opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IMI

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 413 ocen
Opinie(606)
Dodaj opinię

Opinie(606)

Dodaj opinię
Logo
  • Kariera
  • .
  • Dlaczego warto?
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Rozwój talentów
  • .
  • Międzynarodowy Program Absolwencki
  • .
  • Kariera dla specjalistów
  • .
  • Kontakt

Kariera

Dlaczego warto?

Kogo szukamy?

Rozwój pracowników

Rozwój talentów

Międzynarodowy Program Absolwencki

Kariera dla specjalistów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Olkusz
  • Olewin
  • Rabsztyn
  • Bogucin Mały
  • Witeradów
  • Sieniczno
  • Żurada
  • Bogucin Duży
  • Wiśliczka
  • Osiek
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - MI International oddział Norgren Herion

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Olkusz
  4. /
  5. Opinie o IMI

Opinie

Opinie o IMI Olkusz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o IMI!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Juzek

    21.11.2018 09:26

    Inne

    Czy ktoś z grona pracuje na produkcji w imi pilne
    ReviewUserIcon
    bohdan

    25.05.2019 23:03

    Inne

    produkcje odradzam,robią tam zli kierownicy a dyrekcja to toleruje!@
    ReviewUserIcon
    Ładna

    19.01.2019 21:53

    Inne

    Aleś cię mondzy :) który numer mogę wybrać. Jebaj ich, mój szef za okularami nie dał by w kasze dmuchać!!!!
    ReviewUserIcon
    bohdan

    01.04.2019 17:37

    Inne

    zwolnijcie w koncu tego (usunięte przez administratora),niekompetentny i złosliwy ,nic nie umie zorganizowac (usunięte przez administratora) po pokojach chodzi i plotki znosi
    ReviewUserIcon
    Rafał

    31.01.2018 16:49

    Inne

    Podobno przez ciagle odchodzenie pracowników i braki w ludziach Angolę zastanawiają się nad podniesieniem kasy. Wreszcie dobre czasu w IMI. Znów będziemy nr 1 w Olkuszu!!
    ReviewUserIcon
    Dominik

    17.03.2019 20:49

    Inne

    buc- to jest kierownik produkcji-opowiadają ze zatrudnia tylko rodzine a obcy musi dac w łape bo inaczej nie da mu spokoju i bedzie robil na zlosc m,ten niby jechowy a taki msciwy,ze dyrektor na to pozwala!nic sie tam nie zmieni. jak taki wypaczony człowiek bedzie na stanowisku!za pare złotych korzysci zrobi wszystko ! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sebastian

    22.03.2019 21:09

    Inne

    to nie ten nadenty szyha ,elokwentny a podbno na niczym sie nie zna-rzeczywiscie nie da sie z nim pogadac!zrobil kariere od pracownika do kierownika
    ReviewUserIcon
    ktoś

    30.10.2018 14:47

    Inne

    Witam jakie są opinie na temat pracy w biurze - duża rotacja ? Atmosfera pracy ? Zarobki ?
    ReviewUserIcon
    "Ziobro"

    06.03.2019 16:49

    Inne

    w biurze wiekszosci jest ok ,mile towarzystwo,choc jest kilku z kadry nie najlepszych ludzi
    ReviewUserIcon
    Dominik

    17.03.2019 20:56

    Inne

    ten ciezki to nie Bogdan-zna sie tylko na ''podkladaniu nogi pracownikom''-tym co nie są z nim rodzina,Nic nie robi tylko kamere umie obslugiwac-rodzina z dyrektorem pewnie bo ten go trzyma,niby po co?
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    27.11.2018 15:41

    Inne

    Firma IMI international (hydroniks) produkuje wiodące w branży produkty i rozwiązania hydrauliczne. W chwili obecnej planują nawet powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników. Proponuję, abyście odwiedzili ich witrynę internetową: https://www.imi-hydronic.com/sites/EN/pl-pl/Kariera/kogo-szukamy/Pages/Oferty-pracy.aspx Czy ktoś z Was byłby zainteresowany podjęciem pracy w takiej branży?
    ReviewUserIcon
    VTC

    14.12.2018 23:44

    Inne

    Takie wynagrodzenie, za tak ciężką prace mogło satysfakcjonować w roku 2008, a nie 2018 - dlatego rotacja jest olbrzymia. Olbrzymie jest tez rozwarstwienie wynagrodzeń.
    ReviewUserIcon
    "Ziobro"

