Opinie o AKWA S.C. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKWA S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKWA S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWA S.C. w Gniezno

Prawie pracownik

1770 na rękę na miesiąc.smiech na sali .aktualne dane

Ziomek

Pewnie prezes zakupił nowe auto..i zarobki są na rękę 1800 z premią to co ma chłopak powiedzieć...?

Agata

@Kuba, w Twojej ocenie, w jakim na ten moment, okresie jest AKWA S.C.? Co możesz powiedzieć o swojej pracy jaką wykonujesz w tej firmie? Jak oceniasz tego pracodawcę z własnej perspektywy?

Kuba

W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze. Po co tak narzekać, lepiej zabrać się za pracę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKWA S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
xxxxx

zarobki 1770 zł netto z premią- kontroler jakości...

lanos

I co generalek przegrales .Bedą kolejne porażki.

tomek

Witam, Chciałbym podsumować moją przygodę w tej firmie. Otóż osoby będące u władzy w tej firmie są strasznie oporne, fałszywe i zakłamane. W szczególności głównodowodzący, człowiek który już dawno powinien ustąpić młodszym mającym pomysł na rozwijanie firmy, a nie zakład produkcyjny, który powstał wiele lat temu wygląda dosłownie jak z czasów komuny. Nie widać tam dosłownie żadnego śladu modernizacji, wszystko jest przestarzałe. Sprzęt na którym pracują tam ludzie to jakaś żenada. Widziałem kilka zakładów, które są rządzone przez Polaków i widać w nich przynajmniej rozwijanie, inwestycje,a tutaj nawet szlaban jak za gierka. prezes woli ładować kasę do własnej kieszeni, dostał samochód na imieniny(lub urodziny) i wielki pan teraz. Odradzam rozpoczęcie pracy każdej osobie która będzie miała możliwość tam pracować. Za to rządzącym proponuję zacząć słuchać młodych osób, które mają naprawdę ciekawe pomysły,chęć i zapał do ich realizacji, bo jeśli będziecie tak traktować te osoby to pójdą one do konkurencji gdzie chętnie skorzystają z ich propozycji :)

Agata

@LWP, to potwierdzone informacje? Może ktoś z obecnych pracowników potwierdzic? Od dawna firma nie prowadzi rekrutacji?

woda 18 l.

oj to zawzietemu i politycznemu bedzie brakowało wydawania rozkazuw.

LWP

doszły mnie słuchy iż prezesurek bedzie do wrzesńia.

bolek

słuchajcie czy naszego majorowi politycznemu objeła ustawa dezubekizacyjna obniżająca emeryture.

WD 40

SŁYSZAŁEM,ŻE NASZ GENERAŁ MA PROBLEMY ZDROWOTNE - CUKIER ,MOŻE TO JEST KARA ZA CZASAMI NIEGODNE TRAKTOWANIE PRACOWNIKUW .POZDRAWIAM

władca

Szczególnie polecane do kierownictwa wodociągów i hurtowni.Apropo zatrudnionych w firmie obywateli Ukrainy to powiem wam ,że w tej niby prężnej firmie obywatele Ukrainy są zakwaterowani w biurowcu z lat 80.Do pomieszczen biurowych powstawiano łózka i tam śpią ,mieszkają gotują obiady i zapach zup roznosi się na cały biurowiec. Wstyd tego zapachu gdy przemieszczają się klijenci idąc do działu zbytu. A tak nawiasem , ciekawe czy płacą podatek od wynajmu tj. PIT 28.

lakiernik

Słuchajcie -rozmawiałem z naszym kolegą ,który wygrał sprawę w Sądzie Pracy otóż nadal jest pracownikiem firmy ,narazie do konca stycznia 2017 r. z wynagrodzeniem bez świadczenia pracy. Upokorzył naszego majora, ale lekcja pokory mu się przyda, bo on najpierw mówi a potem myśli. Ciekawe co na to współwłaściciele ,że uszczupla się ich zysk.

xxx

Bo Polacy boją się rączki pobrudzić.

Miał bis.

Miał jeżeli są tak dobre warunki pracy to dlaczego Polacy nie chcą pracować i zatrudniają coraz więcej obywateli Ukrainy ;którzy pracują trudnych warunkach i za marne grosze.

mimi

Słuchaj OK z kim tam rozmawiać .Czterej współwłaściciele- stosunki między nimi są napięte.A jeden z nich rozsądny ma zakaz wstępu za wyjątkiem rady nadzorczej.A na dodatek kieruje były oficer polityczny z W.P

L.

Szanowne koleżanki i koledzy ;Po 3 latach i 9 miesiącach rozpraw w Sądzie Pracy całkowite zwycięstwo.Prawomocny wyrok Sądu Pracy brzmi ; Przywraca się powoda do pracy na dotychczasowych warunkach pracy i płacy oraz zasądza się zwrot kosztów . wszystkim,którzy mnie wspierali i życzyli wygranej serdecznie dziękuje. Pozdrawiam,cześć. P.s. Wielka szkoda,że nie widzieliście jego miny po ogłoszeniu wyroku w Sądzie.

roman P.

Atmosfera wycieczkowa.Byly podwyżki ale cicho sza, bo co dał to zabrał. Ogólnie firmę można by bylo rozwijać ale nie z takimi zarządcami.

Maxcess Sp. z o.o. międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej (ok 30 km od Gniezna), głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko: Tokarz i CNC operator (sterowniki: Heidenhaim). Pracując 5 dni w tygodniu / 40 h zarobki ok 2500 netto (tokarz), ok 2700 PLN (CNC operator). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV andrzej.soliwoda@maxcess.eu.

Zostaw merytoryczną opinię o AKWA S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w AKWA S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy AKWA S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKWA S.C.?

AKWA S.C.
2.1/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Słoneczna 36
    62-200 Gniezno