Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

kazik

Konsul pieprzysz jak potłuczony - kto pracuje? Parę osób u syndyka.

konsul

Poczytajcie i się zastanówcie nie wypisujcie bzdur to godzi w dobre imię honor ambicje jeżeli coś macie do powiedzenia to piszcie prawdę i podawajcie e mail tak jak ja Moje nazwisko to Haustow Krzysztof ostrzegam ze jeżeli będziecie pisać niecenzuralne słowa bo podałem nazwisko to macie jak znalazł sprawę w sadzie

konsul

Witam wszystkich serdecznie. Proszę o przeczytanie mojego wpisu i zastanowienie się nad wpisami na temat Firmy ANTEMA. Drodzy wpisujący chce nadmienić na samym początku , jeżeli pisze się na temat danej Firmy miejmy ta odwagę pisać uczciwie a nie większości wyssane z palca "bzdety" dlaczego bo to godzi w nasza uczciwość i jak możemy pracując w firmie patrzeć sobie w oczy czyli jak judasze. Czas z tym skończyć i pisać szczera prawdę a nie owijając w "bawełnę"Ci co piszą nieprawdziwe zadnia śmiem twierdzić że maja problemy ze sobą , cóż tak bywa w życiu ale nie można przekładać to na rzeczywistość , czasami możne być odwrotnie - ale do rzeczy. Nasza firma ANTEMA jest Firmą pisze z całego serca otwarta na ludzi którzy chcą pracować wynagrodzenia są wypłacane na czas nawet czasami przed czasem ,to zasługa Pani Dyrektor. Zarobki mamy tak jak Rząd ustanowił kwotę krajowa a jaka Państwo wiecie jaką. Co do wykonywania pracy to wszystko zależy od nas samych. Urlopy mamy [chorobowe tez mamy liczone]. We wpisach pojawił się opis na temat Oka Szefa pytam się czy to "gryzie szczypie pluje krzyczy itd". W każdym szanującym się zakładzie jest system monitoringu nastał taki czas i musimy to uszanować - jeżeli ktoś opisał ten system to musi mięć coś na sumieniu. Jeszcze jedno dlaczego tak ludzie opisujecie bzdury pracować trzeba i musimy być wdzięczni dla Dyrekcji ,ze pracujemy a nie jesteśmy na zasiłkach na koszt Państwa. Zasiłek kilka miesięcy niema urlopu ani chorobowego i co dalej pytam się? Ci co piszą na 100 % pracują w Firmie nie rozumiem rozgoryczenie to tak jest w każdej firmie nikt jeszcze nikomu nigdy "nie dogodził". Jest jak jest i trzeba to uszanować mamy prace i z tego powinniśmy się cieszyć bo mamy co do garnka włożyć Święta zrobić czy nawet na używki cześć pieniędzy przeznaczyć , a jak byśmy nie pracowali to co za przeproszeniem (usunięte przez administratora) Siedzi}.Biznes robią Ci, którzy znają i rozumieją ludzi. Nie pamiętam, abym czuł się kiedyś zmęczony pracą, choć bezczynność bardzo mnie wyczerpuje. Dwudziestowieczne marki były „krzyczącymi markami”. Było im łatwo. Marki XXI wieku są „markami słuchającymi”, a wrażliwość na kulturę jest nowym Świętym Graalem globalnego marketingu. Pamiętajcie, że monolog to nie dialog. Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego. Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, z Twoimi wartościami i za co ludzie chcą Ci płacić. Zajmij się pracą, którą lubisz robić, wtedy nie będziesz musiał się zmuszać i będziesz automatycznie, naturalnie, zmotywowany. Przedsiębiorca to osoba, która podejmuje ryzyko i wierzy w swoje działanie, które przyniesie zysk. Przedsiębiorca to osoba, która ryzykując tworzy wartości. Dzięki pracy świat staje się lepszy. Niech praca będzie naszą radością, bo praca zmienia nas na lepsze i rozwija!Przywództwo to relacje z innymi. To relacje pomiędzy aspirującymi do przewodzenia i tymi, którzy za nimi podążają. Bez względu na to, czy jest to relacja tylko z jedną osobą, czy z wieloma, przywództwo wymaga zaangażowania innych. Nieważne, ile formalnej władzy i autorytetu wynika z naszego stanowiska – trwałe dziedzictwo pozostawimy jedynie w przypadku, gdy inni będą chcieli wejść z nami w ten rodzaj relacji. To nie finanse, ani strategia, ani technologia, ale właśnie praca zespołowa jest decydującym czynnikiem przewagi konkurencyjnej – zarówno dlatego, że jest tak potężna i wszechmocna, jak i dlatego, że występuje tak rzadko. To na tyle poczytajcie i się proszę głęboko zastanowić nad tym co i jak piszemy bo to godzi w nasza firmę nasz byt. Na zakończenie Jeśli będziesz przykładnie pracował osiem godzin dziennie, może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście. Godzin z poważaniem Konsul proszę o szczere odpowiedz na mój e-mail konsul20@wp.pl Proszę nie pisać obraźliwie bo posiadam instrumenty do sprawdzenia kto pisał i z jakiego IP To wszystko