    22.02.2019 22:42

    Inne

    a to jest normalna praca czy jakis tzw ''(usunięte przez administratora)''?
    ReviewUserIcon
    Nicknick

    31.01.2019 09:45

    Inne

    Ile zarobi operator wózka widłowego z doświadczeniem ?
    ReviewUserIcon
    poszukiwacz

    19.01.2019 21:50

    Inne

    Lokalizacja IMI international (hydroniks) IMI international (hydroniks) Adres: 50A, 32-300 Olkusz NIP: 1250020435 KRS: 0000042531 Ocena pracodawcy 2/6 na podstawie 82 ocen. Dodaj opinię 173 Opinie Oferty pracy Rozmowy kwalifikacyjne Wywiad Jesteś tutaj: Opinie o pracodawcach IMI international (hydroniks) Opinie o IMI international (hydroniks) Opinie o IMI international (hydroniks) Imi 16.12.2017 17:28 Imi to firma, która jest świetnie zorganizowana i zarządzana. Nie rozumiem zupełnie tego płaczu ponożej. Ostatnie odejścia, to jednostki, które nie były na tyle kompetentne by pracować na stanowiskach, które firma im powierzyła. pracownica 19.12.2017 19:28 @Imi 16.12.2017 17:28 haha tzn że kolega K K bhp,i P R UR oraz wielu innych odchodzi bo są nie kompetentne nie piszę imionami i nazwiskami z szacunku do tych osób, ale w tym momencie co piszesz głupoty. Wydaje ci się że jest super zejdź na produkcję jak wycieczki chodzą to poczujesz się jak w zoo , tylko orzeszków nie rzucają. Electronic 23.12.2017 19:59 @Imi 16.12.2017 17:28 Zgadzam się.. przez odejście paru pierduł żadna firma jeszcze nie padła. Każdy w.w ludzi może zastąpić, bez szkody dla firmy. pracownik 30.12.2017 09:25 @Electronic 23.12.2017 19:59 To jest właśnie klasyczny przypadek podejścia kierownictwa tej firmy do najcenniejszego (jak to mówią na zebraniach propagandowych) kapitału ludzkiego. smoleń 22.12.2018 19:47 @pracownica 19.12.2017 19:28 teraz w bhp są dwie mile panie-co ty chcesz od nich!?????? Patrycja 27.12.2018 11:28 @smoleń 22.12.2018 19:47 Te kwestie powinny tu zejść na dalszy plan. Jeśli jesteś pracownikiem firmy IMI international (hydroniks), to bylibyśmy wdzięczni, jakbyś zechciał przedstawić Nam warunki zatrudnienia, na jakie mogą w niej liczyć nowi pracownicy. Czy takim właśnie osobom proponują tam stałą umowę od pierwszego dnia pracy, czy dopiero po okresie próbnym? Tadek 27.12.2018 20:45 @Patrycja 27.12.2018 11:28 To zależy. karol 29.12.2018 15:02 @Imi 16.12.2017 17:28 za duzo rodziny!kazdy swojego wciska i niema kogo pogonic do pracy,gonią tylko nowych ,ktorzy nie wytrzymuja i zaraz odchodza!trzeba kadre troche pomieszac-poprzenosic,zeby bardzo nie zżyli sie ze stanowiskami i nie preferowali kolesi i rodzine a doceniali tylko najlepszych pracownikow! Patrycja 07.01.2019 14:11 @Tadek 27.12.2018 20:45 Jest to bardzo zdawkowa odpowiedź. I na pewno większość obecnych na forum osób przyzna mi rację co do tego. Bardzo gorąco zachęcam Cie w związku z tym do tego, żebyś w sposób bardziej szczegółowy wyjaśnił Nam kwestię, o którą pytałam wcześniej. Od czego zatem zależy rodzaj umowy, którą dostają pracownicy firmy IMI international (hydroniks)? Tadek 12.01.2019 14:06 @Patrycja 07.01.2019 14:11 Od doświadczenia. Od rodzaju wykonywanej pracy. Od wszystkiego. Pasuje teraz odpowiedź? Patrycja 14.01.2019 15:08 @Tadek 12.01.2019 14:06 Oczywiście. Bardzo Ci za nią dziękuję, chociaż mógłbyś chociaż trochę ją rozwinąć. Nie wiem, czy pamiętasz, ale na to forum wchodzi wiele osób, które poszukują tu bardzo szczegółowych informacji na temat pracy w IMI international (hydroniks) i to dlatego moje pytania mają aż tak dociekliwy charakter. Jaką funkcję pełnisz w tejże firmie? poszukiwacz 19.01.2019 15:35 @pracownica 19.12.2017 19:28 Witam jestem osobą z kilkuletnim letnim stażem jako operator linii produkcyjnej ,obecnie szukam pracy i czy moglibyście powiedzieć jaka jest praca w imi . 1,jaki system pracy zmianowy czy 4 brygadowy ?2.Czy praca ciężka dla kobiet ?.3.jakie temperatury na hali w okresie letnim?Czy można się przyjąć od razu pod firme czy trzeba przez agencje ?osoby z grupą inwalidzką mają szanse na przyjęcie.Z góry dziękuje za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Poszukiwacz

    24.01.2019 13:40

    Inne

    Proszę o usuniecie posta z 19.01 godz 21 .50 przypadkowo skopiowalem i wkleilem nie swoje opinie .nie chciał bym tobic tu zamieszania i balaganu pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ????

    20.01.2019 12:01

    Inne

    Czy jest w Olkuszu lub okolicy jakaś firma gdzie można zarobić 4000-5000 netto oprócz kierowcy TIR-a.? Czy trzeba jechać bliżej Katowic. Praca na stanowisku typu mechanik elektryk KJ laboratorium itp.? produkcja
    ReviewUserIcon
    Imi

    16.12.2017 17:28

    Inne

    Imi to firma, która jest świetnie zorganizowana i zarządzana. Nie rozumiem zupełnie tego płaczu ponożej. Ostatnie odejścia, to jednostki, które nie były na tyle kompetentne by pracować na stanowiskach, które firma im powierzyła.
    ReviewUserIcon
    Tadek

    12.01.2019 14:06

    Inne

    Od doświadczenia. Od rodzaju wykonywanej pracy. Od wszystkiego. Pasuje teraz odpowiedź?
    ReviewUserIcon
    poszukiwacz

    19.01.2019 15:35

    Inne

    Witam jestem osobą z kilkuletnim letnim stażem jako operator linii produkcyjnej ,obecnie szukam pracy i czy moglibyście powiedzieć jaka jest praca w imi . 1,jaki system pracy zmianowy czy 4 brygadowy ?2.Czy praca ciężka ?.3.jakie temperatury na hali w okresie letnim?Czy można się przyjąć od razu pod firme czy trzeba przez agencje ?osoby z grupą inwalidzką mają szanse na przyjęcie.Z góry dziękuje za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    luk

    11.05.2018 15:49

    Inne

    napisze ktoś ile zarabia magazynier? od jakiegoś czasu pojawia się ogłoszenie na olx, co prawda byłem tam w styczniu na rozmowie o pracę ale było przyjęcie tylko na produkcję, 1730zł netto - trochę mało...
    ReviewUserIcon
    Girl

    17.10.2018 22:01

    Inne

    Otcf rządzi się swoimi prawami tam wszystko wygląda inaczej☺Jedna z najgorszych firm z Olkusza i okolic.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    30.10.2018 14:42

    Inne

    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma w Magnie rewelacji tez nie ma - w Brembo moze lepiej nieco ale za to masa roboty
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    12.10.2018 13:11

    Inne

    Czytając to wszystko to widzę że jest dużo osób które bardzo krytykują, ja napiszę że nikt nigdy nikomu nie dogodzi nie znam osoby której zawsze wszystko będzie pasowało nawet jak będzie zarabiał dużo więcej to i tak coś zawsze nie będzie pasowało. Ja wiem że w IMI kadra czasami przesadza a zwłaszcza psudo menager Champion wtajemniczeni wedzą o kogo chodzi. Ja tam pracuję już ładnych parę lat raz jest gorzej, a zwłaszcza jak ktoś ma przyjechać, a czasami nie jest tak źle jak niżej opisują , zarobki mogły być lepsze to prawda . Jak ktoś chce pracować i jest nauczony czasami ciężko pracować i też pod pod wpływem stresu to będzie pracował, a jak ktoś przychodzi i myśli że za stanie i ściemnianie 8h mu zapłacą to nie w IMI @ Patrycja jeszcze nie masz dość tego wywiadu
    ReviewUserIcon
    Drugi taki

    21.10.2018 12:46

    Inne

    To jako animatorka tego forum proszę robić to rzetelnie. Swoją wypowiedzią z 24.09 wprowadza Pani czytelników w błąd mieszając informacje o dwóch różnych firmach a następnie zwraca Pani uwagę osobie, która Panią poprawiła...
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    06.10.2018 11:24

