Opinie o AKWA S.C. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKWA S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKWA S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWA S.C. w Gniezno

Jak aktualnie wygląda sprawa z atmosferą? Ludzie tam pracujący w porządku? Wiadomo jak to wszędzie trafią się jakieś pojedyncze jednostki ale ogólnie chodzi mi o całokształt. Jakie macie teraz stawki na produkcji dla ludzi z doświadczeniem. Netto powyżej 26 wychodzi? Są motywację w postaci premii. Czemu wątek w ostatnim czasie tak zamilkł?

Znajomy Nowy wpis

Witam serdecznie jakies 3 tygodnie temu umiesciłem informacje o naszym koledze ktory 10 lat temu został nie słusznie zwolniony jak sie okazało w procesach sądowych i informacja został usunieta a była to prawdziwa poparta wyrokami sadowymi .Otoż kolega wygrał 9 proces w Sadzie Najwyższym o kasacje wyroku oraz 10 wyrok o zapłate po pierwszym zwolnieniu tj. za 3,5 roku kwota 82.000 zł plus odsetki od tej kwoty tj. 42.000 zł oraz koszty sądowe i adwokacki około 13.000 zł to razem około 135.000 zł Pieniadze zostały mu wypłacone brawo kolego .Mam nadzieje że teraz wpis nie zostanie usuniety.Pozdrawiam i warto walczyc o prawde.

Czy AKWA S.C. ma ściśle ustalone godziny pracy?

MAXCESS Sp .z o.o. międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej, głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. W 2022 roku rozpoczyna budowę nowego zakładu pracy w Braciszewie koło Gniezna, w którym zatrudnionych zostanie blisko 250 osób. W 2023 roku nastąpi przeniesienie produkcji do nowej lokalizacji. Już obecnie poszukujemy osób na stanowisko: CNC operator (frezer/tokarz), Monter, Tokarz konwencjonalny, lakiernik Miejsce pracy: obecnie Bugaj (Gmina Pobiedziska) Oferujemy: Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, System świadczeń pozapłacowych, Bezpłatną, prywatna opieka medyczna wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, Wpłaty dodatkowe od Pracodawcy do programu PPK, Dobre warunki ubezpieczenia grupowego, Otwartą i przyjazną atmosferę pracy. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@maxcess.eu

@Pracodawca

Jak wygląda rekrutacja? Jest bezpośrednia w firmie czy jest prowadzona zdalnie? Ile jest etapów i długo trzeba czekać na definitywną odpowiedź odnośnie przyjęcia? Mogę dostać takie info?

HAHa Nowy wpis
@Pracodawca

Przecież jesteście jedną z najgorszych firm na rynku...mowa oczywiście o Maxcess sp. z o.o. Kulminacją tego jest Wasza nieudolna próba pozyskiwania pracowników wpisując posty pod innymi firmami.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKWA S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Cześć. Widzę, że co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracę w Waszej firmie. Ile można tu zarobić? Ile dni w tygodniu się pracuje, po ile godzin i na ile zmian? Pozdrawiam serdecznie.

Zofia

W jakim sensie syf? Jakieś szczegóły bym chciała poznać.

Zofia

Co tam się teraz dzieje? Wiem, że toczyła się tutaj wielka dyskusja, ale chciałabym wiedzieć jaka jest aktualna sytuacja. Przyjmują kobiety na produkcję? Godzinki mi bardzo pasują. Da radę zarobić 3000 na czysto?

Pawel

Zwolniono mnie z akwy w 2005 roku.Wyjechalem do Wielkiej Brytanii .Obecnie mieszkam tam I NIE zaluje.Robilem na formierce za 900zl.Teraz man prace za 25 tys zlotych na miesiac Kupilem dom za za poltora miliona zlottch.Szkoda ze nie wyjechalem wczesniej.Ludzie obudzcie sie...

@Pawel

Ta na pewno....byłem w Anglii przez dłuższy okres i wydaje mi sie ze dobrze zarabiałem. managerowie wyższego szczebla tyle nie maja co Ty bo po przeliczeniu wychodziłoby 5000Ł, lekarze dostają ok 6000Ł jeśli maja doświadczenie a różnica miedzy nimi a resztą podobna jak w Polsce. Co do zarobków w AKWIE hmm dużo by mówić to racja...

ksiaze
@neo

no to chyba nie byles w anglii , bo opowiadasz bajki.

Ksiaze
@neo

Po 16 latach W Anglii nareszcie zrozumialem ze stracilem najlepsze lata mlodosci W akwie,well,well,well ,trzeba bylo wczesniej (usunięte przez administratora) z wyzysku

MP
@neo

Moja Żona zarabiała 823€ za 36h 3x12 w tygodniu w Irlandii...za 8h nadgodzin w tyg wychodziła trochę ponad 1000€ Zależało to jednak od jej wykształcenia(mgr inz chemii) i umiejetności. Pracowała w firmie farmaceutycznej.

