MI International oddział Norgren Herion

Opinie o MI International oddział Norgren Herion

former

Witam Was. Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Szukam czegoś w branży i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję , że jeszcze przy okazji płacą nieźle. pozdro

jk - 2010-06-15 13:29:43 mimo iz nie pracowalem tam zbyt dlugo, nie moge zgodzis sie z przedmowca. moze i polowa firmy zna sie z poprzedniej pracy, ale w norgrenie nie zajmuja stolkow dla samego ich zajmowania tylka sa to ludzie ktorzy naprawde znaja sie na tym co robia. 3 miesiace w tej firmie nauczyly mnie wiecej niz lata w koncernach, a lokalizacja biura dla (usunięte przez administratora) chyba nie powinna miec wiekszego znaczenia skoro tam było tak dobrze to czemu tam nie pracujesz???

key account manager

Firma zarządzana przez człowieka, który się na tym nie zna. Handlowcy są zmieniani średnio dwa razy do roku. Połowa firmy to znajomi szefa, albo znajomi znajomych, dużo osób zostało ściągniętych z firmy GE. Pensja bardzo dobra,ale tylko dla znajomych i wynegocjowana podczas rozmowy w sprawie pracy, później można zapomnieć o podwyżce. Firma mieści się w Międzylesiu, bez samochodu nie ma co aplikować.

oneofall

Co moge napisać o firmie Norgren. nic dobrego, nie polecam nikomu pracy na żadnym stanowisku w tej firmie, a zwłaszcza inżynierom i handlowcom. Założenieniem dyrektora w tej firmie jest otoczenie się jak największą liczbą znajomych, w tej chwili pół firmy stanowią znajomi. Nie ma szans na awans, pensje należy ustalić przy rozmowie o prace, bo potem nie ma o czym mówić. Człowiek, który jest dyrektorem tej firmy wogóle nie umie zarządzać ta firmą. O wypłacie nadgodzin można zapomnieć, a jest tych godzin sporo.

exnor

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidne produkty,małorozwojowa, stresująca, wyczerpująca ; brak profesjonalizmu ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowy... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są : nie znam nowej ekipy... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? ???? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: stara ekipa ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: sposób zarządzania i kolesiostwo nowej ekipy... .

kar

Słowa kojarzące się z MI International oddział Norgren Herion :stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako znikomy . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przeciętni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w MI International oddział Norgren Herion: pensja na czas dobre warunki pracy Najbardziej nie podobało mi się w MI International oddział Norgren Herion: przełożony

Zostaw opinię o MI International oddział Norgren Herion - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MI International oddział Norgren Herion