    Inne

    @asertywny Zajmujesz się w swoim wpisie głównie osobą Kierownika. A co powiesz nam o warunkach, jakie Ci zaoferowano w IMI international (hydroniks)? Są atrakcyjne? @"Ziobro" Zupełnie nie wiem, o czym mówisz, ale nie używaj tu danych personalnych swoich współpracowników. Długo już pracujesz w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    "Ziobro"

    06.10.2018 15:12

    Inne

    a kto wysyla auta za pracownikami po godz 22 ,zeby ich sledzili?MAREK -to nie twoj mąz?wspolczuje
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    30.09.2018 15:02

    Inne

    @polaczek Bardzo Ci dziękuję, że zechciałeś nam to dokładnie wyjaśnić. A co z ubezpieczeniem - macie je? I jak wygląda kwestia umów? @anonymous Rozumiem. Chcesz coś jeszcze dodać, tyle że na temat IMI international (hydroniks)? Pamiętaj, że każda sprawdzona oraz rzetelna informacja o firmie może przyczynić się do pomocy innym osobom, które są zainteresowane aplikowaniem.
    ReviewUserIcon
    "Ziobro"

    05.10.2018 21:15

    Inne

    zebys nie podpadl Markowi P -strasznie""grzeczny"" facet-najwyzej karze ci na zlosc nakretki odkrecac albo zakrecac na sile i robic Za 3 ludzi!on zna SEBASTIANANEM K.-TO JUZ WSZYSTKO MOWI-JEDNA SZKOLA W nkwd!
    ReviewUserIcon
    sebastian

    05.10.2018 22:18

    Inne

    jesli zarzad go nie odwola dowiedzą sie o tym odpowiednie instytucje!pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    TomiKi

    15.07.2018 09:22

    Inne

    Widzialem ogłoszenie na olx na stanowisko Pracownika magazynowego, ktos moze cos opowiedziec jak to wyglada w tej firmie, jak atmosfera ? Jakie zarobki ??
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    19.07.2018 06:19

    Inne

    Jeśli magazyn komponentów to nie polecam! Lepszy jeśli chodzi o prace jest magazyn produktów gotowych - normalny szef, lepszy zespół. Na komponentach jest D.. straszna.
    ReviewUserIcon
    asertywny

    05.10.2018 19:22

    Inne

    Magazyn komponentów unikać, pracowałem chwile i żałuję, kierownik wyładowywuje stres i życiową frustracje na pracownikach, jest chyba socjopatą. Sam nie robi nic, za to problemy pracownikowi z byle czego, brygadzista melduje mu o wszystkim, co wyciągnie od pracowników, przez co Ci są nieufni i niemili. Chwile dorywczo robiłem na drugim magazynie tak na prawdę pare regałów obok, wysyłkowy chyba, tam sytuacja jest lepsza i jest spokojniej i uczciwiej. do tego praca z cieżkimi komponentami, na których można się dorobić garba co najwyżej, najlepiej wspominam kontakt z produkcjom.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    24.09.2018 13:01

    Inne

    @Fatima Faktycznie - sporo kwotę można stracić podczas urlopu, pracując w IMI international (hydroniks). Piszesz, że firma jest słabo zarządzana - może należałoby zgłosić to jakimś wyżej postawionym instytucjom i oni jakoś by rozwiązali ten problem. A a jaki sposób przejawiają się złe warunki w ziemie, o których nadmieniasz?
    ReviewUserIcon
    polaczek

    27.09.2018 10:08

    Inne

    @Patrycja Pracując w IMI -nikt nie odbija pieniędzy za urlop masz płacone 100% jak za zwykły dzień pracy natomiast za L4 Ci odbijają. W zimie nie jest tragicznie hale są dogrzewane , wiadomo że gdzie na hali są rampy jest chłodniej , ale ludzie Ci którzy się tutaj przyjmują muszą zdawać sobie z tego sprawę .
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.09.2018 07:55

    Inne

    Chodziło o otcf a nie imi☺
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    18.09.2018 15:42

    Inne

    @Fatima, jak z kolei konkretnie pracowało Ci się w firmie IMI international (hydroniks), której dotyczy ten wątek? Zdradzisz nam jakieś szczegóły dotyczące tamtejszych warunków zatrudnienia? @Anna A jakie zdanie masz o wyżej wymienionej firmie? Jeśli dysponujesz jakąś aktualną wiedzą, to podziel się nią z użytkownikami forum.
    ReviewUserIcon
    Fatima

