Opinie o PragmaGo SA w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PragmaGo SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PragmaGo SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PragmaGo SA w Katowice

Wojciech

Poziom nadużyć praktykowanych przez firmę PragmaGo sięgnął już chyba górnych granic. Firma może pozyskiwać dane swoich "niby" klientów w sposób niezgodny z prawem, oraz przetwarzać je bez zgody tych osób, następnie może dopuszczać się fałszerstw w umowach, a dalej umowy te niby zawarte - trafiają do ich działu windykacji. Windykacja to chamskie i ordynarne Panie, które bez wahania wpisują dane osób na portale z długami rzekomo tych osób, praktyka jest mocno podejrzana. Przestrzegam wszystkich - proszę nie podawać Spółce PragmaGonz Katowic swoich żadnych danych.

mAC
@Wojciech

JESTEM POkrzywdzony przez tych dziadów .... multiplikacja kosztów , agresywna windykacja zero chęci współpracy , szantarz jeśli jest ktoś kto z nimi wygrał zapraszam do kontaktu

Alexis

Od dwóch lat pracuję w Pragmie Faktoring i nie zgadzam się z poniższymi opiniami wypisywanymi przez klientów, a nie przez byłych czy też obecnych pracowników firmy. W Pragmie pracuje się w bardzo miłej atmosferze. Mam super zespół, ciekawą pracę ale przede wszystkim pracuję w milej atmosferze. A to chyba najważniejsze. Mam opiekę medyczną oraz możliwość nauki j. angielskiego. Naprawdę polecam.

okradziony
@Alexis

super zespół przeszkolony do okradania przedsiębiorców !

Czy zdarzają się nadgodziny w PragmaGo SA?

PragmaGO

Dzień dobry, szkolenia zazwyczaj są przeprowadzane w godzinach pracy. Czas trwania szkoleń zależy od ich tematyki, zakresu i potrzeb pracownika na danym stanowisku. Również kwestia certyfikacji jest indywidualna i zależy od charakteru i rodzaju szkolenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rekrutacją do PragmaGO, zachęcamy do kontaktu: https://pragmago.pl/kariera/.

Natalia Nowy wpis

witam. w ogłoszeniu dla Partnership Managera ds. B2B E-commerce było napisane, że zatrudnienie występuje w oparciu o umowę o pracę lub B2B na atrakcyjnych warunkach. czy przez to można rozumieć, że podczas B2B także są oferowane płatne dni wolne od pracy w formie urlopu?

PragmaGO Nowy wpis
@Natalia

Dzień dobry, tak - jak najbardziej. Zachęcam do kontaktu z naszą HR Manager - Moniką Rakowską: monika.rakowska@pragmago.pl. Miłego dnia Zespół PragmaGO

W ogłoszeniu na stanowisko Partnership Manager ds. B2B E-commerce było napisane, że istnieje możliwość na pracę zdalną. czy jest ona możliwa tak z marszu czy jednak po jakimś wdrożeniu? Mam daleko do biura, wole się upewnić

PragmaGO Nowy wpis

Dzień dobry, na tym stanowisku praca zdalna jest możliwa od razu po zatrudnieniu. Zachęcamy do składania cv. Miłego dnia Zespół PragmaGO

Beata

Nie polecam Firmy PragmaGo zwłaszcza faktoringu u nich . Głupi głupiego pogania w tej firmie Dziadostwo jakich mało ! Brak kompetencji i poszanowania klienta Robienie z ludzi idiotów to chyba ich główny cel ! Przestrzegam z czystym sumieniem omijajcie tą firmę z daleka Beata

Joasia

wczoraj pojawiła się oferta na stanowisko partnership manager ds. B2B e-commerce. nie ma w niej niestety wskazanych przedziałów placowych, więc to pierwsza interesująca mnie sprawa przy tym wymaganym 30letnim doświadczeniu. druga kwestia to poszukiwanie kogoś na to stanowisko, na jakie w strukturze można z niego w teorii awansować?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PragmaGo SA, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. kontrolingu? Podziel się swoimi wrażeniami!
Wojciech

Rysiu
@Wojciech

Dokładnie ten cały ich faktoring to jeden wielki przekręt!

