Opinie o Tieto w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tieto. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tieto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tieto w Szczecin

stop_plotkom

Nie rozpuszczaj niesprawdzonych plotek. Firma nie tylko nikogo nie zwalnia ale dynamicznie sie rozwija. Ciagle rekrutowani sa nowi pracownicy.

ktostam

W Tieto w Szczecinie zwialniają non stop ludzi, tak od kilku miesiecy. podobno maja zamknac oddzial za jakis czas, a jak jest we Wroclawiu?

Pawel82pl

Sytuacja w Tieto Szczecin się zmienia. Od miesiąca w dziale IRD brakuje rąk do pracy. Management prosi pracowników o pomoc w werbowaniu ludzi na programistów i testerów. Za pomoc dają bonusy pieniężne. Szanse na zatrudnienie są zdecydowanie większe niż rok temu. Atmosfera wg mnie jest zdecydowanie lepsza niż 4 miesiące temu. [usunięte przez administratora]

Sebastian

Nie, mam lepsze warunki niż te jakie Mobica gwarantuje w becnej chwili a może i nawet przez najbliższe 2 lata.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tieto? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zaciekawiony

Sebastian - 2013-01-10 21:05:22 Ciekawe, ja nie miałem żadnej rozmowy a sam wypowiedziałem umowe bo nie będę czekał aż firma znajdzie mi projekt. Nie pozwolę sobie na degradację moich umiejętności. Jest mi trochę przykro iż mój przełożony [usunięte przez administratora] udzielił mi fałszywej informacji, ponieważ mogłem zgłosić swoją chęć do zwolnienia i dostałbym odprawę (dla mnie wspaniale), aczkolwiek mój przełożony który wiecznie był do tyłu ze wszystkim... odpowiedział że nie ma takiej możliwości, i przez jego brak kompetencji mogłem zachować czyjeś miejsce pracy. Niechce wiedzieć na kogo padło, ale szkoda że nie można tego było wykonać na moją korzyść chroniąc czyjeś miejsce pracy, no szkoda. Nie mam pretensji bezpośrednio do niego, ponieważ przepływ informacji w firmie jest trudny, z drugiej strony mógł sam się zainteresować i spytać czy ktoś sam niechce, tak czy siak, mój [usunięte przez administratora]był naprawdę wporządku- bynajmniej nie wpieprzał mi się w moją pracę. W końcu to ja sprzedaję swoje umiejętności (bez wiedzy! - to mój skarb) i czas a pracodawca mi za to płaci, i z tego byłem bardzo zadowolony, przedewszystkim :) Pracodawca super, polecam, jedyny minus to projekty nie zawsze dające satysfakcję, więc jeśli ktoś się nie spełnia bo jest w projekcie w którym nie może się rozwijać zawsze można zmienić pracodawcę, tak własnie ja postąpiłem, i życzę wszystkim jak najlepiej. PozdrawiamNa Mobice udeżyłeś kolego?:)

ten prawdziwy

o widze bawimy sie w podszywanie... z kim to mi przyszło pracowac:(

Jarosław Kaczyński

Nikt nam nie bedzie wmawial ze biale jest biale a czarne jest czarne:)

marcined

chcesz byc młotkiem bez mózgu? przyjdź do nas... ;] ale za to kasa jest ok tylko ze pozniej nigdzie sie nie dostaniesz!

qwerty

Masz racje:) Nie ma sensu histeryzować...posiedźmy poczekajmy

nhg

histeryzujesz.

egon..

Taa...juz sie rozkręcą projekty:) co to za firma co w jednym miesiącu zwalnia a za chwilę zatrudnia?...chodzą jak nachlani we mgle..

z tego co wiem to zwolnili ok 4% w szczecinie a teraz juz zatrudniaja, jest juz sporo ofert i to na szczecin, jak sie rozkreca projekty to może i bedzie duzo wiecej ofert. Z protekcja w Tieto sie nie spotkalem, wole mowic o faktach a nie dywagowac. No i 7k .

hgrf

a jaki sposób zwalniania był by w porządku, jest takie wogole tak konkretnie? Zwolnienie zawsze jest syfiaste i tyle. Pracownicy dostali odprawy wielomiesieczne wiec tragedi nie ma.

