Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.

Starogard Gdański

Opinie o Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.

Zaciekawiony 2016-11-03 20:03
A czemu jeszcze obecny?
mała w 2016-11-05 21:07
rewelacja zajmij się swoimi sprawami i nie wpierdalaj się w czyjeś życie . co cudowne uzdrowienie ze od razu chodzisz na nadgodziny. jak coś masz do kogoś to powiedz w prost a nie obgaduj za plecami. Myślisz że jesteś księżniczka To nie zapominaj że spadła Ci nie jeden raz korona... zastanów się co robisz upadła hrabinko...
Zaciekawiony 2016-11-06 13:47
@Mała W pomyliłaś strony? Bo ciężko ten wylew do czegoś dopasować , tzn komu odpowiadasz? Widać też że w miarę pisania posta rozwinęła się u Ciebie ortografia, albo po prostu powietrze wróciło do mózgu. Im dalej tym mniej błędów a nawet więcej interpunkcji, brawo. Staraj się pisać jak najwięcej, praktyka czyni mistrza.
Operator 2016-11-14 23:20
Witam wszystkich serdeczne, jest ogłoszenie na operatora (zaciskanie końcówki) jednak sporą rotację się u was obserwuję. Co jest tego powodem? Naprawdę nie warto sobie tym głowy zawracać czy może jednak warto spróbować?
synuś mamusi 2016-11-15 10:50
Siedzisz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] całe 8 godz. i tak na prawdę nic nie robisz żyć nie umierać .Zapraszamy do nas .
Nowy Lider 2016-11-15 11:37
Jestem nomym liderem ave ja teraz ja rządzę
ta co miała fajny biust 2016-11-15 22:58
GRATULACJE GENIO !!!
ogłoszenie 2016-11-18 17:11
Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze,
Masakra 2016-11-20 06:15
Wynagrodzenie brutto:
od 2 231 PLN
Nic tylko się zwolnić i zatrudnić przez agencje .
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe+chęć do nauki. Hahaha te rzeczy chyba nie idą w parze. Może jeżcze alkocholizm z chęcią leczenia mile widziany? To byle łajza bez szkoły dostanie na start więcej niż pracownik po 7dmiu latach z matura i studiami. Normalnie jak bym teraz w pysk dostała. Ale dobre wiadro wody na głowe lepiej później niż wcale. Pora rzucić to. Dla tych co się wahają. Dwuzmianowość jest tylko do końca roku, od nowego wprowadzają czterobrygadówkę. Jak macie rodziny, dzieci, studiujecie czy inne obowiązki to albo praca albo życie. Ja wybieram normalne życie i odchodze a wam radze unikać tego miejsca szerokim łukiem. Firma pod nowym kierownictwem nastawia się tylko na zyski i klientów zapominająć że pracownik to też człowiek.
Na prawdę szczerze odradzam, idźcie już nawet do galeri, biedronek czy gdziekolwiek indziej. Z resztą ludzie tu przychodzą i po max dwóch dniach i tak rezygnują uciekając w podskokach a ludzie od rekrutacji sami przyznają ze o pracownika ciężko bo nie są konkurencyjnym pracodawcą na obecnym rynku.
cichociemna 2016-11-21 13:24
Ja też myślę że jak wprowadzą od nowego roku nocki to każda normalna kobieta zastanowi się nad sensem pracy w tym zakładzie a gdzie rodzina dzieci .Masakra ..........
Ogłoszenie 2016-11-21 21:21
Po dzisiejszym tekście gniazdowej zastanawiam się, czy oni wszyscy mają nas za idiotki i idiotów? Czy poprostu nie wiedzą jak z tego wybrnąć? Chyba mają nas za półgłówków bo, żeby takie głupoty opowiadać to trzeba sądzić, że przed sobą ma się wręcz debilkę/debila. "Nowozatrudnieni dostają więcej bo jest dofinansowanie z unii europiejskiej" większych głupot nie słyszałam!
Rozumiem dofinansowanie z urzędu pracy na tworzenie nowego stanowiska pracy, ale dofinansowanie do pensji dla nowo zatrudnionych pracowników? Nie ma czegoś takiego!
Do tego obiecanki, że od stycznia dostaniemy więcej, tak dostaniemy bo najniższa krajowa wzrasta więc żadna łaska - muszą dać. Ja już mam serdecznie dość kłamstw i robienia ze mnie idiotki, kładę wypowiedzenie. Już nie zależy mi na pracy w tej firmie, mało tego jak już się zwolnię opiszę wszystko, włącznie z 3 dniami próby (jak nie wyjdzie to bezpłatnej), nierównym traktowaniu (pensje) i to znajdzie się w PIP. Znam rodziców jednego chłopaka, który nie dostał zapłacone za 2 dni to i znajdzie się osoba, która ten cyrk poświadczy, a pensje PIP sam sobie skontroluje. Potrzebują w "Oknach" w Huber Suhner w Tczewie (konkurencja chętnie przyjmie kogoś z doświadczeniem) niech sobie szukają nowych pracowników i płacą im te 2231zł.
Barbarossa 2016-11-23 22:10
czy ktoś z was lub waszych znajomych był dziś na spotkaniu w Urzędzie Pracy ?
gość 2016-12-04 22:26
Zastanawiam się kiedy będzie coś zrobione dla osób dojeżdżających ?Choć sama mieszkam w mieście to nie rozumiem tych
ludzi co mówią :A czemu nie jedzie moja ulicą?Tak daleko mam iść?Najlepiej żeby pozbierał całe miasto!A jeszcze będą narzekać!!!Warto było by pomyśleć o tych co dojeżdżają a nie tylko o sobie.Idą święta to może ktoś przemówi LUDZKIM GŁOSEM!!!
Heu 2016-12-05 23:57
Kto myśli o sobie? Pytasz kiedy coś zrobią a później sama wspominasz że już jeździ. O co właściwie Ci chodzi?
gość 2016-12-07 19:40
w święta czasami cuda się zdarzają
kto wie, może Genio w końcu straci dziewictwo i uzyska z ZUS-u rentę inwalidzką na głowę, którą od urodzenia stara się dla niego jego mama
Heu 2016-12-08 01:31
Musisz być niezłym burakiem żeby się czyjeś matki czepiać. Z resztą czemu się dziwić, ostatnio biorą samych wykolejencow. W wymaganiach powinni dodać analfabetyzm prostactwo, pijacki humor i disco polo w zainteresowaniach to nie trzeba będzie zwalniać nowych gdy już przypadkiem trafia się normalni. Trochę iq ktoś ma i już się nie podoba.
koleżanka z górnej hali 2016-12-08 22:57
między Geniem a Maciusiem z Klanu jest wręcz uderzające podobieństwo
gdyby postawić ich obok siebie to całą pewnością można stwierdzić: "Jakie fajne bliźniaki"

