Opinie o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Panel Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panel Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Kandydat na kierownika

Zostałam zaproszona na rozmowę w Chełmie na snaowisko kierownik obiektu. Sam przebieg rozmowy nie odbiegał normą od innych rozmów które miałam w innych firmach. Niestety to co ta firma oferuje w zamian za pracę na ich warunkach, jest jakimś nieporozumieniem. Aktualnie jestem na stanowisku stopniem niżej i składając CV na stanowisko wyższe pierwsze oczekiwanie jakie może mieć każdy, to lepsze zarobki. Niestety tu wielkie rozczarowanie, ponieważ zarobki leciutko ponad najniższa krajowa.. Jak na firmę, która poszukuję pracownika z doświadczeniem, dźwigającego ciężar odpowiedzialności nad pracownikami i ich pracą, to są śmieszne pieniądze. Dodatkowo przyjazdy dodatkowe na telefon przez całą dobę. Brak życia prywatnego. Gdyby oferta pracy była opisana klarownie z propozycją stawki, w życiu nie traciłabym czasu na tą rozmowę. Chociaż zapewne mieliby mało zgłoszeń. Oczywiście na początek umowa zlecenie, później dopiero może umowa o pracę, więc kolejny bardzo duży minus. Poza tym szereg wymagań, które bardzo trudno spełnić, typu przemiana nawyków długotrwałych pracowników. Jak dla mnie trochę firma krzak, która próbuję mieć pracowników tanim kosztem, a wymagać noszenia złotych gór. Nie tędy droga. Miłoby było gdyby chociaż osoba prowadząca rozmowy dotrzymywała danego słowa. Więc po ludzku, jak się mówi, że się zadzwoni tego i tego dnia, to kultura nakazuje trzymać danego słowa. Niestety tu kultura poniżej poziomu, więc olanie kandydata na całości. Niby nie szkoda, bo nie podjęłabym się pracy, ale szanujmy swój czas i swoje pieniądze :)

Wiolka
@Kandydat na kierownika

Co to znaczy, że zarobki leciutko ponad najniższą krajową? Takie 3 tysiące na rękę można wziąć? Poza tym, czy firma podczas rekrutacji informowała o dyspozycyjności pod telefonem nawet poza godzinami pracy? :/ Po jakim czasie można starać się o umowę o pracę? ;)

Pracuje w tej firmie już trochę ale jestem bardzo zadowolona.Fima godna zaufania wypłata na czas a kierownik który zajmuje się Kielcami P Damian S jest naprawdę super kierownikiem zawsze pomoże doradzi i jest za pracownikiem . Mam nadzieję że będzie ze mną jak najdłużej współpracował

@anonimowy

Tylko minimalna? Tyle na początek czy z dłuższym stażem też się tyle zarabia? Można dorobić w nadgodzinach? Jest tyle roboty że dają taka szansę bo mnie by to pasowało.

Na jakie benefity można liczyć w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Na dość długi okres czasu miałaś zawartą tą umowę zlecenie. Czy to oznacza, że na umowę o pracę nie ma co liczyć? Czy może to kwestia dogadania się? Więcej osób zostało zwolnionych w takich samych okolicznościach?

Zszokowani Nowy wpis

Tak właśnie patrzymy i oczom nie wierzymy...w ciągu pół roku ciągłe zmiany na stanowiskach Dyrektorów Regionalnych, czy to zachód czy wschód znowu rekrutacje ????????. Jesteśmy bardzo ciekawi czy osoba która prowadzi te rekrutacje i akceptuje te kandydatury w końcu poniesie konsekwencje tego, że procent pozytywnych rekrutacji wynosi okrągłe ZERO ???????????? Mamy tu na myśli oczywiście Dyrektora Operacyjnego..., z którym nikt na obiektach już nie chce rozmawiać. O rekrutacjach na Kierowników np na Pomorzu nie wspomnimy ????????????. Tam również okazał się zdolnościami... Cóż...czas wziąć chipsy i obserwować kolejne genialne posunięcia pana T.????????????

hej, szukają pracownika ochrony powierzchni handlowej, może ktoś napisać czy warto? bo szukają w trzech lokalizacjach i zastanawiam się dlaczego...tworzą nowe wakaty, czy dlatego, że jest u nich rotacja? praca jest na dwie zmiany, w tym jedna zahacza o nockę, czy wypłacają dodatek nocny? w ofercie jest, że proponują umowę o pracę lub zlecenie, piszecie tutaj, że można zapomnieć o UoP, to niby po co proponują UoP?

