Opinie o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dalpo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dalpo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

Kajtek

Witam, czy da się zarobić jako handlowiec, ile zarabia taki początkujący i jak jest z planami, czy są one realne do wyrobienia?

ZiomekGru

Pracowałem w Rosnowie 4 lata wspominam ten czas miło. Firma wspiera swoich pracowników w awansach, zamiast zatrudniać nowe osoby z jakimś doświadczeniem wolą dać szanse obecnym pracownikom pracującym na stanowisku pomocnika. Jeżeli ktoś się będzie starał to na pewno to miejsce jest dla niego.

Maciek

Ciekawe kto usuwa niepochlebne opinie.........

@Maciek

Najwyraźniej moderator usuwa wpisy w związku z ich wulgarnością lub niezgodność z regulaminem serwisu. Jako Firma nie mamy możliwości usuwania Państwa komentarzy.

Nasza Firma nie zakupiła takiego pakietu. Pozdrawiamy

Bezsił

Operator Rorow wiesz, istnieje coś takiego jak antyperspirant. Zacznij go używać, bo przez Ciebie inni muszą oddychać tym smrodem

Hahahaha
@Bezsił

Gdybyś miał takie długi, to też byś oszczędzał.

Czy po rozmowie w Dalpo Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dalpo Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W dalpo udają, że nadgodzin nie ma

Dalpo

Nadgodziny są rozliczane zgodnie z prawem - czyli odpłatnie lub formie udzielonego czasu wolnego.Przed realizacją jakichkolwiek nadgodzin pracownik powinien otrzymać zgodę przełożonego. W naszej firmie tak planujemy pracę oraz zasoby aby pracownicy byli w stanie wykonać swoje zadania w ciągu 8 godzin. Jeśli pracownik nie jest w stanie się "wyrobić" powinien to zgłosić swojemu przełożonemu, aby wspólnie spróbować rozwiązać sytuację.

Robert

A dla mnie to jest zwyczajne szukanie dziury w całym. Nie chce się komuś tu pracować to niech zmieni pracę. Dla mnie jest ok więc polecam.

markus884

Byłem u nich na rozmowie w niepruszewie jakiś miesiąc temu i było całkiem ok. spoko koleś od rekrutacji. Dziwne jest to, że dostałem odmowę mimo że spełniałem wszystkie wymagania... Firma dość nowoczesna. Poza tym praca na 3 zmiany to nie jest jakiś szał...

Kokosia

Rozmowa na stanowisko pracownika sekretariatu przebiegła w miłej atmosferze, kompetentni rekruterzy . Niestety odniosłam wrażenie iż szukają super pracownika za baaardzo małe pieniądze.

JPII
@Kokosia

Czyli po staremu.

Jak jest z pakietem medycznym w Dalpo Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

stary pracownik

pracowałem kiedyś w Dalpo i wtedy była taka możliwość

Stary

Tak można.

Xxxx

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik produkcji?

Dorotka

Witajcie firma obecnie szuka mobilnych handlowców na rynek niemiecki. czy ktoś dostał już ofertę bazową albo wie ile taka baza bez premii wychodzi? nie wiecie czy mają już rozwiniętą jakąkolwiek siatkę kontaktów stałych klientów w Niemczech czy raczej trzeba od zera po omacku proszę tylko rzetelne informacje i unikanie gównoburzy , która nikomu nie służy.... dziękuję

@Dorotka

Najlepszym sposobem dowiedzieć się o tym wszystkim - to aplikować na to stanowisko. Na spotkaniu rekrutacyjnym będzie można uzyskać wszelkie informacje i zaprezentować swoją kandydaturę.

Łukasz

firma całkiem spoko obecnie pracowałem na arkuszarce z mega udanym panem wesoły oraz bardzo pomocny choc tez wymagajacy :D praca ok tylko dojazd miałem kiepski.Polecam

Polecam firme Dalpo. Pracuję tam juz prawie 10 lat i nie narzekam. Na początku może i niema kokosów ale jak ktoś się wykaże to w łatwy sosób można awansować np. Z pomocnika na operatora co wiąże się ze sporą podwyżką. Operatorzy pracują w systemie akordowym więcej robisz to masz więcej $. Atmosfera jest spoko. Jest pare rzeczy które mogłyby się poprawić ale w żadnej pracy nie jest idealnie.

