Opinie o AQ Group w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AQ Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AQ Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AQ Group w Starogard Gdański

Szaraczek

To co się dzieje w tej firmie to katastrofa. Czemu zatrzymuje sie człowieka i do tego na stanowisku liderskim. Pytam dlaczego sprzeciw pracownikow spotyka się z agresja (usunięte przez administratora) i nasilona kontrola wykonywania zadań. Mam na mysli poniżanie, osmieszanie, izolowanie lub wyeliminowanie. Czujemy się nie swojo nie mamy poczucia komfortu. Ten ktos wyolbrzymia poczuciu własnej wartości, przeceniające swoje umiejętności i kompetencje, nie znoszące krytyki innych, nie potrafiąca się przyznać do błędu. Zróbcie cos z tym. Tak się nie da.

Szaraczek

Wstępna i A02...I tyle mam do powiedzenia. Mam nadzieję że coś się zmieni..

@Praca

Czy warto iść na produkcję do AQ jako pierwsza praca w młodym wieku?

Joasia

Apropo tych liderów jeszcze, czy jak ktoś się źle czuje w danym zespole, z danym liderem to czy jest szansa na przeniesienie do innego zespołu? Czy raczej to jest losowe na kogo się trafi?

Sylwia K.

Pracuje na produkcji od roku z polecenia zatrudniła się moja szwagierka Karola super sobie chwalimy pracy extra, zarobki również. Zarabiamy tyle.że nieraz mam problem co zrobić z tak wysoką pensją. O benefitach już nie wspomnę nieraz stanowią dwukrotność mojej miesięcznej wypłaty.

@Sylwia K.

to na jakie benefity można tutaj liczyć? nawet jeśli ten komentarz to nieprawda, to można wymienić, które w ogóle się należą? ;p

Name Nowy wpis

Nie polecam pracy w firmie, najlepiej dawali by ci poniżej najniższą krajowej wymagania takie jakbyś zarabiał przynajmniej 10k przy tym co lepsze przy pracy za takie pieniądze trzeba zdawać egzaminy jak nie zdasz to wylatujesz firma daje premie w wysokości czasem nawet nie 50zł obiecują pracę w nadgodzinach za tzw. Setkę potem jak się okazuje płacą połowę liderzy nie ogarnięci o co się zapytasz to nie wiedzą na przerwach siedzą godzinami a ty jak się spóźnisz choć minutę to zaraz ochrzan na stanowisko pracy każą przychodzić zawsze za pięć ale wyjść musisz równo 14 albo 22 do szatni bo chodzą i pilnują jakby to 5 min w których i tak stoisz i czekasz dawali jakąś różnicę benefity bardzo słabo i praktycznie ich nie ma tyle co na święta coś dostaniesz ogólnie rzecz biorąc nie polecam pracy w firmie chyba że lubicie się czuć jak w obozie pracy ????

Inna ja Nowy wpis
@Name

Pracowałam trochę w tej firmie dual widziałam i słyszałam ale teraz z opowieści co się w tej firmie dzieje. Bilbordy Szacunek gdzie to jest? Chyba kierownictwu cos się pomieszało w głowach.(usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Nieodpowiednie osoby na stanowiskach. Do czego doszło zeby starych pracownikow przerzucać na inne gniazda.bo tak się podoba. Przypomnij sobie p. A.... Jak wrociłas po macierzyńskim i przydzielili cię na bae. Ile tam wytrzymałas? Błagałas płakałam żeby cię przeniesli. A teraz co robicie z ludźmi. Nie macie zadnego szacunku do człowieka. Jak można pracować w takiej atmosferze skoro ludzie SA zestresowani. Cyrk i jeszcze raz cyrk. Nigdy bym juz tam nie wrociłas i nie poleciła nikomu tej firmy.