Kamila
@neo

Ale co racja z zarobkami w Akwie? No nie powiesz mi, że formierz ma wciąż 900 zł, jak Pawel w 2005 roku!

@ksiaze

Dokładnie 10 lat...pewno i bym został ale żona dusiła o zjazd...o zarobkach w AKWIE się nie będę wypowiadał, ale co do Anglii jak najbardziej....żeby zarobić trzeba się troszkę narobić...da się i tam i tu....nie myślcie że w UK dostaniecie fure pieniędzy na jednym etacie...a dorobić można i łatwo i za dobre pieniądze...zresztą w Pl też się da..kto kumaty da radę...a reszta..cóż takie życie

@MP

Ja miałem jako operator CNC ok 1400Ł plus w drugiej pracy ok 700Ł

@neo

No dobra fajnie, że tak dobrze zarabiałeś w funtach, ale tu dyskusja się toczy o pracy w Akwie. Bardziej mi zależy na informacji ile się tu teraz zarabia i czy można się przyjąć. Wiesz coś na ten temat ???

skrzynka

Brawo do nowego Prezesa za wymiane szlabanu Gierkowskiego ,utwardzenie parkingu,przyciecie zywoplotu .A jak tam samopoczucie wszech wiedzacego donosiciela i kapo.

Dariusz
@skrzynka

Znasz AKWA z tego co widzę, może w takim razie powiesz coś o atmosferze w tej firmie? Jakie są tu stosunki między pracownikami? No i co ważne - ile się zarobi na początku? Możesz podać jakieś konkrety?

Hydrant

Chcial bym poinformowac Szanownych pierwszych 4 wspolwlascicieli ora pracownikow . Otoż nasz kolega ,ktory nieslusznie zostal zwolniony w 2012r po wygraniu kolejnego juz procesu o przywrocenie 16.10.2020r otrzymal znowu 3 miesieczne wynagrodzenie do tylu od 16.10.20r nastepnie zaplate od 16.10.20r do 31.12,20r nastepnie zaplate na wypowiedzeniu od 1.1.21r do 31.4.21r nastepnie odszkodowanie 3 miesieczne za niesluszne znowu 3 miesieczne zwolnienie oraz odprawe emerytalna .Razem to 14 miesiecy wyplaty plus koszty adwokackie i sadowe.A wszystko przez upor jednego wowczas rzadzacego.Brawo szanowny kolego.

A możesz napisać dlaczego tak uważasz? Nie dodałeś żadnego wyjaśnienia do swojej wypowiedzi ani nie podałeś żadnych argumentów. Nie wiem więc co przyczyniło się do tego, że masz takie zdanie o pracy w AKWA S.C.. Mógłbyś wyjaśnić?

@Ewa

Pchalem formy przez 10 lat na formierce I jeszcze glupie pytania?Glupich a silnych potrzebujecie

@Ewa

Nie na co wyjasniac halas (usunięte przez administratora) warunki jak W Oswiecimiu W biurowcu traktuja jak smiiecia ,smiechu warte

Wycykany

(usunięte przez administratora) I tyle z Paczkiem na czele

Jarek byly kontroler
@Formiez z Bozej laski

Mogles se konia kupic a nie 10 lat ciągnąć a teraz narzekać. Pracowałem w tamtych czasach i dzieki temu zylem zmienil sie ustrój odszedlem ale nigdy zlego slowa na zaklad nie powiem bo mialem uczciwie za wszystko placone co nawet dzis prywacioze okradaja ludzi na zusach a tam bylo uczciwie. Kto Ci kazal pracowac mogles zebrac pod katedra

Hydrant

Witam serdecznie,Szanowni Wspołwłasciciele i pracownicy rozmawiałem z naszym kolegą ktory niesłusznie został zwolniony w grudniu 2012 i dowiedziałem sie iż od 16.10.2020 znowu jest pracownikiem zakładu w mysl prawomocnego wyroku Sadu .Na dziendobry wypłacono mu 3 miesieczne wynagrodzenie od 16.10.20r do tyłu.Dowiedziałem sie iż tylko w 2019 i 2020 już zasadzono mu sadownie z zakładu na wynagrodzenia i koszty adwokackie około 35.000,- zł , wygrał już 6 procesow w Sadzie a jeszcze ma jedną w toku. Brawo kolego szacunek i zasmucenie do byłego(usunięte przez administratora)

@Hydrant

Tak naprawdę to chyba nie jest odpowiednie miejsce na tego typu wpisy. Tutaj w największym stopniu skupiamy się na bieżących warunkach pracy w AKWA. Wiem, że szukają teraz pracowników fizycznych. Wiesz, czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia, jeśli chodzi o pracę fizyczną?

Wycykany

Masz pojecie imitacjo czlowieka

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w AKWA S.C.?

Formierka

Mozesz w nocy sobie groty na plot robic I sprzedawac na lewo to jeszcze na tym wyjdziesz

MarcinP.