Hub Nowy wpis

Umowę zlecenie dostajesz jak jesteś zdrowy, uop dostajesz jak masz grupę niepełnosprawności bo mają z Ciebie kasę… Rotacje są bo albo zwolnią kogos albo ktoś sie zwolni po prostu już nie przyjdzie tak działa zlecenie dziś jesteś jutro Cie nie ma. Nikt normalny tam nie wytrzyma długo więc jak zobaczy co i jak to dziękuję i wychodzi. Daj sobie spokój nie warto psuć sobie nerwów i zdrowia

@Hub

Dzięki ze piszesz, ja jeszcze studiuje zaocznie wiec niby zlecenie nie byłoby takie złe. Pytanie tylko jak płaca, i czy godziny są wszystkie rozliczane?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Panel Serwis Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Małgosia

Pytanie w sprawie oferty Pracownik serwisu sprzątającego. Od czego zależy,czy ma umowę o pracę czy zlecenie? Pytam bo nie rozumiem, czemu podają tam obie. Najpierw jedna potem druga czy jakoś inaczej to działa? Mnie UOP interesuje

Hub
@Małgosia

O umowie o prace zapomnij, jeśli masz grupę niepełnosprawności najlepiej umiarkowany albo znaczy, wtedy możesz liczyć na taką umowe. Dostajesz dwie umowy zlecenie tym samym masz dwie wypłaty co razem daje najniższą krajową żeby omijali podatki itp. Odprowadzanie zusu co 2 miesiące, coraz więcej wymagań i brak szacunku do ludzi, dwulicowość. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

@Hub

A jak się ma grupę niepełnosprawności i dostanie się umowę o pracę, to można liczyć na jakieś większe wynagrodzenie niż najniższa krajowa? Czy premia wchodzi w ogóle w grę, czy dostaje się tylko podstawę?

Lego

Tak dostaniesz umowę o prace ale jak jesteś z grupą najlepiej drugą bo mają z Ciebie wtedy pieniądze, najniższa i nic więcej, a zdarzają sie przypadki i to dosyć często, że jeszcze brakuje… Nie pchaj sie tam, traktują człowieka jak (usunięte przez administratora) czy masz grupę czy nie..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Panel Serwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ po zatrudnieniu pracowałem 2 miesiące i sama kierowniczka dała mi wolne i miałem być pod telefonem aż do otwarcia sklepu. Niestety wolne się aż tak przedłużyło że się do mnie nie odezwali a powinni chociaż powiedzieć czy są zainteresowani dalsza współpraca czy nie bo tak przez nich zwlekałem z zapisaniem się do urzędu pracy.

!

jak to jest z tym wypłacaniem pieniędzy u was słyszałem że nie wyplacacie ludzią całości trochę to nie ładnie nie prawdasz mam nadzieję że to się zmieni

Na jakie benefity można liczyć w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Jakie benefity ???? Zostałam zwolniona a raczej wymieniona na pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności Z dnia na dzień Zostałam beż pracy Oto jak firma traktuje pracowników

Julita

To, na jakiej umowie firma zatrudnia pracowników, że z dnia na dzień mogą go zwolnić? Zlecenie? Czy miałaś uop, tylko jej nie przedłużono? Bardzo nieprofesjonalne zachowanie:/ A przed tą sytuacją jak ci się pracowało, wszystko było ok?

@Julita

Byłam na umowie zlecenie Żadnych urlopów Umowę miałam do grudnia 2025 A tak już napisałam Zostałam wymieniona na pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności dla mnie to śmieszne że chory pracownik wykona lepiej pracę niż zdrowy Powiem tak dopóki rządził inny prezes wszystko było Ok Ale teraz firmę przejęły jego dzieci i zrobił się straszny bałagan Dużo by pisać

wasil

nie polecam firmy mają człowieka za nic a zachowanie dwóch pań przerasta ale jeszcze natrafi swój na swojego wtedy nie będzie takie mądre

A czemu akurat nie jako osoba sprzątająca, powiesz coś więcej? Praca bardzo ciężka? Co takiego jest z tą koordynatorką, źle się z tą osobą współpracuje?

