Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Nowa kandydatka

Czy obecnie w firmie są przyjęcia?

Murek
@Nowa kandydatka

Sa przyjecia nawet kobiet na magazyn - a najlepsza beke maja na produkcji z magazynu , mianowali trenera na grup lidera , wszyscy zadowoleni towar nadal mozna zakupic.

Karol

Czy w tenneco panuje pozytywna atmosfera wśród pracowników ?

Otw
@Karol

Nie, na jednej z linii jest taki (usunięte przez administratora) że nawet lider nie umie tego ogarnąć. Pracownicy się wyzywają i nie pomagają sobie wzajemnie. Wynika to prawdopodobnie z doboru ludzi. Jedni chcą robić spokojnie swoje, a drudzy wolą zaistnieć i "dzielą" się swoją wiedzą, której im brak wtrącając się w nie swoje sprawy.

Magda
@Otw

Ja umiem czarować :) żuć oko na kamery bhahahah

Otw
@Magda

Droga czarodziejko, a jakie to czynisz czary? Wszakże dostępu do kamer nie mam

Nowa

Czy w Tenneco w Gliwicach są 2 czy 3zmiany?

@Nowa

Zależy jaki dział

Ccc

Standardowe kłamstwa rozmowy kwalifikacyjnej - to właśnie ta firma

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
2021

Jak chodzą rodzice dzieci do 4r.z do pracy jeśli pora nocna trwa nieprzerwanie od godziny 21 do 7 rano?

M
@2021

Na 2 zmiany

Nie ma glupich pytan

Czy wiadomo coś o wprowadzeniu nocek w firmie.Ewentualnie czy ktoś wie jak to będzie wyglądać?

Joanna

Witam. Czy 8 godzinne bhp w pierwszy dzień jest wliczany jako dniowka do wypłaty? Dziękuję za odpowiedź

Agd
@Joanna

Tak. Jest wliczane.

WGW

Czy coś wiadomo na temat wolnych piątków? mała hala i hala G piątki wolne a jak na G+??

???

Wiadomo coś na temat z piątkami mają być wolne. Tak na małej hali ma być od przyszłego tygodnia.

Jaaa
@???

29 ma byc wolne, a co potem to nic nie wiem

Frella

Hejo mam zamiar sie przyjąć czy jeździ darmowy bus z ornontowic

Barbara
@Frella

To dobre pytanie. Oby ktoś szybko na nie odpowiedział, bo swoją drogą też jestem tego ciekawa. Wspomniałeś, że masz dopiero masz zamiar przyjąć się do Tenneco. A czy wysłałeś już w ogóle tam swoje CV?

@Frella

lepiej ulice zamiatać niż pracować w teneco, ja już jedzenie mam tylko z śmietnika , takie zarobki, do tej niby pracy to tylko rower, .żona już złożyła pozew o rozwód. Ta firma zbankrutuje za rok tak jak yazaki.

???
@Adam

Pracowałeś w yazaki?

koko

Tak Ornontowice centrum

koko
@Barbara

Tak ornontowice centrum ...

Jest sens tam iść na produkcję? W ogłoszeniu piszą "operator maszyn". Stawka jaką proponują jest śmieszna, 18,80 zł brutto. To właściwie na poziomie minimalnej od stycznia, 50 groszy brutto więcej. Ale podobno jest premia 20% i wychodzi 22,50 brutto z premią. Dostajecie takie premie? To zależy od wyrobienia normy? Jeśli tak to da się taką normę w ogóle wyrobić normalnie pracując? Jak atmosfera w pracy? Ile wynoszą przerwy? Proszę o jakieś informacje, bo niedługo mam rozmowę, ale patrząc na tą stawkę to nie wiem czy mi się w ogóle chce na tą rozmowę iść.

Daj sobie spokój, mało który miesiąc ma 168 godzin , czyli zarobisz mniej niż najniższa krajowa, praca to totalny wyzysk , normy zrobisz po 6 miesiącach , a i tak normy podnoszą. Ta firma zbankrutuje w najbliższym czasie. Spróbuj w Czechach albo w biedronie tam spore podwyżki. Szanuj swój czas, bo takie firemki to piekło szkoda zdrowia .

