Opinie o Instal-Rem w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instal-Rem. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instal-Rem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal-Rem w Rzeszów

wer Nowy wpis

Czy ktoś wie gdzie jest dokumentacja osobowo-płacowa firmy Instal-Rem Sp. z o.o.Rzeszów lub Instal-Rem SA Warszawa. Proszę o pomoc Potrzebuję do emerytury

Stanislaw Nowy wpis
@wer

Witam Już wiadomo gdzie jest ta dokumentacja osobowa płacowa Instal rem? Też do emerytury potrzebuje.

Tadeusz

Ma ktoś z Państwa kontakt do archiwum dokumentów tej firmy? Byłem pracownikiem i po paru latach nagle potrzebne są dokumenty a dokładnie druk rp7?

Zbibi
@Tadeusz

Czy udało się coś dowiedzieć na temat archiwum dokumentów tej firmy?

Justyna Nowy wpis
@Tadeusz

Dzień dobry, czy udało sie Panu uzyskać ta informacje? Również potrzebuje RP 7 z tej firmy

igor

mam pytanie czy firma instal -rem jeszcze istnieje ? czy upadła potrzebuje pewne dokumenty i nie mogę znależć num tel tylko adres Warszawski

Tadeusz
@igor

Igor czy udało Ci się coś dowiedzieć o zaległych dokumentow?

Zbibi Nowy wpis
@Tadeusz

Czy udało się coś dowiedzieć na temat archiwum dokumentów tej firmy?

Remik

Firma została wykreślona z rejestru KRS w marcu 2014 roku.

Zbibi
@Remik

Czy wiadomo coś, gdzie znajdę papiery z tej firmy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instal-Rem? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rzeszów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Ta firma już dawno temu ogłosiła bankructwa i nie istnieje już.

zzz

szkoda

hihi

Projektowanie urządzeń i obiektów przemysłowych jest na pewno na wysokim poziomie, bo w końcu dość wysoko znajdują się na rynku. A wypłata jaka jest? Dzięki

WOJCIECH

Witam pracowałem w Szwecji u p.Dominika Dymarka czy są osoby inne jak ja i mój kolega oszukany prosimy pisać na byk67@wp.pl. Tępić takich ludzi , ludzie łączy się i do sądu.

qwe

Właściciel podesłał jakiegoś kolegę do wyceny naprawy kolanka gazowego, które wystarczyło odkręcić, nałożyć konopię i zakręcić. Okazało się że z tego powody jest do wymiany cała instalacja gazowa: łącznie 7 metrów rur, 6-8 kolanek, przejściówki, reduktory. Cena: 700 złotych materiały + 700 złotych robocizna....

bobek

Nie rozumiem co wyjasniło się z tymi wnioskami o upadłość w koncu są czy ich nie ma, a jaki jest adres tej strony, która działa normalnie.@marchewka wyprowadzac psa to jeszcze nic, tylko kto sprząta po piesku.

bobek

no to jak działa ich strona internetowa, jak tam nic nie ma o działalnosci firmy tylko jakies leki. W sadzie gospodarczym mają wnioski o upadłosć złozone przez wierzycieli

MARCHEWKA
@bobek

tak rem działa jeszcze, w rozliczeniach siedza dwie okularnice a sekretarka wyprowadza psa dyrektora w okół firmy.

ville valo

remu już nie ma. kto walczy w sadzie ostatek kasy dostanie z ich kontraktów do końca stycznia 2016

bobek

w takim razie dalej działają i wykonują zlecenia, a dla kogo je wykonują

klex

czy ktoś wie gdzie i dla kogo wykonują jeszcze jakieś prace ???

zdzichu

Rem sie zwija, wiec jak macie jeszcze nierozliczone godziny, urlopy to zgłaszajcie!!! Dostaniecie kase!!!

LESZEK

INSTAL RZESZÓW TO SUPER FIRMA , DBA O SWOICH PRACOWNIKÓW I O JAKOŚĆ SWOJEJ PRODUKCJI , NAJLEPSZA FIRMA W KRAJU

BEZROBOTNY

złozylem kiedys cv jako spawacz dziekuje bogu ze moja noga tam nie postała

zdzichu

wnieśli wniosek o upadłość wiec wiecie co robić...

mont
@zdzichu

taaaa a to niby prawda? jak tam po pokojach to pełne biurka pracowników i nowo ztrudniali

@mont

to chyba nie w tym biurze byłeś kolego....

@zdzichu

No i jak z tą upadłością jest już ogłoszona

zdzichu

nie mogą wam potrącić nic z noclegu jeśli pojechaliście na prace do Niemiec. To bujda, od razu do PIP.

felk

Za hotele dla pracowników też nie płacą. Telefon w firmie odłączony. Zobaczymy co poradzi windykacja. Najchętniej wytargałbym za ucho tą lafiryndę z biura, która zamawia dla nich noclegi.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal-Rem - Rzeszów

• Jak się pracuje w Instal-Rem?

Zobacz opinie na temat firmy Instal-Rem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal-Rem?

Instal-Rem