IMI Hydronic Engineering

Opinie o IMI Hydronic Engineering

Imi pracownik

Człowiek krew zalewa . 3 wypłaty i 4 paski? O co tu chodzi wogóle? Nie można poprostu zrobić jeden przelew do 10 dnia miesiąca.

pickujacy

Ludzie dostali podwyżki a podejscie do pracy takie samo, byle zeby sie nie narobic... ale co sie dziwic jak wiekszosc czasu poswiecaja na grach w telefonie albo są zajęci rozmowami z innymi leserami. Przyjdzie czas ze was za to rozliczą i zostaniecie (usunięte przez administratora) z tej roboty.

kiki
@pickujacy

dokladnie, (usunięte przez administratora) wybierają sobie robotę i maja czas na gadanie no i papieroski

@kiki

I jak długo takie warunki tutaj trwają, że mają co do tego sposobność? Nikomu nie przeszkadzają wyniki z ich pracy? teoretycznie każdy tak może?

@Wanda

brednie piszą, jasne na papieroska można wyjść w każdej chwili, za rozmowy czy to telefoniczne czy z innymi pracownikami jeszcze nikt z pracy nie wyleciał, czyli 'górze' to nie przeszkadza, ważne, że produkcja idzie... ogólnie nikt nad nikim nie stoi i nie pogania, jest jakaś norma do wyrobienia ale zabardzo nikt się w to nie wczuwa.

@aaa

aha no to raczej spoko. padło stwierdzenie, że ważne, że to właśnie produkcja idzie... a co z biurem? czegoś szczególnego się od nich tam oczekuje?

Q
@Wanda

Nie w "biurze" się nic nie robi i nic nie wymagaja (bardzo inteligentne pytanie)

@Q

Raczej nie w tak skrajnym ujęciu należałoby to intepretować. :) są konkretne kompetencje bez których firma kogoś nie przyjmie czy osoba bez doświadczenia miałaby szansę, żeby również móc się tu zatrudnić?

Analfabeta

Zastrzeżenie to możesz mieć tylko do siebie za ortografię. Nie jest Ci wstyd dodawać komentarz na oficjalnym forum firmy z tak rażącymi błędami? Jedynym zastrzeżeniem, moim zdaniem jest to, że firmowy "bhpowiec" oraz szefowa pewnej zmiany z głową uniesioną do góry chodzą w ciasnych jeansach po magazynie, a to oni powinni dawać przykład pozostałym ;)

Jak wygląda ścieżka kariery w IMI Hydronic Engineering? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dorota

Możesz awansować z magazyniera na stanowisko brygadzisty , teraz w IMI osiągniesz taki awans nie robiąc nic (dosłownie). Zamiast pracować musisz wyrzucać kontenery z odpadami albo robić zdjęcia.

Pani z Trenkwalder nie sympatyczna jak na osobę, która jest odpowiedzialna za szukanie nowych pracowników.

O poprzednią pracę i to w zasadzie tyle, ale raczej biorą każdego chętnego, nawet młodych dopiero co po szkole.

Imi stan umysłu

Jak nie bylo internetu to rodzina wiedziala zescie debile.IMI Ruda Śląska firma dno.Tylko obgadywanie.

Ochrona
@Imi stan umysłu

Czasem człowiek ma pecha do firmy, a czasem firma ma pecha rekrutując nudziarzy, którzy życie spędzają na anonimowym obsmarowywaniu innych ludzi i własnego miejsca pracy w internecie. Żenada i wstyd.

;)

Widać, że nowym roku dalej ludzie wchodzą na forum i wypisują (usunięte przez administratora) pewnie kręci ich to, że ferment sieją. Dobrze by było gdyby wreszcie zajęli się swoją praca i nie interesowali się wszystkim do okola.

Rutkowski
@;)

A widzę że Karolinka ma dużo do powiedzenia po co się chodzi do pracy. " Herbatkę wypić , pośmiać się , sniadanko zjeść ,poobgadywac, mieć dużo do powiedzenia a wiedzy brak, no i posciemniac że coś się robi. Tak wnioskując z tego forum to chyba tylko ustawieni stanowiskowo mają dobre zdanie o firmie a i wszystko się im zgadza dziwnym trafem..

Kolezanka z paczek
@Rutkowski

To popracuj z nią jeden dzień. Jeden tylko. Nie dygaj.

Xd
@Kolezanka z paczek

Przynajmniej już wiadomo kto pisze te wszystkie komentarze xd oj chłopaki chłopaki. Nie wstyd wam. Nie dość żeście na kolegów gadali to teraz prawda boli.

