IMI Hydronic Engineering

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IMI Hydronic Engineering

Eks Nowy wpis
Pracownik

Chciał bym się dowiedzieć,dlaczego Pani Beata B chce zniszczyć niektórych pracowników,jak dla mnie takie rzeczy nazywają się (usunięte przez administratora)

. Nowy wpis
Pracownik

brak profesjonalizmu to pracować kilka lat i robić 80 linii tłumacząc się wiecznie ciężkimi zleceniami. To nie jest przedszkole.

Otto
Pracownik
 Pytanie

Trzeba przyjść wcześniej do pracy żeby zająć sobie wòzek? Na tym to polega??

. Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Najlepiej przyjsc juz godzine wczesniej przebranym, a kierownik to na dniu dziecka nawet pracowników nie przywitał, to czego ty od niego oczekujesz. Do dzisiaj nie wie kto co i jak Przecież są losowane zlecenia.. ale można przypisywać nie? Zarówno te ciężkie jak i duze leciutke, ktoś to sprawdza w ogóle?

1
Buuuu Nowy wpis
Pracownik
@.

No przecież wiadomo jak to jest niektórzy już dawno nie mają zleceń a jeden cały czas dziwne trochę, ale to trudno to zrobisz grupę trzymające władzę i nikt nie rozbije

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Siemanko. Czy to prawda, że macie na magazynie wózki systemowe 1WJO? Jak ogólnie praca na magazynie? Dzięki i pozdrawiam.

Pick
Pracownik
@Kandydat

Praca jak to praca na magazynie zbierasz towar na paletę nie ma żadnych wygórowanych wymagań co do magazynierów są wózki kabina + operator w górę jak i zwykłe reach trucki. Raz na jakiś czas firma robi pracownikom za darmo kurs. Pracuje ok 3 lat już i zdarzyło się parę razy ze byla akcja podnoszenia uprawnień tym co nie mają, a nawet ja sam tak zaczynałem.

Agata
Inne
@Pick

Hej, dzięki ze piszesz, bo tego nie było w ofercie dla magazyniera. chłopak może będzie aplikował. Z atmosfera przy tym jak stoicie? Kiedyś widziałam w komentarzach, że w każdym roku są ze 3 wyjazdy. Z osoba towarzysząca? :)

Agacia
Inne

Od dwóch lat to nie, ale zaglądałam tu już wcześniej. :) chłopak od czerwca pracy będzie jako magazynier szukał. Czy planowane będą wtedy nabory? trzeba czekać na rotacje czy może czasami zwiększa się u was skład?

13
Pracownik
 Pytanie

kiedy brygadzista z przyjęć zajmie się jakością towaru wrzucanego na regały zamiast chodzic i gadac? żeby to coś nadawało się do wysłania trzeba to najpierw przełożyć i przepakować

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pani z Trenkwalder nie sympatyczna jak na osobę, która jest odpowiedzialna za szukanie nowych pracowników.

Pytania

O poprzednią pracę i to w zasadzie tyle, ale raczej biorą każdego chętnego, nawet młodych dopiero co po szkole.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Pozytyw
Były pracownik
 Pytanie

Chcialam się dowiedzieć czy są przyjęcia do firmy ? Wysyłałam cv ale bez odzewu

123
Pracownik
 Pytanie
@Pozytyw

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Jeśli wysłałaś cv bezpośrednio do IMI to raczej odpowiedzi nie będzie, bo większość rekrutacji odbywa się przez firmę zewnętrzną.

anonim
Inne
@123

Na głównej stronie pokazuje mi, że jest oferta dla młodszego specjalisty ds. pomiarów i kontroli jakości. czy ta oferta podlega pod te, o których wspominasz? Z jakiego powodu rekrutacje są prowadzone w większości przez firmę zewnętrzną? Czy zawsze tak było?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

I o co ten krzyk
Pracownik

Była wypłacona 10go więc nie siej fermentu. Zawsze płacą na czas a często wypłatę nawet przed czasem.

anonim
Inne

Aaaa, czyli premia jest wypłacana osobno? I ona rzeczywiście ma być płacona tego dnia co wynagrodzenie? W umowie jest taki zapis? No i już z czystej ciekawości : ile dni najpóźniej po wypłacie wynagrodzenia wpływa premia?

aaa
Były pracownik
@anonim

największą obsuwa była rok temu, jakieś 2 tygodnie, w umowie jest wzmianka o premi ale nie ma nic w jakim terminie będzie wypłacona, zazwyczaj jest to dodatkowy przelew, najczęściej przychodzi ok 15 każdego miesiaca

Monia
Inne
@aaa

Eee to nie jest tak źle. Dwa tygodnie mając już wynagrodzenie na koncie raczej można poczekać a jak jeszcze szybciej to tym bardziej :). A co to za wzmianka o premii w umowie? Jakieś konkretne stawki są podane lub procenty?

