Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Chmurka

Odradzam tę firmę. Stanowcze nie, nie dość, że zimno - siedzi się w swetrach, polarach, lub szalikach, to jeszcze niemili pracownicy, którzy są niepomocni i nieżyczliwi. Poza tym, jak ktoś już wcześniej napisał, wiatr z północy wiejący :) to dobre określenie dla tej firmy.

Opc

Wyplaty są niewiele wyzsze niz najnizsza krajowa

xyz

Hej ;) Wiecie, czy aktualnie poszukują na młodszych księgowych? Widzę, że ogłoszenia w necie się pojawiają (częściej te przez agencję) i mam pytania :D: 1) lepiej wysyłać CV przez stronę OC/na ogłoszenie agencji/w ogóle :D - mam znajomych, którzy kilka razy wysyłali CV i tu i tu i zero odpowiedzi :P 2) Czy w okresie wakacyjnym lipiec-sierpień też szukają, czy lepiej sobie odpuścić (na zawsze :D?) i wysłać CV we wrześniu/październiku? :P 3) czy ta Akademia Księgowości Międzynarodowej (czy jak to tam się nazywa), to nic innego, jak po prostu okres próbny jako młodszy księgowy na zleceniówce i to jest po prostu bajerowanie nazwą ;p? 4) Wiecie może, jaki jest poziom niemieckiego w księgowości? czy wymagają dużo, czy raczej mało kto umie coś więcej? xD

janusz biznesu
@xyz

Do wszystkich zainteresowanych pracą w OC: 1) Odradzam pracę jako operator na 1 piętrze- co widać po wpisach na tym forum (choć mam wrażenie, że piszą 2-3 osoby pod różnymi nickami) 2) Jako młodszy księgowy- warto, można poznać kilka programów, zobaczyć jak działają duże firmy od strony finansowej, sprawdzić działy AP i AR, podstawa to znajomość języka angielskiego i logiczne myślenie, za dodatkowy język można otrzymać bonus finansowy 3) Jako księgowy (GL)- też warto dla doświadczenia 4) Zarobki na każdym ze stanowisk poniżej menedzerskiego (dalej nie wiem, ale skoro ludzie z innych miast się przenoszą to musi być ok) są niższe bądź dużo niższe niż średnia na danym stanowisku w kraju i trzeba być tego świadomym. Podwyżka jest na zasadzie "tyle płacimy a jak się nie podoba to trudno"- tego też trzeba być świadomym. Są możliwości awansu wewnątrz firmy i pomiędzy działami, również na stanowiska kierownicze. Są wewnętrzne szkolenia dla ludzi wyróżniających się i wbrew temu co piszą nie trzeba nikomu włazić w dupę, wystarczy się wyróżniać na tle innych i mieć odpowiednie cechy osobowości. 5) Nie wiem jak sprawy informatyczne, wiem, że jest service desk oraz jakieś inne, mała rotacja ludzi na 3cim piętrze, więc musi być w miarę ok. 6) Niestety, ale osoby na stanowiskach wyższych od Twojego mogą być niekompetentne, nie należy tego brać do siebie i za dużo o tym myśleć, szczęście takie że TL nie zarabiają dużo więcej 7) Wypłaty są terminowe, benefity są współfinansowane co znaczy, że trochę płacisz Ty a trochę pracodawca 6) Ja już nie pracuję, ale doświadczenia z opusa przydały się w mojej nowej pracy. Oczywiście trzeba było zmienić miasto po większą kaskę. Do czasu jak nie jesteś zainteresowany posadą operatora danych to negatywnymi wpisami nie musisz się przejmować. Trzeba mieć ogólną świadomość, że jesteśmy traktowani jak tania siła robocza. Moja ocena pracodawcy- dostateczna (+ za to, że można się czegoś nauczyć i poznać spoko ludzi, - za zarobki i ogólne podejście do pracownika, nawet w kwestii negocjacji umów)

Błażej

Wohoooo jak super. Powuesili nam telewizor w kuchni!!! To mi wystarczy, już nie chce godnego wynagrodzenia za moją pracę oraz mogą dalej traktować mnie jak śmiecia no bo w końcu jest TV w firmie. Czego chcieć więcej?