????
@Kolezanka z paczek

Pracuje się z nią bardzo dobrze.A Ty laleczko chucky od kiedy jesteś w Rudzie ,chodzisz tylko nadawać do kierownictwa.Wez w końcu się do pracy a nie (usunięte przez administratora) każdemu obrabiasz ,nie wiem co tym chcesz osiągnąć.

Dd,p
@Rutkowski

Kazdy niech spojrzy na swoja robote.. obiektywnie

KarolinA
@Rutkowski

Herbaty nie pije,smiac sie smieje owszem ,sniadanko tez zjem na przerwie, obgadywac nie obgaduje,a prawo do wyrazenia wlasnej opinii mam

Były picker

Pracowałem na magazynie ponad rok. Od tego czasu zmieniłem dwa magazyny i wszędzie robi się (usunięte przez administratora) Na imi narzeka tylko ktoś kto naprawdę nie zna ciężkiej roboty i wyzysku. Doceniajcie co macie, bo imi zawsze istnieć nie będzie.

Melano
@Były picker

To widocznie masz pecha w podejmowaniu życiowych decyzji. Ewentualnie trafiłeś do kolejnych hegemonów wyzysku jak okoliczna papiernia. Jak jest tak dobrze to wróć do tego wspaniałego według Ciebie IMI. Zmieniłem pracę i bez porównania warunki jak i atmosfera jest dużo lepsza niż w tym przereklamowanym "One Big Team".

Pań Tadeusz
@Były picker

Według mnie praca jak praca, niczym szczególnym się nie wyróżnia. Mi osobiście się nie podoba , że tworzy się w IMI jakaś spółdzielnia pracy. Trzymają ludzi co przychodzą z łaską jak zbity (usunięte przez administratora), cały czas na L4 (usunięte przez administratora), a jak jest już taka "sztuka" w robocie to patrzy jak tu pościemniać.

Wzium wzium

Czy ktoś wie czemu nie zostały wypłacone nadgodziny? Każdy czeka na kasę z ostatnich 3 miesięcy a tu gola wypłata. No potrafi to człowieka zdołować i coraz mniej się miło myśli o tej firmie :( Ps. Dalej sprzedaje Rysiu big bagi z drzewem ?

@Wzium wzium

Był oficjalny mail że w styczniu wszystko. Trzeba chodzić do pracy żeby wiedzieć. No ale widać dla ciebie to środowisko obce jak inteligencja.

AS
@Wzium wzium

Ten jego siwy kolega też dostał naganę? Co na nadgodzinach chodzi za nim i nosi mu narzędzia ? Czy jako znajomy brygadzisty jest wybielony?

Sm
@AS

AS ? Czemu nie M ?? :)

@Sm

O co chodzi z tym sm?

Łysy z Brazzers
@...

Co ty wiesz o inteligencji skoro wypowiadasz się w taki sposób. Jeśli pracujesz na premie 3 miesiące to należy ci się w dniu w którym powinieneś ja dostać. Nie powinno cię interesować problemy RCP'owe firmy. (Poniekąd łamie to kodeks pracy) Mieli to załatwić na czas. Niektórzy tych pieniędzy potrzebują.

@Łysy z Brazzers

To wiem że nadgodziny są co Kwartał!! Więc sobie policz.

Nic nie napisałem, zapytałem Kto miał co na myśli. Czytaj że zrozumieniem. Bo nie zrozumiałem o co i po co ktoś napisał m. S. I chciałem by ktoś wyjaśnił. Xd ale. Jak widać ciężko.

Franciszek
@...

A czemu tak? Skąd takie opóźnienie? Pracodawca zalega aż 3 miesięcy z wypłaceniem, to sprawdzona informacja?

@Franciszek

Nie zalega, policz sobie.

Picker
@..

ładnie na tym inboudzie obgadujecie swoich kolegów którzy są chorzy w domu. Słyszeliśmy waszą rozmowę dwaj przyjaciele Nic tylko pozazdrościć takich współpracowników. brygadzista też na medal.. co za cyrk, toksyki jesteście i tyle

???
@Picker

Nie siej fermentu w internecie amebo umysłowa, zajmij się pracą i swoim działem a wszyscy na tym dobrze wyjdą. Nie pozdrawiam.

Dobry pracownik

Podobno miał być kadrowy u nas, taki nasz.. A tak polegamy cały czas na tym (Panu) co spóźnia się raz to z premią, raz nadgodzin wszystkich nie da, a teraz wcale nie dał. Potem każdy się kąsa i narzeka, psuje się atmosfera bo ludzie są OLANI Zróbmy swojego tutaj kadrowego co będzie wszystkich sam tu w pliku rozliczał, a potem niech wysyła już gotowca do głównego i wszystko.. 20 uśmiechów i oczekujemy stanowczej reakcji z strony kierownictwa na ten temat. Więc zamiast pier...ić, zostaw (like'a) i czekamy na rozwój sytuacji Wszyscy wiemy, że oni to też czytają #chcemy tu swojego kadrowego

waldi

Widzę że jak zapoczątkowałem temat o IMI cały czas bez zmian he he he dalej się robole konsajcie zamiast zrobić porządek

Pickier

Dostaliacie premie świąteczną? Podwyżki? Ja jestem zadowolony i mysle ze kazdy kto dostal to na co zasluzyl tez powie to samo. To teraz sie ogarnijcie z tymi komentarzami i sianiem plotek bo to sie na nas odbije.

