Opinie o Komech w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Komech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Komech o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komech w Lublin

Pracowałem w tej firmie 3 lata i wszystko było okey- -tylko ty gnoju próżniaku z degenerowany najlepiej pójść do pracy i poleżeć na wgodnym materacyku.Takich banbusów kiedy ja tam pracowałem też nie brakowało.A pobory na trzy raty to próżniaku na dłużej ci wystarczyło, żebyś nie tracił na byle co i w tedy żona zadowolona z ciebie że ma pieniądze na gotowanie obiadów dla ciebie leserze i całej. SZACUNEK PANIE INŻ...

Edek zgredek
@były pracownik

To właśnie pisał właściciel firmy... To są jego mądre słowa na bank! Także widać jaki to "człowiek"

@Edek zgredek

Chyba lepiej byłoby teraz przedyskutować kwestię aktualnych warunków zatrudnienia, na jakie można liczyć w firmie Komech. Widziałam, iż szukają w tym momencie (między innymi) Tokarza. Masz może jakieś pojęcie na temat tego, jak przedstawiają się zarobki osoby na tym stanowisku? To dla mnie ważne, więc liczę na odpowiedź.

Haha Nowy wpis
@były pracownik

Kto ci to kazał napisać ?

LBR.LBN Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora) , stosowany jest tam Mobing , warunki ekstremalne gorzej niż w (usunięte przez administratora) mało miejsca (usunięte przez administratora) zero benefitow zero podwyżek zero ścieżki rozwoju nie ma integracji wokoł pracowników podpierniczaja na każdym kroku. Nie polecam a jak ktoś nie wierzy sami sprawdźcie bo jest tam możliwość przepracowania tygodnia próbnego bez umowy zapłata po tygodniu.

Dariusz Nowy wpis
@LBR.LBN

To faktycznie nie za ciekawie jak okres próbny jest bez umowy. A potem jaką dają? Zlecenie czy coś stabilniejszego?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Komech?

Krzysztof

Ta firma i jego właściciel to największy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w Lublinie.

Jarocin Nowy wpis

Brak benefitow

Egh

10tego ale nie licz na wypłatę przed tylko tak 5 dni po terminie

Jacek
@Egh

Często się to tu zdarza? Szefostwo daje za to jakieś dodatki w ramach przeprosin?

@Jacek

Nic nie dają dodatkowo w ramach przeprosin. Czasami jak mają chudy miesiąc to potrafią zrobić zebranie i powiedzieć , że wypłacą pieniądze po terminie. I że tylko osobom które koniecznie potrzebują pieniędzy na już , to wypłacą od razu.

Operator Cnc

Kontakt telefoniczny, rozmowa kwalifikacyjna

Pytania odnośnie wykształcenia, doświadczenia, wymagań finansowych, terminu możliwości podjęcia pracy.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wujek

Czy płaca 4-5 tys brutto na laser/plazmę z ogłoszenia jest realna?

Roku temu zimą, jak zmieniły się przepisy dotyczące wypłacania zwrotu podatkowego dla pracowników. Miałem umowę dogadaną netto w umowie . Skończyło się na tym , że wliczyli sobie w wypłatę zwrot podatkowy , bo miałem mniej niż 26 lat. Dzięki temu mieli spore oszczędności w 2020 roku na mojej wypłacie. Właśnie teraz przy rozliczeniu pitu to wyszło na jaw. Do tego półtorej roku temu zimą w firmie były przestoje i podsuwali pracownikom "przeszeregowanie' na niekorzyść pracownika , ponieważ zaczęli płacić od godziny. Możecie sobie zdać sprawę jakim kombinatorem jest właściciel. Kto mądrzejszy już uciekł z tej firmy . Tylko na lepszych stanowiskach pozostawali ludzie.

Lst

Jak jest z wypłatami czy na czas jest wypłata

XXX

Witam mam ukończona szkołe na maszyny CNC doświadczenie z nimi oraz serwis doswiaczenia 4 lata jakie wynagrodzenie moge uzyskać?

@XXX

Idź na serwisanta, lepiej na tym wyjdziesz. W Komechu zarobki powyżej 3000 zł tylko dla brygadzistów i kierownictwa oraz trudniejszych do zastąpienia pracowników. Operatorów CNC jest kilkunastu więc nie ma potrzeby płacić więcej, skoro jest ich wielu.

