Opinie o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM! Nie polecam! Nie polecam! Stanowczo Odradzam! Jesli nie chcecie sobie psuc nerwow i tracic czasu na "przepychanki" unikajcie tego miejsca. Dostalam "wizyte" w tej pseudo klinice jako prezent urodzinowy, masaz relaksacyjny. Masaz poprawnie wykonany, widac bylo, ze pani sie starala i na tym pozytywy sie koncza. Zimno w pomieszczeniu, w ktorym leży sie praktycznie nago, brak swiec zapachowych, które mialyby wprowadzic w ten stan relaksu. No ale to pominę, bo wiecej nerwow trace teraz na odzyskanie pieniedzy za zabieg (600 zl), do ktorego nie doszlo, poniewaz z przyczyn zdrowotnych zmuszona bylam z niego zrezygnowac. O zwrot pieniedzy dopominam sie od 29.10.2019. Po kontakcie telefonicznym uzyskałam info, w jaki sposob moge zlozyc reklamacje, dostalam adres email na ktory należy wysłać korespondencje i czekać na odpowiedź od managera. Po kilku dniach i wyslaniu kolejnego emaila, bo odpowiedzi ciagle brak ponownie zadzwonilam. Otrzymalam informacje, ze manager byl na zwolnieniu, pozniej na urlopie, ze email jest i bedzie wkrotce odpowiedz. Kolejny tydzien i brak odpowiedzi. Ponownie email do managera, ktory jest jedyna kompetentna i wladna osoba. Emaile rowniez wysylalam na adres ogolny. Po okolo miesiacu dostalam nowy adres email, gdzie nalezy skierowac korespondencje oraz zapewnienie (w rozmowie telefonicznej), ze teraz email trafi do wlasciciela i On odpowie. Oczywiście cisza. Kolejny telefon do pseudo kliniki. Reklamacje to jednak tylko na pismie i listownie lub zlozyc w recepcji, w siedzibie. Poszlam zlozylam. Pomimo kolejnych zapewnien, ze ktos odpisze - odpowiedzi nadal brak. W między czasie kontak poprzez fb. Zapewnienie - ktos odpisze. Od dwoch miesiecy Emaile z trescia reklamacji wysylam regularnie okolo dwie wiadomosci tygodniowo - odpowiedzi brak, pieniedzy brak. Telefony nie pomagaja. Zlozenie pisma nic nie dalo. Kontak fb - na nic. Dzis wyslalam pismo ze skarga do organu nadzorujacego, czekam na odpowiedz. Jestem strasznie zawiedziona, ze w tych czasach ludzie dopuszczaja sie tak skandalicznego zachowania. W tej pseudo klinice jest brak poszanowania klienta oraz jego czasu. Panuje ogolna niewiedza i niekompetencja. NIE POLECAM, NIE POLECAM I JESZCZE RAZ NIE POLECAM!

mloda
@Anna

także nie polecam kierowniczka beznadziejna (usunięte przez administratora) i kłamca oferuje umowę na 1/3 czy 1/2 etatu a każe pracować po 12h. i do tego jeszcze opóźnia sie z wyplata. fryzjer jesli szuka tam pracy niech lepiej nawet nie dzwon i bo nie ma sensu..szkoda czasu PZDRO ;)

N

Salon aktualnie nazywa się. „Skin Like Skin”. Znajduje się w Warszawie na ulicy Obrzeżnej, tuż obok salonu „Beauty For Everyone” który należy do tej samej osoby. Zgłosiłam się na stanowisko manicurzystki. Stanowczo odradzam pracy w tym salonie. Dziewczyny są naprawdę fajne, lecz będąc na dniu próbnym gdy pracownice dowiedziały się iż przyszła szefowa widać było u nich stres i strach. Szefowa tyran. Nieuprzejma, wydzierająca się na pracowników przy klientach. Patrząc na jedną z klientek widziałam nawet u niej strach. Szczyt chamstwa i ta kobieta ewidentnie ma problemy z samą sobą. Widząc mnie nie powiedziała ani Dzień Dobry, ani nie raczyła się przedstawić. Przyszła również dziewczyna na rozmowę na stanowisko kosmetologa. Na wejściu usłyszała od „szefowej”, iż straszy na ulicy swoimi ustami i że wygląda paskudnie. Pożegnała mnie nie dając dojść mi do żadnego słowa, nie dowiadując się niczego o mnie i nie chcąc dowiedzieć się nawet jak pracuję. Po kilku godzinach pracy tam, nie zapłacono mi. Jeśli nie chcesz być ofiarą(usunięte przez administratora) tak jak wszystkie pracownice tam, nigdy tam nie wchodź.

@N

Zgadzam się pracowałam w salonie beauty for every one a potem zostałam przeniesiona do innego salonu, zarobki może i wysokie są ale nie na tyle żeby potem po pracy śniły ci się krzyki szefowej że czegoś nie zrobiłaś, ciągłe poniżanie i wyzywanie. Nie polecam nikomu żadnego stanowiska tam. Źle coś zrobisz z kosmetologa od razu idziesz na recepcję i też jesteś poniżana Odradzam!!!