Kandydat na kierownika

Wiolka
@Kandydat na kierownika

Laura

Witajcie, poszukują koordynatora regionalnego i chciałabym spróbować swoich sił. Napisali w tym ogłoszeniu, że praca mobilna, a jak z samochodem? Dostaje każdy koordynator przypisane auto i może je również użytkować prywatnie? Tak byłoby dla mnie najlepiej. Aha i konkurencyjne wynagrodzenie tj. ile pln? Jest to praca na dłużej czy dużo osób się tam przewija?

K

Od 4-5 maja byłam kilka godzin w pracy. Praca nie spodobała mi się. Wypełniłam arkusz do umowy zlecenie, gdyz poprosił mnie o o koordynator celem przelania wynagrodzenia za te dwa dni. Dowiedziałam się po prawie 4 miesiącach , Ze jestem zatrudniona w tej firmie! Przez ich niedopatrzenie ponoszę wraz ze swoją rodziną ciężkie skutki w postaci zajęcia komorniczego wypłaty z innej umowy zlecenie, która jest moim faktycznym źródłem dochodu. Przez niedopatrzenie kadrowej utraciłam cała swoją wypłatę. Oczywiście sprawa została skierowana do PIP jak i został złożony pozew cywilny przeciwko firmie. Będę żądać zadośćuczynienia. Nikomu nie polecam współpracy z nimi. Na szczęście posiadam kopie dokumentów, które wtedy wypełniłam i ramy czasowe wynoszą dwa dni a nie np kilka miesięcy. Z racji, że jestem osobą zapobiegawcza również posiadam wykonane screeny smsow z wczesnym koordynatorem. Nie polecam. Odradzam. Jeszcze na zakończenie.... Firma rejestruje pracowników jako CRU 1 w Poznaniu. Spójrzcie państwo co macie na pieczatkach.

@Ewa

Kierownik super /bo taki jest pan Damian /pani też nie jest okey ale góra czyli biuro to inna sprawa i sam nie wiem co o tym myśleć czy biuro żeruje na pracownikach i ich wykorzystuje czy rżną głupa

Klementyna
@janek

A inni kierownicy jak? Też stoją za pracownikami, czy raczej nie bardzo? Jak wykorzystują pracownika? Chodzi o wypłaty? Mało płacą czy potrącają za jakieś głupstwa? Fajnie jakbyś doprecyzował, powodów moze być wiele:

anonimowy
@Klementyna

U nas zmienił się kierownik bo tamten przeszedł na inny rejon i nie wiem jaki będzie nowy chociaż z nim rozmawiałem ale jak się pracuje i widać efekt pracy to jest okey.. Co do wykorzystywania to nie wiem bo mnie nikt do niczego nie zmusza /wiem co mam zrobić i z tego jestem rozliczany/ a podczas rozmowy z nowym kierownictwem padło stwierdzenie że dla nich ważny jest dobry pracownik .Co do wypłaty to najniższa krajowa a co do potrąceń to jak się podpisuje papierki to trzeba wpierw je przeczytać a później podpisać .Jeżeli ma się komornika to niestety to co należne komornikowi potrącą .

@anonimowy

@anonim.

Ja pracuję w Chełmie i nigdy nie było problemów z wypłatą. Problemy mają zazwyczaj Ci którzy przychodzą do pracy tylko posiedzieć i popić kawę. Jak już brygadzistka wymaga żeby coś zrobić to wtedy zaczyna się stękanie, że pracy za dużo , że muszę robić coś czego nie powinnam. Także zastanówcie się w jakim celu przychodzi się do pracy. Praca tam nie jest bardzo wymagająca. Wystarczą chęci. Brygadzistka jest ok, zawsze pomoże. Kierownik też jest w porządku