%%%%

Pracuje w OC od pewnego czasu. Nie jestem jednak w stanie jednoznacznie polecić tej firmy. Fakt, poznałem fajnych ludzi, dostaje systematycznie kasę za pracę i mam pracę na umowę, co w Trn jest w sumie dobre. Jednak są jednostki, które potrafią skutecznie popsuć humor na cały dzień. Nie ma sensu też strzępić języka, żeby mówić o ludziach na "stołkach". Tak jak wszędzie, trafiają się ludzie normalni, ale też i trafiają się dupki i ciemniaki, które powinny wbijać gwoździe czołem, a nie kierować zespołem. I teraz sam stoję i sobie zadaję pytanie, czy nie pracuje już za długo. Może się wypaliłem, mam już dosyć tej firmy i głąbów, których jest tutaj coraz więcej. Z garstką wspaniałych ludzi, których tutaj poznałem postaram się zachować kontakt i to będzie jedyne co wyniosę z tej firmy. Doświadczenia, które tam zdobyłem raczej mi się nie przydadzą. Może warto wyjechać i zacząć jakąś nudną pracę (jakby ta była pasjonująca), aby z czasem znaleźć coś lepszego. Każdy chciałby zarabiać godziwe pieniądze za swoją pracę. Nie chcę być chwalony jeśli wykonam porządnie swoją pracę, to w końcu moje obowiązki, ale przydałoby się chociaż usłyszeć dziękuje, jak zmarnujesz swój czas na durne nadgodziny, czy jak wykażesz się chociaż odrobiną inicjatywy i dobrą uwagą co do "projektu". Ale niestety tego nie ma i nie będzie. Tutaj możesz sobie żyły wypruwać, ale w mniemaniu tla to i tak część twoich obowiązków. Wydaje mi się też, że niektórzy faktycznie wierzą w te pierdoły w stylu "together we make it". To jest tak durne, że ja tabuje. Nawet szkoda gadać. Ktoś kto zarabia 3-4 razy więcej niż operator może sobie pozwolić na powtarzanie tych głupot, a nas to męczy i z czasem wkurza. Ale jeśli komuś nie przeszkadza, że dostanie najniższą krajową za nudną pracę przy biurku, to polecam. Jeśli za to ktoś chcę dostać doświadczenie jako księgowy, to w sumie też polecam. Jeśli już się uda dostać, to można sobie wpisać w cv "księgowy" ale nie oszukujmy się, to z księgowością nie ma za wiele wspólnego. Przykro mi robaczki. Może kilka słów na koniec. Jeśli masz na oku jakąś inną pracę (jeśli jest umowa o pracę, jakiś socjal) to radzę wybrać właśnie tę inną. A jeśli tutaj trafisz, to nie odkładaj szukania czegoś innego na dłużej. Szukaj czegoś lepszego cały czas. I tak, jest jakaś tam szansa na awans. A jak się uda, to można już coś innego wpisać w cv, tylko pytanie czy za jakieś większe pieniądze. No nic. Opus trwa i pewnie trwać będzie. Może niestety, bo zrobił sobie z Torunia plantacje bawełny i za grosze zatrudnia pracowników do odmóżdzającego zajęcia za najniższą krajową. A ocenę daję 3. Tab z wami!

hahaha

doświadczenie z opusa absolutnie nie przydaje się w późniejszej pracy. wiem co mowie.pozdro

Huhuhuhu

Przyjmują młode osoby z dużymi cyck... umiejętnościami

Doświadczony operator

Niepózniej niż ostatniego dnia miesiąca ale przeważnie jest te 2-3 dni prędzej

Najlepiej zanieść CV do recepcji

A co, misiaczku, chciałabyś podjąć tu pracę? Mrr szukam właśnie ultra osobistej mleczarki. Samodzielnie Cię wydoję.

