logo Warbud S.A.

Warbud S.A.

Opinie o Warbud S.A.

anonim 2010-09-20 23:07:48
socjal OK, płaca w miarę OK atmosfera i czas pracy do bani nie polecam
anonim 2010-11-24 15:01:46
Płace ok, pakiet medyczny, ludzie sympatyczni, pracę kończy się najpóźniej ok 16:30 (biuro), liczne szkolenia.
anonim 2011-01-11 19:50:12
Płace ok, nic poza tym - Dyrektorzy w randze Króla - wszystko mogą - pracownik może niewiele, ze starych czasów Warbudu czyli kilka lat temu nie zostało prawie nic...
robert 2011-01-29 19:23:10
Ja również polecam bo mozna tam neźle kombinować na lewo widze to po mojim znajomym który nieźle daje sobie rade.
anonim 2011-03-13 14:38:25
DO BANI ROTACJA PRZEWALACZE OD RANO DO NOCY GDZIE PIP
anonim 2011-11-25 14:49:03
Tak się szanuje ludzi pracy w firmie Warbud dzieli się na gorszych i lepszych . Pracownicy fizyczni są dyskryminowani. Impreza andrzejkowa oczywiście tylko dla ludzi wysoko postawionych. No bo po co pracownikowi fizycznemu bal ?
anonimus 2012-05-09 20:54:42
Do bani jeśli chodzi o część elektro-instalacyjną, ci co są nie znają się w ogóle na niczym
ostatni pokój 2012-11-16 07:21:05
Praca zespołowa do bani, typowy wyścig szczurów. Ślizgamy się na wszechobecnej wazelinie. Są równi i równiejsi. Pzdr LG....
pokój przedprzedostatni 2013-01-07 20:30:13
A niech sobie piszą bloga...:)
carrier
bin 2013-01-15 12:49:23
a na jaki adres mailowy wysłać swoje CV
anonim 2013-01-16 21:04:10
Takie wypowiedzi pisane "w imieniu" innych najprawdopodobniej pochodzą od niedowartościowanych i sfrustrowanych osób, które chcą zaszkodzić kolegom. Zdaje się, że akcja z rozwieszaniem plakatów nie wyczerpała kolejnych pomysłów...
W Warbudzie jak komuś zależy na robocie i jest dobry to nie ma co narzekać :) Polecam
maciek 2013-03-03 00:04:00
Warbud, (usunięte przez administratora)firma, Na moim osiedklu marina mokotów, wymienia się WSZYSTKIE instalacje CO montowane przez warbud, (usunięte przez administratora) firma, która żerowała na boomie rynku nieruchomości i instalowała niewłaściwe, tanie i korodujące materiały, poprzez które dziesiątki mieszkańcom zalało mieszkania
anonim 2013-07-10 11:35:37
Pracowałem w Warbudzie przez ładnych kilka lat.

Nie wiem jak jest w innych firmach, bo zmieniłem branżę, ale mogę napisać jak jest tutaj.

Osoby na samym szczycie, dyrektorzy i członkowie zarządu- głowy w chmurach, gwazdorstwo i martwienie się o własne d.... W mojej ocenie osoby podejmujące nielogiczne decyzje, szalenie niekompetentne i spychające firmę w dół w tych ciężkich czasach.

Klimat na samej budowie...generalnie jest zasada, kto wyżej siedzi ten zbiera większe dole od przekrętów, robionych na jego poziomie i poziomach niżej. Nie ma czegoś takiego jak etyka, brak korupcji itd. zero kontroli i zero osób, które chcą z tym walczyć, bo każdy kręci swoje lody i coś z tego ma.

Co do pracy w biurze (pracowałem też jakiś czas tam) to powiem tak, strach komuś coś powiedzieć, bo nie wiadomo czy się natrafi na kuzyna prezesa, czy ciocię dyrektora....

Same zarobki nie są najgorsze ale też szału nie ma, generalnie kto lepiej kręci i lepiej włazi w d... komu trzeba, ten ma lepsze zarobki, nie mają one nic wspólnego z odwalaniem dobrej i ciężkiej pracy.

Reasumując niepolecam, wiem że w Skanskiej jest dużo lepiej.
monter 2013-12-24 12:04:22
zamiast awansu, to otrzymałem wypowiedzenie, bo się "góra" przeliczyła (nie po raz pierwszy)
Czarny 2014-03-04 23:27:07
Idzcie do Romix tam jest dopiero.
marcin 2014-04-05 13:41:57
No to może nie oznacza to rozwoju warbud, a rotacji, bo ludzie odeszli, może niech ktos zorientowany napisze o co chodzi.
pajączek 2014-04-08 13:03:24
sprawdź po rodzinie czy ktoś z Twoich znajomych w Warbudzie nie pracuje, wtedy może przymkną oko na braki w doświadczeniu
Karol 2014-04-10 12:04:29
Pracuję w Warbudzie od kilku lat i nic o żadnych kłopotach nie słyszałem. Zwolnień nie było za to rośnie ilość kontraktów stąd pewnie nowe ogłoszenia.
poszukuje pracy 2014-04-27 21:18:21
panowie jak sie dostać do warbudu pisze przez stronę rekrutacji i nic możne któryś z was może mi pomuc chciałem zmienić prace pracować na terenie polski zagranica mi się znudziła po za domem tyle zdala od domu żony chciałbym sie dostać do warbudu kilka lat temu miałem znajomego co mnie tam ciągną ale urwał kontakt się nam i teraz nie wiem jak się tam dostać, zajmuje się elektryką wodą kanalizacją wykonczenia ciesielskie sprawy itp mam na wszystko uprawnienia prosze o pomoc czekam na odpowiedź mazuber@wp.pl
podwykonawca 2014-07-30 20:44:51
Jesli chodzi o podpisany kontrakt - owszem placa co do zlotowki, ale w trakcie realizacji umowy - dostaniesz po tylku na robotach dodatkowych!!!! Nie jedna firme juz tak przekrecili Mnie osobiście na 150.000 zł!!!!!! Szantażują, że jeżeli się nie zgodzisz na ich warunki z zapłatą prac dodatkowych (u mnie z 200 tys na 50 tys) to dopasują takie paragrafy z umowy, że i tak wyjdą na swoje. Ich argumentacja jest żałosna - jak byśmy mieli dodatkowe pieniądze to byśmy zapłacili. To po co zlecają te prace dodatkowe, skoro wiedzą, że nie zapłacą??? Jak to nazwać???
hydro 2014-10-01 11:55:45
szantazuja i strasza sądem,umowy śa tak skonstruowane żeby to oni zawsze mieli mozliwość usadzić podwykonawcę.Najgorzej jest z rozliczeniem końcowym,wiem to z praktyki i od wielu wykonawców którym zmniejszono należne im zapłaty.
Nie można im wierzyć,z nimi trzeba mocno walczyć tym samym co oni,chyba że ktos ma układy.Ogólnie nie polecam.
kabi 2014-11-26 18:23:04
chyba sobie jakieś żarty robisz prawda ? piszesz w taki sposób jakby to oni mieli zaraz zapukać do Twoich drzwi :) z takim podejściem to do Warbudu możesz dostać się co najwyżej przez tylne drzwi dla osób zajmujących się konserwacją powierzchni płaskich. Trzeba trochę dać od siebie i postarać się o pracę tutaj
Radek 2014-11-26 18:32:02
Praktyki to chyba nie w warbudzie, jak patrzyłem na ich stronie internetowej to obecnie poszukuja na stanowiska takie jak Technik Serwisu - Poznań, Zbrojarz, Cieśla szalunkowy, Technik Serwisu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz oraz Kierownik Techniczny Obiektu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz. spora nawet ta ich rekrutacja, nie wiem, czy to nie jest oznaka rotacji...
Ela 2014-12-03 08:56:23
Byłam na praktykach w Warbudzie i było naprawdę fajnie. Są bezpłatne ale było warto. Wyślij cv na skrzynkę praktyk, adres mają na stronie.
mnbvc 2015-02-23 13:30:12
Wiesz, sytuacja na rynku wszędzie odbija się na pracownikach ale to nie oznacza, żeby nie szukac pracy. Jeśli Warbud jest firmą wypłacalną to warto starać się o angaż- przecież kto nie ryzykuje ten nie ma. Mi się dziś udało wysłać cv do nich i mam nadzieję, ze wkrótce zadzwonią z jakąś propozycją pracy...
elmo 2015-07-22 09:24:10
Jestem inżynierem w Warbudzie i z tego co wiem nie zatrudniamy na umowy śmieciowe
aaaa 2015-11-27 13:23:15
abonament w Medicover- biała karta, z możliwością rozszerzenia na rodzinę(trochę taniej)
px 2016-01-16 08:54:05
Pracowałam w warbudzie, zwolnilam się, ale do teraz bardzo tego żałuję. Duży socjal, dobra pensja. Ale ciężko też się pracuje.
zwodnik4 2016-01-19 11:33:16
Mam uprawnienia E1,E2,D1,D2 oraz pomiary i kilkunastoletnie doświadczenie jako technik serwisu. Niejednokrotnie ratowałem Warbudowi tyłek. Merytorycznie, operacyjnie jest to firma , która zachowuję się jak dzieci w piaskownicy. Podejście przełożonych - kierownik, project men. to dziecinada ,żadnego zaplecza technicznego , zero znajomości podstawowych procedur wymagających prowadzenia budynków,. Utrzymanie budynków przez tą "firmę" to FIKCJA !!! Jeśli ktoś jest gotowy na takie warunki , jego sprawa.........
Gość 2016-01-25 08:29:38
Ja jestem zadowolona z pracy. Na pensję nie mogę narzekać. Jeśli chodzi o atmosferę to ciężko powiedzieć, bo głównie utrzymuje się kontakt z osobami z którymi się siedzi w pokoju. No i wiadomo, że ludzie są różni więc trafia się na tych, z którymi się da dogadać i na tych z którymi się nie da. Odnoszę wrażenie, że firma jest prorodzinna w porównaniu do innych, o co trudno w dzisiejszych czasach. Podejrzewam, że nie będę tu pracować do emerytury, ale ogólnie jestem zadowolona i polecam.
Kefas 2016-02-12 13:58:34
Na jakie zarobki można liczyć w Warbud jako Kierownik Techniczny Obiektu, możesz podać widełki.
krzys 2016-03-01 14:55:53
bardzo porzadna firma niemozna im nic zarzucic budow prowadzone w terminie kierownicy sympatyczni znaja sie na rzeczy to jest firma no czasem sie przelicza co do kasy ale zawsze trzeba wlozyc cos do koperty aczekajacy jest wielu wiec wiecie pieniadze to nie wszytko ale wszystko da sie zalatwic za pieniadze no nie haha
Kierowiec wywrotki 2016-04-17 12:40:47
Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 litrów ?
MKR 2016-10-04 02:26:30
kochani no cóż po odejściu poprzedniego prezesa w firmie krótko mówiąc zagrało jaj , obecnie prowadzone są cięcie kosztów oczywiście kosztem pracowników ,niestety nie do końca przemyślane,dalekie od przyzwoitego Jednym słowem atmosfera kiepska .
moeik 2016-10-04 09:08:30
Jak na razie jest tylko oferta jako Technik Serwisu.
jim 2016-11-13 16:44:20
A co to tam jest za dyrektor co był wcześniej 20 lat cieślą ??! który to taki?!
Gzwh 2016-11-27 11:29:54
Z cieśli poszedł na dyrektora?? To szopka jakaś??
Zostaw swoją opinię o Warbud S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warbud S.A.