Da ja na Daniel Sikorski
@Wojciech

Nie polecam tej firmy nawet nie wiem kim są jestem w dziale windykacji a nie mam żadnych długów to (usunięte przez administratora) ....ludzie uważajcie bo praktyka mocno podejrzana itd.juz jestem w rozmowach z innymi co mają taki przypadek.....że nie mają długów a widnieje dług i to nawet o wiele większy niż mam ją......

windykowany
@Wojciech

to są (usunięte przez administratora) takie firmy powinni kasować z rynku - nagle zmieniają zasady gry , najgorsze że srają opinie klientom wysłali wezwania do zapłty wszystkim moim klientom nawet wartość fv 2000 masakra -

Pozew przeciwko pragmaGO
@windykowany

Firma PragmaGo jest firmą nastawioną na duże zyski w segmencie MŚP wynikające z niewiedzy i zapracowania przedsiębiorców. Tak to działa, Ty przedsiębiorco pracujesz jaki dzika świnia, niedosypiasz, zaniedbujesz rodzinę, psa i zapewne nie miałeś czasu doczytać długiej i na pozór zawiłej umowy. Czytaj umowę, nie zgadzaj się na dodatkowe koszty, niech idą do sądu (tak zablokują Ci KRD) Ty złożysz sprzeciw i wygrasz. Tylko kto tak robi? Bo w praktyce... Pani lub miły Pan poważnym głosem zagrozi Ci KRD... albo windykator terenowy Wiktorek przyjedzie (usunięte przez administratora) a Ty potulnie podpiszesz ugodę... z kolejnymi kosztami. Niekończąca się opowieść. Skąd takie super wyniki PragmaGo S.A.? Skąd dokapitalizowanie przez właściciela? Dojna krowa żerująca na ludziach. Zwykła lichwa, nie polecam żadnemu poważnemu przedsiębiorcy, tym bardziej jeżeli masz problemy finansowe! Ten z grubszym portfelem spłaci limit, wypowie umowę, po kilku latach wygra w sądzie i otrzyma pełen zwrot. Jeżeli Ty przeglądasz ofertę PragmaGo bo masz problemy z płynnością a bank nie chce Ci udzielić pożyczki takiej jak chcesz to nie rozpoczynaj współpracy z tym pseudo finansowaniem MŚP. To bardzo zły pomysł.Tak! To bardzo zły pomysł. Pokaż ten komentarz żonie, mężowi, przyjaciółce, przyjacielowi, poczytaj trochę głębiej w sieci... Masz opinie od osoby na wysokim stanowisku w praktyce pozbywającej się ze spółki tego czegoś, pomagającej jednej ze spółek w przygotowaniu pozwu przeciwko tej bandyckiej firmie, oraz Panu Ogórkowi z Ostródy :)

okradziony
@Pozew przeciwko pragmaGO

podajcie kontakt do firmy która chce pozwać tych P (usunięte przez administratora) do sądu też zostałem przez nich okradziony a nic mi nie dali tylko wystawili błędną umowę

mAC

LB

Nie polecam tej firmy. Biorąc u nich faktoring podpisujesz na siebie wyrok w postaci dodatkowych i ukrytych opłat związanych z rozwiązaniem umowy.

@LB

Wszystkie koszty są podane w umowie i ogólnych warunkach.

@LB

Dzień dobry, nie stosujemy ukrytych opłat. Wszystkie prowizje są wyszczególnione w Ogólnych Warunkach Umowy Faktoringowej. Każdy Klient ma wgląd do tego dokumentu przed podpisaniem umowy współpracy.

Edyta

polecam pracę

Franciszek
@Edyta

Super, a co cię tu tak przekonało że polecasz to miejsce? Bo na razie nie powiedziałaś zbyt wiele :)

Edyta
@Franciszek

Pracuje w dziale obsługi Klienta.praca hybrydowa.posiadsmy wiele ciekawych narzędzi do pracy,wyjazdy integracyjne.

Renata

ciekawe kto pozwala na te ich wątpliwe interesy?

NK
@Renata

Wątpliwe interesy? We wszystkich dokumentach są jasno opisane koszty.ja też mam faktoring ale przed podpisaniem przeczytałem wszystkie zapisy i skonsultowałem z prawnikami oraz wybrałem właściwą opcje dla siebie.

