Opinie o Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Prawda Boli

Firma w ciągu 24 usunęła blisko 100 negatywnych opinii z Google Moja Firma, tłumacząc że to działania antyspamowe Google. To kolejny raz kiedy robią z ludzi (usunięte przez administratora) ponieważ żeby tak szybko zostało to zrobione musieli sztucznie wykonać dziesiątki zgłoszeń każdej opinii. Teraz znikają nawet merytoryczne opinie negatywne. Zadaje pytanie - ile takich zniknęło w ostatnich 5 latach ? Czy to nowa polityka firm z grupy Bauer, żeby zająć się wszystkimi profilami swojej grupy na których jeszcze 2 miesiące temu był wysyp negatywnych opinii ? To już czyn nieuczciwej konkurencji czy jeszcze nie ? A na samym końcu to wszystko pod płaszczykiem "my nie chcieliśmy" i (usunięte przez administratora) Wstydźcie się !

Skeet

Dyskryminacyjne reklamy

Krystyna

Jak wiadomo obecna sytuacja epidemiologiczna jest ciężka i wiele osób boi się o swoje zdrowie. Bardzo pożądana jest aktualnie praca, w której można pracować zdalnie z domu. Stąd też chciałabym się zapytać czy w firmie Widzialni.Pl właśnie w taki sposób się pracuje?

Kali
@Krystyna

Praca odbywa się zdalnie.

Kacper

Z perspektywy kilku miesięcy od zakończenia współpracy i poznania branży z perspektywy innej niż jedna firma, mogę dodać swoją opinię na temat Widzialnych. Przepracowałem w Widzialnych w dziale SEO równo rok i była to moja pierwsza praca w branży oraz jak ja sam uważam - moja pierwsza „poważna praca” w karierze zawodowej. Z perspektywy poznania innych firm w branży, mogę potwierdzić to, co mówią przedmówcy – atmosfera w firmie jest wyjątkowo rodzinna – od samego początku, wszyscy przyjęli mnie z otwartymi rękami i pomagali się wdrażać w świat SEO oraz ogółem świat marketingu internetowego. Szeroki wachlarz zainteresowań współpracowników pozwalał na poszerzanie horyzontów oraz szerokie spojrzenie na wykonywaną pracę i nie tylko – wiele z Nich zajmuje się także ciekawymi rzeczami związanymi z branżą po godzinach i chętnie dzieli się wiedzą oraz rozkminkami na różne tematy. Towarzysko było również niczego sobie, ze względu na to, że kij w wiadomo czym raczej nie był cechą powszechnie panującą w firmie :) Z bonusów oferowanych przez firmę można wymienić kartę multisport, zachęcanie (wręcz napastowanie :D) do wspólnego uprawiana sportów z kolegami z pracy po godzinach, dużo wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń, pizza day i firmowe imprezy. Mimo, że jest to całkiem duża agencja pracująca dla zewnętrznych klientów, łatwo można utożsamiać i dodawać wartości marce samej w sobie ze względu na projekty wewnętrzne w które można się zaangażować: m.in. w prowadzenie social mediów, rozwijaniu bloga czy innych wg dodatkowych kompetencji jakie się posiada, takich jak np. projektowanie grafiki czy layoutów UI wykorzystywanych potem przy modernizacji strony internetowej. Zarobki: w moim przypadku na początku były marne, tak jak i moje doświadczenie. Z biegiem czasu zarobki jednak systematycznie wzrastają, a dodatkowo praktycznie co miesiąc można je rozszerzyć o dodatkowe aktywności realizowane wewnątrz firmy – wystarczy chcieć i wykonać pracę. Oczywiście jest to po prostu praca jak każda inna w której zdarzają się wpadki i niedopracowania, które wynikają raczej z własnego złego zorganizowania czy sporadycznie ze słabszej komunikacji między zlecającym zadanie, a wykonującym. Przełożeni stawiają na samodzielność i nie naciskają, co w mojej opinii ma plusy i minusy – w przypadku słabej własnej organizacji można się zakopać w zadaniach z czego ciężko wyjść, ale i wtedy pojawia się pomoc. Co do technologii oraz wspomnianym przez kogoś poniżej braku używania gita :) - Widzialni bazują na dostarczonych rozwiązaniach przez Klientów, a „Główny Spec” często dwoi się i troi, aby wszystko działało jak należy. No i jak widać, stosowane metody działają bez większych problemów – można więc uznać, że są odpowiednio dopasowane pod względem biznesowym. Serdecznie polecam wszystkim pracę w Widzialnych, jest to idealne miejsce do rozwoju i ciekawych zadań. Pozdrawiam również Ekipę z którą miałem przyjemność pracować i życzę sukcesów :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Customer Service Manager
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Baltazar

