Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j. w Katowice

Grzegorz

Firma Complexus to istny (usunięte przez administratora). Córka prezesa uważa tę firmę za swoją, wydziera się po pracownikach jak opętana. Ogólnie atmosfera beznadziejna, umowy śmieciowe. Z dnia na dzień człowiek się dowiaduje, że ma jechać w delegację na drugi koniec Polski. Uważam ze pierwszym który powinien się bać sądu to jest Prezes bo to on nagminnie łamie prawa i przepisy a do tego uchyla się od odprowadzania części podatków. Pamiętaj wszystko czego nie usunął administrator tej strony jest legalne, my już nie jesteśmy pracownikami Complexusa i nie musimy się bać pisania prawdy.

Co siedem dni umowa zlecenia, wiadomo dlaczego

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Piter Nowy wpis

Tak jak powyżej praca na czarno bardzo chętnie prysznice zlikwidowane bojler pozostał jeden fachowca musi być czuć jak się ręcznie nie narobisz to są chorzy totalna tragedia

Miro Nowy wpis

Firma przyjmuje ja czarno bardzo chętnie migając się od podatku i kosztów pracowniczych prysznice zlikwidowane bo po co brak ciepłej wody wyłączają bojlery dwa zlikwidowane niech się pracownik umyje w kiblu wszystko na temat

SEBA Nowy wpis

Firma zakopleksiona stawka najniższa krajowa praca też na czarno Na rozmowy wie kwalifikacyjnej obiecane kokosy.Fachowca musi być czuć

Firma Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko ELEKTROMONTER. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ślazak

Z tego co słyszalem to firma nie warta polecenia stawki najniższa krajowa wymagania z kosmosu szef traktuje ludzi jak zło konieczne nie rozumie że ludzie pracują na niego .Wystarczy poczytać ogłoszenia a ofert pracy tej firmy to idzie się usmiać .zapomnieć można o premiach itd oszczędzają na wszystkim na czym się da ps poczytajcie ogłoszenia z tej firmy jak morze być elektryk bez szkoły itd

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j.?

Odpowiadający

umowa zlecenie lub umowa o pracę

Bernard

Co siedem dni umowa zlecenia, wiadomo dlaczego..

Grzegorz

B@T3K
@Grzegorz

prawda i tylko prawda ,chociaż są też i tacy którzy piszą cukierkowe opinie na zlecenie pracodawców aby firma wyglądała na super że warto w niej pracować i w ogóle, a dawno powinna nie istnieć

@Grzegorz

Jak nie stosujecie sie do zasad czystosci np. toalety, przychodzicie pijani do pracy. , to jak tu nie krzyczeć. Ale jak byla potrzebna pomoc w papierach czy zaswiadczeniach, czy komorniku to wtedy corka byla zawsze potrzebna. Tyle w temacie.

Zuzanna
@corka

Potwierdzasz, że w firmie stosuje się krzyki na pracowników? Szok. To już nie pip, ale po prostu sąd i psycholog powinien tam wejść, żeby pomóc. Umowa o pracę nie daje żadnej ze stron prawa do takich zachowań. PS. O ile jest umowa o pracę?

@Zuzanna

Oczywiscie, że jest umowa, wszystko odprowadzane, ubranie i wszystko inne dane. Wypłata na czas. Ale jak ktos wchodzi do toalety zalatwia sie i wszystko jest wokolo uwalone i nic z tym nie robi to po kilkunastu prosbach nic nie zostaje. Poza tym osoba która wystawila komentarz nie napisala, że wypłata była na czas, ze miała umowe. Ubezpieczenie dziecka.

@corka

co? haha, dorośli ludzie i robią takie rzeczy? myślałam że brudne toalety to tylko dzieci w przedszkolu zostawiają, tak w ramach zabawy i poznawania świata.

Zbigniew
@corka

Ta wiadomość jest bardzo pomocna. Informacja o wypłacie na czas, możliwości ubezpieczenia dziecka jest dla mnie jako młodego ojca bardzo ważna. Widzę również, że jeszcze jest umowa o pracę i to mnie najbardziej zaciekawiło. Jak jest z tą umową? Na jaki okres jest zawierana?

@Zbigniew

Na początek okres próbny 3 m-ce. Tak ja we wszystkich firmach.

@Marta

No niestety tak jest. Jestem takim samym pracownikiem jak wszyscy, ale musze dbac o czystość i jak mam tam wejsc to juz mam dosc.

Ilona
@corka

okres próbny mnie wogóle nie dziwi, czasem jest miesiąc a czasem trzy ... czy chociaż na etat ?

@Ilona

pełny etat

@corka

córka, dlaczego nie napiszesz, ze umowy są na najniższą krajowa, a zleceniówki co 7 dni zmieniane???

@corka

ubezpieczenie dziecka? a co to niby za łaska? to darmowe jest

@corka

bzdura, pip by się tam przydał

Nowicjusz
@Grzegorz

Pani krzyczącej już nie ma, nie pracuje ( sytuację znam z opowiadania pracowników), teraz jest nowa Pani, nie zdarzyło mi się żeby krzyczała wręcz przeciwnie miła, sympatyczna osoba. Z górą też da się żyć. Współpracownicy ok

Co siedem dni umowa zlecenia, wiadomo dlaczego

Ilona

z tego co kiedyś tu pisali podobno atmosfera jeszcze rok emu byłą tu dość słaba, pisali o jakimś łamaniu prawa i utrzymywaniu nieporządku przez samych pracowników. Ciekawa jestem jak warunki tutaj po roku mogą tak naprawdę wyglądać, zwłaszcza, że nikt niczego już na ten temat nie pisał. Poprawiło się coś? Była może większa rotacja i jest całkiem inny skład czy po prostu ludzie między sobą się dogadali? Jak praca aktualnie jest zorganizowana i ile za nią płacą?

Arczi

@Kris czyli najniższa na konto plus pod tzw stołem dodatkowo reszta tak?

@Arczi

A gdzie wpis Krisa ????? Usunięty ? Niemniej można wywnioskować z pytania że płacą najniższą na konto a resztę pod stołem.

Znowu dali ogłoszenie, szukają 4 elektromonterów i oferują 21 zł brutto za godzine pracy.

Irek

@X a za stacjonarną pracę ile w takim razie oferują?

X

21 zł brutto za godzine pracy w delegacji w PŁd i Centr Polsce jakie oferuje kandydatom firma to żenująco mało.

Firma Complexus po raz kolejny szuka pracowników na stanowisko elektromontera i to od razu czterech i w zwiazku z tym mam pytanie czy to wiarygodna firma, czy płaci w terminie i jaka tam panuje atmosfera w pracy ? proponują mniej więcej 13 zł na reke na godzinę czyli jak dla elektromontera to na kolana nie rzuca szczerze mówiąc niemniej będę wdzięczny za opinie o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ks. Mjra Karola Woźniaka 7
    40-389 Katowice
  • NIP: 2220020690 KRS: 0000207216

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Complexus Bal Majcher Pompa sp.j.