    18.09.2018 21:28

    Inne

    Jeśli chodzi o kwestie finansowa to można powiedzieć ze bardzo podobnie tylko w otcf odbijają z premii za pierdoly.Szczytem było to ze za każdy dzien urlopu który Ci się należy zabierali od 20 do 25zł więc jak ktoś miał dwa tygodnie urlopu wakacyjnego to trochę tracił!Druga różnica to zarządzanie brak kompetencji wśród osób zarządzających.Zimowa porą warunki skandaliczne.
    ReviewUserIcon
    Fatima

    14.09.2018 22:08

    Inne

    Wszyscy narzekają na imi idźcie troszkę popracować w otcf to będziecie dopiero narzekać chyba jeden z gorszych zakładów pracy w jakim pracowałem!!!
    ReviewUserIcon
    Kkk

    16.09.2018 17:22

    Inne

    Wiecej mamy takich perełek w powiecie, takt, malbox, sumiriko...
    ReviewUserIcon
    Anna

    17.09.2018 06:48

    Inne

    Proponuje popracować zimą w otcf i się wypowiadać w wolbromiu jest tragedia dziwię się ludziom ze godzą się na takie coś przy obecnym rynku pracy!Więc porównanie do malboxu czy taktu jest nie na miejscu!
    ReviewUserIcon
    Malina

    29.07.2018 17:40

    Inne

    Ludzie nie przesadzajcie pracuje w imi juz ponad 8 lat i jest ok a na pewno porównywalnie jak w innych. Owszem dużo ludzi odchodzi ale to normalne. Wielu wraca na kolanach błaga jąć o drugą szansę bo nie dali sobie rady w prawdziwej firmie. Popracowali w innych zakładach i zrozumieli co oznacza prawdziwa praca. Ludzie są różni jak to w corpo zależy na kogo się trafi fakt ze jeśli na ł. Z valwes lub a. Z magazynu to więcej darcia niż to warte ale reszta ludzi na produkcji jest kompetentna. Praca zależy od działu. Balancing ciężko ale pani R. Super. Tsu lajt i spokój valves ciężki kierownik ł. Pag tylko dla chłopów magazyn części .... kierownik z piekła rodem nic tylko krzyczy magazyn wyrobów jest spoko kierownik, dur spoko lajt kierownik się nawet nie pokazuje ale dyrektor techniczny ma humory. Co do plac to wszyscy dostają tyle samo nieważne czy jest się nowym czy przepracował się kilka lat co jest niesprawiedliwe. Ja polecam ten zakład bo pracowałam w różnych i mam blisko ale przyznaję ze jakby było coś lepszego to bym się nie wahała w razie czego skule ogon i wrócę bo tak jak było napisane wcześniej biorą i zatrudniają wszystko co ma ręce :) mam nadzieje ze pomogłam niektórym
    ReviewUserIcon
    Heheszek

    06.08.2018 18:46

    Inne

    Haha 1,5 stawki... do dalej mniej niż w biedronce. Zresztą to jak prostytucja... kwestia ceny:)
    ReviewUserIcon
    bohdan

    16.09.2018 08:39

    Inne

    ''ł'' z valwes to nie Bogdan,taki swiadek bez kompetencji i zapachowy czesto ,jak remont to idzie na urlop
    ReviewUserIcon
    polaczek

    11.07.2018 12:43

    Inne

    Mam jedno zasadnicze pytanie , zastanawiam się po co osoby które się tutaj wypowiadają pracują w IMI ? Jest wiele ogłoszeń o pracę na terenie Olkusza . Dlaczego tu pracujecie ? Pracują tu osoby które lubią siedzieć na (usunięte przez administratora) obgadywać innych w kółko narzekać , a żeby coś zadziałać w tym kierunku to nikt nie ma żadnej inicjatywy . Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma . Nie opowiadajcie też że zarabiacie 1700 zł na rękę bo jest to śmieszne ..
    ReviewUserIcon
    polaczek

    02.08.2018 08:13

    Inne

    @gvg pracowałam na produkcji i wiem ile dostawałam wypłaty . Także wiem co mówię ..
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.09.2018 22:46