To ja

Stanowczo odradzam wizyt w tym miejscu. Przyszlym pracownikom i klientom radzę się poważnie zastanowić. Do klientów: pracujące dziewczyny uczą się na klientach. Nie są przygotowane merytorycznie do zabiegów, nie mają doświadczenia. Zabiegi wykonywane są np zepsutym urządzeniem, kolejne etapy są pomijane. Proszę zajrzeć pod ręczniki papierowe które znajdują się na leżankach. Proszę zwrócić również uwagę w jakim stanie są koce, ktorę nie są prane po klientach. Urządzenia nie są dezynfekowane sprawa nadaje się do Sanepidu. Pracownicy olewają klientów. Zwracam się do pani Pauliny, nie ukrywam się poza kamerami. Wszyscy wiemy co robisz Do przyszłych pracownikow: "szefowa," to osoba chora psychicznie. Nie szanuje pracowników, jej zachowanie jest skandaliczne, zero kultury. Jeśli masz jakikolwiek szacunek do siebie samej, unikaj tego miejsca!!!

Basia
@Kaśka

Witam Panią Kasię, Ja mam taki sam problem zapłaciłam za zabieg ostatecznie zrobiono mi inny i straciłam 1 tys. zlł. Chroni ich Kancelaria Prawna bo (usunięte przez administratora) i nie ma na nich sposobu może połączymy siły???????

Pracownik Nowy wpis

W klinice panuje miła i przyjazna atmosfera zarówno wśród personelu jak i klientów, praca na recepcji bez żadnych utrudnień, prosty system

Adela

Kosmetyczka nadal ma stawkę rzędu 3500? Tak pisali w ogłoszeniu sprzed roku, chciałabym wiedzieć czy to aktualne czy może jednak coś poszło do góry. Zwłaszcza że ceny na półkach w sklepach zdecydowanie poszły do góry.

Pracownik Nowy wpis
@Adela

Stawki poszły w górę, 4200 + procent

Monika Nowy wpis

Pracuję na stanowisku recepcjonistki od pół roku, super atmosfera!

Klaudia Nowy wpis

Elastyczny grafik, duże wynagrodzenie i ciągłe szkolenia! Bardzo polecam

Aplikowałeś do WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka na stanowisko Masażystka / Masażysta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Damian

Polecam, bardzo dobre wynagrodzenie!

Klaudia

Bardzo dobrze wspominam pracę w tym miejscu, niestety musiałam zrezygnować ze względu na przeprowadzkę, polecam!

Amelia

Praca w klinice daje mi dużą satysfakcje, ciągły rozwój, szkolenia, nowe sprzęty

nina
@Amelia

nowe sprzęty?te które psują się po tygodniu? Darcie się na Ciebie nazywasz satysfakcja ?

Nina

odradzam pracy u tej kobiety. Zero szacunku do pracownika płaci mniej niż najniższa krajowa. Zawsze krzyczy na pracowników,nawet jej to nie przeszkadza że klienci są w klinice. Jedna wielka porażka

Bardzo dobrze wspominam pracę w tym miejscu, wiele się nauczyłam, polecam :)

Mariola

Świetnie miejsce pracy, duże zarobki i możliwość zdobycia doświadczenia, bardzo polecam

N

@N

Zgadzam sie poniewaz takie są fakty na temat tego salonu. Szefowa to osoba chora (usunięte przez administratora)

Wanda
@Anonim

Z tego co tu piszą raczej po prostu dość mocno nieuprzejma ale serio aż tak?

Całkowicie się zgadzam. Miałam kontakt z tą Panią. Zupełny brak kultury

Wanda
@Monika

Ni to słabo jeśli zbiera się więcej tego typu osób... A ten brak kultury to z czego mógłby wynikać? Jaką sytuację tutaj miałaś?

K
@N

Cześć, jestem poszkodowana klientka, temat zainteresował mnie do tego stopnia, ze chciałabym zrobić o nim reportaż na zaliczenie licencjatu. Poszukuje byłych pracowników, którzy zechcieliby odpowiedzieć na pare pytan (anonimowo) praca nie zostanie upubliczniona szerszemu gronu Zostawiam swoj numer, gdyby zechciała Pani pomoc 694978061

@N

Polecam każdemu pracę w tej klinice, świetny i zgrany zespół, szkolenia z certyfikatami

Jestem nowym pracownikiem na stanowisku recepcjonistki, który dołączył do zespołu, miła i fajna atmosfera, zarobki satysfakcjonujące

Dominika

Pracuję w klinice na stanowisku kosmetologa i jestem bardzo zadowolona, ciągły rozwój, miła atmosfera wśród pracowników jak i klientów

Nadia

Kosmetyczka aktualnie jakie zabiegi musi umieć wykonywać? Ogłoszenia tu sprzed roku są żeby poczytać tylko, a nie wiem czy pakiet się nie zmienił przez ten czas. Ogólnie jakieś przyjęcia teraz będą, chociaż na staż? Nie musi być pełen etat.

Doceniam to miejsce pracy za możliwość rozwoju na stanowisku kosmetologa, ciągłe szkolenia, nowe urządzenia i oczywiście co ważne super atmosfera

Amelia

Praca na recepcji bardzo łatwa, bez żadnych skomplikowanych systemów, miejsce pracy bardzo przyjazne, są wszystkie udogodnienia, zarobki również bardzo dobre

Fajny, młody i zgrany zespół, klienci również sympatyczni, oceniam miejsce pracy bardzo wysoko

Wiktoria

Pracuję w salonie od dłuższego czasu i jestem zadowolona zarówno z miejsca pracy jak i z wynagrodzenia

Amelia

Przyjazna atmosfera, fajne zarobki, czysto, schludnie i przyjemnie

Zostaw merytoryczną opinię o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka - Warszawa

• Jak się pracuje w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 97 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka
3.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Bukietowa 2 lok. 13
    02-650 Warszawa