Opinie o Instal-Rem w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instal-Rem. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instal-Rem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal-Rem w Rzeszów

rozczarowany

kuła kuła spuszcze z biny ta firmę. Na suchy chleb dla konia nie zrobiłem przez ostatnie 2miesiące. Złamanej złotowki kuła nie dostałem.(usunięte przez administratora) Kuła w 100% nie polecam.

były

Chłopaki pamiętacie strajk w Wankendorfie? Kto był łapka w górę. Pozdrowienia dla tej ekipy, przez tą firmę dobrze zgrani ludzie musieli się rozstać. A miało być tak pięknie...

były__pracownik

Zgadzam się z opiniami tych co tam pracowali. Też tam pracowałem i za listopad i grudzień nie dostałem żadnych pieniędzy. Jak chcieliśmy zaliczki to kierownik chciał dać 10 euro na dwóch pracowników. Na paliwo kazał żeby pracownicy się składali bo sam nie miał pieniędzy dla nas na dojazd do pracy lub nie chciał dać.

byly

Zatrudniłem się w tej firmie we wrześniu 2013 i widzę, że zrezygnowałem z niej w odpowiednim momencie i wcale tego nie żałuje. Obiecywali nie wiadomo jakie kokosy: wysokie zarobki, ubezpieczenia lekarskie, ubrania. Nigdy nie miałem wypłaty w terminie a jak już była jakaś to o kilka stów mniej. Gdy brakło na jedzenie i szło się do kierownika po zaliczkę to dawał 15 euro i to miało wystarczyć. Warunki w jakich pracowaliśmy dawały wiele do życzenia jak na niemieckie warunki. Pracowaliśmy nieraz po 14-15 godzin, a za nadgodziny pieniędzy jak nie było tak pewnie nie będzie. Przed zjazdem do domu w grudniu musieliśmy strajkować żeby dostać NASZE pieniądze. Prezes obrażając mojego kolegę przez tel. odgrażał się że ich wogóle nie będzie, po czym się rozłączył i wyłączył tel. Kolejny prezes poprzez kontakt z kierownikiem powiedział, że jak nie przystąpimy do pracy to nie naciśnie GUZIKA (mowa o przelewie bankowym) i że wogóle nie zjedziemy na święta. Z tego co wiem firma ma poważne długi finansowe i pewnie niedługo splajtuje. GORĄCO NIE POLECAM CHYBA ŻE LUBISZ SURVIVAL.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instal-Rem? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

zasiłku chorobowego jeszcze za sierpień mi nie wypłacili.

abacc

Ta firma to jakąś kpina byłem trzy miesiące nie dostałem ani grosza przepraszam mała zaliczkę ale tego nie liczę ostrzegam wszystkich lepiej tam na jechać a dodzwonić się do biura w sprawie wypłat to graniczy z cudem wstyd Rzeszów odsyła do Berlina i tak do znudzenia

AP

Przestrzegam przed tą firmą. Z początku jak cie zatrudnia to dla pozorów pierwsza moze drugą wypłatę ci wypłacą, pozniej jak sie sam zorientuesz co to za firma i zechcesz odejść albo oni bedą wiedzieć ze praca sie kończy to zaczną spowalniac wypłaty wynagrodzeń az do momentu az znikniesz z firmy. i tak strzygą każdego z dwóch ostatnich wypłat. Idziesz do firmy to cie odsyłaja od drzwi do drzwi a na koncu kaza ci dzwonic do berlina gdzie nikt nie odbiera. PORAŻKA. Przez te firmę dziesiątki ludzi popadło w długi bo pracowac trzeba bylo, zyc za granica z czegoś trzeba bylo a potem zjezdzasz i sie okazuje ze ostatnie miesiace pracowales za darmo. Masa ludzi chcac nie chcac musiala sie łapać szybko innej roboty zeby jakos utrzymac swoje rodziny. WSTYD PANI MARTO WSTYD!!!!!!!!

BYŁY PRACOWNIK..

DZISIAJ ZŁOŻYŁEM POZEW DO SĄDU PRACY .... TAK DALEJ NIE MOŻE BYĆ ...

max

tylko sąd koniec czekania na rozpatrzenie wypłaty za czerwiec

Firma nie źle stoi, bo właśnie zatrudnia kierowników i brygadzistów a reszta w czynie społecznym będzie na nich robić.Lepiej zatrudnić się w Caritas Polska, to przynajmniej Ktoś to doceni. FIRMA BEZNADZIEJNA

Nie wiem [usunięte przez moderatora] na co czekacie. ja już oddałem sprawę do sądu , bo inaczej nie odzyskam kasy.

max

Jedno wielkie badziewie

spawa

Kto wie jak zglosić do Zollamtu, że nie płacą. A może w kraju trzeba to gdzieś zgłosić ? Jak wiecie to napiszcie.

@spawa

zgłoś do niemieckiej firmy dla której pracujesz oni to szypko załatwią

alfa

Czy ktoś może mi doradzić jak najszybciej odzyskać pensje,przecież dzwoniąc do firmy to ci włączy muzyczkę i udaje że łączy a tak na prawdę to ma w (usunięte przez administratora),człowieka tam niema z kim rozmawiać przez telefon

były

Po co takie firmy idą do Niemiec ? Jedna wielka pomyłka. Tną kasę ludziom cały czas. Byłem w Kleve w ubiegłym roku. Tym co sie darli i straszyli to wypłacili. Reszcie płacili na wagę. Ostrzegam każdego kto chce z nimi robić.

efji7uo

Z kasą to tu ciągle jazda. Nie polecam tej firmy. Nie dajcie robić się w balona.

813-03-34-005

Ja też czekam na pensje i czuje że trzeba pozwać firmę do sądu i odzyskać pieniążki z odsetkami bo tu nie ma skim rozmawiać twierdzą że jak będą środki to wtedy zapłacą ,dobrze że człowiek nie zwiozła się z tą firmą na dłużej ,po prostu oszukują uczciwych ludzi tylko moje dzieci przez nich cierpią

Rodzyn

jestem w wankendorfie na prefabrykacji. do tej pory nie dostalismy wypłaty za wrzesień... własnie strajkujemy. nie polecam tej firmy.

tklf

Firma dobra. Jedyny jej minus to to, że nie płaci. Robiłem pod Kilonią. Widzę, ze szukają tam kierownika na betony. Już współczuję.

xxx

anonim - 2013-09-22 13:22:33 (usunięte przez administratora) czy oni zatrudniają tylko przez agencje pośrednictwa"? nie można bezpośrednio?oni zatrudniaja takich ludzi nawet co na oczy ich nie widzieli :D Wystarczy ze ktoś ma bujna wyobraznie podkoloruje swoje cv wysle przez neta i ma wyjazd pewny. a potem efekty widac na budowach - same alkoholiki i nieroby ktore uwazaja sie za fachowcow i najwiecej szczekaja nie majac racji

Zostaw merytoryczną opinię o Instal-Rem - Rzeszów

• Jak się pracuje w Instal-Rem?

Zobacz opinie na temat firmy Instal-Rem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal-Rem?

Instal-Rem