NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

ktos

Hej, co się dzieje , że w Częstochowie szukają sprzedawców i kierownika salonu ? Czyżby poprzedni kierownik nie sprawdził się ? Tak to można szukać cały czas, ponieważ nie ma idealnych rozwiązań.

Krecikowe metody

Woj

Będzie drugi sklep

ktos
@Woj

Wow, drugi sklep, a gdzie ?

Sebek

W Bielsku

Wacek

Moze w bielsku

romek

zmiany,zmiany,zmiany... ciekawe czy na lepsze:)

Rybka

Jak zmiany systemu motywacyjnego?

RYBKA
@Rybka

Lepsza kasa do zarobienia. Zwlaszcza za pg. Plany niskie, cudownie.

Czystka

Rotacja to podstawa, u nich to podstawa. Taki profesjonalizm.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Wilczy pazur

Co to jest wilczy pazur?

kolos

a kto to krecik?

Olo

Adam jak powiesz " w czym mogę pomóc" to spalisz się na dzień dobry

Fabianek

Kontakt z krecikiem utrudniony. W terenie robi zdjecia z przekladania myszek. Oj zarobiony jest na maksa.

Sandomierz

moze piwinni zainstalowac mu gps w aucie

a kto tak szaleje niby?

Fabianek

Ten krecik tez u was szaleje?

sylwek
@Fabianek

kto to jest krecik?

bolo

Za tą kartę musisz zapłacić i za prywatną opiekę medyczną też :)

@bolo

Dokładnie tak jest. Karta Multisport tańsza 10zł niż kupić normalnie.Prywatna opieka medyczna - odpowiedź RKS - chętnych nie ma:):):)

NAstos

No właśnie tęż tak uważam. Ale w Neo to nie tak dziala wysyłają ludziom którzy już dawno nie pracują notę do noty z przed 2 lat.

NAstos

Co do wynagrodzenia to Ci odpowiem. Jak zrobisz Tabelkę - PG , Orange itp to zarobisz przyzwoicie nawet ale coraz trudniej znaleźć na to klienta.

bog_wielki

Widzę, że w neo dalej taka lipa. Pracowałem kilka lat temu i było naprawdę spoko. Później zaczęło się psuć i widać trwa to nadal. Jeśli macie okazję zapytajcie ludzi, którzy pracowali 6-8 lat temu. RKS zawsze się czepiali, ale było luźno, handlowaliśmy i z uśmiechem przychodziłem do pracy. Teraz to jest wina firmy, sprzedawca ma się znać na wszystkim, kilkadziesiąt firm, z każdej po kilka modeli, nie do ogarnięcia bez wspomagania się specyfikacjami. Współczuję Wam, ale powiem na osłodę, MM MEX, SAT tam jest tak samo, pracujesz po 12h zarabiasz 1500 :/ Zmieńcie branżę, nawet na lekką fizyczną pracę i zobaczycie, że się cholernie męczyliście w tym całym byciu "Specjalistą". Powodzenia, dacie radę !

Premia

Podsawa jest korekta za PS i noty inwentaryzacyjne.

Ramses

hej, co jest podstawą premii na stanowisku Doradcy ? 1. wysokość marży na sprzedanym produkcie ? 2. plany są w kwotach, punktach, ilościch ? Podrzucie coś bo nie wiem czy podobnie jak mam obecnie w gsm ilości. Z góry dzięki za info

tralala

Najczesciej niestety zwalniaja. Chyba, ze jest to wieksze miasto i inny NN moze Was przygarnac ale to i tak nie wszystkich.

irena
@tralala

Miasto jest duże i mamy w promieniu 15 kilometrów 3 sklepy neonetu i jeden w tym samym mieście to może przygarną . Trzy osoby to chyba nie tak dużo.

Ludzie opanujcie się
@irena

(usunięte przez administratora) specjalnie odblokował to forum dokładnie w tym momencie aby wybadać nastroje na południu!!!!! Macie pytania do dzwońcie do dyra (usunięte przez administratora) i erkaesa (usunięte przez administratora) .

Artur rks region 1
@Ludzie opanujcie się

No widzicie????

@irena

A co Ty jesteś psem żeby cie przygarniać. Bez Neonetu da sie żyć:):) Tylko w to uwierz .

Serek

Tak. Dostajesz roczna pensje, jednorazowo 20000 i tabletke na przebudzenie.

irena
@Serek

Ty sobie żartujesz a my mamy konkretne pytanie. Wiem że zaplanowana jest likwidacja naszego sklepu lokalizacja nie była trafiona. W naszym mieście jest jeszcze jeden sklep i w okolicy kilka. To jeżeli ktoś jest dobrym sprzedawcom to czy może starać się o przeniesienie. Czy tak jest przyjęte czy razem ze sklepem wszyscy na zielona trawkę idą. Normalnie to byśmy się RKAESA zapytali ale naszego właśnie zwolniono więc prośba do kolegów i koleżanek o pomoc co najlepiej zrobić. Bo nam się w neonecie pracuje dobrze i to nie nasza wina że sklep likwidują , chcielibyśmy dalej tu pracować bo to jest z wszystkich sieci AGD I RTV najlepsza sieć w jakiej pracowałam.

sandra

Czy jeżeli planowana jest likwidacja sklepu to pracownicy są przenoszeni do innej lokalizacji czy też po prostu wypowiedzenie i do widzenia.

Fabian

Mysle ze spora to dopiero bedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.