chodzi! bo założyć firmę budowlaną to pikuś, ale zatrudnić odpowiednich specjalistów, budowlańców i techników, to inna kwestia. Warbud dobrze działa, a oferty zainteresowały mnie na przyszłość :)
maro 2016-04-06 11:20:50
Też słyszałem raczej pozytywy @kamil. Dlatego też zastanawiam się nad aplikacją na kierownika robót. Poszukują aktualnie kogoś takiego do branży mostowej.
Kierowiec wywrotki 2016-04-17 12:40:47
Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 litrów ?
chwila 2016-05-06 08:09:24
W sumie ostatnio pojawiły się u nich oferty pracy nie tylko na kierowników projektu, ale również na specjalistów w dziale umów i rozliczeń. To doskonały dowód na to, że się ciągle rozwijają, mając na uwadze zadowolenie kadry.
jasiek 2016-06-11 14:57:08
nie mogę w to uwierzyć, by jakakolwiek firma tak długo wstrzymywała pracowników z ich wynagrodzeniami. Zwłaszcza, że mało tu wpisów o nich, więc może to kwestia jakiegoś niedomówienia czy pomyłki.. :)
Zostaw swoją opinię o Warbud S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warbud S.A.