Opinie o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Panel Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panel Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Ona

Pracowałam tam styczeń,luty 1 wypłata na czas 2 już nie .

Firma niewypłaca w terminie wynagrodzenia od 15 czekam na wypłate . W marcu dostałem wynagrodzenie po prawie tygodniu i telefonach gdzie moja wypłata.

Też niedostalem wyplalaty juz po 15 a wynagrodzenia niemam . Robia sie problemy firma niewyplaca na czas.

Od 16 kwietnia wprowadzone zostało moszenie maseczki w pracy, a firma powiedziała że do starszą 23 kwietnia, w tygodniu zostaliśmy 1 paczkę rękawic na 6 osób to zostały zalene środkami w transporcie, pracownicy 15 kwietnia nie zostali wypłaty, nie polecam tej firmy nikomu. A wy prezesi bierzecie się za robotę za wyplełniami postanowień ustawy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Panel Serwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Zbylut 9

Do póki był Pan Mikołaj było wszystko OK wypłaty na czas ,środki ochrony na czas, środki czystości na czas i porządne w dostatecznych ilościach mówię to z czteroletniego doświadczenia,teraz o tym wszystkim można zapomnieć. Szkoda wielka Pana Mikołaja

Wypłata

Dostaliście wczoraj wypłatę?? Bo mi księgowa powiedziała że jutro dopiero bedzie

@Wypłata

Niema wyplaty ja to samo usłyszałam

Misio77

Powiem tak pieniążki na czas ale panują układy i układziki szary pracownik nie ma nic do powiedzenia bardzo często osoby które są tzw regionalnymi nie szanują pracowników kabinuja jak się da jak się postawisz to już nie pracujesz uczciwy i pracowity człowiek nie ma racji bytu w tej firmie

Strach

Boję się jeździć na obiekt. Jesteśmy bardzo narażeni na koronawirusa. A nikt nawet o nas nie myśli jakieś maseczki. Jak u Was sytuacja?

Jakatapraca

Powiedzielcie się opinią o regionie okolice Poznania?

Leszek

@Pracownik Nie przesadzaj bo pracownicy zawsze odchodzą,drudzy przychodzą, tak już jest ,a firma dobra więc będą następni.

@Leszek

Oczywiście że odchodzą , a skoro odchodzą to znaczy że kolorowo nie jest .Nikt nie idzie do pracy na umowę o pracę ,aby w trakcie trwania umowy z niej rezygnować .A poza tym ,nie jest to pierwsza niepochlebna opinia o tym pracodawcy ...

Ktos
@Leszek

Oczywiście że jedni odchodzą a drudzy przychodzą.. Pamiętaj jednak Leszku że kij ma dwa końce... I prawda napewno leży po środku.. Bo nikt ot tak nie pisze negatywnej opinii... A tu widzę ich trochę.

Aninim

Nie polecam tej firmy . Na skargi na brygadzistę,która się mianuje jako kierowniczka i nie robi nic a potrafi tylko krzyczeć i skłócać ludzi panel serwis w ogóle nie reaguje.

Pola
@Aninim

Widzę jakaś bidna dusza pisze. Trzeba zgłosić kierowniczkę do zarządu ????

genek

Jesli chcesz stracic zdrowie i godnosc to polecam ta firme szczegulnie mieszkanca Opola i okolic-gwarantyja prace nocna po 9 h ale pametajj nadrabiasz za 1-a i2-a zmiane ,na tych zmianach pracuja ludzie agenta JJ z TUR (towarzystwo unikania roboty) zapimbij o wolnym dniu nawet po 13 nockach z zrzedu czy wolne na pogrzeb O jca czy matki-ale spodziewaj sie wypowiedzenia umoqy bez podania przyczyn"

Witam firma jest super płacą na czas plus dodatki ja że Śląska pisze jest tylko jeden problem brygadzista nie ja tu narazić z błotem powinna wylecieć z pracy ma zbity ryj zatrudnienia ludzi swoich i alkoholików właśnie się zwolnilem sam bo nie będę za kogoś pracował firma super:-) pozdrawiam