Brak
@Pickier

Ja osobiście twierdzę, że nie pisze to zwykły pracownik. Nie można być zadowolony z podwyżki która jest mniejsza niż inflacja bo to nie podwyżka, a jedynie waloryzacja. W 2023 będziemy zarabiać mniej.

@Brak

ile podwyżki jest na produkcji?

premia

Wiadomo co z premią świąteczną? mamy 22 grudnia i nadal nic nie wiadomo, zero szacunku dla pracownika ze strony firmy

@premia

a agencyjni pracownicy dostają?

Brak
@...

Jak najbardziej, tak! Wniosek wypełnij i wyślij do Laponii na koło podbiegunowe i uzbroj się w cierpliwość. Wesołych.

Normalny

Dla kierownictwa wigilia firmowa w restauracji dla odrzutków w pracy tacka z mizernym poczęstunkiem to się nazywa One Big Team!

@Normalny

Fajny nieudacznik życiowy jesteś. Nie dość że dostałeś, zjadłeś to jeszcze piszczysz na portalu!. Kierownictwo stara się dwoi i troji byś miał pracę, gdzie w innych firmach zwolnienia. Ale nie, taka (usunięte przez administratora)osiedlowa co w życiu nic nie osiągnie tylko to potrafi. Weź się zwolnij i daj pracować w spokoju. Aaa chyba zapomniałeś dopisać czegoś w nicku przedrostek nie. ,,!,,

Alleluja 2022
@Normalny

Zamiast tej "tacki z wymuszonym poczęstunkiem" o który się było trzeba było "upomnieć" z drugiej miejscowości plus bluz, to każdy by wolał jakąś paczuszkę dostać świąteczną ( nawet za max 50zl) lub chociaż coś dla dzieci... Wiemy, że dużo ludzi namieszało w tym roku, no ale nie bądźmy wszyscy wsadzani do jednego worka... Są ludzie, którzy się starają jeszcze więcej, aby nadganiać i też odwdzięczyć się kierownictwu za wyrozumiałość i gdy się coś potrzebowało to szli na rękę, ale w tym roku to delikatna przesada na zakończenie roku. Miejmy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie pozytywne zmiany i wróci do ładu ten "One Big Team" Wszystkiego dobrego dla wszystkich w te nadchodzące święta ! A przede wszystkim dużo wytrwałości, mniej obgadywania i robienia szumu w firmie ! Pozdrawiam.

Jędrek
@Normalny

malkontent «osoba stale niezadowolona, we wszystkim doszukująca się ujemnych stron» PS. weź nie psuj krwi!

Słoń
@Normalny

Miód dostałeś? Dostałeś... jakiś tam dżony złożył życzenia na wideo? Złożył... to tera do roboty, trza zapieprzać na te 2500 wypłaty...

....

Droga wolna, nikt cię nie trzyma!! Wylewasz gorzkie żale jak największy nieudacznik, zamiast narzekać zmień coś!!. Tak ciężko?

Dobrodziej

Nikt Cię nie trzyma - przecież wszędzie jest (usunięte przez administratora) - lepiej jak w IMI. Po co tutaj pracujesz - zawijaj się uciekaj - napewno nie będziemy tęsknić za taką marudą jak Ty - pozdro

BaG

Pracowałem w IMI ponad półtorej roku. Większość opinii które zostały tutaj napisane to stek klamst, prawdopodobnie wypisuje je stara gwardia która się plata z miejsca na miejsce i tylko narzeka jak mają coś zrobic - tak zwani ludzie CDW którzy nie są nauczeni pracy bo wczesniej nic się od nich nie wymagalo. Ja osobiście uważam że praca sama w sobie jest spoko, ludzie czy kadra kierownicza ok. Jedyne na co można narzekać to obiecanki przejścia pod firmę oraz bardzo niska płaca. Karmią ludzi pięknymi ogrodami, ławeczkami, nowymi palarniami gdzie wysiadują palacze i roznoszą tego typu plotki. Zamiast tego firma powinna zadbać o to aby ludzią mieli za co żyć, żeby im nie brakowało od miesiąca do miesiąca.