Witam.Czy ktoś może mi odpowiedzieć z jakiego powodu firma często poszukuje na stanowiska kierownicze? CZy nikt nie spełnia oczekiwań? Jakie są wymagania dla kierownika i jakie zarobki? Teraz znowu poszukują kierownika.

gwiazda

Odmładzanie kadry.

Zawór
@gwiazda

Przydało by się wreszcie odmłodzić, bo jak na razie to słabiutko, bardzo słabo z tym ..

Pączuś
@MarcinP.

Na stanowisku kierowniczym zarobki nędzne - 2600 - 3000 netto za odpowiedzialność i wymagania to śmiech na sali, do tego na rozmowie masz obiecanki cacanki a pieszego dnia w umowie 20% mniej i albo podpiszesz albo zostajesz z niczym, no ale Akwa płaci wg. stawek Gnieźnińskich czyli mniej niż np. w Swarzędzu ale(usunięte przez administratora) sprzedaje po stawkach krajowych :)

@Pączuś

Czy do stawki podstawowej, którą podałeś można starać się o premie lub pozapłacowe benefity takie jak szkolenia lub kursy dające nowe uprawnienia?

Marcin P.
@Pączuś

Z tego co piszesz to są stawki gnieźnieńskie 15 lat wstecz.Dziwi mnieże jeszcze mają ludzi chętnych do pracy. Dziękuję za odpowiedź.

StaryOdlewnik
@Pączuś

3000 zl netto? ???? od kiedy? W zyciu tam tyle nie dostalem :) no ale wyplata na czas, jakis tam dodatek na swieta byl... no i ekipa na odlewni mega!

StaryOdlewnik
@MarcinP.

Od kiedy zwolnilo sie dwoch mlodych kierownikow, nie mogli sie pozbierac :)

@MarcinP.

A jak tam jakala z Niechanowa jeszcze jest samozwancem?Zapomnial jak zapierdalal na szlifierce az mu okulary parowaly,inka

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AKWA S.C.?

Formiez z Bozej laski

Na szlifierki na zwyklego grzbieta

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałem tam w lutym bieżącego roku. Stawka godziniwa 9.18 zł brutto!! Plus akord (stawka akordowa różniła się w zależności od elementu jaki się robiło, lecz średnia kwota za element nie przekraczała 20 gr!!) Poza tym gdy po miesiącu się zwalnialem kierownik groził mi dyscyplinarnym zwolnieniem, bo jak stwierdzil: tak się nie robi. Moje sugestie dla AKWA S.C.: Niech zainwestuja w nowy sprzęt i stworzą godne warunki płacowe i bezpieczne warunki pracy.

@Tomek

Zapomniałem dodać, że warunki w jakich pracownicy muszą załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne są poniżej wszelkiej krytyki. Nie ma tam normalnej toalety nawet, nie wspominając o tym, że w tych wychodkach jest gorzej niż w chlewie.

Dariusz
@Tomek

Stawka godzinowa Ci nie odpowiadała. A czy premie, lub inne dodatki mogły zrekompensować zbyt niską według Ciebie podstawę? Jaka była atmosfera w pracy i relacje miedzy współpracownikami? Napisz coś na ten temat. Znalazłem ogłoszenie, że firma Akwa zatrudni na Wydziale Odlewni Żeliwa i Metali Kolorowych na podstawie umowy o pracę osoby wykwalifikowane oraz niewykwalifikowane w celu przyuczenia do zawodu. Czy ktoś z Was pracował w tym wydziale i mógłby napisać, jakie są tam warunki pracy?

Formierz z Bozej laski

Prawda (usunięte przez administratora) totally byl I pewnie jest

Nawiertka

Szanowni Wspolpracownicy jestem po rozmowie z naszym kolega nieszlusznie zwolnionym.Podobno wygral koljna sprawe w Sadzie bodajze piata.O zaplate za kolejne 5 miesiecy tj.prawie 20000zl. /zaplata za 5 miesiecy+odsetki+oplaty sadowe i adwokackie obu stron.Chwalic za upor i determinacje naszego kolege.A w perspektywie kolejne pozwy.Pozdrawiam.

lanos

Słyszałem iż generała-donosiciela zwalniają,czy to prawda.

@lanos

Został współwłaścicielem...

@neo

Żartujesz sobie? Czy naprawdę jakieś zmiany w zarządzie Akwa nastąpiły? Rada nadzorcza się nie zmieniła?

A jak ze szkoleniami w firmie? Oprócz szkolenia wprowadzającego, są jeszcze jakieś zapewnione ?

Agata

I co generałku jakie to uczucie byc zwolnionym 2 lat przed emeryturką.

@Agata

hahahaha uaktualnij swoje informacje zanim zaczniesz siać ploty

Zostaw merytoryczną opinię o AKWA S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w AKWA S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy AKWA S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKWA S.C.?

AKWA S.C.
2.1/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Słoneczna 36
    62-200 Gniezno