Schelemberg SS

Ludzie to wszystko to horror robia z nas niemotow wezmy sie wszyscy do wspolnego napisania listu podania itd do wyzszych wladz do gazet do TV prokoratury to co sie robi to zakrawa na hanbe To trzeba naglosnic Zycze Wszystkim z Okazji Swiat Zdrowia i przeczekania tych trudnych chwil A dla tych co naliczaja coz mozna zyczyc ja osobiscie nie wiem Trzeba cos z tym zrobic tak nie moze byc zeby tak dlugo czekac na pieniadze Wiem tylko jedno ,ze co niektorzy dostaja pieniadze ale za co i w jaki sposob to nie wiem Dobrze ,ze Ci co zostali maja z czego zrobic Swieta bo sa na emeryturach i im sie nie spieszy tak bardzo A przeciez Pani Syndyk ma mozliwosci odnosnie interwencji w Funduszu nie rozumiem dlaczedo tak sie dzieje Coz Polska to Kraj Dziwaczny i sie nie dziwie ,ze ludzie uciekaja z Tego Kraju Polepszy sie nam jak sami sobie poradzimy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Schelenberg-SS

Podaje numer telefonu dla tych co nie moga sie dodzwonic 75-752-6013 Ten numer jest aktywny Ten nie anuluja bo nie mog

pestka

w takim razie bardzo cię przepraszam,ale szlak mnie trafia że ktoś tak mąci,w końcu wszyscy jesteśmy w takim samym położeniu a jeszcze jeden drugiego dołuje po co rozpisywać idiotyzmy,ja już byłam w takiej sytuacji i wiem że jak fundusz ma płacić to na pewno dostaniemy wypłatę,odszkodowanie i za urlopy,im też zależy szybko to uregulować.

Schelemberg -SS

Prosze o kontakt Uczciwy

Daria

Zuzka bardzo się cieszę, że chcesz opowiedzieć o tym czego byłaś świadkiem. Ciekawi mnie jednak dlaczego tego nie zrobiłaś gdy policja i prokuratura przesłuchiwała pracowników biura kilka miesięcy temu? Wyjdzie na to, że kłamałaś albo będziesz kłamać. Bo chyba nie jest tajemnicą, że sprawa była przedmiotem działań policji i prokuratury jeleniogórskiej. Nawet Nowiny Jeleniogórskie były w firmie i każdy opowiadał że jest cudownie a zarzuty są bezpodstawne. Niezależnie od wszystkiego trzymam kciuki za Was wszystkich abyśmy swoje pieniądze odebrali. I Wesołych Świąt!