Zaq

Dla mnie (usunięte przez administratora) na każdym rogu kamera, cały czas za mało sztuk ludzie w porządku miła atmosfera, jest 2 co strzelają z ucha ogólnie praca dla ludzi o dużej cierpliwości i bez doświadczenia

Jaka jest kultura pracy w Komech? Obowiązuje typowy dress code?

as

z reguły to chodzisz w tym co masz prywatnie bo jak zniszczysz ciuchy zakladowe to z ogromnym bolem wydają nowe bo to przecież koszta, (usunięte przez administratora) niesamowity, dach dziurawy, spawaja w piwnicy albo jeden na drugim i przejsc nie moga swobodnie, na zakladzie temperatura w zime ponizej 10 stopni

Na jakie benefity można liczyć w Komech?

as

zadne, w tej firmie jedyny benefit to kartka z wydajnością

Jack

Ciekaw jestem kiedy kasa za czarną robotę umowa już jest jakiś czas a kasy za robotę do badań brak lecą w kulki jak mogą szefuńcio ma gdzieś rozmowy z pracownikami na temat finansów żałuję że tam poszedłem ale jeszcze jest pip umowę mam więc niech on się tłumaczy dlaczego ludzie pracują na czarno

piotrekk289

Na jakie stawki może liczyć operator CNC z doświadczeniem? Jaka panuje atmosfera, warunki na zakładzie? Czy wypłata jest na czas?

@piotrekk289

Jako operator CNC 3000 nie zarobisz bez nadgodzin, chyba że załapiesz się na brygadzistę. Dobrze jest przyjść i się tutaj przeszkolić na tokarki i frezarki CNC. Ale z czasem każdy kto się nie załapie na lepsze stanowisko w CNC, ucieka. Czasami wypłaty nie są na czas, ale to się już bardzo rzadko zdarza. Zazwyczaj starują tutaj ludzie bez doświadczenia. Atmosfera - zależy do działu, ale brygadziści to pozytywne osoby. Warunki: brak wyciągów na CNC na kilku maszynach, wyciągi spawalanicze w kiepskim stanie,niektóre przyrządy spawalnicze powinny być poprawione. Warunki średnie

Mateusz

Czy można liczyć na szkolenia rozwojowe ?

er

kamery z każdej strony, spawalnictwo jest tolerancyjne, faktem są zniszczone wyciągi i 1-1,5m2 na spawacza, czesto ledwo się można zmieścić pomiędzy paletami z materiałem odchodząc od stołu spawalniczego. wypłaty są na czas, stawka dla spawacza to minimum 2300-2400 na rękę co uważam za bardzo dobrze na lubelski rynek, są nadgodziny więc 3000-3500zł jest łatwe do osiągnięcia przy niespecjalnie trudnej pracy spawacza(są firmy, które za te pieniądze wymagają o wiele solidniejszego spawania np. SIGMA). minus to liczenie każdemu wydajności i brak jakiegokolwiek socjalu

ksl
@er

2300-2400 na rekę to bardo dobrze jak na Lubelskie? Tyle to w markecie idzie zarobić

M
@er

2300 na rękę to Twoim zdaniem dobrze? Czlowieku na jakim świecie Ty żyjesz?

A jak się przygotować na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko spawacza? Co jest konkretnie wymagane? Aha i jaka jest umowa bo tego nie widziałem w komentach

Henry

Tylko żal za utracona pracą w firmie może przyciągać na to forum. Szkoda, że obrażacie ludzi, którzy wam nic nie zrobili.

Zynismus
@Henry

Skoro piszą tu sami zwolnieni to dość spora rotacja jest w tej małej firmie

to ja

A czego tu żałować ? Porąbanego edwarda ???? to ulga wielka ! Złość , że się tam poszło po takiej rozmowie kwalifikacyjnej , żenada ! ten facet to psychol jakich mało ! jemu nie pomogłyby nawet doktoraty bo to burak strasznie chamowaty !

@Bezrobotny, jesteś zainteresowany podjęciem pracy, czy może już zaaplikowałeś do firmy? Jaki czynnik według Ciebie jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego. Firma obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko operator - programista maszyn CNC. Możecie napisać coś więcej o pracy na tym stanowisku oraz jakie są warunki zatrudnienia? W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w tej firmie.

Bezrobotny

Jak tam firma pozmieniało sie coś ? Jak wypłaty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Komech - Lublin

• Jak się pracuje w Komech?

Zobacz opinie na temat firmy Komech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komech?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komech?

Kandydaci do pracy w Komech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komech