gość 2016-12-09 07:25
Heu chodzi o to że martwią się o miastowych a dojeżdżających ma się daleko w d.... Na drugi raz przeczytaj kilka razy to może zrozumiesz.Miłego dzionka.
Heu 2016-12-09 08:04
nawzajem
Grubo 2016-12-22 21:37
Hej a co tam u was sie produkuje ?
Doda Elektroda 2017-01-04 22:19
i dmuchane lale, żeby Genio mógł zaspokoić swój popęd
ZZZ 2017-01-13 03:21
Byłam,zobaczyłam i przeżyłam...Nie jest to firma godna polecenia innym osobom.Kasa najniższa krajowa (chyba że przez agencje- jednak to nie jest pewne zatrudnienie), atmosfera bez szału (chyba że jesteś kierownikiem i zarabiasz dużo wiecej niż zwykły szarak wtedy jest bardzo miło
Raf 2017-01-26 17:55
Już prawie miałem te prace, cieszyłem się jak nigdy bo pochodzę z miejscowości gdzie o pracę ciężko. Ludzie bardzo życzliwi ale musiałem trafić na prasy do Damiana który tak bardzo chciał pokazać że jest kimś więcej że załatwił abym wyleciał bo marzyło mu się wylanie kogoś. W drugi dzień szkolenia stwierdził iż nie jestem tak wydajny jak on. Gratuluję Damianie awansu i dziękuję za odebranie mi szansy, pracy oraz skazanie na pracę we mrozie.
nożycoręki 2017-01-27 09:38
takich obszczymurów jak ty to my tu nie potrzebujemy
Czy to bezpieczne 2017-01-27 14:33
To samo Damian mu w pracy powiedział, co za brak wychowania, burak ze wsi
praca pompy 2017-01-27 16:32
przy tobie to nawet Genio wydaje sie być inteligentny
Gimby Nie Znajo 2017-01-27 16:52
praca pompy ma racje
prędzej to już możnaby było nauczyć muła poprawnych zacisków na prasach niż takiego kapuścianego głąba jak ty
Operatorek 2017-01-27 17:49
Raf to nie Damian Cię wywalił tylko sam się wyrzucileś bo tak pracowałeś i tak podchodziles do pracy. Nie potrzeba nam takich jak Ty. Może inna praca dla Ciebie ale nie zaciski na prasach. Zrozum człowieku że nie każdy do takiej pracy się nadaje!!!
Historia Bez Cenzury 2017-02-20 09:36
z refleksem godnym szachisty żaden delikwent u nas daleko nie zajdzie
pani psycholog 2017-02-26 13:33
Wy na tych prasach wszyscy jesteście kapuściane muły niedorozwinięte umysłowo i oczywiście poziom inteligencji zero.
żarówka 2017-02-27 19:32
droga koleżanko z górnej hali jesteśmy dobrze zgraną paczką która lubi się pośmiać, pożartować i wyluzować się min. przy piątkowym piwie a nasz poziom inteligencji jest znacznie wyższy od twojego
pani psycholog 2017-02-28 17:54
Dobrzy to wy jesteście ale w ściemnianiu wasz poziom inteligencji to szkoła podstawowa jeżeli któryś z was ją ukończył a pozatym do żadnego innego zakładu by was nie przyjęli . Miłego dnia ściemniacze
żarówka 2017-02-28 21:05
nawzajem pani psycholog
z kolei twój poziom inteligencji można porównać do tego oto nicponia:

Marcin 2017-03-13 12:04
Ludzie napiszcie coś sensownego o firmie bo te forum nie jest czatem do wylewania swoich żali i do ubliżania anonimowego, takie fora służą do wystawiania ogólnej opinii zakładowi pracy na przykład ile się zarabia itp !!
helena 2017-03-14 21:19
A co tu dużo pisać?Najniższa krajowa,atmosfera zależna od gniazda i od tego czy przylodobasz się gniazdowym.Każdy dla każdego miły,za plecami obgadują.Oczywiście od każdej reguły są wyjątki,zdarzają się też normalni ludzie.Powoli wchodzą 3zmiany.Jakieś tam dodatki są,pojawia się też premia.Trzeba żyć nadzieją,że będzie tylko lepiej.
Ucho Prezesa 2017-03-14 23:17
Czechu ma racje - Szczekacie na siebie jeden na drugiego jak takie psy, a firma się z was śmieje i ma to głęboko w d . . . e, nawet możecie się pozagryzać, a Ich interesują Tylko Wyniki a nie wasze bzdury. Czy to jest ważne kto na kogo donosi, nikogo nie obchodzi, że ktoś was poniża lub szykanuje - NIE BĘDZIE CIEBIE, TO ZATRUDNIĄ INNYCH!!!!!!! Bez was ta firma i tak będzie istniała !!!!!!
helena 2017-03-15 22:22
Tylko że ci 'inni' już też nie chcą przychodzić.
bazyliszek 2017-03-16 19:41
racja, bo za najniższą krajową już nikt nie chce pracować i bardziej opłaca im się zatrudnić Ukraińców jako tanią siłę roboczą
Beata 2017-03-17 16:20
bo Genio jest uroczy jak słoneczko z Teletubisiów
anna 2017-03-17 17:01
Zanim kogos ocenicie to spojrzcie najpierw na siebie.Jestescie tacy piekni,madrzy i utalentowani? Kazdy z was pracuje na tych samych zasadach. Nie wyglad swiadczy o tym czy ktos jest fajny czy tez nie. Zastanowcie sie nad tym co piszecie bo to naprawde robi sie juz nudne i mozecie zrobic komus przez to krzywde.
Rumcajs 2017-03-17 18:40
a ty obrończyni praw zwierząt !
Narciarz 2017-03-18 15:52
Pstryk nie znasz odwiecznej prawdy ze rude to falszywe? Mamusie oszukasz tatusia oszukasz, ale zycia nie oszukasz... rudy=falszywy.
Tuba 2017-03-18 16:01
Kazdy pracuje na tych samych zasadach to prawda. Zaklad jest wpozadku wyplata zawsze na czas i premia jest duza. Jak nie masz szkoly ani studiow to lepiej trafic nie mozesz
Koleżanka 2017-03-18 17:23
Na tych samych zasadach, ale za inne pieniadze. Kazdy pracuje i zarabia tak jak sobie wyliże u gniazdowych
laska 2017-03-18 17:51
słynny cytat Króla Sedesów z filmu "Chłopaki nie płaczą" - DOBRE !!!
Durex 2017-03-18 18:08
albo dobrze zrobi loda komu trzeba
gniazdowa 2017-03-19 10:34
Bo macie pracowac a nie sobie rozmawiac!
Pan Siara 2017-03-19 18:42
i cały misterny plan też w pierony
Kalkulator 2017-03-21 14:43
Na prasach to dopiero jest burdel. Lider nie daje sobie z Nami rady a jego podejście do pracy ostatnio wygląda jakby był nie obecny. A my nie wiemy co jest grane. Życzymy mu żeby się ogarnol bo tak dalej się nie da pracować.
lider pras 2017-03-21 18:25
wyluzuj kolego chwila słabości każdemu się może zdarzyć
Zostaw swoją opinię o Gerdins Cable Systems Sp. z o.o. - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.