Schelemberg SS

Zuzia podaje Ci numer (usunięte przez administratora)br /> numer na karte oddzwon

zosia
@Schelemberg SS

Dziennikarz ze Nowin Jeleniogorskich był w Antemie rozmawiał tylko ze dyrektorka i z kierownikiem dz. Kadr oraz za zastępca. Pracowników biurowych nie pytał o nic. Na policję chodziły wybrane przez dyrekcję osoby..Nie wiadomo co można zrobić. Chyba teraz już nic. Może 3 władza czyli media mogły by coś zrobic. Lokalne władze są bardziej przychylne pracodawcom bo oni płacą większe podatki niż malutkim pracownikom. Duży może więcej.

Basia
@Daria

Cześć Daria a co z waszą sprawą bo przecież zgłosiliście sprawę do PiP oraz prokuratury,co niektórym robiło się ciepło.Pozdrawiam.

Zuzka
@Daria

Nie kłamię, i nie zamierzam kłamać. Pomyśl tylko moja droga, że nie wszyscy zatrudnieni w firmie byli na miejscu - w biurach, w Jeleniej Górze. I nie wszyscy wiedzieli o jakichkolwiek przesłuchaniach. Ja np. dowiedziałam się o nich dopiero z Twojego postu.

Daria
@Zuzka

Zatem przepraszam Cię. Zrozumiałam Twoją wypowiedź jako słowa osoby która pracowała w biurze. Jeśli złożysz doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez zarząd firmy Antema nie będzie miało to wpływu na działania syndyka a co za tym idzie na wypłatę pieniędzy. Pozdrawiam gorąco

pestka

Aśka brednie piszesz,ja zostałam zwolniona 9 stycznia czyli najwcześniej i do dziś nie mam wypłaty czekam tak jak wszyscy na wypłatę z funduszu,nie rób zamętu i nie pisz głupot mam nadzieje że w środę już będą,ciekawe skąd masz takie głupie informacje

@pestka

Pestka to nie ja piszę Aśka tylko te bzdury wypisuje M

Z tego co przeczytałam to zauważyłam że każdy obawia się o siebie walczy o swoje chce się wywyższyć, no i po co to. Znam wielu pracowników, to osoby pomimo że ostatnio sprzątały bardzo inteligentne. Byli nauczyciele, pracownicy biurowi a nawet autorzy książek, poeci amatorzy, byli dyrektorzy itd. Jestem dumna że pracowałam z takimi ludźmi. Przestańcie. Idą Święta. Czas pokaże kto ma rację. Najlepiej byłoby zamknąć tę str. internetową

kiedyś ludzie maja rodziny i dzieci na utrzymaniu i się denerwują niedługo święta a kasy jak nie było tak nie ma

numer do Antemy

Podaje numer do Antemy (został zmieniony numer) (usunięte przez administratora). Mam informację , że teraz idą listy z odprawami.(bo to prawdopodobnie prosciej policzyc)

a czemu dla niektórych

M

A nie pisałem , Ze dla niektórych pracowników Święta będą szczęśliwe. Pozdrawiam.

@M

Faktycznie dla czego dla niektórych

@Aśka

Dlatego dla niektórych wypłaty są już przelane na konta ponieważ zostali Oni zwolnieni najwcześniej.Zwolnienia przebiegały praktycznie w trzech turach tak więc w takiej kolejności są przelewane przez fundusz do syndyka który od razu przelewa na konta pracowników.Praktycznie osoby pracujące do samego końca firmy dostaną pieniądze na samym końcu.Tak więc proszę się nie denerwować tylko spokojnie poczekać choć rozumiem iż idą Święta a nikomu się nie przelewa ale na to nikt nie ma wpływu.Pozdrawiam.

pestka

dzisjaj osobiście dzwoniłam do funduszu zostałam poinformowana że pieniądze zostały zamówione,listy poszły do podpisu i że najpóżniej do środy powinniśmy mieć wszystkie pieniadze na końcie,oprócz mnie słyszało to jeszcze 4-ry osoby tak że mam nadzieje że ta pani z funduszu nie robiła z nas balona.

kazik

Ja już na zaś DZIĘKUJĘ.Owocnej pracy!!!

