Opinie o BUDOKRUSZ w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BUDOKRUSZ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUDOKRUSZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDOKRUSZ w Grodzisk Mazowiecki

mario

Od kiedy dzien pracy ma 10 godz gdzie inspekcja pracy atmosfera pracy na grodziskiej (usunięte przez administratora)

@mario

Mam rozumieć, że nie płacą za nadgodziny? Może jest możliwość odbioru ich w postaci dnia wolnego?

@Edward

Budokrusz zaczynal gosciu od dwoch gorek piasku dzieki darmowej sile roboczej ma miliony

@Edward

Ludzie dzien pracy ma 8 godz a nie 10 tak was wlasnie (usunięte przez administratora)

@Edward

CZLOWIEKU FIRMA (usunięte przez administratora) KONFIDENCI LIZO (usunięte przez administratora) TYLKO TACY TAM ISTNIEJA

Soda

Solidna firma, wszysko na czas. Jeśli ktoś chce pracować jest doceniony. Moje sugestie dla BUDOKRUSZ: Polecam. Solidna firma Lubię atmosferę w BUDOKRUSZ za: Normalne podejście

Mieczysław
@Soda

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie BUDOKRUSZ? Widzę, że aktualnie firma poszukuje mechanika samochodów ciężarowych. Jest to dosyć wymagające stanowisko, ponieważ firma wymaga od potencjalnych kandydatów, aż 5-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku. Znacie może warunki zatrudnienia, które pracodawca oferuje na tym stanowisku? Wymagania są dosyć wysokie, więc chętnie dowiem się, czy są chociaż odpowiednio wynagradzane.

Karol
@Soda

????????????????????????????????????????

@Mieczysław

MECHANIKA UWAGA NA BYLEGO PSA NA GRODZISKIEJ KONFIDENT PROSTAK WYJATKOWY NIE SYMPATYCZNY CWOK

Pielach

Nie polecam. Zwolnilem się z tego dziadostwa. Roboty nie ma, kasy też. Robota dla tych którzy chcą zarobić na suchy hleb.

@Pielach

Długo pracowałeś w firmie BUDOKRUSZ? Jak dobrze zrozumiałem jednym z powodów, które sprawiły, że zwolniłeś się z pracy w tej firmie były zarobki. Będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz, jak dokładnie one wyglądały? Pensja składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych premii uznaniowych?

@Pielach

niech gnoje placa tyle co w UE a nie za paczke fajek na godz

@Pielach

Ludzie tam tylko robia ci co maja kredyty alimenciarze itp itd

@Pielach

JAK MA BYC DOBRZE JAK TAM PRACUJE BYLY PALA DONOSICIEL LIZE (usunięte przez administratora) KAROLKOWI

Kelly

Soda, dziękuję za opinię na temat pracy w Budokruszu. Jest nadzieja, że tą firma może być godnym zaufania pracodawcą. Zaaplikuję tam, zobaczymy co z tego wyjdzie.

@Kelly

cO tY MOWISZ ILE CI PLACA FIRMA (usunięte przez administratora) DNO POWINNO DAWNO PASC GDYBY PLACILI TYLE CO W UE

Pracownik Biurowy

Sama rozmowa przebiegała względnie normalnie. Potem umowa zlecenie a następnego dnia zakończenie współpracy. Bo jest już następny kandydat. Totalna paranoja albo totalna niekompetencja w procesie rekrutacji i wdrażania pracownika w obowiązki

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Early Stage
logo firmy Specjalista ds. Marketingu I Błonie
DTH Selection
mario

Na Grodziskiej wlascicielem jest Karolek gosciu wyjatkowo ludzi ma za nic a soba nic nie przedstawia (usunięte przez administratora)

@mario

Karolek az wstyd o nim mowic

W

Dokładnie omijać z daleka samozatrudnienie maja ludzi za śmieci nie płaca za urlopy dziadostwo szkoda zdrowia każą myć kwasem samochody

U-2
@W

@W kwasem myć samochody? Możesz powiedzieć o co chodzi? Przecież kwas szkodzi zdrowiu ilakierów samochodów dlatego nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

@W

masz racje Tatus prosty a syn wyjatkowo i tam ludzie pracuja wyjatkowo prosci typowe robole

@W

Tak stary wlasciciel dorobil sie majatku bo placil grosze od zawsze

@W

(usunięte przez administratora) Karolek kaze jechac do Bialegostoku nawaet sie nie pyta(usunięte przez administratora) czy ktos chce i moze gosciu bez szkoly (usunięte przez administratora)

Agata

@dziki czy od czasu Twojego ostatniego wpisu coś się zmieniło w kwestii zarobków w firmie BUDOKRUSZ? Rynek pracy ma to do siebie, że poziom wynagrodzeń w niektórych przedsiębiorstwach często się zmienia, w zależności od koniunktury bądź jej braku w danej branży. Jestem ciekawa, jak w tym przypadku sytuacja wygląda.

@Agata

w eu za taka prace na godz jest min 100 zl a tu zarty

Wariat

Powiem tak, wykorzystują pracowników jak tylko mogą. W umowie masz 8h pracy dziennie a tak naprawdę nie warto ci wracać do domu bo nawet dobrze nie pójdziesz spać a musisz wstawać do roboty.