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Informatyk

Mają u siebie kuchnie to niech z niej korzystają, a nie przychodzą do nas i szabrują. Do tego przychodzą stadami że trzeba czekać pół godziny w kolejce do kawy

@Informatyk

Niedługo podsumowanie kwartału, wtedy omówimy tą kwestię. Będzie to główny punkt mojego przedstawienia. Później wręcze nagrodę pracownika kwartału dwóm TL

Informatyk

To was oduczy chodzenia po kawę na nasze piętro! Robaki z I piętra nie wychodzcie pozanie bo jeszcze jakichś chorób narozniscie

Trzyletni operator

Stąd trzeba uciekać jak najprędzej! Podwyżki może i są ale na rękę 50 zł, a TL wręcza Ci je jakbyś właśnie wygrał życie. I co z tego jak Twoja wydajność przekracza 100%, a błędów nie robisz. I tak Ci obniżymy premię. Jak? Coś się wymyśli, -5% za rozmawianie albo za spóźnienie łącznie 5 minut w miesiącu. I spróbuj tylko być o 2 minuty za długo na przerwie. I wszystko to zostanie Ci wspomniane na rozmowie o premii przez specjalistę, któremu nawet nie chce się podjechać i przekrzykuje przez pół sali by z kimś porozmawiać, spóźnia się codziennie na porannych zmianach, a na przerwie potrafi się zasiedzieć godzinę. TL w tym czasie siedzi z tyłu glupkowato się uśmiechając by na koniec pogratulować i powiedzieć że 10% to i tak dużo. Ciekawym zjawiskiem też jest zatrudnianie bydła z agencji pracy. Odkąd tu pracują nie ma dnia bez obsikanej podłogi bądź ściany w łazience, a sikać im się chce po mleku u herbacie, które wcześniej Ci ukradli

Kekw

O tak najlepiej zmienić pracę i wziąść kredyt

Opus Capitan który miał nadzieje że kiedyś coś mu

Ta firma to taka korpo jak w filmach komediowych. Serio mają każdego w (usunięte przez administratora) oszukują klientów i pracowników, ludzie pracują za grosze. Jeśli ktoś się wybija wiedzą to dostanie wiecej ale raz, potem może marzyć, monotonia, monotonia , monotonia i raz jeszcze monotonia. Niczego się nie uczysz, praca w soboty i niedziele. Zero możliwości awansu i kasy, mega stres, mega zapierdziel i chamstwo, wyścig szczurów , każdy na każdego donosi aby mieć lepiej w firmie. Zero szkoleń o certyfikatach zapomnieć można. Premia - a co to takiego , podwyżka - 500 brutto raz na 2 lata o ile szczeście dopisze i firma chociaż raz bedzie na plusie i jak Bóg dopomoże to wtenczas jest możliwa. Brud , smród , i bieda oraz mega wykorzystywanie ludzi pracujących ponad 8 h dziennie oraz soboty i niedziele oraz łamanie praw ludzi oraz prawa pracy w polsce !.

trufelka

Oczywiście, że istnieje możliwość awansu - ale tylko na inne piętra. Na całym pierwszym piętrze w Digitalizacji o "awansie" decyduje wiele czynników poza merytorycznych.

KapitanOpus

Śmieszne jest to, że tyle ludzi narzeka na tę prace. Nikomu do glowy nie przyjdzie by ja zmienic. A no tak.... Do innych czynnosci zawodowych trzeba umiec cos wiecej niz tylko narzekac. Dodatkowo isc na jakies kursy lib cos w tym rodzaju. Oczywiscie Torun to piekne miasto i oracy ani zycia poza tym miastem nie ma. To sobie siedzcie na swoich stanowiskach i nie lamentujcie. Dobrze by kazdy chcial miec a robic nie ma komu, cztery litery strach ruszyc. Lepiej lamentowac i nic nie robic. Przeciez sie wszystko nalezy.

ctrl

Pracując w Polsce w skandynawskiej korporacji, na własnej skórze odczujesz świeży lodowaty powiew klimatyzowanego "wiatru". Rozpoczynając pracę nie zapomnij o grubej kurtce i kocu, ocieplane spodnie tez będą świetnym pomysłem. Natomiast kiedy temperatura za oknem osiaga 30 stopni, nie zapomnij zabrać ubrań na przebranie- toaleta posłuży za przebieralnie. Możesz też dostać szoku termicznego, ale to tylko dodatkowa atrakcja pracy w biurze. Szczerze polecam- wrażenia niezapomniane.

marecki

gyg, warto sprobowac, jest sporo mozliwosci awansu, w dziala albo innego dzialu. a to forum jest przeklamane wypowiadaja sie osoby co siedza pare lat i nie maja umiejetnosci potrzebnych do zmiany stanowiska, moze w digi faktycznie nie jest fajnie, ale to moze byc niezly start do fajniejszej posady, np service desk a tam to juz jest baja

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Polska

Posti Messaging Sp.z o.o.