Opinie o Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy w Kamieńsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy w Kamieńsk

D.P Nowy wpis

Jeśli czujesz sie nie pewnie (problemy zdrowotne) daruj sobie ta robote bo zdechlaki sa eliminowani. Pozdrawiam

Dlugoletni kierowca 2 Nowy wpis

W czym sie nie zgadzasz drogi kolego ?? Jezeli twierdzisz ze 4500 jest w porzadku za system od niedzieli do soboty plus jazda codziennie bez tacho bo niestety, ale ta firma nie wie co to jest czas pracy kierowcy to masz racje w 100% wyplata w porzadku. Jedna z lepszych twierdzisz to co te euro 6 robia pod plotem ozdabiaja plac ??

Kiero Nowy wpis

Nie zgadzam się z Toba kolego "dlugoletni kierowca 2". Pracuje w firmie około roku, nie narzekam na szefa, w porzadku czlowiek. Wypłata tez w porzadku. Polecam bardzo ta firme. Jedna z lepszych.

Dlugoletni kierowca 2 Nowy wpis

(usunięte przez administratora)jezeli twierdzisz, ze nie mamy racji to dlaczego sam plakales na magazynach ze dziad jakich malo i ze jak ci urwal cos z wyplaty to odbierales sb w inny sposob tez mam skleroze ale ty to dopiero. To masz bardzo dobrego szefa jak ci pozwolil na tylu kierowcow zjezdzac tylko tb do domu a inni wola sb dojerzdzac osobowkami. A co ty chciales przy silniku grzebac i myc auto mopem ? Wyplata byla placona na 2 razy 10 i 15 to pieniadze powinny byc 10 juz na kacie a ile razy zdarzylo sie ze byly 12, 13, 14 a druga wyplata nawet po 20 to dla cb jest na czas? Za urlop nie placi bo za lezenie sie nie placi chyba ze tzw dlugoletnim kierowcom. Mowisz ze roznego rodzaju dodatki ? Mowisz o zubrowce 0,5 albo jak masz dzieci to paczke na swieta oczywiscie do wyboru czy kochasz dzieci czy lepiej sie napic bo jednego i drugiego nie dostaniesz bo to sa koszty. Masz racje caly rok jest robota sam sb oklamujesz bo jak twierdzisz ze siedzenie po 35h w kabinie to jest robota to brak mi slow. Praca od pon do piatku weekend wolny jeszcze napisz tylko dlaczego kierowcy uciekaja i sa tacy co przychodza na dzien, tydzien i ich juz nie ma? Pewnie dlatego ze dostaja auto pod dom i jezdza euro 6. Napisz ze jeszcze legal jazda to bedziesz musial lepiej pucowac bo zostaniesz wymieniony jak karta w tacho na druga. Mowisz 4500 pewna wyplata ?? To po co robic 10000tys i dostac 4800 jak lepiej 6000tys i dostac 4500 dobry i sprawiedliwy przelicznik tam kierowca zarabia na kierowce i nie szef daje minimalna 4500 tylko kierowca robi na kierowce. Tacy zawsze sie znajda w firmie ze na magazynach jedno a pozniej pierwszy leci do szefa i zdaje relacje.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Długoletni kierowca

Do wcześniejszych wpisów koledzy nie mają racji, nie wiem ile jeździli w tej firmie. Ja już jeżdżę tutaj kilka lat i nie slyszalem o lepszych warunkach pracy. To prawda, nie ma starego taboru, cały czas są nowe auta. Po rozmowie z szefem nie było problemu żebym zjeżdżał do domu na weekend i stawiał auto pod domem. I nigdy mi nie urwał z wypłaty za dojazd do domu. Po za tym nic mnie nie interesuje, wszędzie kontrakty serwisowe, własny mechanik. A Raben wcale nie urywa po 2000 km, kilometry zawsze się prawie zgadzają, czasami jest troszkę mniej. Wypłata zawsze taka jak była uzgodniona, wypłacana co miesiąc w tym samym terminie. Nigdy nie było opóźnień z pieniędzmi. Na urlopach placi bardzo duzo, jak pytam sie kolegow to maja najnizsza. Ja za tydzien urlopu mam tylko 400 zl mniej. Urlop po wczesniejszym uzgodnieniu zawsze wtedy kiedy chcę, moge sobie spokojnie zaplanowac wakacje. Poza tym są różnego rodzaju dodatki, paczki dla dzieci na święta, spotkania firmowe. Nie wiem czy któryś szef myśli o takich rzeczach. A w Rabenie praca jest cały rok w porównaniu do innych spedycji, ze stydzien i grudzien wolny bo nie ma pracy i dostaje sie najnizsza wyplate,w każdym miesiącu roku pieniądze są pewne. Nawet jak są słabe miesiące, gdzie robi się mało kilometrów, wiekszosc sie lezy to szef nie płaci na przykład za 6000 km jak inni 50 groszy z kilometra, tylko masz pewną wypłatę zawsze 4500 zł, czyli wychodzi 75 groszy z kilometra. Pozdrawiam

Prawa reka szefa

Nie polecam tej firmy, jazda pod Rabenem, ktory nie wie co to czas pracy jak rowniez szef. Ogien na tloki i do przodu, a wyplata do tylu co miesiac 100 mniej. Robisz 9 tys km Raben ucina 2 tys a masz placone za 5 tys. Jesli jestes bialym murzynem to przychodz smialo euro 6 czeka !!!

Zet

Za co jeszcze obciąża?

Kierowca

Witam właściciel leci w kulki z kierowcami odbiera przy wypłacie pieniądze o 100 złoty i jeśli ktoś ma daleko z dojazdem to niby przez telefon, że dołoży a potem ma wnosie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy - Kamieńsk

• Jak się pracuje w Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy?

Zobacz opinie na temat firmy Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marian Szczegodziński Transport Ciężarowy
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jagiellońska 27
    97-360 Kamieńsk