Panna

To jest nieprawda. Nagle tyle błędów. Dziwny zbieg okoliczności. Widziałam cię. Pracujesz w Urzędzie Miasta.

ktoś

Szanowni przedmówcy myślę że wiele opinii tutaj wyrażonych jest krzywdzaca. Właśnie w kwestii dokumentacji pracowniczej. Pracownik wyrażający chęć podjęcia pracy wypełnia kwestionariusz, gdzie powinny być prawidłowe dane, prawdziwe bo potwierdzane wlasnym podpisem . Bardzo często zdarzało się że w kwesionariuszu były błędnie podane dane adresowe, zły pesel, nr telefonu, nr konto itd. Staranności zabrakło osobom które teraz kierują słowa krytyki pod adresem innych. Proszę to przemyśleć bo jeżeli wśród np 900 osób połowa miała błędy w kwestionariuszach to sprostowanie tego nie jest łatwe. Zaznaczam ze nie pracuję u syndyka ale kiedyś pracowałam w kadrach w Antemie .Zostałam zwolniona i dziękuję ze mnie zwolniono bo znalazłam lepszą pracę. Pozdrawiam i solidarnie się ze wszystkimi zwolnionymi

Aśka

Kochane panie nie z powodu złego nr konta czy adresu fundusz zwraca listy do poprawki. Troszeczkę honoru. Przyznajcie się do swojego błędu Pozdrawiam.

Pracownicy syndyka

Informacja dla wszystkich oczekujących na wynagrodzenie za miesiące styczeń i luty oraz odprawy z tyt. utraty pracy proszeni są o pilny kontakt z firmą tylko w przypadku zmiany nr konta bankowego,bądź jego likwidacji, adresu zamieszkania i nr telefonu . Nr kontaktowy do firmy (usunięte przez administratora) . Powyższe dane potrzebne są do przyspieszenia procesu wypłaty, ponieważ dane przekazane w chwili upadłości do FGŚP muszą być zgodne z aktualnymi danymi pracowników.

wjtk
@Pracownicy syndyka

NA kiedy sa przewidziane wysylki na konta wynagrodzenia za miesiąc styczeń?

zrozpaczona
@Pracownicy syndyka

Dzięki że ktoś tak normalnie po ludzku napisał informację. Wiadomo że każdy błąd w wykazach do Funduszu Świadczeń Pracowniczych oddala wypłatę wynagrodzeń. Tak informują w funduszu. Więc to od pracowników syndyka zależy kiedy będą pieniądze. Może dajmy im szansę by to zrobiły szybko i dobrze nie przeszkadzajac Im zbędnymi telefonami.

@Pracownicy syndyka

Ale bzdury. Chyba sobie żartujesz.Jak kłamałaś tak kłamiesz nadal. Stara szkoła p. B. .Nagle ludzie pozmieniali nr. kont, po prostu macie wielki bałagan.

@Tadzio

Panie Tadzio szkoda , że zrozumienie pewnych spraw przerasta Pana możliwości . Jasnym przecież jest , że koniecznie trzeba zweryfikować dane bo choćby jedna osoba nie dostała należnych świadczeń to było by nie w porządku . Poza tym proszę wierzyć iż zmian wbrew pozorom jest wiele . Pozmieniali ludzie banki oraz konta a także adresy zamieszkania . Nie jest chyba wielkim problemem podanie przez zainteresowane osoby nowych danych . A jeśli to Pana nie dotyczy to po co zabierać głos.