1
Pytanie
 Pytanie

Czy w IMI Hydronic Engineering zatrudniani są obcokrajowcy?

anonim
Inne

Powiecie mi o tej pracy przy obsłudze automatów? Jak konkretnie wygląda? co się wykonuje? Teraz niedawno firma mi wyskoczyła a ktoś pisał w komentarzu, że zarobki są chyba rynkowe, po nowym roku ten sam poziom? Chłopak trochę spawa, warto mu firmę podesłać?

Kaktus
Były pracownik
@anonim

Przy automatach do spawania po prostu musisz dziennie wrzucić do maszyny 500kg przetłoczonej blachy. Idzie się narobić, ale jest ciepło i są owocowe wtorki! Warto!

Kaktus
Pracownik

Na Rudzie 500 kg w godzinę się przerzuca, a i tak jesteśmy poganiani

anonim
Inne
@Kaktus

Ale jak to wygląda? bo raczej nie 500 kg jeśli już na raz? W ile to godzin, jakie gabaryty? I jak przy tym jakieś przerwy się układają lub jakiś dostęp do wody?

anonim
Inne

No może nie każdy ma na tyle silne ręce, by tyle ogarnąć, może tez trzeba się przetrenować nieco? Zastanawiam się przy tym czy zdarzało się ze odrzucali kandydata ze względu na dość słabe predyspozycje fizyczne? Chyba ze wtedy proponują inne stanowisko?

l
Były pracownik

Firma porażka, stanowisko line feder - zaopatrzenie produkcji, czyli latamy między magazynem a produkcją, problem taki, że magazynów jest 4 a my dostajemy tylko letni zestaw odzieży roboczej, buty to już wogole jak sandały wygladają, a wymagają od nas żebyśmy latali przy -7st. C. pomiędzy magazynami, jak poprosiłem o polar i czapkę to usłyszałem, że dostanę dopiero jak przejdę pod firmę, chyba was @@@@@@ to jest nie zgodne z KP, jeśli chcecie, żeby ludzie wykonywali pracę na zewnątrz to zapewnicie im do tego odpowiednie warunki.

Janek
Kandydat
 Pytanie

Czy firma w Olkuszu zatrudnia pracowników z Ukrainy szukam pracy dla koleżanki?

Spartakus
Kandydat
 Pytanie

Witam, widziałem ogłoszenie na spawacza w IMI . Możecie coś napisać jak wygląda tam praca spawacza? Jakie są zarobki i socjal? Na ile zmian się pracuje?

,,,,
Pracownik
@Spartakus

Praca na dwie zmiany, obsługa automatów mało skomplikowanych. Zarobki rynkowe. Socjal jak wszędzie.

anonim
Inne
@,,,,

A co to za automaty? I jeśli praca na dwie zmiany to jak to godzinowo wygląda? i jakie jest podejście do ewentualnej elastyczności? Partner może będzie czegoś szukał dlatego chce obadać warunki. ale piszecie, że jest tu jak wszędzie? Ani jakoś super źle ani jakoś super dobrze? Po ile ludzie tu spawają?

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w IMI Hydronic Engineering?

Ruda
Pracownik
@Pytanie

Tak, wyjazdy kilka razy w roku. zazwyczaj w góry. imprezy tak samo 2-3 razy w roku

anonim
Kandydat
@Ruda

Wszystkie działy biorą udział w takich imprezach? Czy ewentualnie na zmianę (np. produkcja oddzielnie, biuro oddzielnie)?

Magazyn
Pracownik
@anonim

Każdy kto chce może się zapisać nie ma podziałów

anonim
Inne
@Magazyn

A w atmosferze i ogólnych relacjach? Zdarzało mi się widzieć ze magazyn za biurem nie przepadał i ze wzajemnością, nie wiem z czego to w zasadzie wynikało. Tu prócz imprez jeszcze w jakiś sposób firma dba o utrzymaniu atmosfery na dobrym poziomie?

Mody
Pracownik
@anonim

Z czego to wynika to ja nie wiem ale jak jestem przemęczony w pracy.To sobie idę naL4 tak co 2 mies.mniej więcej.Tutaj to nikomu nie przeszkadza.A jak pójdziesz przez dni weekendowe to nic nie stracisz bo oprócz premi ok.200 PLN żadnych innych dodatków tu niema.