Moja pracuje

Moja pracuje jako sprzątaczka i kelnerka. Miała tylko sprzątać a tutaj (usunięte przez administratora)płacą jej mniej niż najniższą krajową i na dodatek zostaje wykorzystywana do innych prac których nie było nawet w umowie a jak tego nie zrobi to odrazu grożą żeby już jutro do pracy nie przychodziła. Dzisiaj dzwoniłem do inspekcji pracy i natychmiast się tym zajmą. Jak cos to odradzam komuś pracować w Chełmie (woj. Lubelskie)

Ksawery
@Moja pracuje

Przecież to niezgodne z kodeksem pracy żeby płacić mniej niż minimalną. Czy może nie ma całego etatu? PIP z reguły zajmuje się sprawą jak się jest na umowie o prace. Ona ma taką czy zlecenie? Jak jest kelnerką to dostaje napiwki i stąd kasa jest niższa bo dodatki wpadają?

@Ksawery

Przede wszystkim trzeba się zastanowić dlaczego ktoś pisze że dostaje pensje mniejszą niż najniższa krajowa.... Bardzo dużo osób ma zajęcia komornicze i albo o tym nie mówi ( bo wstyd) albo sami nie wiedzą. Ale pisać że brakuje to każdy wie gdzie napisać . Najpierw polecam rozeznać się w swojej sytuacji a nie od razu pisać głupoty.

Jak jest z pakietem medycznym w Panel Serwis Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Janek

Witam nie polecam firmy same problemy z wypłatami (usunięte przez administratora) i obcinają wypłaty na czym mogą uwaga zanim zaczniecie pracować zastanòwcie się czy warto .Ja nie polecam .

Miro
@Janek

Nie wiem w jakim mieście pracowałeś ale ja pracuję na północy i nigdy się nie zdarzyło żeby obcieli bo pewnie nie mają z czego Pensje są zawsze na czas ale fakt najniższa krajowa i pół etatu.

janek

Pracuję w tej firmie od niedawna i jak na razie jest wszystko w porządku ,Pracuję w Kielcach ,niestety tam gdzie pracuję jest dwójka starych pracowników /pani -lewe ręce do pracy i donosi na pracowników do kierownictwa firmy na rzecz której wykonujemy usługę -sprzątania a pan to typowy facet lubiący sobie wdać w szyję i nie przejmuje się pracą ale ma uznanie u pracownicy makro i według niej jest dobrym pracownikiem.

Mikołaj
@janek

Mają powody, aby donosić, czy są to donosy po złości? W sumie nie o to chciałem zapytać ale tak mnie to zaciekawiło. Jak pracujesz od niedawna, to na razie wszystko się zgadza z tym, co dogadywałeś na rozmowie o pracę? Nie napisałeś też nic, czy z kaski jesteś zadowolony? :D Tu w sumie nikt dawno na ten temat nic nie pisał ;)

@Mikołaj

po przepracowaniu dwóch tygodni ogólnie jest okey ale pomimo obietnicy kierownictwa brak umowy a jak nie ma umowy to i nie ma świadczenia pracy ,Co do kasy to najniższa krajowa plus premia uznaniowa która się należy za.................. i według uznania

Jarosław

Na jakiej umowie jesteś zatrudniona że nie chcieli zapłacić za urlop? Bo na zleceniu zwykle jest bezpłatny. Tu przyjmują z orzeczeniem o niepełnosprawności czy tylko niektórzy pracownicy maja grupę?

Jacek

Witam. Zostałem zwolniony bo jestem chory. W trybie natychmiastowym przez pani kierownik. Właśnie pisze pismo do instytucji żeby ktoś w gole zajął się tą firmą. Jak ktoś faktycznie pracował na terenie Leroy Merlin w Świdnicy to proszę dajcie znać.

@Jacek

Dzień dobry. Proszę o powiadomienie biura personalnego w Centrali w Kaliszu w celu wyjaśnienia wskazanej sytuacji. Podjęcie przez Pana pracy i jedynie 2 dniowa obecność bardzo szybko zostanie zweryfikowana i wyjaśniona. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami w naszym biurze. Dziękujemy za informację i życzymy zdrowia.

Kinga
@Jacek

Można prosić o kontakt do Pana? Wlasnie mam podjąć tam pracę i jestem ciekawa jak to naprawdę wygląda...

Zostaw merytoryczną opinię o Panel Serwis Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panel Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panel Serwis Sp. z o.o.