    Inne

    to pisał z.z.
    ReviewUserIcon
    Kari

    21.06.2018 15:11

    Inne

    Widzialam ogkoszenie na olx na stanowisko Pracownika linii montażowej, ktos moze cos opowiedziec jak to wyglada w tej firmie, czy jest to praca dla kobiety, jakie zarobki i atmosfera w firmie? Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
    ReviewUserIcon
    Kaja

    29.06.2018 23:27

    Inne

    Chyba brutto to 0,5zl do godziny. Tam jak już podpiszesz umowę to nic nie zmienisz do emerytury. Możesz dostać 200-300 do wypłaty jak się staniesz liderem, ale nie każdy umie gnoić ludzi!
    ReviewUserIcon
    bbb

    03.07.2018 18:14

    Inne

    oczywiście brutto ; )
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w IMI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - IMI

    50A 32-300 Olkusz

    NIP:1250020435

    KRS:0000042531

    https://www.imi-hydronic.com/sites/EN/pl-pl/Pages/default.aspx
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Biurowy

    06.06.2018 13:40

    Inne

    W czasach, gdzie cieżko o doświadczonego pracownika IMI zwalnia ludzi. Coś się kończy w olewinie? Nie opłaca się?
    ReviewUserIcon
    bvb

    06.06.2018 18:48

    Inne

    zwalnia biurowych, na produkcji nadal niedostatek
    ReviewUserIcon
    Prod

    08.06.2018 20:41

    Inne

    Mysle, ze to kwestia wysokosci wypłat produkcyjnych! Teraz Ukraińcy nawet za 15zl/h netto nie chcą pracowac.
    ReviewUserIcon
    Bulllldupy

    26.05.2018 21:49

    Inne

    Znam firmę 8 lat, w sumie nie jest źle.. zawdzięczam jej wiele. Chcąc tu pracowac napewno trzeba wyrobić sobie odporność na bauwochwalcze o świetlanej przyszłości, rozwoju i inwestycjach. Z roku na rok mimo szeregu inwestycji produkujemy coraz mniej.
    ReviewUserIcon
    Bull

    27.05.2018 22:23

    Inne

    Płace były dobre, ale to zależy co wynegocjowałeś na początku. Nadgodzin raczej nie było, ale to zależy od specyfiki działu.
    ReviewUserIcon
    Bullldupy

    28.05.2018 11:10

    Inne

    Praca w biurze jest jak najbardziej Ok. Atmosfera dobra, rotacja niewielka. Ten cały Bull to nie ja.
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    02.05.2018 09:02

    Inne

    Nie polecam. W tej firmie dostaje się wyłącznie sucha wypłatę. Nie ma premii, dodatków, niczego. Cała kasa z socjalu idzie na jedna propagandowa imprezę..by się biura pobawiły. Zakład okropnie podzielony.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.04.2018 06:04

    Inne

    Dni otwarte! Ktoś się wybiera?
    ReviewUserIcon
    KOLA

    24.04.2018 10:00

    Inne

    Tak ja sie wybieram po 15-ej jestem zapisana.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.04.2018 13:24

    Inne

    Napisz jak wrażenia!
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    29.03.2018 15:59

    Inne

    Marka Imi Internatiol jako dobrego pracodawcy skończyła się na czasach, gdy fabryka zarządzał Stanisław C, a produkcja Andrzej S. To byli ludzie, którzy doceniali wkład włożony w podniesienie wartości firmy. Następni to tylko karierowicze, dla których najważniejsza jest ich osoba.
    ReviewUserIcon
    obserwator

    05.04.2018 17:43

    Inne

    witam znam dobrze firme imi, od 20 lat jest w olkuszu, waryki pracy b,dobre ,, wczesneij pracowalo tutaj 17 osob, 17 ,,,teraz okolo 400,,wiec odpowiedz sama sie nasuwa, pracowac trzeba wymagania coraz wieksze, a ludzie jak to ludzie starzy pracownicy pracuja a mlodzi pracownicy strasznei roszczeniowi,,a i umiejetnosci,,,powiem skromnie słabe,,i tyle,,place jak na olkusz srednie,,, atmosfera w 400 osobowej ząłodze zawsze bedzie daleko od ideału,,ogolnie zaklad polecam
    ReviewUserIcon
    Przypadkowy

    11.04.2018 10:36

    Inne

    Sądząc po tym jak używasz polskiego, to na pewno jesteś zadowolony z IMI! ????
    ReviewUserIcon
    Smieszek

    19.03.2018 16:10

    Inne

    Nowi uczą nowych roboty. Czyli „jak to się robi? Pracujesz tu dwa miesiące! Powinieneś wiedzieć!”. Śmiesznie!
    ReviewUserIcon
    Weteran##

    25.03.2018 09:07

    Inne

    Chyba się z chu##m na mózg zamieniłeś skoro mówisz że ta praca jest lekka.....
    ReviewUserIcon
    Świerzak

    26.03.2018 20:14

    Inne

    Bardziej ciąży mi w tej pracy stopień po@pier€dolenia co poniektórych kierowników obszarów i niesprawiedliwość w traktowaniu!
    ReviewUserIcon
    Mąż Żony

    19.02.2018 06:52

    Inne

    Kiedys połowa kobiet z Olkusza próbowała sobie załatwić tam prace! Co się zmieniło? Żona się zastanawia to czy Lidl. W lidlu kasa lepsza. W Imi lżej, chyba?
    ReviewUserIcon
    Dan

    20.02.2018 10:06

    Inne

    w lidlu 1900zl netto na dziendobry + mozliwe premie, w imi dają 1740zl i marne szanse na podwyżkę, nie wiem jak atmosfera w lidlu ale w imi dawniej cisneli na efektywność..
    ReviewUserIcon
    Mąż Żony

    20.02.2018 12:02

    Inne

    Dzięki za odpowiedz. Zastanawia nas jeszcze ta atmosfera, ciekaw jestem jak to obecnie wyglada.
    ReviewUserIcon
    wilkq

    15.01.2018 12:32

    Inne

    byłem dziś na rozmowie, poszukują ludzi na dwa działy, pensja na początek 2400 netto wg. kalkulatorów z neta wychodzi 1738zł na rękę, umowa na 3 miesiące pod agencją, potem 2 letnia pod firmą. czy warto oceńcie sami...
    ReviewUserIcon
    Gienek

    15.01.2018 22:08

    Inne

    Powiedz im, że w biedronce więcej Ci dawali :P
    ReviewUserIcon
    K

    17.02.2018 00:03

    Inne

    czlowieku-netto to jest na reke.... brutto obejmuje podatki,skladki... wiec sie zdecyduj-daja2400 netto czy brutto
    ReviewUserIcon
    Jjj

    16.01.2018 10:12

    Inne

    Praca dobra dla młodego człowieka, popracować 3 miechy nabrać doświadczenia żeby mieć cokolwiek wpisać do cv i potem szukać czegos lepszego, najlepsze jest to że nikt w imi nie gwarantuje zwiększenia wypłaty po przejściu pod firme i podpisaniu dłuższej umowy - stąd mamy co 3 miesiące wysyp ogłoszeń...
    ReviewUserIcon
    bumbum

    20.01.2018 09:43

    Inne

    z tego co mi wiadomo rekrutacja wyszła kiepsko, kilka osób zrezygnowało jak usłyszało stawkę na początek ; ) a wczoraj znowu pojawiło się ogłoszenie na olx - hehe
    ReviewUserIcon
    Dve

    21.01.2018 06:10

    Inne

    Firma nie rozumie, że na tania ścieme jak to u nas jest super łapie się tylko pokolenie gimnazjum, które pierwszy raz szuka pracy.
    ReviewUserIcon
    kkk

    08.01.2018 17:59

    Inne

    są przyjęcia na produkcje, może ktoś szczerze napisać jakie zarobki są na początku? dzwoniłem, pytałem ale usłyszałem tylko że 'szczegóły na spotkaniu' a niekoniecznie chce mi się jechać do Olewina żeby usłyszeć 9zł na godzinę czy jakąś inna śmieszną stawkę
    ReviewUserIcon
    Dan

    13.01.2018 21:35

    Inne

    czyli jakies 1650 na reke, minimalna to 1500.... kiepsko, nie dziwie się że ciągle szukają ludzi
    ReviewUserIcon
    Gienek

    14.01.2018 14:45

    Inne

    W porównaniu do zagłębia do którego z Olkusza jest 25km to jest przepaść 1000zl na rękę.
    ReviewUserIcon
    mona

    11.01.2018 19:46

    Inne

    są jeszcze przyjęcia? ile jest zmian? czy kobieta da radę? : )
    ReviewUserIcon
    mmm

    12.01.2018 18:55

    Inne

    Aga tam się pracuje na 3 zmiany? podobno tak dawniej było. z góry dzięki za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Aga

    12.01.2018 21:03

    Inne

    Zależy od obszaru i jakie są zamówienia. Produkcja jest szarpana, raz każą iść na urlop a czasem 3 zmiany. Bywa, ze 3 zmiany z sobota..
    ReviewUserIcon
    Logistyk