Kolagen
Pracownik
@Mody

Mariusz, możesz stracić coś, np. pojdziesz na pick uważaj .. jak będziesz za dużo mówić to szybciutko polecisz .. tu z ciebie wycisną soki, kolega z załadunku widziałeś jaki był wycieńczony po tygodniu, kulawy wręcz

PiP
Inne
 Pytanie

Czy to prawda, że pracownicy waszej firmy są (usunięte przez administratora) i przymuszanie do chodzenia na zmiany wedle życzenia kierownictwa ?

aaa
Były pracownik
@PiP

Prawda, znam przypadki gdzie ktoś był na drugą zmianę od 14 do 22 w pracy, a na drugi dzień kazali mu przyjść na pierwszą od 6 do 14, oczywiście kartę miał 'odpikać' dopiero o 8 żeby nie wyszło że w firmie nie przestrzegają kodeksu pracy, takie rzeczy dzieją się przed audytami albo jak nie wyrabiają z robotą a jest jakieś pilne zamówienie, najgorsze w tym wszystkich, że ludzie godzą się na takie traktowanie...

aaa
Były pracownik

Tak, w Olewinie, widać, że nigdy nie pracowałaś w imi

Ruda
Pracownik
@aaa

Aż tak źle w Rudzie nie ma, najczęściej dowiadujemy się takich rzeczy z tygodniowym wyprzedzeniem w tym roku to już chyba 3 zmiana grafik. Oczywiście nikt nie ma nic do gadania w tej sprawie. Kierownik sam o tym decyduje a potem są kolejki do niego bo każdemu coś nie pasuje ;)

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Myślisz że taka ocena będzie przeprowadzona? Raczej znowu pójdą na łatwiznę i wszystkim dadzą procentowo tak samo.

1
Piłat z Kałaibów
Pracownik

Generalnie zakład bez zastrzeżeń, ale obsługa HR na mega wysokim poziomie. Mówię o Pani Marcie, taka mała w sukienkach chodzi. Pełna kultura, szybko załatwiane sprawy. Nawet jak jest na hołm ofis to wszystko fajnie i sprawnie. Mega fajnie! Pozdrawiam :)

1
Nowy
Kandydat
 Pytanie

Witam. Po jakim czasie da się przejść pod firmę? Trzeba 1,5 roku czekać czy cos wcześniej się da? Benefity są też dla pracowników agencyjnych? Czymś bardzo się różni pracownik agencyjny od takiego co ma umowę już z IMI? I najważniejsze czy umowy pod agencja są z miesiąca na miesiąc czy bardziej co 3 miesiace lub pół roku. Proszę o odpowiedź.

Piotrek
Były pracownik
@Nowy

Powiem ci tak, jak chcesz wiedzieć czy są bułki to pytasz się pani za ladą czy są bułki, a nie zadajesz pytanie na go worku piekarni.

3
Wanda
Kandydat
@Piotrek

Czy dla każdego klienta pod tą ladą są identyczne bułki? Zastanawiają mnie bieżące warunki współpracy. Czy można je elastycznie ustalać skoro tak treściwe pytanie padło?

Kandydat
Kandydat
@Piotrek

Ludzie nie chcą być okradani i szanują swój czas. Jak ktoś ma tyrać pod agencją rok czasu a później od nowa 3miesiace, rok, dwa lata żeby dostać umowę na czas nieokreslony. (W sumie 18miesiecy pod agencją i później 39 miesięcy żeby dostać Umowę na czas nieokreślony to nie dziwne że się pytają nowe osoby... Ale ktoś chyba nie chce pomóc. Bo pewnie sam tyrał tyle co napisałem, wreszcie się dostał pod firmę i uważa się za kogoś wielkiego...

4
Artur
Pracownik
@Kandydat

Pod agencją będziesz pracował najdłużej jak się da czyli jakiejś pułtorej roku. Będziesz zarabiał miej kilkaset złotych niż stali pracownicy ale to chyba normalne bo jesteś nowy. Agencyjni nie mają dodatków typu wczasy pod gruszą czy karpiowe. Później dadzą ci chyba na rok pod imi i później znowu na rok nikt niewie od czego to jest zalezne.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Artur

Czyli potem znowu wrócę pod Agencje? 18 miesięcy można byc pod agencją pod jedną firma w okresie 36 miesięcy, czyli potem półtora roku pod IMI i po tym okresie znowu zostanę zatrudniony przez agencję? Czy dostanę umowę na stałe pod IMI??

Kadrowiec
Pracownik
@Kandydat

Niestety na to pytanie nie jestem w stanie ci odpowiedzieć , firma dopiero chwilę istnieje. Nikt jeszcze tyle nie pracował ale nie zdarzają się przypadki żeby przejść z agencji pod firmę i na trzecią umowę dostać wypowiedzenie i znowu dostać się pod agencje. Pozdrawiam.

Aaa
Były pracownik
@Nowy

na rozmowie podają różne terminy 4,5 czy 6 miesięcy a naprawdę, każdy wyrabia te 18 miesięcy pod agencją i dopiero przechodzi pod imi...

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

555673456
Pracownik

Zastępca robi robotę, czasem pójdzie na L4 bo (odpowiedź sobie sam).

Jan
Pracownik
 Pytanie

Ja zrobię 80 pików to będzie dlaczego tak mało, ja zrobię błąd to dlaczego zrobiłem błąd, wypije jedną kawę za dużo to dlaczego pije tyle kaw. Ci co przez rok pracują 6miesiecy mają znacznie mnie uwag. Czy tak trudno to zauważyć że osoba że osoba która nie ma miesiąca przepracowanego bez L4 to po prostu pracownik się, delikatnie mówiąc, nie "nadający sie", a nie ten co popełnia błędy?!

Zimny
Pracownik

Jakby tak każdy zaczął mówić wprost, przy kierownikach, co mu nie pasuje to by było lepiej. A tak (usunięte przez administratora) jeden z drugim pod nosem i efektu nie ma. Gorąco zachęcam do rozmów i działania, zamiast żalenia się w internecie. Każdy widzi nieudolność i brak chęci do zmiany osób decyzyjnych Większość widzi i wie, co czym się je w tej pracy Ale przełamcie się i zacznijcie mówić wprost, bo nic z tego nie będzie. Hej ho hej ho na l4 by się szło.. turururu

.
Pracownik
@Jan

Na pewno jesteś bardziej wydajny i masz większą frekwencje niż w/w osoby. Niestety, dopóki miotła się nie zmieni to nic się nie zmieni

Jan
Pracownik
 Pytanie

A ty pewnie myślisz że jak zrobi 200 linii to zrobi dwa razy więcej niż ten co zrobił 80 , tak? (usunięte przez administratora)

Wanda
Inne

Napiszesz cos więcej o tegorocznych imprezach zakładowych? jakie wyjazdy integracyjne odbyły się w tym roku i jakie jeszcze są w planach? Z opinii z 2022 wynika, że świętuje się chociażby dzień dziecka, teraz również będzie coś organizowane?

adam
Kandydat
 Pytanie

Cześć, wysłałem cv gdzieś na produkcję w okolicach olkusza, miła pani zadzwoniła i zaprosiła mnie na rozmowę do imi, szczerze to nigdy nie słyszałem o tej firmie, czytając opinie to brzmi jak jakiś (usunięte przez administratora) może ktoś napisać czy naprawdę jest tak fatalnie? oraz powiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć na początku? Z góry dzięki za odpowiedź

2
Pracownik
Pracownik
@adam

Witam. Pracuję w imi od dłuższego czasu i nie wiem jak jest w Olkuszu ale mogę się wypowiedzieć na temat magazynu w Rudzie Śląskiej.Ogromnym plusem pracy w imi jest ( a przynajmniej była) przyjazna atmosfera. Od pewnego czasu widzę dużo negatywnych komentarzy. Przykre jest to, że w ludziach jest tyle jadu. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i własnej opinii.W mojej opinii firma dba o pracowników zarówno w kwestii finansowej jak i w kwestii rozwoju osobistego. Inwestują w podnoszenie kwalifikacji zawodowych, np. kursy na wózki widłowe, organizują i finansują wyjazdy integracyjne i imprezy, np. dzień dziecka.Pracownicy dostają też paczki na święta, zapomogi, świadczenia socjalne, opiekę medyczną Medicover,itp.Ile ludzi, tyle opinii dlatego każdy potencjalny nowy pracownik, który ma swój rozum nie będzie się sugerował opiniami na GoWork tylko sam się przekona czy jest mu dobrze w imi tak jak mi czy jest tak fatalnie jak jadowitym byłym i obecnym pracownikom. Pozdrawiam wszystkich.

1
Becky
Pracownik
@Pracownik

Nie ma co porównywać Olkusza i Rudy, bo to są dwa różne światy. Ruda zarabia więcej niż Olkusz. Te wszystkie rzeczy, o których piszesz, czyli paczki etc. są fajne i miłe, owszem. Jednak, jeśli przychodzi nowy pracownik i zarabia tyle samo co ty po 2 latach pracy, gdzie tą nową osobę trzeba wszystkiego nauczyć i pilnować, to to jest niesamowicie demotywujące, bo to znaczy, że twoje doświadczenie się nie liczy. Produkcja, która utrzymuje firmę, zarabia najmniej ze wszystkich działów...