@Michał

To samo dzieje sie w Gorzowie

Mikołaj
@Michał

Na początku myślałem, że pozytywnie oceniasz pracę w tej firmie, ale teraz widzę, że Twoja opinia jest sarkastyczna. Przede wszystkim nie powinno się nikogo obrażać, to w żaden sposób nie pomoże. Dlaczego właściwie się zwolniłeś i z jakich jeszcze powodów odradzasz podjęcie pracy w Panel Serwis?

genek
@Michał

Popieram Twoja opinie w Opolu w Makro jest identycznie tylko tkz. kordynator od 7-iu bolesci robi przekrety

(usunięte przez administratora)udowne dążenie do człowieka ! A nie umie pisać hahah

Aninim

Dodam tylko ,że nie chodzi o współpracę z firma tylko z brygadzistką z Gorzowa.

tuśka

oszukują ludzi nie płacąc całej sumy pieniędzy. Ciężtuko się pracuje w dodatku za 10 zł.

@tuśka

Wiesz co tuśka najpierw naucz się pisać a pracować i przestań głupoty pisać. Firma jest najlepsza w Szczecinie jaką znam i ja pracuje tam 10 lat to co ty wogule piszesz za bzdury. Pewnie (usunięte przez administratora) cię i teraz szukasz zemsty.

Beata
@Święty

Dziękuję za opinię, widzę że jesteś zadowolony z pracy w Panel Serwis Sp. z o.o., choć szkoda, że podałeś tak mało szczegółów. Starajmy się też nie obrażać innych użytkowników, to niezgodne z regulaminem forum. Napisałeś, że pracujesz w firmie już dziesięć lat, a to naprawdę sporo. Jakie są Twoim zdaniem największe plusy pracy w tym miejscu?

Łukasz

Pojebna firma to jest nie polecam nikomu !!!!!!! Pracują tam za 9zl za godzinę i (usunięte przez administratora)ludzi w Szczecinie

Maja
@Łukasz

Bo to wyzyskiwacze chcieli by za grosze aby robić

@Łukasz

Co ty piszesz za bzdury wogule (usunięte przez administratora) byłeś zwykłym nygusem i chcesz się zemścić więc tak piszesz kretynie.

Małgorzata

Nie polecam pracy w Szczecinie tym bardziej że jest praca za 13 zł i wykorzystują ludzi na masksa ile się da człowieka mają za nic płaczą dziadowske pinadzie Kierownik regonarny w Szczecinie (usunięte przez administratora) ludzi obiecuje dużo na początku potem nic z tego nie ma na czego admin usuwa wiadomości nich ludzie wiedzą jak wyglada sytuacja w panelu serwis dobrze że ja już nie pracuje w tej firmie Nie polecam !!!!!! nikomu tam jest mobing w pracy

@Małgorzata

Przestań bzdury pisać pewnie Kierownik regionalny cię wyżucił za kradzież lub pijaństwo, albo nie rubstwo to jest złoty człowiek nawet sam zasuwa jak trzeba i pomaga innym chociaż nie musi nic robić,

ŚWIĘTY

CO ZA GŁUPOTY WYPISUJECIE NA TEMAT FIRMY PANEL SERWIS,JEST TO NAJLEPSZA FIRMA SPRZĄTAJĄCA W SZCZECINIE PRACUJE 10 LAT I JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY I SZEFOSTWA PIENIĄDZE SĄ NA CZAS I KIEROWNIK REGIONALNY TO NAJLEPSZY SZEF KTÓREGO MAM. NIE LUBI PIJAKÓW KTÓRYCH WYŻUCA Z PRACY PRACOWNIKÓW KTÓRZY NIE PRXY JODZĄ DO PRACY LUB PIJĄ I NIE PIŚCIE BZDUR BO PEWNIE WYŻUCIŁ WAS ZA PIJAŃSTWO LUB ZŁODZIEJSTWO.

Innova-bud

Nie polecam serwisu gowork!!! opinie o pracodawcach? (usunięte przez administratora) prawda.. jeb.. opinie nie sprawdzajac ich wogole serwis to totalne dno

Zostaw merytoryczną opinię o Panel Serwis Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panel Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panel Serwis Sp. z o.o.