Opinie o Pol-Hun M. Bielska sp.j. w Koluszki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pol-Hun M. Bielska sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Hun M. Bielska sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Hun M. Bielska sp.j. w Koluszki

Najpierw się ucieszyłem, że znalazłem ofertę, potem spostrzegłem, że to rok 2017. Chodzi o stanowisko laborant-technolog, może po prostu wyśle swoje CV tak bez rekrutacji. Praca opisane było, że zmianowa, dalej tak funkcjonuje to stanowisko? Ile zmian i w jakich godzinach?

Dariusz
@Ab

Dzięki za info, mnie zainteresowało na asystenta biurowego. W biurze chyba nie ma roboty na zmiany tylko stałe godziny tak. Z tego co się zorientowałem to wymagają znajomości angielskiego. W zaawansowanej formie czy wystarczy się dogadywać?

Praca

Właśnie poszukują do laboratorium

Natalia
@Praca

Też właśnie weszłam na ich stronie i zobaczyłam rekrutację. To wychodzi na to jakby to ogłoszenie było aktualne, skoro poszukują ludzi. W treści ogłoszenia jest napisane, że to praca w oparciu o umowę na zastępstwo, ale czy jest szansa na stałe zatrudnienie? Będę wysyłać cv na podany adres mailowy i nie wiem ile maksymalnie czekać, aż się odezwą, ktoś wie?

Ab Nowy wpis
@Natalia

Umowa na zastępstwo to stare ogłoszenie, teraz poszukują kogoś na stałe. Aktualne ogłoszenie jest na olx.

Andżela Nowy wpis
@Ab

Nie dokopałam się do ogłoszenia olx, ale czy tylko rodzaj umowy różni się od sytuacji obecnej? Bo rozumiem, że praca zmianowa zostaje, tylko napiszcie jakie konkretnie są zmiany, czy nocki też wchodzą w grę. Jeszcze gdyby ktoś byk tak miły i podał stawkę to byłoby ekstra :)

Ab Nowy wpis
@Andżela

Teraz laboratorium chodzi 6-14/14-22. Ogłoszenie możesz znaleść na stronie general fresh na Facebooku, ale z tego co wiem to już kogoś znaleźli.

Dariusz Nowy wpis
@Ab

Czy poziom wynagrodzeń w Pol-Hun M. Bielska sp.j. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 21 września.

A realnie tak się zdarza, że po jednym dniu czy nawet tygodniu zwalniają? Kierownik ma do tego kompetencje, a np. HR nie interweniuje, że coś jest nie tak zwalniać po tak krótkim czasie? I jak tak zwalniają, to dają całą odprawę?

Jak on jest taki mądry to niech sam stanie przy maszynie każdy wie że nie da się ogarnąć wszystkiego jednego dnia potrzeba czasu a jak oni tego nie widzą to nie ma co się dziwić że zwalniają po jednym dniu

Produkcja

Ja na tej firmie bardzo się zawiodłem pracowałem 5 miesięcy a gorzej jak w (usunięte przez administratora)ludzi traktowali za nic nie dość że normy jest wyrobić ciężko to to jeszcze dowalają się bo norma za mała. To ludzie zejdzcie za tych biurek i zobaczcie sami jak niektórzy pracownicy nie mogą ustawić maszyn no bo się nie ustawić idealnie maszyny do danego produktu.Powinna mi firma szkodliwe zapłacić bo już mam zmiany w płucach od tej chemii.tyle miałem do powiedzenia a wy młodzieży zróbcie co uważacie żebyście potem nie jeździli po lekarzach.

@Produkcja

Na jakim poziomie były ustalone normy? Czemu je podwyższali skoro było ciężko wyrobić te aktualne? A jakby cudem okazało się osiągnąć ten pułap to jaka premia za to przysługuje? Odnośnie zdrowia to firma zapewnia bezpieczne maseczki z filtrami?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aplikowaliście na stanowisko Handlowiec w Pol-Hun M. Bielska sp.j. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

ABC

Witam serdecznie, mam pytanie dotyczące pracy w portierni/ochronie. Jak dokładnie wygląda ta praca - ile godzin trwają zmiany, czy jest możliwość otrzymania umowy na dłuższy czas, czy zatrudnienia są na krótko, czy nie ma problemu z przyznaniem urlopu wypoczynkowego. Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś wie coś na ten temat. Z góry dziękuję.

Tolek

Zarzad sobie wypłaca co roku po 10 milionow dywidendy a pracownicy zadnych podwyzek poza tymi ustawowymi.. CO TO MA BYC?? nawet doplat za wdychanie tego (usunięte przez administratora) nie dadzą a sami zyja w luksusach

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

IceQ

Tak. Z tym nie ma problemu. Puki nie masz badań i BHP to do pracy nikt Cię nie dopuści.

zainteresowany

Czy wiecie co stało się że szukają kierownika produkcji?

