Opinie o GET IT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GET IT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GET IT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GET IT Sp. z o.o. w Warszawa

RayOfSunshine

Biuro, z którym warto współpracować, a wypróbowałem już praktycznie wszystkie polskie i sporo zagranicznych i mam dobre rozeznanie. Niełatwo nawiązać z nimi współpracę, bo wprawdzie dostaje się sporo zapytań jako nowy tłumacz, ale mam wrażenie, że najpierw dostają je głównie ci zaufani (a ciężko się nim stać, nie robiąc zleceń, błędne koło...). Geticie: to do poprawy, nie wszyscy mają tyle cierpliwości i nachalności. A cierpliwość popłaca możliwością wynegocjowania niezłej stawki, przyzwoitym terminem płatności, a przede wszystkim bardzo ciekawymi zleceniami od największych firm, z którymi jako freelancer nie masz szansy współpracować. Dają licencję na CAT, bardzo miły gest. Płatności zawsze na czas, a nawet przed. Uczciwe rozliczenia, dialog z PM-ami, choć trzeba o niego zabiegać, bo cały proces mocno zautomatyzowany. Jak nie lubisz technologii, to będziesz mieć ciężko, ale chcący je ogarnąć będą się czuć jak ryba w wodzie. Idą w MT, jak każdy, ale tłumaczy traktują jak partnerów, a nie wyrobników. Uwaga krytyczna: PM-ki przemiłe, jak jest gorąca sytuacja, szorstkie, gdy to ty czegoś chcesz. Nad tym też popracujcie. Nie jest doskonale, ale generalnie polecam dla cierpliwych, żądnych prestiżowych projektów i zmęczonych prymitywnymi agencjami chcącymi wydusić z tłumaczy ostatni grosz w bezczelny sposób.

@RayOfSunshine

Dziękujemy za zarówno miłe, jak i krytyczne słowa i sugestie usprawnień — to dla nas bardzo ważne!

Piotr W.

Nie wiem jak się u nich pracuje (z tego co widzę w komentarzach jednak zależy od działu i pewnie jak to zwykłe bywa: szefa), ale zostałem przez nich zaproszony na spotkanie i tak się jakoś złożyło że coś mi wypadło i nie poszedlem, wiem nieladnie. Natomiast to jak firma podeszła do tematu to mistrzostwo swiata. Bo ile razy zdarzyło się Wam dostać maila z HRów że się martwią i czy przypadkiem nie porwali mnie kosmici. Teraz żałuję ze nie poszedlem, myślę że pracują tam pozytywni ludzie, a to jest dla mnie ważne (złe doświadczenia z przeszłości).

@Piotr W.

Kłaniamy się w podziękowaniach. No i mamy nadzieję, że to nie byli kosmici...? ;-)

fox

Rozmowa rekrutacyjna bardzo profesjonalna, otwarta, szybka (cały proces zajął tydzień), z informacją zwrotną na każdym kolejnym etapie. Sama rozmowa przekonała mnie, że pracują tam otwarci ludzie, którzy nie zadają "haerowych" pytań, tylko mówią do rzeczy. Pan Maciej był przygotowany do rozmowy - widać, że zapoznał się z moim CV ze zrozumieniem (nie musiałam opowiadać tego, co się w nim znajduje, wręcz przeciwnie - pytania były zadawane w oparciu o nie). Proces przebiegł w przyjaznej atmosferze, ze szczerą otwartością na pytania ze strony kandydata, co przekonało mnie do przyjęcia pracy po rekrutacji. :)

Paulina

Firma GET IT od samego początku podchodzi profesjonalnie do kwestii rekrutacyjnych. Bardzo dobry kontakt ze strony osoby HR, który umawia spotkanie i dodatkowo wysyła e-mailem zaproszenie. Biuro jest bardzo przyjemnie, czyste i zadbane. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze bez stresu. Pytania były konkretne, profesjonalne podejście do potencjalnego kandydata. Po niedługim czasie otrzymałam od firmy odpowiedź. Pomimo, iż nie udało się przejść do kolejnego etapu rekrutacji bardzo miło wspominam rekrutację i osoby przeprowadzające rozmowę. W takich rozmowach naprawdę chętnie się uczestniczy. Pozdrawiam serdecznie.