Musisz przyjść do pracy pomiędzy 7:30-9:00 i przepracować 8 godzin :)

Misia

7:30 - 15:30, 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00

Wiktor

Jest tam rodzinna atmosfera jak piszą ?

Agata

@SEO Mam rozumieć, że pracujesz w Widzialni.Pl? Jak firma podchodzi do pracownika? Daje godne warunki zatrudnienia? Pieniądze są ok?

Buszujący w Sieci
@Agata

Zazwyczaj jest to kwestia indywidualna, ze względu na to, że w zależności od umiejętności i doświadczenia każdy ma inny skillset i obowiązki, więc skalowanie jak na linii produkcyjnej nie ma tu zastosowania. Natomiast firma podchodzi do pracownika z Rodzinną Atmosferą i ją utrzymuje co przy nieustannym rozroście jest nie lada wyczynem.

Piotrek

Rok. Po okołu roku zdecydowałem się napisać opinię dotyczącą pracy w Widzialni.pl dzięki czemu mam już całkiem pełny obraz pracy w tej firmie: - bardzo przyjazna atmosfera, na każdym levelu! - pomoc i otwartość ludzi, niezależnie czy ze strony przełożonych, współpracowników lub działów, - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, - możliwość awansu lub podjęcia pieczy nad oddzielnym - szerszym - projektem, - warunki finansowe porównywalne jak u konkurencji, - nie ma problemu z rozwojem osobistym, - obowiązki/zadania dostosowane do chęci, wiedzy i możliwości, Na minus stanowisko Prezesa jest zajęte, więc jednak gdzieś ta możliwość awansu się zatrzymuje ;) Firma generalnie zatrudnia tylko na UoP, co jest i zaletą i wadą. Polecam i sam jestem zadowolony z podjętej współpracy

Czy Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Odpowiedź

Widzialni.pl w kwestii urlopów są bardzo elastyczni. Nie ma problemów z urlopami, nikt nic nie narzuca. Wystarczy zgłosić termin i chęć urlopu.

Szymon

Pracuję w Widzialnych od prawię roku i uważam, że to jedna z lepszych firmy do jakiej można trafić. Bardzo miła atmosfera i ogromne wsparcie ze strony team leadera oraz dyrektora. Firma stawia na rodzinną i przyjazną atmosferę przez co aż chce się przychodzić do pracy. Dodatkowo firma oferuje bonusy jak np. karta multisport, firmowe wyjazdy oraz pizza day! Pracują tutaj naprawdę doświadczeni i kreatywni ludzie. Zarząd pozytywnie jest nastawiony na osoby, które chcą się rozwijać oraz zachęca do rozwoju swoich pasji, które niekiedy można wykorzystać w pracy. Często odbywają się szkolenia w siedzibie lub poza w postaci wyjazdów służbowych opłacanych przez firmę, więc można bardzo efektywnie rozwijać swoje kompetencję. Można tutaj liczyć na normalną umowę o pracę co (o zgrozo) wśród studentów jest rzadkością. Z całego serca polecam!

Witold

Pisząc o rozwoju masz na myśli możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach, które podnoszą Twoje kompetencje zawodowe? Także wsparcie przez pracodawcę w drodze do awansu jest bardzo ważne, więc liczę, że o tym napiszesz.

Bogdan

Nie :) Widzialni.pl w kwestii urlopów są bardzo elastyczni. Nie ma problemów z urlopami, nikt nic nie narzuca. Dotyczy się to całej firmy, nie tylko poszczególnych działów. Atmosfera pracy przyjemna :)

Szymon

Skąd masz wiedzę, o tym, jakich pracowników zatrudnia firma Widzialni.Pl? Nie bardzo rozumiem, dlaczego tak napisałaś, dlatego chciałbym, abyś wpis na ten temat uzasadniła. Możesz to zrobić, aby stał się on bardziej merytoryczny?