Sama prawda Nowy wpis

Czy liderom już naprawdę można wszystko w tym zakładzie? Na przerwę chodzą sobie po 40 minut jak nie dłużej. Jeśli chcemy mamy możliwość nauki angielskiego, ale jedynie przed lub po pracy, gdzie masz kochany lider może je odbywać w ciągu pracy i potem dział zostaje bez lidera przez dobre 1,5 h, a jak ktoś weźmie jakiś produkt bez pytania, bo go nie było to wielki problem. Może warto by było w końcu coś z tym zrobić? (usunięte przez administratora)

SaSza Nowy wpis
@Sama prawda

Tak to prawda a jeszcze w między czasie kawka u góry. A pracownikowi zwraca się uwagę jaj wroci 2 minuty po przerwie. To jest zwykła codzienność. Tylko ludzie będą to tolerować do czasu

Iza

To jakaś paranoja. Pozabierali kosze na smieci z szatni i co teraz z każdym papierkiem biegać do góry . I straszą ze premie zabiorą. Chyba trzeba to zgłosić do inspekcji pracy. Co tu się dzieje na każdym kroku by tylko zabierali nasze ciężko zarobione pieniądze. Może byście dali coś od siebie. Jest tyle liderów niech mają dyżury i wchodzą do szatni a nie chodzić naokolo hali.

I tak wszyscy wiecie
@Iza

To typowe działania podejmowane gdy kierownicze stanowisko obejmie prosty człowiek bez doświadczenia. Takim tez łatwiej sterować szefowej. Będzie odczłowieczał miejsce pracy podwładnych aż z miejsca pracy ludzi zostanie sama praca a człowiek będzie niczym jak bydlem koniecznym do jej wykonania. Bo to wszystko co taki potrafi. Bedzie po cichu chwalił liderów za zmierzające ku temu działania. Przez to cały zespół liderów z kierownikiem na czele tylko się cofa jednocześnie tworząc kółko samoadoracji zaślepiającej ich na coraz większą patologie jaką wprowadzają. Kogos poruszyło ze liderką podchodzi i pyta się jak sebix czy masz jakiś problem? To dopiero początek. Wszelkie potrzeby sanitarne i higieny psychicznej to przecież nieoperatywny czas jaki (usunięte przez administratora) marnuje w ich mniemaniu. Najgorsze że jest to metoda rzeczywiście przynosząca wzrost wydajności nawet o 30% co udowodnili Niemcy w obozach. Nie liczcie na to za kierownictwo odda te 30%, będzie tylko gorzej w tym zakładzie. Wzrost wydajności wiąże się z premią którą obciąża budżet i skórka od banana w szatni męskiej będzie powodem do zabrania premi kobietom. Brzmi bez sensu ale nie chodzi o to by był sens ale o jakikolwek powód by zabrać premię która uczciwa praca wypracowaliście i ręka drzy przy wypłacaniu. Dajcie sobie spokój z komentarzami, zgłaszaniem czegokolwiek gdziekolwiek. Jak chcecie sobie poprawić to zmience pracę póki jest rynek pracownika.

Sylwia K.

Tytus
@Sylwia K.

Czy aby na pewno? Inne wpisy mówią o najniższej krajowej, to jak to w końcu jest? Najniższa czy jednak coś więcej? Napisze ktoś konkretnie? Jakieś dodatki są?

@Sylwia K.

Osoba przeprowadzająca rozmowę niekompetentna, chyba boi się własnego cienia. Słabe podejście, zniechęciło mnie to do pracy w tej firmie

Prawie żadne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Młodszy Elektryk też zarabia tutaj najniższa krajową plus premię? Czy to inaczej wygląda w przypadku tego stanowiska? Niby nie wymagają doświadczenia, obiecują pierwszego dnia szkolenia itp. To wdrożenie jak wygląda? Nowy pracownik od razu jest wrzucany na głęboką wodę? Potraficie tak mniej więcej określić, jaka jest tu średnia zatrudnienia? Z tego co widzę po wątku, to chyba rotacja jest wysoka? Aktywnych ofert tez mają sporo. Ja mam nóż na gardle jeśli chodzi o szybkie podjęcie pracy, więc chyba zdecyduje się zaaplikować. Czy atmosfera, chociaż między pracownikami w zakładzie jest na plus??