@Paulina

Dziękujemy za miłą opinię! Przywiązujemy dużą wagę do jakości rekrutacji i rzetelnego informowania kandydatów o każdym etapie rekrutacji. Cieszymy się, że Ci się podobało! :-)

Project Manager

Warto zaaplikować chocby żeby zobaczyć jak powinna wyglądać rekrutacja. Klarowne ogłoszenie z widełkami, bezpośrednie i bardzo jasne komunikaty, poszanowanie czasu (spotkanie online, trwa pół godziny za to jest MEGA konkret), rekruterzy przygotowani, profesjonalni, uroczy autentyczni i zaangażowani. Czułam się jak na rozmowie z dobrymi kumplami a zarazem obie strony wyciągnęły dużo informacji a to tylko pół godziny. Na trudne pytania nie słyszysz bullshitu tylko konkrety i szczere odpowoedzi. Firma na pewno wzbudziła moje zaufanie, pierwsza rozmowa podjarała mnie do kolejnego etapu, do którego niestety nie doszło. Mówi się szkoda. Ale dowiedziałam się o tym z turbo sympatycznego maila. Rzadko kiedy piszę na gowork ale naprawdę rozmowa, wyróżniła się spośród dziesiątek innych w których brałam udział.

Idealna firma, badanie charakteru, sprawdzenie angielskiego. Co usłyszymy o tobie od innych? Przygotuj pytania od siebie! Nie bój się trudnych pytan.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Barbara

Odwiedzając stronę internetową GET IT można przeczytać wiele pozytywnych referencji na temat tej firmy. Klienci firmy chwalą sobie ją za specjalistyczne tłumaczenia, profesjonalnego podejścia do wykonywanych przez firmę zleceń i terminowości. Firma ta uważa, że za jej sukcesami stoją wykwalifikowani pracownicy, którzy tworzą zgraną atmosferę w firmie. W chwili obecnej jest wiele ofert pracy do GET IT, czy ktoś z obecnych pracowników firmy wypowie się na temat tego jak wygląda praca w tej firmie i czy warto do niej aplikować?

Mona
@Barbara

Oczywiście, że warto. Pracuje w tej firmie od niedawna i zostaje na dłużej z czego bardzo się cieszę. Przyjemna rekrutacja, bardzo dużo szkoleń podczas wdrożenia (nie dla każdego to plus ale dla mnie tak), bardzo dużo nauki podczas pracy(co też nie dla każdego jest atutem) i możliwość zdobycia doświadczenia w wielu dziedzinach (bo zespoły współpracują ze sobą), więc na pewno rozwój dla osób które go poszukują. Zespół jest młody a atmosfera przyjazna (jest dużo pracy, ale i dużo śmiechu) nie ma wyścigu szczurów ani podkopywania dołków, plotek i układów. Przynajmniej na razie niczego takiego nie doświadczyłam. Pewnie nie jest to firma dla każdego (chyba żadna taka nie jest) ale jeśli interesuje cię opis stanowiska, przyjdź na rekrutację. Zespół dobierany jest tak, żeby każdy się z każdym dogadał i żeby ludzie pasowali do siebie. Jako w miarę nowy pracownik polecam :)

Mieczysław
@Mona

Fajnie, że podzieliłaś się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie GET IT. Ja ze swojej strony chciałbym zapytać o proces rekrutacyjny. Mogłabyś wrócić pamięcią do momentu, kiedy przechodziłaś rozmowę kwalifikacyjną i opisać, jak ona wyglądała? Pracodawca zadawał pytania, które sprawdzały wiedzę i umiejętności kandydata do pracy? Proszę, abyś rozwinęła tę kwestię.

Gorgonzola
@Mieczysław

W zakładce z rozmowami kwalifikacyjnymi trochę ludzie o tym piszą, poczytaj o rekrytacjach na różne stanowiska.

Czy pracodawca GET IT Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Gorgonzola

Z rozmowy na rekrutacji wynikało że mają standardowe benefity typu prywatne opieka med czy karta fitness jeśli o to ci chodzi, plus strukturę na zasadzie junior - senior i awanse się wiąża z podwyżkami. Od kolezanki wiem też ze robią integrację wychodzą na imprezy firmowe i zamawiają sobie dla pracowników rozne bonusy do biura, luknij na ich instagram tam coś tam jest, dla mnie to też motywacja, w ogłoszeniu też są wymienione benefity, a na co aplikujesz? jak na project management to moge powiedzieć więcej.

Praca weryfikatora dla tekstów medycznych i farmaceutycznych jest wyceniana na 5 zł brutto za stronę. O jakim profesjonalizmie można mówić, jeśli wykonawcom płaci się głodowe stawki?

Zenek
@anonymous

Współpracuję z Get It jakieś 6 lat i nigdy nie słyszałem o podobnej stawce. Poza tym to nie firma podaje tłumaczom i weryfikatorom stawki, ale to oni proponują firmie własne. I tak, niektórzy tłumacze i weryfikatorzy naprawdę nisko się cenią. Mimo wszystko Get It to jedno z niewielu biur tłumaczeń, w których ceni się jakość pracy i doświadczenie, więc stawka nie zawsze ma znaczenie.

Mieczysław

W zakładce praca na stronie GET IT znalazłem ciekawa ofertę na stanowisko Handlowca: https://getit.eu/praca/praca-stacjonarna/handlowiec-b2b-sales-manager/ Zastanawiam się, czy osoba bez doświadczenia na tym stanowisku ma szansę zatrudnienia? Jak realnie wygląda praca Handlowca? będę wdzięczny za każdą informację

@Mieczysław

Panie Mieczysławie, dziękujemy za pytanie. Ze względu na profil naszych klientów w przypadku tego stanowiska doświadczenie jest istotne i nie bez powodu znajduje się na pierwszym miejscu w sekcji "Wymagania". O samej specyfice pracy handlowca natomiast chętnie opowiemy kandydatom na spotkaniu, odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości — zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacji! :-)

Tutaj wreszcie czuję atmosferę której szukałem czyli serdeczni i wspaniali ludzie którzy doradzają a przede wszystkim wspierają Cię :)

Moi

W firmie panuje miła, przyjacielska atmosfera. Biuro jest schludne i przyjemne dla oka. Do pracy idzie się bez stresu i z przyjemnością. Na nowych pracowników czeka pakiet szkoleń wdrażających dzięki czemu nowy pracownik wie co ma robić. :) Polecam :)

ccc

cadd

Mariusz

Od dłuższego czasu w wątku dotyczącym firmy GET IT nie pojawiły się żadne nowe wpisy. Wszedłem tu z nadzieją, że dowiem się coś na temat stanowisk, na które obecnie prowadzona jest rekrutacja. Ogłoszenia znalazłem na oficjalnej stronie internetowej https://getit.eu/praca/praca-stacjonarna/ Ktoś może dodać aktualne informacje?

Olek

Jaką macie atmosferę w pracy? Szukam pracy i jest to dla mnie bardzo ważne!

jajaja

No, niestety pracownicy tej firmy do słowni nie są. Obiecują coś, a później udają, że nie ma tematu. Get lost...

@jajaja

Ciężko odnieść się do opinii, w której zarzut jest tak mało konkretny... Wydaje się nam jednak, że pozostałe komentarze na tym forum świadczą o czymś zupełnie przeciwnym: dotrzymywanie słowa, fair play, wysoka etyka pracy i współpracy to w GET IT kluczowe wartości. Zapraszamy do pracy oraz współpracy wszystkich kandydatów, którzy również je cenią.

