Opinie o Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak w Głuszyca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak w Głuszyca

Didzejo Nowy wpis

Ta firma to katastroficzna pomylka przyjmuje 2.pracownikow z tego szef nic nie zrobi elewację robią po 2 lata na budy mu 6 rodzinny. Koszty za usługę mają z nieba. Właściciel teraz kupił restauracje w rybnicy lesnej wiejski dwór kiedyś się nazywało wiejska chata. Jedzenie bardzo dobre Ale wszędzie pajęczyny (usunięte przez administratora) nawet nie pokoszona trawa. Na zewnątrz wygląda jak by to było to zaburzenia. No ale wreszcie właściciel firmy budowlanej. Widać jak dba o swoje więc pomyślcie jak robi u kogoś. A płacić nie płaci ludzie u niego zmieniają się jak rękawiczki jedno razowe w szpitalu kowidowym

Andrzej K. Nowy wpis

Rzeczywiscie nic się nie zmienia w tej firmie. Grzegorz nie wypłaca ludziom pieniędzy, a jak już przyciśnie się go to płaci grosze. Nie polecam.

Paulina Nowy wpis

Jak dzielicie się urlopami?

Flow Nowy wpis

Uważam że firma jest godna polecenia dobrze wykonuje swoje usługi przede wszystkim Bardzo dokładnie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Józek

Akurat w tej branży trudno o solidnych pracowników. Dla mnie to dobra firma a tylko tacy potrafią docenić gdzie pracują, polecam.

filemon

Mam wrażenie, że na forum tylko maruderzy mają chęć zamieszczać swoje uwagi. Dobrze się pracuje ale brak chęci do napisania?

Kto z aktualnych pracowników firmy Grzegorz Szymczak PPHU SZYMCZAK może potwierdzić poniższe opinie? Czy ta firma nadal działa na rynku i zatrudnia pracowników? Może od ostatnich dwóch lat, zmieniło się coś w firmie? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Zapalniczka1
@Marcin

Tak dziala i jestem zawiedziona z jej uslug

Ada
@Marcin

Nadal działa wlasnie uzeramy sie z nim i jego firmą kretacz lekcewazacy wszystko i wszystkich

nie polecam nikomu tej firmy ! wlasciciel uwaza sie za niewiadomo kogo, wynagrodzenie jak jakies ochlapy ,dziwie sie ze w ogole ta firma jeszcze ciagnie skoro nawet o budowlance ma zerowe pojecie.

@pracownik

Popieram, Prawdziwi fachowcy są dla niego nie na rękę, wcześniej czy później są bez wypłaty

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto składać cv?

@Zainteresowany

Do tej pory nie otrzymałem wypłaty za pracę

Iza

Zastanawiam się jaka jest przyczyna, że nie ma chętnych do korzystania z forum?

PYSLAWA

Wykonawca katastrofa z jego powodu sądzę się od 4 lat a budowa niszczeje PARTACZ i tyle

kaczorek300

Zgadzam się z powyższą opinią jak dla mnie to nieodpowiedzialny i niepoważny gościu nazbyt lekceważy klienta i nie liczy się z czyimś czasem, cierpliwością i wogóle dla mnie to smarkacz a nie firma budowlana

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak - Głuszyca

• Jak się pracuje w Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grzegorz Szymczak P.P.H.U Szymczak
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kłodzka 72
    58-340 Głuszyca