Opinie o Joanna Paździerska Extranet w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Joanna Paździerska Extranet. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joanna Paździerska Extranet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Paździerska Extranet w Toruń

Marta Nowy wpis

@jo:) a o jakich rzeczach mowa, co widzialas ?

maja Nowy wpis

może ludzie dodają tutaj tak mało komentarzy bo firma nie dość że jest mało znana to zaniedbała marketing internetowy i strasznie ciężko znalexć jej stronę internetową. ale istnieję, niestety noiwych ofert pracy brak

jo:) Nowy wpis

zaglądam po latach i patrze co się zmieniło widzę, że niewiele :) ale jakoś żyją i utrzymali się, więc są skuteczni :) cieszę się, że ktoś jeszcze coś napisał, bo myślałam, że to tylko był mój problem i tylko ja pewne rzeczy widziałam :) pozdrawiam

W. Nowy wpis

Atmosfera dość dziwna- niby wszyscy młodzi, ale jakoś kiepsko dobrani, drętwi. Duża rotacja pracowników- codziennie wykonujesz setki telefonów i wciskasz stworzenie serwisu interenetowego. Płaca kiepska, podstawa ok. 1000zł na rękę + prowizja od targetu- czasami jej się komuś nie udaje osiągnąć nawet po 8 miesiącach pracy, także zazwyczaj dla większości pracujących suche 1000zł na rękę...mając przy tym rodzinę na utrzymaniu to dość mało. Ale kasa zawsze na czas. Przestrzegane prawo pracy bez zastrzeżeń. [usunięte przez moderatora]. kierowniczka działu wredna, zazdrosna, że szefostwo kogos moze polubić bardziej od niej, obgaduje na maxa wszystkich, wprowadza niemiłą atmosefrę, fałszywa dziewucha z kompleksami gubaski. Szefostwo z humorkami- nie ma się co dziwić skoro małzeństwo pracuje raziem i w razie domowej kłótni atmosfera nie do wytrzymania w pracy...Według mnie są dwa minusy tej firmy- nędzna kasa i nieodpowiednia laska na stanowisku kierownika, reszta uszła by w tłumie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
niki

Warunki pracy stosunkowo dobre. dostateczne zorganizowanie ogólnych warunków pracy. przestrzegane prawo pracy bardzo skrupulatnie ale ogromny problem z utrzymaniem personelu.- Dlaczego? atmosfera bardzo chwiejna ściśle uwarunkowana nastrojem pracodawcy. target osiągalny średnio po 2-3 miesiącach zaangażowania, praca może (lub nie )zaowocować finansowo po 4-6 miesiącach. brak pewności zatrudnienia oraz płynności zarobków- prowizja czasami niezależnie od handlowca zostaje wstrzymywana procedurą- etapami zawalonymi przez innych pracowników ich opieszałością, niedostateczną ilością personelu. rozwiązanie umowy następuje natychmiastowo i często impulsywnie dodatkowo ta już sama w sobie nieprzyjemna procedura jest potęgowana nieprzyjemną atmosferą. podstawa wypłaty jak wszędzie, bez żadnych możliwości negocjacji. zespół młody ale oderwany od rzeczywistości mało związany ze sobą- może ze względu na dużą rotację. można z tego przeżyć ale nie wierz w bajki o rodzinnej atmosferze itd - nie ufaj nikomu nie licz na pomoc nie wierz w czule słowa :)- czyli tak jak wszędzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Paździerska Extranet - Toruń

Joanna Paździerska Extranet
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wielki Rów 40B
    87-100 Toruń