daisy

W GET IT pracowałam długo. Biuro ma dużo plusów i kilka minusów. Najważniejszy plus jest taki, że firma jest szalenie uczciwa. I w stosunku do pracowników i osób z zewnątrz (tłumaczy) i klientów. "Bycie fair", otwartość, szczerość, dotrzymywanie słowa to tam świętości, to była dla mnie miła odmiana po kilku innych agencjach, z którymi miałam styczność. Również mocno stawia się tam na innowacyjne, niestandardowe myślenie. Firma ma bardzo duże ambicje, żeby się stać poważnym graczem i ambicje te widać w sposobie zarządzania wszystkich składów zarządzających (a przeżyłam tam spore zmiany), taka jest po prostu wizja właściciela i bardzo dobrze. Raczej nie ma też szans, żeby się tam nudzić. Sekretarki przechodzą na wyższe stanowiska, szefowie działów zmieniają zespoły którymi zarządzają, więc w razie potrzeby jest duża elastyczność, a nawet miszmasz stanowiskowy. To ułątwia rozwój i dobrze odpowiada na potrzeby osób lubiących różnorodność. Teraz trochę minusów. Firma szczyci się atmosferą, ale niestety szału pod tym względem nie ma. Zmian nie udało się przeprowadzić bezboleśnie, popełniono sporo błędów w relacjach z ludźmi. Źle wpływa też brak polityki wynagradzania, widać dużą przepaść między szeregowymi pracownikami a szczeblem zarządzającym. Tu trzeba powiedzieć, że menedżerowie średniego szczebla to świetne osoby w swoich rolach: młode, zdolne i wywodzące się ze stanowisk szeregowych i dobrze rozumiejące swoje zespoły, bardziej liderzy niż szefowie. Tak naprawdę oni często budowali dobrą atmosferę. Natomiast szefowie wyższego szczebla to starsze pokolenie, ludzie oderwani od codziennej pracy zwykłych pracowników i niewiele o niej wiedzący, a pdejmujący najważniejsze decyzje na podstawie często dziwnych wizji i nietrafionych pomysłów. To bywało frustrujące. Przed GET IT jeszcze sporo pracy, zwłaszcza w sferze relacji firmy z pracownikami, budowania lojalności itp., ale mimo to dobrze wspominam pracę w tej firmie. Sprawę ułątwia im też branża w której działają -praca w tłumaczeniach jest po prostu ciekawa, o ile się to lubi.

@daisy

Dziękujemy za obszerną i rzeczową opinię! Pochwały bardzo nas cieszą, natomiast minusy są dla nas równie ważne i bardzo uważnie je śledzimy. Od czasu zamieszczenia tego wpisu uaktualniliśmy procedury, zasady pracy, strukturę zespołów. GET IT jest firmą, która chętnie i szybko się zmienia, dlatego osoby zainteresowane pracą u nas zapraszamy na spotkanie, na którym opowiemy, jak obecnie wygląda praca w firmie, w razie wątpliwości odniesiemy się również do tego wpisu.

Kandydat do pracy

Witam. Aplikowałem do tej pseudo- firmy, jaką jest Biuro tłumaczeń GET IT na stanowisko Doradcy Telefonicznego Klienta Biznesowego. W szczegółach ogłoszenia było napisane, że(usunięte przez administratora) podstawy + wysokie prowizję, prace od poniedziałku do piątku, w kameralnym zespole 6 energicznych profesjonalistów. Praca polegała na telefonicznej sprzedaży usług tłumaczeniowych Klientom biznesowym. Innymi słowy - Telemarketing w czystej postaci. Jednakże zachęcony (wysoką jak na Telemarketera) pensją podstawową postanowiłem spróbować. Rekrutacja odbywała się przez agencje pracy z opcją, że umowa miała być podpisana bezpośrednio przez GET IT Sp. z o.o. Kontakt zwrotny był błyskawiczny. Następnego dnia po wysłaniu CV, miałem rozmowę z przemiłą Panią z agencji pracy. Przeszedłem ją pozytywnie, a bajońskie wizję, jakie przede mną roztaczała opiewały na zarobki rzędu (usunięte przez administratora)miesięcznie. Jednym słowem chciało by się powiedzieć - żyć nie umierać. Już wtedy wydało mi się to podejrzanie dziwne, bo przepracowałem w Call Center 5-lat i wiem, jak nędznie płacą. Ale postanowiłem to sprawdzić. Następnego dnia zostałem oddelegowany do GET IT na rozmowę. Odbyłem ją z Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu –(usunięte przez administratora)

@Kandydat do pracy

Drodzy kandydaci, zwracamy Waszą uwagę na datę tego wpisu. Od tego czasu w GET IT bardzo dużo się zmieniło. Firma się rozwinęła, mamy nowy zespół, nowe zasady pracy, opracowaliśmy profesjonalne procedury rekrutacyjne. Osoby zainteresowane pracą u nas zapraszamy na spotkanie, na którym opowiemy, jak obecnie wygląda praca w firmie, w razie wątpliwości odniesiemy się również do tego wpisu i wyjaśnimy, co się zmieniło.

amy

Ja w GET IT przepracowałam ładnych kilkanaście miesięcy i gdyby nie sytuacja finansowa firmy, która zmusiła zarząd do pewnych decyzji, prawdopodobnie pracowałabym tam do tej pory. Atmosfera w firmie to był jej największy atut - mili ludzie, owocowe środy, imprezy firmowe, szkolenia, częste i fajne spotkania zespołowe, podczas ktorych można było porozmawiać naprawdę o wszystkim i bez strachu wyrazić swoje zdanie. Każdy miał swoje obowiązki, motywację do pracy, cele i wsparcie przełożonego. Krótko mówiąc, po prostu chciało się tam pracować, a do pracy szło się bez stresu. Niestety jak to czasem bywa, pieniądze, a raczej ich brak, zmieniają wiele. Tak też było i w tym przypadku - cięcie kosztów, redukcja etatów, chaos organizacyjny, typowa korporacyjna spychologia obowiązków, uwidacznanie różnic przełożony - pracownik. Osoby zwolnione były rozgoryczone, a te, które awansowały zmieniły się do tego stopnia, że ciężko było współpracowac. No i z rozmów o podwyżce nic nie wynikało, nie było już żadnej szansy na bycie finansowo docenionym, bo wszystko szło na wysokie pensje nowo dochodzących pracowników. Ogólnie rzecz biorąc, gdyby nie ostatnie miesiące, firmę poleciłabym z czystym sumieniem. Mimo sentymentu, uważam, że w tej chwili jest to dobre miejsce na początek kariery i zawiązanie fajnych znajomości. Długoletnia współpraca jest zarezerowana raczej dla wybranych pracowników (zarząd + niektóre osoby ok 55 lat) z naprawdę długim stażem, reszta nie ma co liczyć bo firma ma 2letni cykl życia, po którym wymienia niemalże całą kadrę na nową. I aplikując na stanowisko Project Managera trzeba się liczyć z ogromną ilością nagodzin (które nie są płatne, a TEORETYCZNIE do odbioru) i pracę zmianową, nawet do godziny 20.

@amy

Drodzy kandydaci, chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na datę tego wpisu: od czasu jego zamieszczenia minęło sporo czasu. To ważne, ponieważ GET IT jest firmą, która szybko się zmienia i jest otwarta na konstruktywną krytykę. Zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników. Autorce wpisu dziękujemy zarówno za miłe, jak i krytyczne słowa — przyjmujemy te pierwsze z dumą, te drugie z pokorą. Zmieniamy sposób pracy, wewnętrzne procedury, strukturę. Chcemy, aby GET IT było firmą, w której po prostu przyjemnie się pracuje. Przez długie lata. Osoby zainteresowane pracą u nas zapraszamy na spotkanie, na którym opowiemy, jak obecnie wygląda praca w firmie, w razie wątpliwości odniesiemy się również do tego wpisu i wyjaśnimy, co się zmieniło.

Bartek

Może coś wiecie o nowych ofertach pracy?

@Bartek

Panie Bartku, zapraszamy na nasze profile w najpopularniejszych serwisach z ogłoszeniami o pracę. Niebawem również aktualna sekcja z ogłoszeniami pojawi się na naszej stronie internetowej.

praca

Jedyna firma, która od początku do końca ma bardzo dobry kontakt z kandydatem. Uważam, że biuro jest bardzo zadbane i przyjazne. Komunikacja, która jest w okolicy również jest dużym plusem. Polecam.

@praca

Dziękujemy za miłą opinię! :-) Profesjonalizm jest dla nas niezwykle ważny nie tylko podczas codziennej pracy, lecz także na etapie rekrutacji.

Filip

Na jakie stanowiska firma rekrutuje? Czy trudno jest przejść?

@Filip

Panie Filipie, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko sprzedażowe. Zachęcam do obserwowania naszych profili w najpopularniejszych serwisach z ogłoszeniami o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o GET IT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GET IT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GET IT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GET IT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GET IT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GET IT Sp. z o.o. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GET IT Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 94 ocen.

GET IT Sp. z o.o.