Czesław
@BaG

To znaczy że pracowałeś przez agencje na zleceniu i nie mogłeś przejść pod firmę na normalną umowę? A inni pracownicy? Tylko nowych zatrudnia zewnętrzna firma czy czy wszyscy jadą na tym samym wózku?

Puf

Tak napoerdzielacie nie jesteś dobrze akurat w imi w magazynie są najgorsi brygadziści,. Kierownik nie umie nic nie umie ludźmi rozporządzać jest chamem a został kierownikiem bo długo pracuje brygadzista jedyne co umde to szukać bo jest zj4bem a reszta TK musi wszystkie plotki ogarnąć bo ma xj4bany charakter

To jest akurat normalne

15 344
@Puf

Ciekawe ile jeszcze wytrzyma mobibgowiec..

Szacunku za.grosz ani kultury , jak ojciec , nigdy nie powinni ludźmi rządzić bo chamstwo jest straszne i (usunięte przez administratora).....

13w
@Puf

Jeden szuka nic nie umie a drugi chodzi i tylko plotki napierdziela ...

srodowiskomiejskie
@Puf

Krytyka krytyką, ale jak nie umie się napisać poprawnie kilku zdań to trudno brać na poważnie taką opinię :)

Aga
@Puf

To powiedz im (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) i tyle i znajdz inna prace

@Puf

Bardzo dobra opinia taka sarkastyczna chyba. Kierownik jest ok, wszystko możesz z nim załatwić jeśli oczywiście chcesz. Jeśli masz podejście (usunięte przez administratora) To się odbije ale chyba każdy tak ma. Co do TK czysta prawda

Krytyka
@srodowiskomiejskie

Krytyka krytyka szkoda jednak że prawdziwa co do niektórych

:-)

Może zamiast wymyślać bzdury jeden z drugim i podawać się za inne osoby, to może byście się zajęli pracą? Bo to w sumie jest główny cel Waszego przychodzenia tutaj. Tak samo niezrozumiałe jest to jak osoby, które mają swój zakres obowiązków oceniają z perspektywy osoby trzeciej zachowania i działania LUDZI Z INNYCH DZIAŁÓW i mają wielkie "ale" pt. "czemu on może, a ja nie?". Ludzie ruszcie głową i zastanówcie się czemu Osoby decyzyjne mają na Was coraz bardziej wywalone... Pozdrawiam i życzę milej pracy...

Ole
@:-)

Na magazynie nikt nic nie może haha

kkk

Kto w IMI pracuje ten się w cyrku nie śmieje...

KolegaZpaczek

Princeska znów na L4. Też tak chcę!!!!!!!!

adc

Macie w imi jakąś coroczną podwyżkę inflacyjną? czy jedynie pensja rośnie wraz z minimalną?

@adc

I na go worku oczekujesz rzetelnej odpowiedzi? Ludzi się spytaj co tam pracują albo może zatrudnij się i weź to sprawdź.

Kokot Schanell niezastąpiony
@adc

Jestem w trakcie redukcji etatów. trzymaj ze mna a nie zginiesz Nie podoba mi się pomysł łączenia zmian. Jak ja mam dowodzić

@Piotr

Toć to jest właśnie pytanie do pracujących tam. Czy to jest taki problem odpowiedzieć rzetelnie co do zarobków? Sam tu piszesz, chyba nie jako "przechodzień", to pewnie wiesz

@Ewa

W zeszłym roku nie było podwyżki inflacyjnej. Teraz niby ma być, w styczniu. Zobaczymy.

koza
@Piotr

jak nie będzie to kilku kolegów zapowiedziało odejście, narazie jeden magazynier złożył wypowiedzenie - podobno zero reakcji ze strony kierownika żeby kolesia zatrzymać w firmie

@koza

kolejny chodzi i gada, że odchodzi.. co taka lipa u tych magazynierów?

Norek

Oczywiście! 150zl i masz się cieszyć że praca jest

Alibaba

Ciekawe czy MW już przestał się telepać po informacji, że nie wybiegał kablowaniem stanowiska brygadzisty?

Normalny
@Alibaba

Ciekawe czy MŚ przyjdzie w sobotę do pracy Podobno jest strasznie chory

Remigiusz

Przecież wszyscy wiedzą, że MW nie jest normalny.

Marian
@Alibaba

Jest jeszcze ulubiony picker BW! Tyle czasu już próbuje coś sobie załatwić i cały czas nie potrafi. Na wszystkich już donosil i wymyślał bajeczki.

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Hydronic Engineering - Olkusz

• Jak się pracuje w IMI Hydronic Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy IMI Hydronic Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMI Hydronic Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMI Hydronic Engineering?

Kandydaci do pracy w IMI Hydronic Engineering napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMI Hydronic Engineering