Za plecami z łatwością przychodzi wam wypowiadanie się na czyjś temat, ale w twarz to już nikt nie ma odwagi. Zanim otworzycie buzię, żeby powiedzieć o kimś coś złego bądź puścić absurdalną plotkę, spójrzcie najpierw na siebie. Brak empatii i zrozumienia w tym zakładzie to żadna nowość. Zastanówcie się nad tym co robicie i mówicie. Pamiętajcie prawda zawsze wyjdzie na jaw, prędzej czy później. A karma bez wyjatku wraca, czasem też można jej pomóc. Kind regards.

Łukasz
@•

Widzę że nie tylko w Łodzi Aq wiring ma takie podejście pracuje z żoną ona (usunięte przez administratora) dostaje dzień w dzień bo nikt nie chce robić co cudem zrobi na 5 godzin pracy a pracownicy z wschodu zlecenie 1 co wciągu 8 godzin wychodzi 12 można, jestem na komax i jest podobnie jedni mają ścianę na 115% i walą cwaniaka a drudzy biegają jak chomik w kołowrotku i osiągną ledwo 80% no i acord liczony w cały świat nie widać czasu operacji dlaczego?

Aga

Tak to była największą pomyłka kto wybrał ją na koordynatora. Chodzi tylko i (usunięte przez administratora) i musi wiedzieć kto z kim gdzie i kiedy. To jej najlepiej wychodzi. I dołowaniu i stresowaniu ludzi.

Robert 1978

Nie polecam tego zakładu.Start najnisza krajowa plus premia około 500 zł.Jesli chcesz mieć nadgodziny i weekendy niestety dla wybranych osób które tam już dość długo pracują.Odbywa sie to w taki sposób że lider pani M chodzi w tyg i sprzedaje różnego rodzaju rzeczy np skarpetki kosmetyki z jedzenia dynie były ostatnio i kto kupi to ma nadgodziny i weekendy łapówka można sprawdzić to na kamerach każdy wie o tym że handel nielegalny kwitnie za nadgodziny tylko boi się odezwać bo starci prace. Starych się odezwać atmosfera bardzo nie fajna..

@Robert 1978

A ta premia to w ogóle brutto? No i daj znać, czy osiągalne, bo ja to z poprzedniego zakładu znam tylko taką sytuacje, że ogólnie to była na papierze głównie. Po prostu nie dało się wyrobić takiej normy, a tutaj jak to wygląda?

@Robert 1978

a jeżeli już się uda mieć te nadgodziny, bądź pracę w weekendy to jak one są płatne? jakoś lepiej? czy stawka taka sama jak za normalne dni i godziny pracy?

Jaka umowa obowiązuje w AQ Group podczas okresu próbnego?

Zuza

Umowa o pracę na czas określony

Alutka
@Zuza

Jak długo trwa ten okres próbny? Czy po nim można liczyć na umowa o pracę na czas nieokreślony? :) Napisz proszę, bo myślę nad złożeniem CV.

Nie polecam pracy w tej firmie na produkcji. Najniższa krajowa super extra premia beznadzieja. Chyba że naprawdę ktoś nie ma ani wykształcenia ani innych możliwości pracy w innej firmie.

@Praca

Czy warto iść na produkcję do AQ jako pierwsza praca w młodym wieku?

@@Praca

Oczywiście, to również jest moja pierwsza praca po szkole.

Wiki

A uzasadnisz swoją wypowiedź? Czemu nie polecasz, bo akurat odnośnie tego zdania są podzielone? Widzę, że podpisujesz się jako pracownik, więc pewnie wiesz sporo. Dobre macie pieniądze? Każdy ma tutaj umowę?