Grupa (usunięte przez administratora) kombinatorów naliczają kosmiczne koszty za wystawienie 3 kartek papieru na których jest bzdurna umowa która chroni tylko (usunięte przez administratora) będziesz płacił duże pieniądze mimo to że nie wystawisz żadnej faktury. Tego typu praktyki to praktyki mafijne powinni ich ścigać prawem. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w jednym to cały obraz pragmy nie faktoring tylko kombinatoring !

@Andrzej

Dzień dobry ja również zostałem zaciągnięty przez ta firmę chcą ode mnie kosmicznych kwot chociaż nie wstawiłem faktury może czas pomyśleć o pozwie zbiorowym

Faktoring
@Anna

Ideą faktoringu jest wystawianie fv i otrzymywanie za nie pieniędzy w szybszym czasie niz jest wskazany na fakturze.wiec po co była podpisana umowa skoro nie wprowadzane zostają faktury?

Słuchajcie jak sytuacja względem tych jakichś pozwów wygląda? teraz niedawno pewien Pan napisał, że dołączy chociaż nie widzę przy tym żadnego argumentu. Jestem tu z aktywną oferta dla specjalisty ds. analiz i modelowania ryzyka, zastanawiam się przy tym jakie w takim razie występuje ryzyko, że będzie można mieć jakieś nieprzyjemności po zatrudnieniu się? nowych osób w teorii nie powinno to chyba już dotyczyć?

PragmaGO

Dzień dobry, wszelkie sytuacje sporne w PragmaGO obsługuje Dział Obsługi Klienta lub Dział Prawny.

Czy zdarzają się nadgodziny w PragmaGo SA?

W sekcji odnoszącej się do wartości w rubryce dotyczącej rozwoju zostało napisane, że Firma chce podnosić stale swoje kwalifikacje. Czy można się dowiedzieć o jakich konkretnie może być w tym przypadku mowa? organizowane są szkolenia? jak częste?

PragmaGO

Dzień dobry, szkolenia i wydarzenia branżowe są dopasowywane na bieżąco do potrzeb pracowników, działów i organizacji. Przykładowo są to szkolenia z nowych narzędzi dla developerów, testerów analityków, jak również dotyczące poprawy jakości obsługi klienta (dla działów sprzedaży, DOK), czy za użycia AI - dla całej organizacji. Stale dofinansowujemy również lekcje angielskiego z native speakerami (na platformie Langu).

@PragmaGO

Te szkolenia realizowane są w trakcie godzin pracy czy raczej po jej zakończeniu? zastanawiam się ile mniej więcej czasu mogą zająć i czy z ich tytułu wystawiany jest jakiś certyfikat

PragmaGO

Dzień dobry, każda opinia klienta jest dla nas ważna, ponieważ pozwala nam poprawiać jakość naszych usług. Jeżeli ma Pan uwagi co do naszej współpracy, bardzo prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres: reklamacje@pragmago.pl. Chcielibyśmy przeanalizować sytuację i odnieść się do niej indywidualnie.

Witam, czy można prosić o jakieś szersze objaśnienie tego komentarza? O jaki pozew może chodzić? czego dotyczy i czy ta sprawa może wpłynąć na warunki pracy osób, które dopiero co się zatrudnią?

PragmaGO

Dzień dobry, w tym serwisie zgłaszane opinie są anonimowe, przez co nie jesteśmy w stanie ich zweryfikować. Ewentualne sytuacje sporne są obsługiwane przez Dział Obsługi Klienta lub (jeżeli istnieje taka potrzeba) - przez Dział Prawny.

Średnio w roku ilu studentów zazwyczaj realizuje staż? widzę ze pojawiło się zapytanie o taka możliwość i padła odpowiedź twierdząca. Czy jest tu ktoś kto ma już go za sobą i mógłby cos więcej na jego temat opowiedzieć? Warto próbować?

Czy PragmaGo SA organizuje staże dla studentów?