@Wariat

Patrząc z Twojego doświadczenia, jak realnie wygląda czas pracy w firmie BUDOKRUSZ? Zastanawia mnie, czy ewentualne nadgodziny są w jakiś sposób do odebrania w innych dniach? Twoja wypowiedź sugeruje, że należy zostawać dłużej, jednak wolałbym, abyś bardziej szczegółowo opisał całą sytuację.

@Wariat

Bo maja uklad i ludzie pracuja po 10 i wiecej godz gdzie inspekcja pracy ludzie piszcie o nich niech padna

@Wariat

Brawo normalny gosciu masz racje tam tylko prostaki robia i wchodz im w (usunięte przez administratora)

Stefan

Działalność dziadostwo nic więcej

Zz

Żadna solidna firma nie dzieli pracowników lepszych i gorszych!!! Kierowcy patelni zatrudnieni na umowę o prace a reszta na działalności coś tu chyba jest nie tak

Joanna
@Zz

Oczywiście - żaden pracodawca nie powinien traktować jednych lepiej, a innych z kolei nieco gorzej. Każdy - niezależnie od różnych czynników - powinien mieć równe szanse. Ale może trochę źle zinterpretowałeś działania firmy BUDOKRUSZ. Być może pracodawca dopiero po pewnym czasie oferuje wszystkim pracownikom przejście na umowę o pracę. Jak uważasz? Powiedz nam coś jeszcze o zarobkach, które można uzyskać, pracując w tym przedsiębiorstwie na cały etat.

alwaros

Najgorsze jest to, że jesteśmy na działalności. Wyzysk człowieka w biały dzień. Liczę, że w końcu z tego zrezygnują.... Praca jest ciężka, może być i niebezpieczna, nie daj Bóg coś nam się stanie i nie mamy pieniędzy na chleb. Zarobki w tym miesiącu będą naprawdę OK!!! Jedyny plus, że na księżnej robota ruszyła. :)

@alwaros

Co chcesz powiedzieć poprzez stwierdzenie "najgorsze jest to, że jesteśmy na działalności"? Czy zgodziliście się dobrowolnie na taką formę zatrudnienia? Jeśli tak, to co nazywasz "wyzyskiem"? Słowo wyzysk to bardzo poważny zarzut. Czy masz tego świadomość?

Żelazny

Panowie, złóżcie wszyscy wypowiedzenia a dopiero wtedy dacie im do myślenia. Właśnie wyszło ogłoszenie, że szukają kierowcy do pracy na samozatrudnienie. Samo pisanie na forum niczego nie wskóra.

Brudne ręce garbusa

Na księżnej wynajmy dostają lepsze kursy od orginałów ciekawe czym to jest spowodowane ???? Podobno taki sam proceder kiedyś był na grodziskiej

Edej

W tym miesiącu zwolniło się siedmiu kierowców z gruszek sajonara

Cała Prawda

Na księżnej większość kierowców szuka sobie pracy jest koniec miesiąca a maja po 60-70 kursów na działalności wiec firma idzie nie w ta stronę co trzeba trzech już w tym miesiącu złożyło wymówienia

Agata

@Jacek, pracujesz w firmie BUDOKRUSZ? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia i umowy u tego pracodawcy? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, czy firma ma system premiowy? @Zenek, napisałeś, że praca na własnej działalności, czy wszyscy pracownicy tak są zatrudniani w firmie, czy również można liczyć na zatrudnienie na umowę o pracę?

Jan

Praca na umowach śmieciowych . Nie polecam, chyba że ktoś chce mieć traumatyczne wspomnienia, po tym jak na samym końcu kopną go w tyłek.

szczeraprawda

Praca na tzw łódkach oczywiście na poczatek umowa zlecenie potem juz o prace, ale stawki bardzo niskie za kursy (porażka), a po za tym co nie zawsze jest powiedziane przy zatrudnianiu, obowiazek pracy równiez na betonomieszrkach ( gruszkach) zaa dosłownie smieszne stawki i to bardzo często cało nocne po kilkanascie godzin ale jakby tego było mało to co jakis czas wyjazd obowiązkowy na kopalnie za Białystok na harówkę za najnizszą prawie krajową ( jazda po kopalni czteroośką) w systemie 12/12 takze w soboty i niedziele jak w obozie koncentracyjnym. Nie polecam. Jedynie to pieniądze na czas i kasa na konto nic po za tym, zero szacunku dla kierowcy.

bolek
@szczeraprawda

prawda powiedziana

Jerzy

Jak ktoś przychodzi do firmy to niech pokaże jak potrafi pracować a później zacznie wymagać odpowiedniego wynagrodzenia, kolejność nie może być inna!!!

zenek
@Jerzy

ale nie w budokruszu

Zbynio

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutację? Jaką macie atmosferę?

dziki
@Zbynio

Daj sobie spokój,robota kierowcy w akordzie ,każdy laske kładzie aby od siebie ,kiepskie stawki za kursy, cały czas wyścig

Zostaw merytoryczną opinię o BUDOKRUSZ - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w BUDOKRUSZ?

Zobacz opinie na temat firmy BUDOKRUSZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDOKRUSZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDOKRUSZ?

Kandydaci do pracy w BUDOKRUSZ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDOKRUSZ
2.1/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Osowiecka 47
    05-825 Grodzisk Mazowiecki