@Wiki

Harujesz za najniższą krajową oczywiście. Ludzie strasznie toksyczni. Jeśli masz miękkie serce to musisz mieć twardą (usunięte przez administratora) żeby tu pracować. Przygotuj się na to, że ludzie będą o tobie plotkować, liderzy będą cię besztać. Nadgodzin nie ma. Przynajmniej nie dla rodaków. Ukraińcy mogą robić po 12 h i zgarniać grube kokosy, a Polakom ledwo starcza do 10tego. Dużo osób już z płaczem się stąd zwolniło. Sam szukam czegoś innego. Mówiąc w skrócie - nie polecam. Do małych plusów można zaliczyć, że raz w roku jest integracja, ale to czy będziesz się na niej dobrze bawić to każdego indywidualna sprawa.

Co do liderów to prawda, im mozna wszystko, czują się lepsi, nie mówię tu o wszystkich. Niektórzy obrosłi w piórka. Niektórzy też nie mają pojęcia o liderowaniu. No tak po co, mają przeciez od tego koordynatorów,. Niektórzy liderzy zmanipulowani przez nich. co do plotkowania to się zgadzam. Atmosfera tragiczna.

@@Praca

Nie Polecam, tez przyszłam odrazu po szkole do Aq, starsi pracownicy mają cię za nic. Wiadomo zawsze się ktoś taki znajdzie w każdym zakładzie pracy, ale tutaj to porażka. Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach.

Joasia

@Szaraczek

Jeżeli pytasz szefostwo firmy, to chyba nie na tym forum, bo to nie ich strona przecież. A możesz napisać gdzie dokładnie taka sytuacja jest, tj. na jakim dziale? Żeby ludzie wiedzieli, jak będzie nabór, jakiego działu lub zmiany unikać.

Szaraczek

Wstępna i A02...I tyle mam do powiedzenia. Mam nadzieję że coś się zmieni..

Henia

Witam, Proszę o informację na temat pracy w owej firmie, Ile jest zmian,jakie zarobki czy macie jakieś benefity no i oczywiście jaka jest ATMOSFERA ?

Były

Tak to prawda nie polecam pracy w tej firmie bynajmniej Polakom bo nas ma się tutaj za nic. Na pierwszym miejscu Ukraina. Jak zwalniana to nas rodakow a im wolno wszystko. Dlatego jest taka a nie inna atmosfera w tej firmie. Nie jesteśmy rasistami ale mamy juz tego dosyć . Większość ludzi tak myśli i dlatego nie ma chętnych aby im pomagać albo cos tłumaczyć, a będzie jeszcze gorzej dopòki nie zmieni się stosunek pseudo kierownika do nas Polaków. Tracisz w naszych oczach Łukasz.

Czarna
@Były

A często się takie zwolnienia zdarzają? I czy one w ogóle są w jakiś sposób uzasadnione, może pracy za mało jest? Ogólnie to czytałam tu kilka komentarzy właśnie o atmosferze, że nie jest najlepiej. Kierownictwo kierownictwem, a próbowaliście uderzyć wyżej, do dyrekcji? Jeśli tak to jaka była reakcja, jeśli w ogóle?

Zawiedziony

Pytanie kieruje do szefostwa firmy a w szczególnosci do zakłamanego kierownika Łukasza. Obiecanki cacanki. Dlaczego my Polacy nie możemy robić nadgodzin a Ukraina robi non stop nawet ponad normę. A nam tylko obiecujesz a z niczego się nie wywiazujesz. Poprostu obrosłes w piòrka jak byłeś liderem gadałes inaczej. Zobacz ile ludzi za twojej kadencji się zwolniło. Jak ludziom nam Polakom jest źle w swoim kraju. Otwòrz oczy i zobacz jakimi autami jeździ Ukraina ile z nich kupiło sobie mieszkania a my zastanawiamy się czy starczy nam od wypłaty do wypłaty. Ty się tym zapewne nie martwisz bo masz pełne konto i to dzięki nam pracownikom którzy haruja na was za najniższa krajowa. Docencie wreszcie nas Polaków