Lodzia

Nie polecam. Rozmowa przeprowadzana przez dwóch typów w wymietolonych koszulkach, którzy chyba nigdy nie rekrutowali nikogo. Bardzo mało pytan branżowych. Miałam wrażenie że tylko zabieram im ich "cenny czas" swoim przyjściem.

ZuzkaHytruska

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych.? Zwłaszcza jak chodzi o zarobki, bo tego nie nadrobi atmosfera i możliwości rozwoju oparte na szkoleniach wewnetrznych robionych przez kierownikocoachów i TM'ów. Czy organizują prawdziwe szkolenia czy takie jak wspomniałam? Widziałam na stronie, że szukają specjalistów SEO i to stanowisko mnie najbardziej interesuje, 2000-2500 i ciesz się z możliwości rozwoju, czy jakoś normalnie płacą?

@ZuzkaHytruska

Niestety tak jak piszesz. Ogólnie mam wrażenie, że mało gdzie dają więcej.

Franciszek

Czy do podstawy wynagrodzenia można doliczyć premie lub inne dodatki? Czy szkolenia są poparte certyfikatami lub uprawnieniami? To zawsze wartość dodana dla pracownika. Jakie według Ciebie są relacje w pracy? Jesteś z nich zadowolony? Na stronie https://www.widzialni.pl/praca pracodawca szuka PPC managera, handlowca, specjalisty do spraw pozycjonowania, programisty PPH i oferuje praktyki w dziale SEO i Copywritingu. Jeśli zdecydujecie się na dołączenie do pracowników, CV można zostawić bezpośrednio na stronie.

Patryk

Jeśli do SEO do dużej agencji to raczej najlepiej płacą w ICEA

Szymon Wieczorek

Chciałbym polecić agencję Widzialni.pl wszystkim ambitnym osobom. Pracowałem w firmie około 1,5 roku i udało mi się w bardzo krótkim czasie awansować na stanowisko kierownicze. Największym plusem była dla mnie możliwość nieograniczonego zdobywania wiedzy - dzięki otwartej komunikacji pomiędzy działami i ich synergii. Zarząd jest otwarty na realizowanie nowych pomysłów, nie ma takich sytuacji, kiedy uderza się głową w mur. Bardzo miła atmosfera pracy, prania mózgów nie stwierdzono :) Dobra jest też sama jakość świadczonych przez firmę usług, dzięki czemu można z przekonaniem wykonywać swoją robotę.

KASIA

Choć z natury jestem osobą, która szerokim łukiem omija pranie brudów czy hejtowanie, to tym razem zrobię wyjątek… Nie do końca jestem w stanie zrozumieć wypowiedź „junie” – bowiem sama pracuje w Widzialnych od ponad roku i myślę sobie, że lepiej trafić nie mogłam. Firma o ciekawym profilu, mega pozytywna atmosfera, od pierwszego dnia zostałam przyjęta do „paczki przyjaciół”. Jednak na to zaufanie musiałam sobie zapracować - zaangażowanie, rzetelność, dobra organizacja, doświadczenie – czy to nie są cechy dobrego pracownika? Na samym początku nie miałam doświadczenia w branży, ale przeprowadzone szkolenie, pomoc działu handlowego i przede wszystkim moja praca oraz chęć zdobycia wiedzy spowodowała, że jestem tu, gdzie jestem. A rekrutacja – jeszcze nie spotkałam tak miłej atmosfery – weszłam zestresowana i pełna obaw, czy dobrze wypadnę, a wyszłam z wrażeniem, jakbym była na spotkaniu przy kawie z koleżanką, a nie rozmowie kwalifikacyjnej. Natomiast mój brak doświadczenia nie był przeszkodą, aby stać się jedną z pracujących w Widzialnych. Kasia 

ddd

Bardzo NIE polecam...

kk

dramat, zero odpowiedzi na idealne cv i wiecznie nowe oferty pracy, zle oceny na facebooku = zlikwidowana opcja oceniania, śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Bolesława Limanowskiego 8
    60-743 Poznań

Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.