@M

Proszę się nie tłumaczyć. Ta sprawa dotyczy mnie i wszystkich innych pracowników ponieważ to nam nie wypłaca się należnych wypłat. Ostatnie wypłaty przebiegły dość sprawnie, dziwne, że teraz są problemy. Chyba na złość część pracowników zmieniła bank i miejsce zamieszkania. Każdy broni swojego tyłka. Ostatnia prośba. Proszę nie podszywać się pod inne osoby. Ja wiem kto to odpisuje. Weż się do porządnej pracy i skończ wreszcie te listy.

@M

Zapomniałem dopisać, że nie pozdrawia i nie życzę Wesołych Świąt. Za to życzę wam aby zabrakło P. syndyk kasy na wasze wypłaty

K-ka
@Tadzio

To na pewno panią M zrozumienie pewnych spraw przerasta skoro nie może poradzić sobie ze sprawnym i szybkim sporządzeniem list. W funduszu rozkładają ręce, chyba śmieją się z tych pomyłek- takie odniosłam wrażenie kiedy rozmawiałam z Panią z funduszu.

@Tadzio

Panie Tadzio nikt nie zamierza się tłumaczyć a jeśli sprawa dotyczy Szanownego Pana to rozumiem iż zmienił Pan dane . Jeśli nie to pieniądze dostanie Pan na pewno na podane konto . Niech wreszcie Pan i podobne osoby zrozumieją , że zdarzają się rożne przypadki i zmiany następują i na prawdę nie rozumiem po co to wylewanie niepotrzebnych żali,wymyślanie plotek i powielanie niesprawdzonych informacji.Jeśli ma Pan jakieś wątpliwości to powinien Pan pofatygować się do siedziby byłej firmy a za pewne panie podadzą Panu u ilu osób w ciągu tych 3 miesięcy dane uległy zmianom , do ilu osób nie można się dodzwonić bo podane numery uległy zmianom do ilu osób pracownicy jadą do domu aby te dane uaktualnić.Wysłać pieniądze na konta z ostatniej wypłaty to na prawdę nie jest problem ale co się stanie gdy ktoś zmienił bank lub zamknął podane konto.Pieniądze nie wrócą do syndyka tylko do funduszu i co wtedy.Zamiast pochwalić panie pracujące za tyle trudu w ustalaniu informacji aby wszyscy dostali to co im się należy osoby Pańskiego pokroju dolewają oliwy do ognia.W odróżnieni od Pana Zyczę wszystkim byłym pracownikom Zdrowych i pewnie w większości przypadków szczęśliwych Świąt.W większości bo Jak to w życiu bywa te wredne Panie pracujące u syndyka robią wszystko aby wypłaty odbyły się jak najszybciej,A pewnie wtedy na tym forum ktoś Im podziękuje.

Pan Tadzio
@M

Tłumaczysz się nadal. Pamiętaj tylko winni z nieczystym sumieniem się tłumaczą . Moje dane są poprawne, nigdy z przelewami na moje konto nie było problemów. Nic nie muszę zmieniać. A czy pieniążki zostaną przelane do Świąt to zobaczymy i czy dla wszystkich. Koniec dyskusji

Pietia
@Pan Tadzio

Nie denerwuj się, ja już to kiedyś przechodziłem. Co prawda wszystko przebiegało sprawniej ale małe kłopoty też były. Wrzuć na luz i czekaj. Kasa na pewno kiedyś będzie.

Lejek

Panienki z biura i jedna mężatka dostały już 3 razy wypłatę.

@Lejek

Trzeba to jednak zgłosić do PIP. Niech Każdy w swoim mieście zawiadomi Inspektora. czym więcej zgłoszeń tym lepiej. Podobno i premie dostały.

zrozpaczona
@Lejek

Lejek mam nadzieję że masz pieniądze na święta. Nie kpij ze nas które mamy dzieci na utrzymaniu. Przecież wiemy że dostaniecie wynagrodzenie od syndyka. To normalne bo pracujecie.postarajcie się żebyśmy dostały nasze wynagrodzenia jak najszybciej. Właściciele zostawili pewno pieniądze bo inaczej nie przyjął by sąd upadłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.