    07.01.2018 15:39

    Inne

    Przestarzały zakład w wynajmowanej hali.. niby firma ma 20 lat w Polsce, ale mogą to zawinąć w każdej chwili. Prostotę nadrabia się nowoczesnym zarządzaniem. Ogólnie 3+.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    28.11.2017 08:56

    Inne

    @Aga pytam, bo nie wydaje mi się, by ten temat się wcześniej na wątku pojawił. A jednak możliwość rozwoju to jeden z czynników, który jest dla wielu osób ważny przy wyborze nowego miejsca pracy. Jak myślisz? Dla Ciebie również jest to ważne? Piszesz też o polityce cięć. Czy oprócz braku szkoleń, wpłynęły one również na coś jeszcze?
    ReviewUserIcon
    Praconica

    02.12.2017 20:00

    Inne

    Patrycja ja mam wrażenie że ty w tej firmie pracujesz gdyż za bardzo oczekujesz odpowiedzi na tematy szkoleń i wszystkiego co się tam dzieje mam wrażenie że robisz tak zwany wywiad środowiskowy. Też jestem tam pracownikiem a pracuje bo nie mogę na tą chwilę pozwolić sobie na zmianę. Narzekań jak każdy w tej firmie. kasy nie mają na bony ale na imprezę dla 300 osób w chochlowym mają, nawet paczek dla dzieci nie ma a furami się bujają i na recepcji i nie tylko ciasteczka wciągają. Jednym słowem firma spada na psy.
    ReviewUserIcon
    Worker

    04.12.2017 22:34

    Inne

    Znam firmę blisko 8 lat, stopień nadęcia managerów sięgnął zenitu kilka lat temu. Teraz montują na halach monitoring by sprawdzać czy aby napewno idziesz do toalety. System golem to złamało.. Tylko polityka kadrowo płacowa jest w lesie, bo nie zauważyli, że rynek jest pracownika, a kolejka pod szlabanem znikła.
    ReviewUserIcon
    Daniel :)

    03.12.2017 21:43

    Inne

    Dokładnie, a coraz więcej będzie znikać :) - Ludzie wystarczająco nasłuchali się, co w tej "firmie" się wyprawia i jak traktowani są pracownicy. 95% nowych pracowników rezygnuje po 1 miesiącu, tylko nieliczni zostają dłużej. Wcale się nie dziwię, ja na szczęście w porę zdążyłem uciec z tego miejsca i osobiście nie polecę tego zakładu nawet najgorszemu wrogowi.
    ReviewUserIcon
    Olkuszanin

    30.11.2017 19:51

    Inne

    Sytuacja ostatnio wyglada smutno. Więcej ludzi znika niż firma daje rade przyjąć..
    ReviewUserIcon
    Robocop

    28.11.2017 19:31

    Inne

    Nie liczyłbym na awanse ze stanowisk szeregowych. Szkolenia na produkcji są np. Z autonomi strefy, bądź niezbędne do pracy, tj spawalnicze, wózki, żurawie. Dużo ludzi ma wykształcenie wyższe, to konkurencja jest duża.
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.11.2017 20:09

    Inne

    Od roku w Olewinie mamy politykę cięć, nie ma szkoleń. Nikt nie informował do kiedy. Dlaczego na szkoleniach Ci tak zależy?
    ReviewUserIcon
    Aga

    25.11.2017 09:02

    Inne

    Możliwości rozwoju są, ale napewno nie jako operator lini produkcyjnej. Naukę języka zabrali, zostały szkolenia wewnętrzne.. trochę pic na wodę.
    ReviewUserIcon
    Cebulaki

    17.11.2017 15:39

    Inne

    Lean i różne nie działające, komplikujące narzędzia to pół biedy.. Najlepsze jest "500 dni bez wypadku ze stratą dnia"! Bez rąk, ale pracuję! :D Stosunek biurowych do ludzi z maszyn. :\
    ReviewUserIcon
    Ada

    12.11.2017 18:51

    Inne

    Nigdzie nie spotkałam się z taka hipokryzja jak tam. "Oni nie zwalniają", oni poprostu nie przedłużają umów sieciowych. Managery przerazone wizytami z zagranicy naszpikował produkcje wszystkimi narzędziami Lean, szkoda, ze mało co działa! Dramat firma..

    Zostaw merytoryczną opinię o IMI

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.