Opinie o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Panel Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panel Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Jestem zadowolona ze współpracy z kierownikiem p.Damian S..(Olsztyn)który jest lojalny wobec pracownika na każdym etapie jak i reszta kierownictwa .Firma godna polecenia.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Panel Serwis Sp. z o.o.?

bardzo dobre jest podejscie kierownika do pracownika

Beata
@ja

W jakim sensie jest dobre? To na poważnie czy ironizujesz? :)

Były kpracownik

Żadne. Nic nie znaczysz. Jest wszechwiedzacy Prezes „ZATOR” długo długo nic… potem właściwie R. I tyle

Osoba

To zależy jaki jest kierownik bo wcześniejsi kierownicy mieli lepsze podejście jak ten co teraz jest

Chop z Mazur

Jestem pracownikiem tej firmy i jestem zadowolony ze swojej pracy. Od momentu zmiany kierowniczki na kierownika w firmie jest zdecydowanie lepiej.

Tomisław

Pracuje w tej firmie już rok (na Śląsku) i jestem bardzo zadowolony ze współpracy między kierownictwem a pracownikiem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Panel Serwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery

Witam pracuje jusz parę lat w tej firmie i bardzo chwale tą firmę i każdemu polecam Dyrektor jak kierownictwo jest bardzo wpożątku .Kierownik z Olsztyna jest bardzo wpożątku i liczy się z pracownikamy .Pozdrawiam i.polecam tą Firmę

osoba

Witam firma moze jest ok.ale pani kierownik jest nie do zniesienia a po urlopie odrazu rozwiazanie umowy to nieprzeszkadza z umowa bya podpisana na dwa lata ubiegłego roku w pazdzierniku a tak wogule to pani Anna według mnie niepowinna byc kierownikiem jezeli niepotrafi rozmawiac z pracownikami .

@osoba

Całkowicie się z panią zgadzam Nas z dnia na dzień zwolniła z pracy i nie osobiście tylko przez SMS I tak zostałam pozbawiona ubezpieczenia a miałam wyznaczoną wizytę u specjalisty na którą czekałam kilka miesięcy Życzę pani kierownik Ani wszystkiego dobrego i mam nadzieję że kiedyś ktoś z tej śmiesznej firmy potraktuję ją tak samo podle jak ona potraktowała mnie

osoba

to jest prawda pani kierownik przyjezdza na kontrole niedzwoniac do nikog wystawiajac wniosek urlopowy a po miesiacu rozwiazanie umowy po 7 latach pracy czy to jest słuszne,

Xxx

Kierownik się zmienił i od razu lepiej się pracuje, wszystko na swoim miejscu

Ja pracuję już kilka miesięcy, zmienił się kierownik i jest wszystko w porządku- super czlowiek. Wynagrodzenie zawsze przed czasem i tyle ile być powinno.

Ww

Ta firma tylko oszukuje miała dostać umowę ale niby jest nowe szefostwo i się nie zgodzili.Z pieniedzni też oszukują takie jest moje zdanie

Aneta
@Ww

Też tam pracowałam po 11 miesiącach mnie zwolnili z dnia na dzień bo szukali ludzi. Z grupami a nie dali nawet szansy by znaleźć sobie inną pracę zostawiają ludzi na lodzie

@Aneta

i to jedyny argument, że z grupą? czyli jeśli chodzi o same efekty z pracy wszystko u Ciebie poprawnie tutaj szło? ciekawa jestem skąd taka nagła decyzja tutaj bez zapowiedzi, ile osób tym zarządza tak w rzeczywistości?

Pani
@Aneta

Też tam pracowałam zwolnienie z dnia na dzień powiedzieli że szukają z grupa (usunięte przez administratora) ludzi. Trzeba się dobrze zastanowić czy tam pracować.

Ewelina
@Pani

To zwolnili tylko tych bez grupy? Nie było w umowie okresu wypowiedzenia żeby nie zostać tak całkiem na lodzie?