Beznadziejna rekrutacja. Nie szanują czasu kandydatów i łaskawie każą na siebie czekać ponad ustalony czas, po czym nie pada nawet "przepraszam" z ich ust. To już jest duże świadectwo na temat firmy. (usunięte przez administratora)

Cześć, co masz na myśli z tym brakiem szacunku, itp Chciałem zlozyc do nich aplikacje o prace

Bodziu

Firma rozwija się prężnie, to fakt, z roku na rok coraz lepszy obrot, na wykresach wszystko ladnie wyglada ale szkoda ze wyplaty stoją w miejscu, mogła by firma docenic pracowników to wszystkich bez podziału na produkcje biura itp ale po co najważniejsze ze sie wszystki zgadza a to ze pracownicy ciężko pracuja i to dzieki nim tez w jakiejs mierze jest ten sukces to schodzi to na drugi plan niestety. Życzę firmie jak najlepiej ale co z tego wyjdzie.....

Ogłoszenia o pracę sa ale szkoda ze najważniejszej rzeczy niema uwzględnionej czyli wynagrodzenia, ale tak to jest wszystko kolorowo napisane a mamy rok 2019 a na rozmowie okazuje sie ze wynagrodzenie na poziomie 2250 na reke no,, super '' pieniadze... Byc moze firma się kiedyś obudzi co do poziomu wynagrodzen aczkolwiek chyba jest to bardzo wątpliwa sprawa, no jak odchodzą doświadczeni pracownicy i zamiast zrobic cos zeby go zatrzymac, to podejście a tam kims sie go zastąpi za te 2250 tylko szkoda ze po paru msc ten pracownik sie zwalnia i trzeba szukac kolejnego zamiast docenic tego ktory pracuje kilka lat... Oby nie trafil sie taki okres kulminacyjny gdzie kilku doświadczonych operatorów stwierdzi ze juz maja dość takiego traktowania i nie bedzie ani porządnych, pracujacych rzetelnie pracowników ani nowych ktorzy juz nie chcą pracowac za marne 2300 na reke, bo tak logicznie spojrzec na ten temat kto by nauczył tych nowych pracowników obslugi maszyn czy czegokolwiek w miesiac nawet dwa chyba nikt takze jedt temat do przemyslenia, pozdrawiam wszystkich ktorzy zmierzaja na rekrutacje, zbyt kolorowo napisane ogloszenia bez żadnych konkretów, no pisanie o pracy w milej atmosferze, bogate pakiety socjalne itp. To (usunięte przez administratora) a hitem jest motywujace wynagrodzenie haha chyba motywujace do. Ominięcia tej firmy.

nowy

Wybieram się do Rosnowa na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko pracownik produkcji.Jak wygląda praca na tym stanowisku i na jakie pieniążki mogę liczyć?

Stały
@nowy

Pracownik produkcji to dość ogólne pojęcie, znasz jakieś szczegóły?. W Rosnowie jest kilka działów.

nowy
@Stały

Niestety więcej szczegółów nie znam.

Bart

To prawda, że firma sąsiaduje z więzieniem?

Stały
@Bart

A masz jakiś problem do osadzonych?, ludzie jak ludzie każdy popełnia błędy.

Czy często w firmie Dalpo Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Dalpo

W każdej rekrutacji mogą wziąć udział nasi pracownicy, którzy chcą zmienić stanowisko. Dodatkowo, większość stanowisk operatorskich jest obsadzanych w ramach rekrutacji wewnętrznych ( np. Ze stanowiska pomocnika zmiany).

Maja

Cześć, Możecie mi coś powiedzieć o stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości w Niepruszewie. Jakie godziny pracy (czy też praca weekendowa), zarobki, atmosfera. Będę bardzo wdzięczna.

Honorata
@Maja

Cześć, i aplikowałeś na to stanowisko?. W tej chwili widzę ogłoszenie Dalpo o poszukiwaniu pracowników na trzy stanowiska (do Niepruszewa szukają pracowników produkcji): http://dalpo.poznan.pl/rekrutujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Dalpo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dalpo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dalpo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalpo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalpo Sp. z o.o.