Stary
@Zawiedziony

Świeta prawda w końcu ktoś odważył się napisać o tym. Taka odpowiedzialna praca a tak mało płacą najlepiej za darmo żebyśmy pracowali

Jak wygląda ścieżka kariery w AQ Group? Czy trudno jest zdobyć awans?

Lenovo

Ze znajomością języka angielskiego nie powinno być problemów z rozwojem kariery. Rekrutacje wewnętrzne na stanowiska biurowe pojawiają się od czasu do czasu i każdy może aplikować .

Kamil
@Lenovo

Ale to tylko osoby, które pracują wewnątrz firmy, mogą aplikować na stanowiska biurowe? Z Twojego wpisu tak to wywnioskowałem. Generalnie to możesz mi napisać też czy w trakcie już pracy można pogłębiać wiedzę z języka angielskiego i dopiero, jak urośnie ona do konkretnego poziomu to wtedy można startować wyżej? Akurat szukam pracy i byś mi mega pomógł swoją odpowiedzią.

Lenovo
@Kamil

Pytanie było o rozwój kariery w firmie AQ , czyli : czy jest szansa na rozwój i awans podczas pracy w AQ. Oczywiście, że można aplikować z zewnątrz . Są obecnie nawet ogłoszenia :)

@pytanie

Czy podczas badań wstępnych lub okresowych są badania krwi?

chetny do pracy

Czy do pracy potrzeba zrobić badanie krwi?

Nie polecam pracy w tej firmie , pracowałam tam 3 lata a na koniec mimo zapewnień że dostanę umowę na stałe potraktowano mnie jak (usunięte przez administratora) 3 dni przed końcem umowy powiedziano mi że nie przedłuża mi umowy , wszytko było by ok gdyby chociaż na początku miesiąca powiedziano by mi prawdę, byłby czas na znalezienie nowej. Ale oni wolą traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) . Nie warto zaczynać tam pracę szkoda czasu!

Emilia
@Anonim

Firma trzy lata cię zwodziła z tą umową? :( Czemu tej umowy nie przedłużyli, wyjaśnili Ci to jakoś logicznie? Mój chłopak zastanawia się nad aplikowaniem, trochę nieprzyjemnie byloby, gdyby u niego wyszlo podobnie :( Oprócz sytuacji z nieprzedłużeniem umowy, jak Ci się pracowało?

Hmmm... a może po prostu pytała tak luźno i chciała zagadać, a nie wiedziała jaki temat poruszyć :P A czy te integracje często są organizowane przez firmę? Ile taka integracja trwa? Jest to jakaś impreza, czy wyjazd? Czy one przekładają się w jakiś sposób na relacje między pracownikami, a tym samym na atmosferę w pracy?

Zdziwiona

Nie wiem czemu ktoś sie czepia Yany. To bardzo fajna i mądra kobieta. Robi naprawdę duzo. Stara sie by wszystko szło do przodu. A rozmowa o pracy po pracy to chyba nic złego. A tak na marginesie droga koleżanko,pewnie słyszałaś to powiedzenie co sie zadzialo w Vegas zostaje w Vegas.

Obserwator
@Zdziwiona

Widać że jesteś jej fanką. A co idzie do przodu to co ona chce a zazwyczaj dział odwrotnie bo wymyśla coś co tylko utrudnia pracę. Teraz niech rządzi na prasach.

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Group - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w AQ Group?

Zobacz opinie na temat firmy AQ Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQ Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 13 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQ Group?

Kandydaci do pracy w AQ Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQ Group
2.2/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Iwaszkiewicza 2
    83-200 Starogard Gdański