logo KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa

KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa

Wrocław

Opinie o KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa

Mixer 2015-04-13 14:58:01
Mogę polecić tę firmę. Zatrudniają konsultantów telefonicznych. Jesteś tam organizatorem szkoleń, musisz obdzwonić firmy zaprosić na szkolenia i zbierać jak największą liczbę osób. (usunięte przez administratora) Bardzo fajny właściciel firmy. Dyrektor, która odpowiada za rekrutację to też bardzo miła kobieta. Atmosfera pracy spoko, tylko trochę głośno, bo ok 15 osób pracuje w jednym pomieszczeniu i cały czas się dzwoni. (praca trochę monotonna), ale jak kto woli. Na plus także godziny pracy- od 7:30 do 15:30
mag94 2015-06-08 13:05:06
Trzeba wziąć pod uwagę również wady: zwolnienia z dnia na dzień, nawet wobec pracowników, którzy wcześniej byli doceniani ze względu na wyniki, tylko "odważyli" się mieć własne zdanie w jakiejś kwestii.(usunięte przez administratora). Nawet jeśli w grzeczny sposób próbuje się porozmawiać-to są te partnerskie układy w pracy, którymi ta firma się rzekomo wyróżnia. Jeśli chodzi o właścicieli to rzeczywiście sympatyczni ludzie, ale w rzeczywistości to dyrektor kontroluje pracę konsultantów i praktycznie nie ma się z nimi do czynienia.
kon 2016-03-31 09:10:55
Nie polecam tam pracy, zwolnienia z dnia na dzień, mimo wcześniejszych ustaleń, jeżeli tylko ktoś odważy się coś powiedzieć nie po ich myśli zostaje już na cenzurowanym, koordynatorki cały czas obgadują pracowników, poza tym same siebie, jeżeli tylko coś nie idzie po ich myśli zostaje się z dnia na dzień na lodzie, dwulicowość wszechobecna, jeżeli chodzi o Panią Dyrektor poza pracą na prawdę fajna kobieta, a w pracy nie do wytrzymania.Nic ich nie interesuje tylko wyniki sprzedażowe, a i oczywiście jedna wieka rotacja pracowników, są trzy koordynatorki, już tam pracują kilka ładnych lat(swoją drogą jeżeli nie mają wyższych aspiracji niż praca na telefonie do końca życia to ich sprawa, ale człowiek stoi tam w miejscu bez możliwości rozwoju.
robi 2016-04-24 11:13:42
zwalniają jeśli ktoś rzeczywiście na to zasłużył .
Zostaw swoją opinię o KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa