Opinie o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Panel Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panel Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Czy firma ok.. Niby tak.. Tylko czemu przełożeni nie reagują na skargi związane z pracownikiem mianujacym się.. Menadżer. Kierownik(pisownia oryginalna tej Pani????) gorzów.. Agata meble.. To co tam się dzieje to niepojęte... Pracownicy zwalniają się jeden po drugim.. I to pracownicy pracujący od początku obiektu. A niektórzy i dłużej. Jak pracować gdy jest się straszonym nie wypłaceniem piemiedzy.(usunięte przez administratora) Już nie mówię gdy ktoś zachoruje i nie daj bóg miałby pójść na zwolnienie... (usunięte przez administratora) Nie mówię już o przywlaszczeniu przez tą panią wypłat pracowników...

Kto

Jak ma na imię ta pani?

beatka

Przykro czytać takie bzdury. Znam sytuację na tym obiekcie bo tam pracowałam, Znalazłam lepszą pracę nie w sprzątaniu bo sprzątanie sklepu nie jest moim marzeniem ale trzy miesiące, które tam spędziłam wspominam dobrze. Wytłumaczone co trzeba robić, sprzęt i chemia są, wypłata na czas tyle ile ustalono - to dla mnie najważniejsze. Jak wykonujesz pracę na którą się umówiłeś jest ok. Niestety wszędzie trzeba pracować żeby zarobić a ściemniacze i nyguski będą zwalniani. Jeśli ktoś szuka pracy na już to polecam, jeśli nie chcesz sprzątać, szukaj gdzie indziej :-)

@beatka

Sprzątanie nie jest niczyim marzeniem ???? lecz żadna praca nie hańbi.Osoba pełniąca funkcje brygadzisty powinna coś sobą reprezentować : merytoryczną wiedzę ,oraz poziom kultury ,którego owej brygadzistce zabrakło.W tym konkretnym przypadku nie ona zwolniła ,lecz pracownicy sami odchodzili ,i to nie z trzymiesięcznym stażem jak piszesz ,a dużo dluzszym w tej firmie. Ogólnie nie polecam tej firmy .

Wiem gdzie Pani pracowała, teraZ ja jestem na Pani miejscu,z tego co mi wiadomo z innych powodów nie pracuje Pani w tej firmie,to co piszą to prawda!!!!nie chodzi o Pana K.bo to fajny człowiek,i temu że niema wypłat nie jest winny,winna jest firma panel serwis ja za ponad miesiąc uczciwej pracy nie dostałam jeszcze wyplaty taka prawda a baba z centrali głupio się tłumaczyła, wie c proszę nie wybielać tej firmy bo jest nieuczciwa!!!

Anula

Agata meble -skąd ja to znam....-pracowałam tam w Rumi na sprzątaniu ! Okropny dyrektor, okropna brygadzista i jeszcze girszy (usunięte przez administratora) ci pracuje ram od lat -byly i wyzwiska z ich strony i wrzaski ! Ludzie bez kultury !!! I co gorsza -oni pracują a ja jestem na bezrobociu -tylko w Agata meble takie cuda się dzieją !!

Ania- Bania
@Monika

Taaa ...brygadzistka ma jakis poziom kultury ? Nasza na początku była super babka -ale potem w dupce się poprzewracało-koniec końców -boli mnie fakt -że ona pracuje a 7 osób wylecialo bo pożal sie Boże firma zatrudniała nas na umowę smieciową ! Z tego też względu omijam ten sklep szerokim łukiem !

@Kto

M. W.

Nie polecam pracy w tej firmie. Prezes każe uciąć ludzia wypłaty. Człowieku pracujemy na umowę śmieciowa A Ty jeszcze nie dajesz nam całych wypłat. Kup sobie jeszcze lepszy samochód bo po co dac cała wypłatę pracownikowi jak można sobie wziąść do kieszeni. .........

Mnie zwolnił nowy dyrektor za to tylko że walczyłem o swoje pieniądze, przykro jest że przychodzi nowy dyrektor bo Pani Aliny nie ma i już niby nikogo nie zwalnia a jednak to robi i jeszcze (usunięte przez administratora) na wypłatach lub wogule nie wypłaca a jak już się wykłucasz o swoje ciężko zarobione pieniądze to zwalnia i jeszcze mówi że to Ty jesteś winny, bo jak była Szefowa to nie miałem żadnych złych zdarzeń, szkoda że nie ma jej już w tej firmie bo jest na chorobowym i nie wiada czy wogule wróci

@Anonim

Ty nie miałeś ale inni mieli.Dobrze że jej już nie ma .Niech choruje na zdrowie.

@Anonim

Pan Włodek odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wypłata się zgadza A nie to co było za czasów p.A.... Wypłata nigdy się nie zgadzała

@Anonim

Dyrektor o imieniu Mikołaj????

Zzz
@Anonim

A znowu pracuje? Dobry człowiek i kierownik.

zainteresowana

jak sie pracuje w agata meble gorzów wlkp -bo szukaja tam do sprzatania

Głosz
@zainteresowana

Jak w pracy.Jeśli chcesz pracować to spoko.Kieras jest ok.Napewno się odnajdziesz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Panel Serwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Głos

W biurze siedzą same gbury. I tylko z nerwami podchodzą do człowieka a przeciez to one są dla nas. Nie powinno tak byc. Dzwonie z zapytaniem do biura a tu nerwy, jakbym zbrodnie popełnil. Mniej kawek, wiecej roboty i Życzliwosci do ludzi

Cichy
@Głos

O prawda, prawda bardzo nie mile są w biurze te panie. Zgadzam sie. Zasiedziale kwoki na grzedzie a pracowac sie nie chce. A kaska leci

@Głos

tak to prawda ze sie dzwoni do biura a one niewiedza co odpowiedziec i kaza dzwonic w innym terminie albo ucinaja urlopu

Witajcie nie będę tu się rozpisywał bo nie ma i czym albo raczej o kim firma gdzie mobing to tutaj normalność ja sprawę podaje do sądu jeśli chcecie więcej wiedzieć o tej pseudo firmie proszę o kontakt 698962268 opowiem o wszystkim jeśli ktoś pracował to wie a jak ktoś czeka na rozprawę w sądzie mogę do 100km jechać na świadka mam wszystko na mesengerze jak mi grożą i obrażają

Prywatny

Witam. Ma ktos moze numer do p. Agaty z Glogowa Probuje zdobyc ale nie wiem jak. Prosze mi podac jak ktos ma, chce tej pani podziekowac za Wspólprace. Nie bylo mi dane zrobic to osobiscie poniewaz zabrali ja z obiektu. Najlepsza przelozona jaka mialem. Naprawde Aniol nie kobieta. Dzieki niej i jej rozmowa ze Mna, a mialem duzy problem z alkoholem, przestalem pic i chodze na terapie, moja rodzina uratowana. Dziekuje p. Agatko jest pani Świetą osobą. Jezeli ktos ma numer bardzo prosze mi przekazac.

Mikołaj
@Prywatny

Czy Twoja wypowiedź sugeruje sytuację, jakbyś miał doświadczenia zawodowe związane z tym miejscem pracy? Dobrze zrozumiałam Twój komentarz, który teraz dodałeś? Zdradź mi to proszę bo jestem bardzo ciekawy. Skoro tam pracowałeś to może uda mi się coś od Ciebie dowiedzieć? Nie ukrywam, że bardzo by mnie taka wiedza interesowała.

Dolnoślązaki

Znam p. Agate z Głogowa Świetna laska, nie boi sie załozyc trampek i pracowac razem z nami w pocie czoła. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. A Duet jaki tworzyli z p. Mikołajem byl strzałem w 10. Razem przenosili góry i nigdy nie było problemu z niczym. Teraz jest tragedia, nieudolni ludzi którzy nie radzą sobie z najmniejszym problemem. Tez bysmy chcieli p. Agate na naszym obiekcie

@Dolnoślązaki

p. Agata z p. Mikołajem nadal pracują

Miki

Wola przyjmować do pracy emerytów którzy mają emeryturę ale taka nic nie robi a jak jest młoda osoba to musi (usunięte przez administratora) a taka się obija ale i tak będzie pracować bo niby czemu nie jak młodych ludzi wolą zwolnić a starych przyjmują do pracy

Dopóki była Szefowa wszystko było wypłacane na czas i do niej nic nie mam, ale Pan Władek ma lekką rękę do zwalniania ludzi za bzdury i zdania nie zmienię

Moim zdaniem Pan Władek który został dyrektorem od nie dawna zadzi się tak jak by to była jego firma i on (usunięte przez administratora) pracowników nie dając im zapłaty za pracę i jeszcze zwalnia pomimo że pracownicy są od 6 lub dłużej w tej firmie a przyjmuje takich co dopisują sobie godziny i nawalają do pracy lub mają iść na inny obiekt ale tego nie robią i takich nie zwolni tylko ci co dopominają się o swoje to zwalnia, ta firma się popsuła od kąd nie ma tu Pani Aliny, ona moim zdaniem była w porządku ale tego samego nie mogę powiedzieć o Władku który teraz zarządza tą firmą

@Anonim

Za PRACE firma zawsze uczciwie płaciła a jak kto jest leń i leser to nie powinien oczekiwać pieniędzy.Może byłeś człopkiem nie pracownikiem i dlatego nie możesz się odnaleść bez szefowej.