def

abc - 2013-01-21 16:20:51 od listopada nikt nie został zwolniony. Zwolnieni zostali głownie low performerzy i takich juz raczej w tieto nie ma, w końcu.To Ty pewnie jestes high performer z wynagrodzeniem 6k brutto. Nie zapominaj ze krewni i znajomi królika maja powyzej 10k bez wzgledu na "performance". Wracajac do tematu to to w jaki sposob zwalniaja jest troche nie w porzadku. Ogolnie atmosfera w firmie ktora obecnie panuje jest bardzo dziwna i nic nie zapowiada zmian na lepsze.

abc

Dr. Who

Widzę, że Tieto nadal zwalnia ludzi. Najwidoczniej spuszczenie w kibel kilkudziesiąciu pracowników w październiku i listopadzie to za mało i w grudniu polecieli kolejni. Przykre, bo „najbardziej stabilny” pracodawca w Szczecinie teraz traktuje ludzi jak śmieci, niepotrzebny to do kosza. Nawet nie silą się na znalezienie tym ludziom projektów (albo w ogóle ich nie mają, a to też niedobrze). Z tego co się orientuje to kryteria zwolnień są brane z sufitu, ludzie mało efektywni zostają, a potrafią wyrzucić tych lepszych bez podania konkretnej przyczyny. Warunki mają dobre (socjal itd..), ale to co tam się teraz wyprawia odbije im się czkawką. Chcesz mieć stabilną robotę, to się nie wybieraj do Tieto, przynajmniej nie teraz.

Sebastian

Ciekawe, ja nie miałem żadnej rozmowy a sam wypowiedziałem umowe bo nie będę czekał aż firma znajdzie mi projekt. Nie pozwolę sobie na degradację moich umiejętności. Jest mi trochę przykro iż mój przełożony [usunięte przez administratora] udzielił mi fałszywej informacji, ponieważ mogłem zgłosić swoją chęć do zwolnienia i dostałbym odprawę (dla mnie wspaniale), aczkolwiek mój przełożony który wiecznie był do tyłu ze wszystkim... odpowiedział że nie ma takiej możliwości, i przez jego brak kompetencji mogłem zachować czyjeś miejsce pracy. Niechce wiedzieć na kogo padło, ale szkoda że nie można tego było wykonać na moją korzyść chroniąc czyjeś miejsce pracy, no szkoda. Nie mam pretensji bezpośrednio do niego, ponieważ przepływ informacji w firmie jest trudny, z drugiej strony mógł sam się zainteresować i spytać czy ktoś sam niechce, tak czy siak, mój [usunięte przez administratora] był naprawdę wporządku- bynajmniej nie wpieprzał mi się w moją pracę. W końcu to ja sprzedaję swoje umiejętności (bez wiedzy! - to mój skarb) i czas a pracodawca mi za to płaci, i z tego byłem bardzo zadowolony, przedewszystkim :) Pracodawca super, polecam, jedyny minus to projekty nie zawsze dające satysfakcję, więc jeśli ktoś się nie spełnia bo jest w projekcie w którym nie może się rozwijać zawsze można zmienić pracodawcę, tak własnie ja postąpiłem, i życzę wszystkim jak najlepiej. Pozdrawiam

poinformowany TL

Co do pracy team leader'a to jest naprawde na przyzwoitym poziomie. Ogolnie prcedury sa proste i czuc duzo wsparcia korporacji. Najgorsze w tej pracy jest ilosc ludz, ktorymi zarzadzasz no i stres podczas rozmowy i oceniania - nie zawsze jest to proste. W ostatnim czasie w Szczecinie zaczely sie zwolnienia pracownikow te rozmowy sa najtrudniejsze i powiem szczerze przyslaniaja wszystkie inne plusy tej pracy:(

taki tam

Najgorszy jest taki team manager po ogrodnictwie czy leśnictwie... zrobil sobie taki folwark z baronami i rozmaitymi grami feudalnymi... tak tak w tieto zatrudniaja i takich.

Si

Witam, Czy bylibyscie w stanie podpowiedziec nieco na temat pracy Team Leadera. Jakie sa zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Tieto - Szczecin

• Jak się pracuje w Tieto?

Zobacz opinie na temat firmy Tieto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tieto?

Tieto