Opinie o AKWA S.C. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKWA S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKWA S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWA S.C. w Gniezno

p

Z tą;,,Karierą Nikodema Dyzmy" to strzał w dziesiątkę.

chorąży

Już niedlugo bedą zmiany, niekoniecznie na dole,co niektórzy nie muszą sie bać bezrobocia ,przecież mają emerytury.

pułkownik

Nawet wodę do picia z zakładu jak nikt nie widzi zabiera i wywozi do domu. Pewnie dietetyczną bo mówi się ze kradzione nie tuczy.

kapitan

,,Kariera Nikodema Dyzmy" nic dodać,nic ująć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKWA S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
major

masz racje wszyscy co mieli swoje zdanie i trochę oleju w glowie odeszli lub zostali zmuszeni do odejscia.Najbardziej mi szkoda takich fachowców ja(usunięte przez administratora) .Apel do włascicieli ;czy nie nadeszła odpowiednia pora na wyciągnięcie konsekwencji?!Oby nie było za póżno?!

model

marcin - 2012-08-27 15:53:15 Umiejetnosc kierowania firmą to także umiejetnosc doboru pracowników a zwłaszcza kadry kierowniczej .W ostatnich dwóch latach została wymieniona większosc kadry kierowniczej !Rozumiem pomylic sie co do jednej lub dwóch osób ale nie do kilkunastu.Gratuluje ./pozdrowienia dla pań z działu kadr od których ta sytuacja jest niezależna/Rozsądnych fachowców i specjalistów zaczęto niszczyć od mniej więcej pięciu lat. Czyżby na zasadzie , wyciąć wszystkich mądrzejszych od szefa ? Dlatego tylu ludzi zostało zmuszonych do odejścia lub uciekło z firmy. Jak tendencja się utrzyma to i br(usunięte przez administratora)eż zostaną zwolnieni .

major

Czy to prawda że AKWA będzie handlować drewnem kominkowym ?

marcin

leon

Chaos i przypadek

niunia

Witam. A kto kieruje na mechanicznym?

tata - 2012-07-23 00:18:16 W firmie znów ,,zmiany \",może na niższym szczeblu ,ale chłopcy mieli skąd czerpać wzorce i przykłady.Gratuluje szefostwu umiejętności doboru pracowników./są tego efekty/Chłopaki zainwestowali w Amber Mosiądz ? ale dobre jest to z tym zaświadczeniem o niekaralności. Podobno kasjerki muszą je mieć w supermarketach a co dopiero osoby na stanowiskach !!!!

mario

z jakimi papierami1?!/zaświadczeniem o niekaralnosci ? czy zaświadczeniem o byciu karanym?

H

fachowcy z papierami

kierownictwo odlewni to naprawdę śmietanka i jego świta

H

to powiedz kto nie chce odejść .zostali desperaci na produkcji i odlewni i ci z biura co ich zaden normalny zakład nie zatrudni. taka prawda . wszyscy kierownicy zmianowi na odlewni /awansowani/ albo zwolnieni . w magazynie kołowrotek. na produkcji nie lepiej. tylko prezes najmadrzejszy a pozwalniał dobrych fachowców i jest tego EFEKT .

ktoś

chyba ze tak ale nie wierze ze pan K.F chciał odejść z AKWY

robo

Chodził po zakładzie F i chlapał że chce odejść z firmy to mu P pomogł. Nie ma niezastąpionych ludzi

dn 100

widzę ze na tym magazynie naprawde duze zmiany a dlaczego odeszły z magazynu tacy panowie jak M.B D.K. K.K no i szkoda K.F ciekawe kto ogarnie jego magazyn

w

masz racje przez nieodpowiedni dobór kierownictwa cierpimy my na dole ,szkoda tylko niektórych ludzi co odeszli bo nie wytrzymali ,,rządów\" tych panów

stary pracownik

Na magazynach tylko Marek jako-tako sobie radził na stanowisku kierownika i jako jedyny nie byl nominowany na to stanowisko przez pana P.Reszta kierownikow to juz ludzie dobierani i akceptowani przez pana P bylo ich kilku i wierzcie mi co jeden to lepszy .Rządy tych ludzi to tragi-komedia ,zresztą do niektórych bardziej to bylo tragiczne niz komediowe./troche zapłacili za swoje umiejetnosci/! Z tego co widzę to szykuje się następny dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o AKWA S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w AKWA S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy AKWA S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKWA S.C.?

AKWA S.C.
2.1/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Słoneczna 36
    62-200 Gniezno