Mam pytanie czy w panelu ktos miał problem z nowa regionalną p. Agnieszką ? Lubi tylko zwalniac pracowników i pokazywac i chwalic się kim ona nie jest.

Maniek

Pracuję nadal z tą Panią i uczciwych pracowników nie zwalnia, tylko obiboków, złodzieji i alkoholików! Każdy z załogi fajnie pracujący co miesiąc dostaje premię, kasa na czas. Wiem, że dobrym pracownikom pomaga, nie raz również w sprawach prywatnych.

@Maniek

Jasne tylko ja musialam isc do domu bo bylo pilne a wyszlam o 13 a pan dyrektor powiedzial dowidzenia i to jest firma smiechu warte

Mirasz

Witam nie Polecam Tej Firmy Zatrudniają na Umowy o Dzieło i nie wypłacają wypłat lub (usunięte przez administratora) na godzinach pracy, i Pani Agnieszka niby Kierowniczka Regionalna ze Szczecina, stosuje mobink, zastrasza załogę i zwolniła mnię z Obiektu Makro za nic i mówiła że ona tu żądzi a dzwoniłam do Firmy do Kalisza to powiedzieli że nic nie mogą zrobić to jakiś koszmar.

@Mirasz

Ztego co wiem to p.Ahieszka została zwolniona juz za mobink z Agryfu bo mam tam znajomych...szkoda ze firma nie wie o tym...ale zamierzam iść dalej z tym wszystkim

Maniek
@Mirasz

Opinia nieroba , z którym miałem nieprzyjemność pracować , to żadna opinia ! Pan został zwolniony , bo po jego zmianach trzeba było sprzątać za niego !!!!!

@Marcin

Za mobbing? Hahahahahaha oni ją zwolnili w ciąży, trwa sprawa w sądzie, ludzie co wy za plot słuchacie :)

Biała

Pracowalam w tej firmie gdzie miałam wypadek poszłam na zwolnienie chorobowe gdzie w tym czasie zostalam zwolniona bezpodstawnie przez p Katarzyne która (usunięte przez administratora) pracowników nie polecam tej firmy

majk

To sa (usunięte przez administratora) pracowałem na czarno przez 6 miesięcy a zarabialem 11 tys na miesiąc oczywiście kasa szła na konto koordynatora z poznania ale firma twierdzi że to było moje konto

Ciekawe
@majk

11 tys na miesiąc to gdzie Ty pracowałeś i po ile godz?

Wrocek

Dobrych ludzi sie pozbywają, a zatrudniają jakis paproków którzy nic nie umieją zalatwic i ogarnąc. Myslą ze jak są dyrektorami itd to ludzi za Nic mają. P. Prezesi czas abyscie zajeli sie firmą i przyglądali pracą dyrektorów i biura. I nie zwalniajcie dobrych ludzi.

Kaliszanin

Szkoda gadac na temat biura. Nic sie nie da zalatwic na czas, wiecznie problemy tam mają. Człowiek dzwoni o Swoje sprawy o Wyplate, Zaświadczenia o fiszkach nie wspomne juz z rok nie otrzymalismy zadnej. To po co One tam Siedzą Skoro zadnej pomocy z ich strony. A Kluczykowa jest okropna. Obnosi sie jakby tam byla prezesem. Czas na emeryture p. Kluczyk moze troche zyczliwosci pani sie nauczy do ludzi

Głos

Popieram moich poprzedników. Jest Świetna i do Ludzi i do Pracy. Anioł nie kobieta.

Najlepszym kierownikiem jest p. AGATA Z GŁOGOWA. JEST DLA LUDZI. MIŁA. ZAWSZE DOSTEPNA. DAJĄCA RADE. TERAZ NAM WYMIENILI NA OBIEKTACH I JEST MASAKRA. P. AGATO WRÓC DO NAS

Firma nie wypłaciła wypłaty po 15 bo niby problemy tylko 17 w piątek . Na dodatek oszukali nas z pieniędzmi nie dali całej pensji tylko polowe twierdząc ze tylko tyle przepracowaliśmy z tym ze jest postojowe . Nie mamy umowy od paru miesięcy szefowa ( z panelu ) w ogóle niby :miła fajna Itd a na kasę (usunięte przez administratora) zatrudnione Ukrainki jak i nas z polski

Zostaw merytoryczną opinię o Panel Serwis Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panel Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panel Serwis Sp. z o.o.