Opinie o CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. w Wrocław

Karla

Ja także od dłuższego czasu nie otrzymałam żadnej odpowiedzi od tej firmy. Próbowałam także dzwonić pod każdy ze znalezionych w sieci telefonów ale każdy jest nie aktywny. Chciałabym zapytać czy ktoś z państwa zgłaszał już to na policję? A może, ktoś z państwa ma jakieś nowe informacje?

E

ja już wogule nie liczę na to,że odeślą jakiekolwiek sprawdzone testy.nawet do nich już nie dzwonie,czy mogę zapytać kogoś kto jeszcze kontynułuje lekcje,czy jest z nimi jakikolwiek kontakt,a jeśli tak,jak go oceniają?w skali od 1 do 5 może mnie nerwy opuszczą i do nich jeszcze przedzwonie.

Jula

jestem uczennica maximusa i musze sie przyznac ze mam problemy z ortografia gdy wysłałam 1 arkusz dostałam go miesiac po wysłaniu gdy natomiast wyslalam 2 niedostalam odpowiedzi -,- MAXIMUS MNIE ZAWIODLO niewysylam do nich zadnych arkuszy dowiedzialam sie gdy byla moja siostra u dyrektorki szkolnej z tym .. ze pani dyrektor niewiedziala ze oni beda nam kazali podawac numer rodzica i numer domu mieli tylko dac ulotki ucznia a oni dawali nam przyklady zachecali i wgl.. kontakty z moja pania zakonczyly sie po wakacjach nieodbierala nie odpisywala jak dzwonilam z telefonu nieodbierali moge tylko powiedziec OSZUSCI ! i nic wiecej tylko pieniadze zdzieraja byłam z moja siostra na policji i dowiedzielismy sie ze ich siedziby niema tam gdzie powinna byc -,-... nic niemogli zrobic ... niestety a oni tylko sie ciesza z tego ze maja kase taa jasne ale na pewno tak mysle ze do nieba za to niepujda a jezeli komus brakuje pieniedzy to co ma zrobic ?! MAXIMUS niezasluguje na nasze zaufanie ... a ich kursy nic mi niedaja ...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
agulinka2061

Moja córka ukończyła kurs po roku czasu. nie było kontynuacji jak to obiecywali na poczatku, pomoc nauczyciela znikoma więcej ja musiałam czasu poświęcić na pomoc w nauce, a i efekty mizerniutkie. Mogę śmiało powiedzieć ,ze kurs niczego jej nie nauczył i w niczym nie pomógł, natomiast mi pomóg;l opróżnić kieszeń! Nie polecam nikomu!

grzeka

potwierdzam naciągacze jakich mało!!!. Wszystko wyglądało na początku pięknie i profesjonalnie. Coś mnie tchnęło i regulaminowo po 3 dniach złożyłem rezygnację. Opłaty rekrutacyjnej do dziś nie zwrócili pomimo, że to ich obowiązek wynikający z Umowy a upłynęło już ponad 6 m-cy. Nie pomogła nawet interwencja Rzecznika konsumentów. Ostrzegam przed tą firmą!!!

@grzeka

nie jednego nabrali,a odkręcić to wszystko jest chyba nie możliwe?

krik12

ja wysłałem na Tetmajerów 5 35-056 Rzeszów i odesłali a do tego napisali że adresat się wyprowadził

@krik12

A jak wyglądają lekcje?czy w inny sposób są dostępni.

mają chęć uczyć,ale czy po tym wszystkim zdobędą zaufanie,raczej im się to nie uda.Mi też sympatyczna pani kazała wysłać arkusze sprawdzające na stary adres,ale jaki to ma sens skoro są odsyłane.

głos

Tylko że adresat się wyprowadził,dzisiaj przyszedł do mnie list,który wysłałam poleconym.pewnie to ich kolejna sciema,pewnie nic z tego kursu nie wyjdzie a oni grają na zwłokę

Z tego co wiem to wiele osób to już zgłosiło. Prawdopodobnie można się z maximusem skontaktować pod nr. 794206705 od 10 do 18 godziny, ale nie wiem czy pod tym nr ktoś się odezwie, bo osobiście jeszcze nie dzwoniłam. Osobiście przedstawiciel zagwarantował mi że po dwóch trzech miesiącach nie ma problemu od odstąpienia od umowy, mój syn nie zdążył jeszcze tego wykorzystać, a już nas olali.