Cezary

Największy problem dla niektórych to brak generalnie chęci do pracy. Firma ma dobre opinie!!!

rodzinka

A czemu każdy czepił się brygadzistów?? Oni rodzielają pracę według pewnego harmonogramu,który mają z góry narzucony! A jeśli chodzi o rozgraniczenie na NOWYCH I STARYCH pracowników to znam przypadki gdzie właśnie Ci starzy pracownicy jak już pójdą na tą maszynę to nic innego nie robią tylko wiecznie marudzą, więc zastanówcie się czego wy STARZY pracownicy tak właściwie oczekujecie....Ja do swojego brygadzisty nie mam absolutnie żadnych,ale to żadnych zastrzeżeń... ((usunięte przez administratora) no cóż myśle,że komentarz jest zbędny i zarówno kierownictwo jak i szefostwo prędzej czy później zorientuje się w jej działaniach,ale wiem jedno \"zapomniał wół jak cielęciem był\"... POZDRAWIAM wszystkich :)

@rodzinka

starzy pracownicy powinni już odejść bo są zmęczeni wyeksploatowani a na ich miejsce ludzie ze zleceniówek powinni być poprzyjmowani nowi którzy o wiele lepiej pracują od stałych pracowników którzy tylko narzekają i narzekają zresztą w takim systemie i w tej pracy dłużej jak 10 lat nikt nie powinien pracować ze względu na swoje zdrowie taka prawda kto się ze mną zgadza czekam na dalszą dyskusje ktoś w końcu musi rozpocząć ten temat pozdrawiam wszystkich pracowników aktywnych i tych którzy już dawno odeszli

Dużo do powiedzenia miałaby z pewnością PIP -Pracowałem w tej firmie przez 5 miesięcy i po prostu uciekłem gdzie pieprz rośnie marne zarobki a pracy za dwóch ,ludzie uciekajcie z tamtąd bo za taką pracę to drugą pensje powinni płacić za SZKODLIWE chyba wiecie w jakich warunkach pracujecie albo przed rozpoczęciem w Pol-Hunie zróbcie sobie prześwietlenie płuc że jesteście zdrowi i po roku czasu też powtórzcie badania w celu weryfikacji jeżeli będa zmiany to wiadomo o co chodzi -choroba zawodowa ,pracowałem wczesniej w zakładzie gdzie wypłacali szkodliwe pytanie dlaczego tutaj nie ma czegoś takiego ??pochwalcie się w jakim stanie jesteście Ci którzy pracują tam już 20 lat jak chemia oddziaływuje na wasz organizm i zdrowie bo jak spotykam ludzi którzy tam pracują to po twarzach widać ich marne zdrowie gdzie cery pozjadame są wręcz przez tą chemie życzę dużo zdrowia ,nie wspominam wogóle o organizacji pracy bo to gorzej niż tragedia logistycznie miernota ,,piszcie opinie może w końcu Pracodawca się obudzi i chociaż skrzynkę owoców tzw.witaminek podrzuci pracownikom na stołówkę życzę dużo zdrowia

Ktoos

Super zarobki i armofera

r
@Ktoos

jakiego rzędu są zarobki PH ?

Myśląca
@Ktoos

Ktoos chyba cię porabalo albo zaszkodzil ci chlor lub inne świństwo ????

Ktosss ????

Jedna wielka (usunięte przez administratora)w tej firmie! Współczuje i dziwie się ludzi którzy tam pracują! Jest tyle lepszych firm (produkcja) którzy lepiej traktują ludzi! Ale cóż może kiedyś przeżycie na oczy

Luiza!!

Firma jedna wielka porażka jeśli chodzi o traktowanie ludzi. A kierownictwo to już nie wspomnę! Gubią się sami w tym co mówią! Nie polecam z całego serca.

Radosna

Nie polecam naszych zwalniają a Ukraińców zatrudniają normy takie że ludzkie pojęcie przechodzi różna praca nie można się wciągnąć bo jednego dnia na tym drugiego na tamtym i jak człowiek ma wyrobić norme nie dają wcale szans po miesiącu zwalniają

Bartek

Wiecie jakie warunki do pracy ma dostać przedstawiciel? Jaki jest procent od sprzedaży?

Pracownik produkcji

Pracuje już trochę czasu ale mocno zastanawiam się nad zmiana. Praca w tak nie zorganizowanej firmie jest coraz bardziej mecząca raz zwalniają raz pół etatu po to żeby za miesiąc zatrudniać. Szczerze to człowiek siedzi chyba z przyzwyczajenia do ludzi. Co do akordu to coraz częściej brakuje siły.

Daniel

Jaki jest powód, że od dawna nie piszecie? Szkoda, nowi chętni do pracy sprawdzają opinie pracownicze.

kuuba

hej! widze, ze suzkają obecnie kogoś jako kierownik magazynu, wiecie jakie ma mniej wiecje obowiazki? Na pewno trzeba miec doswidczenie te 2 lata i zajmowac się koordynacją wszytkich produktów i paczek, ale praca jest z dobrym dojazdem moim zdaniem w Koluszkach

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Hun M. Bielska sp.j. - Koluszki

• Jak się pracuje w Pol-Hun M. Bielska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Hun M. Bielska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Hun M. Bielska sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Hun M. Bielska sp.j.?

Kandydaci do pracy w Pol-Hun M. Bielska sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Hun M. Bielska sp.j.