Aaa
Kandydat
 Pytanie
@Becky

Becky które stanowisko lepsze montaż czy dowozenie materiałów z magazynu na produkcję? podobno to drugie lepiej płatne

aaa
Kandydat
 Pytanie
@Becky

Jakie stanowisko lepsze montaż czy dowozenie komponentów na stanowiska?

3
Becky
Pracownik
@Aaa

Zgadza się; dowożenie materiałów jest lepiej płatne, to po pierwsze. Po drugie - nie masz żadnej normy do wyrobienia, po prostu współpracujesz z magazynem, któremu przekazujesz listę komponentów które mają ściągnąć jeśli są gdzieś wyżej na regale, te niżej ogarniasz sam i z osobami na produkcji, ogarniasz komponenty na linie, przywozisz, rozkładasz, zabierasz to co niepotrzebne. Wystarczy dobra organizacja pracy i robota jest całkiem spoko.

Słoń
Kandydat
 Pytanie
@Becky

Lepiej płatne czyli ile? 3000 będzie na początek?

kusiu
Pracownik
 Problem
@Becky

Chcesz zarabiać więcej... Zmień pracodawcę...

Andrzej
Pracownik
@kusiu

Tej (usunięte przez administratora). Rozumiem, że tobie wystarczy minimum Proponuje swoją przyszłoroczną podwyżke oddać ludziom co jej potrzebują Szoruj za friko. tylko potem nie płacz Każdy dobry pracownik się ceni Chyba ze juz awansowałaś/łeś na wymarzone stanowisko If you know what i mean Chcemy być dobrze traktowani, to wszystko Podwyżka musi sięgnąć 500 netto

nick
Pracownik
@Pracownik

tutaj nie ma przyjaznej atmosfery, Wszyscy są dla siebie mili , ale za Twoimi plecami robione są o wiele gorsze rzeczy,

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@nick

Czyli jak tutaj jest? Chciałbym pracować ale po tym co czytam sam juz nie wiem

Wanda
Kandydat
@Kandydat

Nikt Ci jeszcze nie odpowiedział ale ja to jestem ciekawa dlaczego tak chcesz tu pracować jak w zasadzie o firmie niczego nie wiesz i dopiero na forum się dowiadujesz. Ktoś inny Ci polecił lub masz inne informacje na temat warunków pracy niż te, które opisują? Jakie?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Wanda

No ale tak właściwe to faktycznie, jeśli faktycznie jest tak jak napisał to czemu ludzie normalnie nie spróbują się między sobą dogadać? kto w firmie takimi relacjami powinien zarządzać?

...
Pracownik
 Pytanie

Niech każdy zajmie się swoją pracą! I to co robi w niej. Każdy każdemu wypomina a sam do roboty ostatni. Nie wstyd wam? Ludzie nikt nie jest anonimowy w internecie, niech kierownictwo wkoncu coś z tym zrobi!!

takase
Były pracownik

pracowałam jakiś czas temu w imi, i kiedy szczę powiedzieć że takiej firmy nie ma nigdzie w olkuszu ..Mozą o atmosferze w pracy ,ludzie fajni ,z kierownikami idzie się dogadać bez problemu , nigdzie nie ma w firmach żeby kierowniczka się pytała jak się czujesz ,,jak minol weekend ;) kawkę tez się wypije,,nigdzie ponfirmach zwykli pracownicy nie mają dostępy do darmowej kawy ,mleka i ekspesu;) firma mogła by więcej płacić..naprawdę;) każdy gna za pieniądzem;) miło wspominam ten czas w imi, niby są lepiej płatne firmy na olk,,ale atmosfera jest tak (usunięte przez administratora) że się w głowie nie mieści;) tak że jak traficie gorzej to zmienicie zdanie ;)(usunięte przez administratora)wszędzie się trafiają i tacy którzy wiecznie narzekają na swoją pracę;) jak coś nie pasuje to po prostu zmień ta prace i daj innym pracować w spokoju ;) ps lubiłam ta prace ;)

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Hydronic Engineering - Olkusz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w IMI Hydronic Engineering?

  Zobacz opinie na temat firmy IMI Hydronic Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w IMI Hydronic Engineering?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy IMI Hydronic Engineering?

  Kandydaci do pracy w IMI Hydronic Engineering napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMI Hydronic Engineering
Przejdź do nowych opinii