IMI international (hydroniks)

Olkusz

Opinie o IMI international (hydroniks)

Anonimowa

IMI to firma, w której pracują najczęściej ludzie, którzy po kątach hal żalą się jak to jest źle, a sami nie szukają niczego lepszego. Jest to firma kontrastów.. jeden za brak okularów dostanie pisemne upomnienie, a obok niego po hali przemknie Pani z biura bez nich..i w butach i ubraniu prywatnym. Jeden siedzi na przerwie godzinę, drugi ma 15 minut z zegarkiem. Wynagrodzenie? Polityka jest taka, że lepiej zwolnić takią co chce 100-200zł do wypłaty, motywuje to swoją sprawnością w pracy na tle innych niż dać jej tych parę groszy. Nie wygląda by coś miało się zmienić

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Xxxxxxdziękuję za odpowiedź. Piszesz, że dużo zależy od tego na jaką halę się trafi. Czyli nie ma się na to większego wpływu? Co sprawia, że na niektórych pracuje się lepiej?

Xxxxxx

Jest szansa a to zależy od tego jak pracujesz są osoby które mają umowę przez agencję przez ponad rok czasu ale i też są przypadki że po około 4 miesiącach przechodzą pod firmę ale i tak to nie jest uzależnione od imi w Olewinie tylko muszą to klepnac Angole i wtedy ten co był wypisany na przejęcie przez firmę przechodzi i jest wtedy zatrudniony na umowę o pracę przez Imi. A tak ogólnie nie jest źle i zależy na którą halę się trafi. Bo dla kobiet są 3 tsu szału nie ma,electronics szału nie ma no i główna hala już tam jest lepiej.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@devil rozumiem, że nie do końca jesteś zadowolony z pracy w IMI international (hydroniks). Piszesz, że było to zatrudnienie przez agencję. Czy jest szansa po pewnym okresie czasu na przejście na umowę bezpośrednio z firmą? Mógłbyś napisać na jakim stanowisku pracowałeś? Chętnie dowiemy się więcej na temat samej pracy. Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad pracą w firmie.

devil

generalnie to umowy miesieczne ciagna sie w nieskonczonosc a wszystko przez agencje. nawet po roku mozesz dalej je miec. coraz wiecej obowiazkow a kasa ta sama czyli mała. zwolnic moga z dnia na dzien i tak zrobili bo nie potrzeba tylu ludzi. generalnie to fajna praca dla mlodych zeby wiedzieli dlaczego maja sie uczyc i gdzie nie trafic

fg
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że atmosfera teraz u nich dopisuje. TO dobry znak.

lukaszk_89

Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Gość

Pracowałem w IMI i powiem jedno to burdel tylko bez Dzi_ek takich prawdziwych. Ja się z tego wypisałem bo nie mam zamiaru być jeb_ny. Tu do ciebie wszyscy niby pomocni ale jak przyjdzie co do czego to nie ma nikogo do pomocy i radź sobie sam. Tak samo atmosfera jest niby OKi ale i tak wszyscy spiskują i obgadują za twoimi plecami. Wszyscy robią żeby miał sam jak najlepiej a druga osoba się nie liczy choć nie wszyscy są tacy ale większość. Mam dla was radę jak już znajdziecie się w IMI nie gadajcie z nikim o tym co was boli w tej firmie tylko zróbcie to co macie zrobić i spadajcie do domu aby odpocząć na kolejny dzień. A generalnie nie polecam tej firmy. Nie ma takiej oceny negatywnej którą mógł bym dać.

goni

nie chce tam sie mi robic ale nacisk jest z rodziny,wdomu chlejjom więc na nalewki i zabawy taneczne trza kasy nie?na to rzeby mnie tam przyjeli czekalem 1 dzien,to sie da zalatwic ,latwo szybko i tylko trza pytac czy ktos ma komplet w aucie i czy da rade zabrac osobe wiencej,zabieraja po 8 -9 osob do malego pezocika czy sejcento maja po 20 dychy od kazdego to jak cie nie wciagnie na zaklad zebys robil tez na niego.

olobolo

tam patologia wciąga patologie, pracuja calymi rodzinami,byle pracownik wciaga polowe swojej patologicznej familii a SZEFOSTWO??? no właśnie, nie wie ,ze patologia zalała firmę jak chinczycy cały swiat .

felo

ktos moze napisac o pracy w imi olewin?,jak wyglada ztrudnienie przez agencje,o wyplaty zapytam czy w terminie-bo zarobki jak wszedzie.

waldek

Pracując w IMI International to [usunięte przez moderatora] kadra to kłamcy i za co oni dostali wyróżnienie przez PIP, szkolenia dofinansowane przez UE robią pod siebie a dla pracownika szeregowego nic tylko orka, szef produkcji razem z brygadzistą to koledzy z opla, kadrowa razem z dyrektorem na zebraniach kłamią a taka firma międzynarodowa zarządzana przez polaków.

Zostaw opinię o IMI international (hydroniks) - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMI international (hydroniks)