Tyle słyszałem kumpel robi 2 lata na produkcji i jak zrobi dwie soboty albo niedzielę to zarobi 4tys na stanowicach

Nikt

Jak pracujesz normalnie to masz 20% premii jest możliwość pracy w sobotę. Pracuje prawie 5 lat i nie narzekam. Z 2 sobotami przy stawce 21 4.5 tys zł także z kad te opowieści z narni że niżej niż najniższa krajowa to niewiem. Chyba że walisz co chwilę na żądanie to premii nie ma za nie robstwo taka jest prawda w tenneco kto pracuje normalnie to normalnie zarobi a kto ma lewe ręce do naciskania na guzik to ma najniższa kraja ????

@Nikt

zarabiasz 21 brutto czyli 15,5 zł, to przy 200godzinach to wychodzi 3100zł netto, a taki luty ma 152 godziny to wypłata będzie około 2350 zł , przy takiej inflacji to rumunowo, minus dojazd i czas na dojazdy. No chyba że zarabiasz 21 netto ale zwykły pracownik widziałto jak świnia gwiazdy, lepiej idz pracuj w banku.

Kto pytanie bladzi

Czy w tenecco można dogadać się co do zmian? Np. Chodzić 2 tygodnie na rano lub odwrotnie?

Deg
@Kto pytanie bladzi

Podpinam się pod pytanie odnosnie możliwości chodzenia np na 2 zmiany ? Jest taka możliwość ?

Aaaa
@Kto pytanie bladzi

Nie

Nieznajomy

Co jak co, ale brakuje starej ekipy zarządzającej, takich sytuacji nie było...

Stefan

Uczestniczyłem w rozmowie na stanowisko inżynierskie. Od początku z góry do kandydata że to niby specjaliści a ty czego tam w ogóle szukasz biedaku :).Pani z HR ehhhh nie chce mi się pisać. Szkoda czasu!

Gringo

Witam. Jak wygląda sytuacja z pracą w labolatorium, na stanowisku technik laborant.

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat osoby Marcin Sm... (pracował u was jako szef?)(usunięte przez administratora)

Jurgen
@Gość

Każdy się go bal, zasial terror, mnie zwolnił za zgłoszenie wypadku w pracy

Kikoz
@Jurgen

Przeciez to parowa jakich malo, chcialem z nim wyskoczyc pod tenneco to odrazu za telefon lamus.

Były TL
@Gość

Esesman w garniturku i lakierkach

Robert

Witam ile realnie można zarobić za przepracowany cały miesiąc jako operator?

@Robert

około 2300zł, mało który miesiąc ma 168 godzin, czeka cię bieda i tylko bieda, szkoda czasu żona w biedronie zarobia(usunięte przez administratora)

@Adam

2600zł

adam

kolejne święta w biedzie suchy chleb i jedzenie z śmietnika , tenneco robi z ludzi tanich (usunięte przez administratora)

@adam

Chłopie pomyśl o specjaliście ;)

adam

mam tylko 13 zębów, żona ma spore owłosienie.

GUSTavo

Jest naprawdę Wspaniale ???? Polecam pracę w tej firmie z całego serca dla wszystkich tych którzy nie mają ochoty się czegoś w życiu dorobić, pozostaje rok do emerytury, skazanych na regularną pracę na poczet zadłużeń i świętego spokoju przed komornikami i innymi wierzycielami. Jeśli jesteś robotem któremu satysfakcję daje fakt iż maszyna więcej myśli niż operator , nie posiadasz umiejętności innych poza włóż, przyciśnij i wyjmij w rekordowym tempie narzuconych z kosmosu norm, Również jest to praca dla ciebie bo powtarzalność prac zwiększa precyzję i szybkość ich wykonania. Z czasem stajesz się jak przysłowiowy pies Pawłowa. Dotąd nie mogę rozgryźć na czym polega możliwość rozwoju, szkoleń i awansu ???? A może wiem, tylko nie zdawalem sobie z tego sprawy? To. Na pewno chodzi o sumiennie przeprowadzone szkolenia na temat wydajności, jakości, planów, realizacji planów firmy... Tak trzeba zapamiętać koniecznie. Mniej konieczne jest to by pracownik pamiętał o podwyżkach i możliwościach czy podwyższanie kwalifikacji. . A awans? Z maszyny na maszynę. Z działu na dział, No chyba że po 10 latach z łaski 2 zł w górę. Fantastycznie jest, polecam ????

Bugi łukasz
@GUSTavo

Ja dostalem 2zl po 3 miesiacach wiec jak sie leci w ch uuu ja to sie chujka moo taka prosta robota a nieudacznicy nawet normy nie potrafia najechac a niby taka prosta robota

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe