Dalpo Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Dalpo Sp. z o.o.

mlodociany85 2014-03-27 17:48:19
ha ha firma garażowa: w zestawieniu Diamentów Forbesa zajęła pierwsze miejsce w kategorii firm średniej wielkości w Wielkopolsce i siódmą w ogólnopolskim,co do zarobków to jaka praca taka płaca= akord.
buła 2014-04-17 17:35:28
diamenty forbesa: przyznawane za innowacyjne rozwiązania w ochronie srodowiska. firma z unii pozyskała kase na budowe 70 procent swych budynków nie ma to nic wspólnego z traktowaniem ludzi.
buła 2014-04-17 17:37:48
magazynier tyra za 1600 jemu powiedz że firma diamenty ma
haha 2014-04-17 17:42:13
1600 to z premiami jest ja sie wykarze
Orzeszek 2015-02-23 09:17:50
Nie ma to jak opinia smarkaczy, którym się nie chce pracować i jedyne co potrafią to narzekać. Ja od kilku lat pracuję w Dalpo i jestem zadowolona. Od początku dostałam umowę o pracę, wypłata zawsze na czas. Atmosfera w pracy bardzo dobra.
Lubelak 2016-08-20 00:40:18
Jak wyglada praca przedstawiciela regionalnego i na jakie salą zarobki?, czy przedstawiciel handlowy jeździ osobówka a może samochodem dostawczym z towarem? Proszę o odpowiedz gdyż myśle poważnie nad oferta i ile trwa okres próbny?
trynki 2016-08-31 10:05:17
Zarobki w dalpo sa masalryczne pod wzgledem takim ze operatorzy zarobiaja od 3 tys w gore a pomocnik ktpry sie na szarpie i narobi jak wol dostaje1700 gdzie tu sprawiedliwosc?? To raz a druga sprawa to o ppdwyzkach mozna pomazyc ,jest to ciezki ztemat w tej firmie,zamiast dac podwyzke dobremu pracownikowi to wola zeby soe zwolnil i zatrudnic kogos nowego ktory pracuje 3 msc i juz nie przychodzi... Deczje zza biurka sa smieszne, robcie tal dalej...
Dalpo 2016-09-05 09:42:18
Jako firma prezentująca wartości takie jak dbałość o pracownika i ich rodziny, nie możemy pozostać obojętni wobec opinii stawiającej nas w niekorzystnym świetle z dnia 31.08.2016 – trynki.
W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej rzetelnie przedstawiamy warunki finansowe i obowiązki na konkretnym stanowisku, oraz pytamy, czy są one akceptowalne dla kandydata. Jeśli podjął Pan u nas pracę, to oznaczałoby, że znał Pan wynagrodzenie za wykonywaną pracę oraz wiedział Pan co będzie leżało w obszarze odpowiedzialności na tym stanowisku. Ówcześnie nie budziło to Pana sprzeciwu.

W tym miejscu warto nadmienić, że osoby zatrudnione w naszej firmie, rzetelnie wykonujące swoją pracę, mają szanse przejścia na lepiej opłacane stanowiska (w tym operatorskie), składając swoje aplikacje w momencie, gdy ogłoszona zostaje rekrutacja wewnętrzna.

W związku z powyższym jesteśmy zaskoczeni, że zdecydował się Pan na tak radykalny krok jakim jest odejście z firmy po okresie próbnym i wystawienie niepochlebnej opinii na portalu.
trynki 2016-09-17 09:32:12
Nie bylem pracownikiem Dalpo, ale wiem jaka jest opinia teraz na rynku,pracowalo lub bylo na rozmowie paru moich znajomych i otrzymywali maila lub telefon ze bd zarobki powiedzmy 2200 a na rozmowie okazywalo sie ize 1700 taze co jest nie fair to raz dwa to uwaza pani ze zarobki sa adekwatne do wykonywanej pracy? To co sie mowi zza biurka w rzeczywistosci nie wyglada tak kolorowo,moze pani zaprosi kpgos znajomego i zaproponuje zeby chociaz tydzien popracowal jako np pomocnik jestem ciekaw jaka opinie by wystawil, a i jeszcze mam pytanie na ktore chcialbym uslyszec szczerej odp, ma np pani 2 dzieco uczacych sie i chcialaby pani zeby maz przyniosl pani wyplate 1700?? Kiedys opinoa o dalpo byla solidna i konkretna ale teraz niestety ludzie jak slysza co jest to nie bardzo chca przyjsc,opinia idzie w swiat niestety...
Kruk 2016-09-19 18:23:02
Szukam pracy, może ktoś, coś doradzi i opowie o pracy w Dalpo, najlepiej żeby to byli pracownicy na stanowiskach produkcyjnych a nie Panie siedzące w biurze. Interesuje mnie czas pracy i zarobki oraz jaka umowa. No i dlaczego non stop sa ogłoszenia że szukają?
trynki 2016-09-20 18:24:38
Zalezy na jakim stanowisku zarobki,czas pracy na 2,3 zmianowy, a dlaczego sa non stop ogloszenia ze szukaja to zloz cv przyjedz na rozmowe i sie przekonasz sam...
Kruk 2016-09-23 21:14:59
Ja poproszę o opinie Pracowników tejże firmy o zarobkach i atmosferze w pracy. A osobom które pracowały lub nie pracowały a piszą opinie o firmie na podstawie opowiadań pracowników to podziękuje.

Andrzej 2016-11-04 13:23:03
I jak nadal nie ma chetny h pracownikow?? No niestety nikt nie bardzo niechce przyjsc a firm wokol pelno wiec pracy do wyboru,tylko prosze nie pisac ze to pomowienia bo pracuja w firmie 2 osoby z rodziny wiec wiem co sie dzieje,zamiast dac podwyzke dobremu pracownikowi,ktory jeszcze pracuje kilka lat to po co lepiej zeby odszedl i STARAC sie szukac nowego za smieszne pieniadze, takie sa niestety realia, jak czlowiek moze odebrac wyplate 1450 ?? Dlaczego mi pani nie odpisala czy chcialaby pani zeby maz taka wyplate przyniosl,bo jest pani glupio odpisac zeby pani niechciala a sama szuka pracownikow za takie pieniadze...
Zostaw swoją opinię o Dalpo Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalpo Sp. z o.o.