Komech

Lublin

Opinie o Komech

anonim 2011-03-20 14:00:58
Firma jak i właściciel PORĄBANA ! Pracowników traktuje się jak śmieci, Praca po 12 godzin to standard. Stawki to 8-9 zł/godz. to max. Rotacja pracowników duża. Właściciel uważa siebie za wszystko wiedzącego najlepiej, nie należy z nim dyskutować bo wylatuje się z pracy. Wypłaty wynagrodzeń w 2 - 3 ratach w miesiącu (na szczęście jeszcze są) Firmę polecam tym którzy nie mają innego wyjścia a muszą gdzieś zarabiać
komech=syf 2011-04-26 21:11:58
tez mialem przyjemnosc tam pracowac

takiego dziadostwa jeszcze nie widzialem

przykre jest to ze tacy ludzie maja pieniadze z wykorzystywania innych

nigdy wiecej takich firm i wlascicieli
EVA 2012-02-03 15:42:47
To jak zachowuje się właściciel firmy woła o pomstę do nieba,zero szacunku do pracowników i do ludzi z zewnątrz,uważa się za wiele lepszego od ogółu,a jest zwykłym wyzyskiwaczem I burakiem bez\ wychowania.Pracy tam nie polecam nikomu chyba ,że za karę
były pracownik 2012-02-26 10:27:11
Pracowałem w tej firmie 3 lata i wszystko było okey- -tylko ty gnoju próżniaku z degenerowany najlepiej pójść do pracy i poleżeć na wgodnym materacyku.Takich banbusów kiedy ja tam pracowałem też nie brakowało.A pobory na trzy raty to próżniaku na dłużej ci wystarczyło, żebyś nie tracił na byle co i w tedy żona zadowolona z ciebie że ma pieniądze na gotowanie obiadów dla ciebie leserze i całej. SZACUNEK PANIE INŻ...
Księgowa 2012-03-03 17:58:51
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy. Tak idiotycznej rozmowy jeszcze nie miałam. Pytania nie związane zupełnie z pracą. Strata czasu.
ludomir konkwiskador 2012-03-06 19:46:14
pracodawca to na skraju wyczerpania nerw.....a ten (usunięte przez administratora) to ślepy bębenek połknoł dyszel od woza na żelaznych obręczach. MUNGOŁ.
gosc 2012-04-04 17:11:37
ty 3 letni pracowniku co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] isz...czy ty w ogole madry jestes? na twoim miejscu wziąłbym kolo i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nął się w czoło!!! skoro pracowałeś tam 3 lata i było ci tam dobrze to tylko świadczy że jestes baranem bez szkoły i w dodatku nic nie potrafisz. oooooo widze Kontrolera szukają...:) jak miło... już wspolczuje temu czlowiekowi i od razu mówie ze dlugo tam nie popracuje...totalny syf i burdel z tej firmy a kierownik najlepiej może kluski solic ze swoim wykształceniem, bo bez majstra miota sie jak gówno w przereblu. Sory ale wspominając to wszystko coś mnie zemdlilo i nie moge kontynuowac dluzej rozmowy...bleeeee
bronia 2012-05-11 20:29:00
ha ha ha od kiedy to firma rozdziela rodzinne pieniądze na trzy raty i mówi jak to ma wydawać i na ile komu ma to starczać !! a takie słabe argumenty w świetle tych wszystkich negatywów są niczym bo firma jest jednym wielkim dnem, gdzie nie szanuje się pracownika, prezes dba tylko o siebie, kiedy pracujesz ile możesz klepią po plecach kiedy nie ma roboty jesteś uznany za nie obiboka......więc nie oceniaj nikogo a swoją wspaniałą pracę możesz chwalić hahahahahah
franc 2012-10-13 09:57:52
gosc - 2012-04-04 17:11:37

ty 3 letni pracowniku co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] isz...czy ty w ogole madry jestes? na twoim miejscu wziąłbym kolo i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nął się w czoło!!! skoro pracowałeś tam 3 lata i było ci tam dobrze to tylko świadczy że jestes baranem bez szkoły i w dodatku nic nie potrafisz. oooooo widze Kontrolera szukają...:) jak miło... już wspolczuje temu czlowiekowi i od razu mówie ze dlugo tam nie popracuje...totalny syf i burdel z tej firmy a kierownik najlepiej może kluski solic ze swoim wykształceniem, bo bez majstra miota sie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w przereblu. Sory ale wspominając to wszystko coś mnie zemdlilo i nie moge kontynuowac dluzej rozmowy...bleeeee
ty jołopie, ciemniaku ,v9d5syfie,z leżenie nawet Salomon ci nie da złamanego grosza,ty mgr.po podstawówce w Bełżycach.
znajomy 2013-03-22 16:26:12
Witam znam te firme troche bo bylem tam kilka razy i rozmawialem z ludzmi i z wlascicielem troche i starajac sie byc obiektywnym stwierdzam ze dla niezbyt wymagajacego pracownika skrupulatnego i pracowitego z duza doza dystansu do tego co slyszy pod swoim adresem to moze byc ale ktos nerwowy niech sobie da spokuj wlascicel jest totalnym debilem jak dla mnie a i tym kierownikom i majstrom tez sie od niego glupota udziela warunki pracy spawaczy to juz uwlaczaja ludzkiej godnosci w piwnicy bez okna odciagi spalin nie dzialaja od lat a pip przychodzac na kontrole wchodzi tylko do biura bierze pajde i w nogi i to oni sa za taki stan rzeczy otpowiedzialni ale najgorsze jest to ze skarzenie (usunięte przez administratora) niczego nie zmieni tylko powiekszy wyzysk poprosti [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez sumienia.
gość 2013-04-17 17:46:06
niestety, większość opinii jest prawdziwa. aż żal sie robi człowiekowi na sama mysl o tym co w tym 'zakładzie' się wyprawia. Od pracy nieraz po 16 godzin dziennie aż po wyplaty w ratach i umowach za najniższa krajową które dzieki Bogu jeszcze są. Brak jakiejkolwiek organizacji pracy oraz poszanowania praw pracowniczych to nie jedyne mankamenty do których dochodzą jeszcze zamówienia wykonywane na ostatnia chwilę czesto obarczone błedami. Prezes i kierownictwo skrupulatnie nadużaywaja słowa 'kryzys' by utrzymać załoge w ryzach i nie dac im powodu nawet do myśli o zmianie czegokolwiek. Ci którzy nie maja wyjścia siedzą cicho na dupie szydzac i klnąc pod nosem na to bagno, zaś nieliczni, którzy byli za ambitni, nie widzą kryzysu.
AndrzejB 2013-07-29 10:35:03
Na przełomie lat 80/90 pracowałem w firmie u Pana Kostrubca Edwarda, która teraz nosi nazwę Komech. Nie było łatwo, był wymagający pracodawcą, egzekwował od pracowników jakość, dyspozycyjność, pracowitość. Za pracę otrzymywałem wynagrodzenie czasami nawet w ratach, ale byłem zadowolony ponieważ gwarantowało mi to samodzielność finansową z czego bardzo się cieszyłem. Po wypadku komunikacyjnym jako jedyny z dawnych pracodawców użyczył mi pomocy i dalej mi pomaga, a jestem osobą przykutą do wózka. Zawsze w trudnych sytuacjach mogę na niego liczyć. Nie żałuję czasu przepracowanego w tej firmie i mogę powiedzieć śmiało, że miałem szczęście go spotkać.
32sek 2014-05-27 16:59:41
Dawno już się nikt tutaj nie wypowiadał. Czy macie może jakieś nowe informacje na temat funkcjonowania firmy komech?
Tokarz 2014-12-10 15:12:00
Jak tam w firmie KOMECH? Bo przed paru laty nie było najciekawiej widziałem nowe ogłoszenia na operatora. Ile płacą teraz i dalej te wypłaty na raty?
pracownik 2015-01-10 17:49:12
Syf, smród, bród i ubóstwo...
ppp 2015-02-05 16:45:09
Opóźniające się wypłaty, płacone w ratach, niedotrzymywanie danego słowa, ogólnie syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam
ttt 2015-02-24 22:36:27
Takiego dziadostwa juz dawno nie widzialem,szef psychopata i nie liczy sie z ludzmi, pomiata kazdym i placijak ma kase po terminie
bolec 2015-03-22 21:59:22
Spółka Kemea Invest, której właścicielem jest Edward Kostrubiec, prowadzący firmy Komech i Stalmet, przygotowuje realizację zespołu biurowego „Soul” w Lublinie przy ul. Szeligowskiej. Na bazie koncepcji, opracowanej przez biuro JEMS Architekci, planowana jest budowa dwóch 7-kondygnacyjnych obiektów klasy A+, z których każdy będzie miał powierzchnię 9 tys. m2. Wstępne plany zakładają, że inwestycja o koszcie szacowanym na 70-80 mln zł, zostanie oddana do użytku w 2017 r. A LUDZIOM NA WYPŁATY NIE MA
morda 2016-03-01 19:03:27
Jak w tym Komtech ktoś aktualny moźe się wypowiedzieć czy kasa jest na czas bo widze ze moze byc roznie. Z góry dzieki za sprawdzone info. Sprawdzone bez propagandy.
lejtli 2016-05-11 18:41:34
Na tą chwilę chyba nikogo na magazyn do Lublina @Artut nie poszukują, jak coś będzie to pewnie dadzą ogłoszenie. Jednak jeśli nie masz uprawnień na wózki widłowe to radzę je zrobić, póki masz czas, bo bez nich raczej Cię nie przyjmą i ogłoszenie wtedy może Cię minąć
Zostaw swoją opinię o Komech - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komech