PragmaGO

Jest taka możliwość, zachęcamy do wysyłania CV do naszej HR Manager, która koordynuje proces rekrutacji: Monika Rakowska monika.rakowska@pragmago.tech

Zostałem okradziony przez tę firmę na kilka tysięcy złotych. Widać, że zespół został idealnie przeszkolony do okradania ludzi

@Anonim

Dzień dobry, jesteśmy niezależną instytucją finansową z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku finansowania MŚP, podlegamy kontroli KNF, przestrzegamy prawa. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia do naszych usług, prosimy o przesłanie dokładnego opisu sprawy na adres: reklamacje@pragmago.pl, abyśmy mogli się odnieść konkretnie do Państwa sytuacji.

były klient Pragmy

@Pracodawca, @Pozew przeciwko pragmaGo, Nic dobrego nie da się powiedzieć o tej firmie. Skusiło nas szybkie finansowanie a potem tylko schody w dół. Kończy Ci się limit, musisz go poszerzyć. Jak podpiszesz cesję globalną to nie możesz korzystać z innych faktoringów czyli jesteś uwiązany przy Pragmie. Z tą cesją to też jest historia bo przez nieuwagę nie zauważyliśmy tego zapisu w umowie. Póżniej jak wpadniesz w kłopoty finansowe i próbujesz spłacać zobowiązania to oni za twoimi plecami piszą wniosek do komornika który z kolei zajmuje konto bankowe. Bez ostrzeżenia, bez niczego. Jedno wezwanie było i zaczęliśmy spłacać zadłużenie i spłacaliśmy regularnie a tu nagle blokada na koncie. Ciężki szok. Nikt nie odbiera telefonu, odrzucają rozmowę. Bo wiedzą że mamy rację. Tragiczna firma, nie powinna istnieć. Jeśli ktoś pisze zbiorowy pozew to jesteśmy chętni podpisać się pod pozwem

Kris
@były klient Pragmy

proszę o kontakt: kris.fraiday@interia.pl

@były klient Pragmy

Dzień dobry, bardzo prosimy o wysłanie opisu sprawy na adres: reklamacje@pragmago.pl. W takiej sytuacji będziemy mogli ją przeanalizować i odnieść się do Państwa sytuacji indywidualnie. Zależy nam na wyjaśnieniu Państwa niepewności związanych z zapisami umowy. Pozdrawiamy Zespół PragmaGO

Gortalesku

Nie zwracają uwagi na przepisy, umowa dla nich jest (usunięte przez administratora). Analitycy na poziomie poniżej zera. Pracownicy owszem wykwalifikowani ale na pewno nie do obsługi klienta tylko w (usunięte przez administratora). Prawdopodobnie są szkoleni jak (usunięte przez administratora)biednych ludzi. Jestem przekonany, że to grupa ludzi bawiących się nieźle kosztem przedsiębiorców. Z pewnością nie jest to dobry faktoring a już na pewno nie warto z nimi współpracować. Totalna porażka !!!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!

@Gortalesku

Dzień dobry, będziemy wdzięczni za wysłanie opisu sprawy na adres: reklamacje@pragmago.pl, chcielibyśmy się do niej odnieść indywidualnie. Przestrzegamy zapisów zawartych w umowach, które podpisujemy z naszymi klientami. Zawsze dajemy czas na przeanalizowanie i zapoznanie się z zapisami umowy. Dokładamy też wszelkich starań, aby nasza obsługa klienta była na najwyższym poziomie. W przypadku zgłoszenia reklamacji, dokładnie przeanalizujemy Państwa sytuację i wrócimy z wyjaśnieniami. Pozdrawiamy Zespół PragmaGO

Praca ok? zawsze jakieś ino wstępne. :D rozwiniecie je? nie wiem z perspektywy jakiego stanowiska wpadła ta ocena, a ktoś dla przykładu ostatnio o dział kontrolingu się pytał. Jak wiec wypada przy tym analityk finansowy? Czy znacie widełki?

Czy jeśli faktycznie klienci prowadza jakieś sprawy z firma na tle sądowym to pracownicy mogą mieć przy tym jakieś konkretne problemy? sprawdzał to ktoś? wpadła teraz niedawno taka opinia i nie wiem co o tym myśleć. Ciekawiła mnie po prostu praca na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu. Powiecie z czego wynika 6 tys różnicy w widełkach placowych?

z dala od tej firmy , wystawiają faktury za usług krtórej nie udzielili

Zostaw merytoryczną opinię o PragmaGo SA - Katowice

• Jak się pracuje w PragmaGo SA?

Zobacz opinie na temat firmy PragmaGo SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PragmaGo SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PragmaGo SA
2.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Brynowska 72
    40-584 Katowice