żyvzliwy

nie pracowałem w tej firmie .

osoba

Witam czy kierownik przyjerzdzajacy do firmy i niekontaktujacy sie z przcownikiem ma prawo oczerniac pracownika i robic zdiecia oraz je wysyłac do firmy ale jezeli przyjezdza sie na kontrol to nie dopołudnia poniewaz pracownicy jezdza po terenach a ja przyedzaja to jest wiadomo brudno a pani kierownik p miesiacu sprawdza okna czy sa dobrze umyte tak niepowinno byc

@osoba

Wszystko to prawda Pani A przyjedzie przejrzy wszystkie kąty a później ucina zamówione środki czystości Masakra

@Gość

Ale dlaczego? To że sprawdza to ok ale jest faktycznie coś nie tak, że miałoby do jakiegoś cięcia dochodzić? czemu środki i czy takie coś jest na umowie jakiejś uwzględnione?

Ola

Zwolnienie z dnia na dzień, przeglądając internet trafią się na ogłoszenie pracy na swoje stanowisko! Na pytanie dlaczego (?) koordynator odpowiada "No planowałam zadzwonić ale zabiegana bylam". Non stop problemy z pieniędzmi, wypłaty po czasie, albo wypłacane w połowie, później się błaga aby wypłacili resztę gdy się człowiek buntuje usłyszałam " to sobie zadzwoni Pani do prezesa". (usunięte przez administratora)

Prawnik

Zostałem poproszony o sprawdzenie umowy przez jednego z pracowników powyższej firmy. To co zobaczyłem przechodzi ludzkie pojęcie. Firma proponuje umowy śmieciowe. Jednocześnie zaznacza że naliczy 500 zł kary za usługi niewłaściwe wykonywanie usługi. Bliżej nie precyzując czego to dotyczy. Wiec tak naprawdę może naliczać kary za co chce. Umowa niekompletna i bardzo ogólnikowa. Zastanówcie się dwa razy zanim podpiszecie ten bubel

Edyta
@Prawnik

W ogóle mogą sobie jakieś kary naliczać? A stawka na ich umowach jest chociaż w normach?

Cześć
@Prawnik

I tu racja.!

@Cześć

I wciąż tu pracujesz widząc to? Chyba, że po drugiej stronie medalu wygląda to całkiem inaczej? Jakieś odniesienie się do tego?

K N osoba

witam wszytkich piszacych opinie o firmie Panel Serwis s.p zoo mam tylko takie małe pytanie dlaczego firma wygrywa przetarg a po 8 miesiacach zmienia sie kierownictwo a pozatym firma ma taka nazwe panel serwis a na umowie jest inna nazwa Elaphont Security Sp.zoooco w tym wszystkim chodzi

Dlaczego osoba zastepujaca inna osobe i pracowała tylko 4 dni a miała zapłacone za 10 to jest normalne a teraz nieraczy odebrac telefonu i to wyjasnic a kierownik nic nierobi w tym kierunku

firma w nie dugim czasie zatonie szybciej niż Titanik hue hue hue

Grażyna
@były pracownik

Czemu tak źle wróżysz? Jakie są przesłanki do takiej teorii?

Popek

Firma (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) z wypłat przyjmują ludzi z grupami niepelnosprawnosci biorą pieniądze za tych ludzi nie ma żadnych dofinansowań brak odzieży roboczej narzędzi do pracy firma panel serwis będzie zgłoszona do inspekcji pracy za oglądanie ludzi z wypłat

@Popek

Skoro tak, to czemu już dawno nie zgłosiłeś tylko jedynie zapowiadasz?

@Katarzyna

Bo czekałem do.wyplaty I nie mam tyle ile trzeba I za chorobowe nie jest wyplacone

@Katarzyna

Bo te kadrowe w biurach chyba nie znają się jak się nalicza wypłatę i chorobowe i urlop firma szkoda słów dobrze że nie przefużyłem umowy w tej pseudo firmie

@Popek

A to faktycznie aż tak skomplikowane jest? Ciekawa jestem czy tylko Ty miałeś takie problemy z tym tutaj. Ogólnie to jak sądzisz do kiedy to potrwa?

Firma

(usunięte przez administratora) firma pracowałem w tej firmie nie wypłacone mi wynagrodzenie za czas pracy i chorobowe (usunięte przez administratora) ludzi nie polecam tej firmy A sprawa zostanie zgłoszona do inspekcji pracy

Marzena Łężna

Polecam

@Marzena Łężna

Pani Marzeno, dziękujemy!

Raffaello
@Marzena Łężna

Najlepsza ekipa najlepsi koordynatorzy i wspaniali ludzie których poznałem przez 12 lat z czego byłem pracownikiem przez 6 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Panel Serwis Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panel Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panel Serwis Sp. z o.o.