@Ewa

Z maximusem można skontaktować się pod tel.(usunięte przez administratora). Wczoraj dzwoniłem i Pani z którą rozmawiałem kazała mi wysłać arkusz sprawdzający na dotychczasowy adres: Tetmajerów 5, 35-056 Rzeszów lub na e-mail: dydaktyka@maximus.edu.pl. Ma zamiar wysłać. Jak dostanę odpowiedź zwrotną dam wam znać.

Katarzyna

Zastanawiam się nad sensem odstąpienia od umowy. Z umowy wnika, że mogą zwrócić jedynie około tysiąca złotych. Czy komuś udało się odzyskać od nich jakieś pieniądze?

Katarzyna

w moim przypadku odesłano jedynie jeden poprawiony test. Test został wsłany w miesiącu lipcu. Przysłano go we wrześniu. Od października dzeicko nie ma kontaktu z nauczycielem. Chyba należy udać się na policję.

kasia

to w końcu jak jest? zapisani są oszukani bo nie są uczeni a podobno dalej maja być uczeni, firmy nie ma bo uciekli a dalej uczy?

@kasia

Jak to bedzie to się dowiemy od jutra,czy będą odbierać telefony itp.A może ruszyło ich sumienia albo prawo ich powoli dosięga.A na kodeksach się nie znam,nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia.Każdy ma prawo do swojej opini i nie sądzę że ktoś komuś tu na ubliżał.

@kasia

marek

Widać od razu, że to pisał ktoś z tej pseudo firmy. Bardzo inteligentny sposób, żebyśmy przestali pisać jak nas potraktowali. Do firmy MAXIMUS. pisząc :inteligentny: - była to ironia!! SKANDAL!!!

rodzic

Też jestem rodzicem, ojcem syna który się uczy. Czytając to, co niektórzy tutaj piszą to... Napiszę może parę słów zanim będą większe problemy z tego tytułu... Taki niestety klimat i prawo w tym kraju mamy. To, że wpisywać wszystko można to nie znaczy, że ślad po tym nie zostaje.... I INNI zacierać tylko ręce będą a My... Każdy się podpisuje, bo każdy komputer zostawia ślad. Nawet z kafejki Internetowej jak to zrobimy to się nie da. Zamieszczanie takich wpisów stanowi naruszenie dóbr osobistych. Powszechnie przyjmuje się, bowiem, że naruszenie to ma miejsce w przypadku umieszczenia niekorzystnego wpisu na stronie internetowej, blogu, wypowiedzi na forum lub komentarza pod artykułem. W razie dokonania naruszenia, poszkodowany (czyli Oni) może żądać, aby, osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków. Może to nastąpić np. poprzez złożenie oświadczenia o określonej treści i w odpowiedniej formie, zaprzestanie określonego działania lub podjęcia działań mających na celu doprowadzenie do przywrócenia stanu sprzed naruszenia. Poszkodowany może również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel. Trzeba również pamiętać o możliwości popełnienia przestępstw pomówień (art.212 Kk.) lub zniewagi (art. 216 Kk.), przy czym podkreślam, że jeżeli sprawca dopuszcza się czynu pomówienia za pomocą środków komunikacji podlega karze surowszej – grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku... I tak to sie ma. Musimy spokojnie poczekać. Jeśli piszą, że będą dalej uczyli to musimy poczekać.

Kwiatek

Co ta sprawa ma wspólnego z Centrum Rozwoju Edukacji MAXIMUS ???

Ola123

Wczoraj dostałam list zwrotny od MAXIMUSA z podkreśleniem, żę adresat wyprowadził się. Co dalej z tym robimy?

Jak najbardziej się zgadzam, ze trzeba walczyć o swoje. Może osoba, która pisała, że otrzymała wypełnioną ankietę niedawno powie coś więcej?

at.
@pracownik

ja też wysłałam we wrześniu i nic! żadnej odpowiedzi

Roman

A ja właśnie otrzymałem dzisiaj oceniony test mojego syna...

@Roman

Ja wysłałam we wrześniu i nadal nic .

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O. - Wrocław

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 105 ocen.

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI MAXIMUS SP. Z O.O.