Opinie o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. w Solec Kujawski

123 Nowy wpis

Cześć, w ogłoszeniu dla magazyniera było napisane, że pracuje się na dwie zmiany. Czy możecie mi wskazać w jakich godzinach i czy nie będą teraz może kogoś szukać? Mieszkam niedaleko Unii Europejskiej i myślę o podrzuceniu im cv. Warto?

M Nowy wpis

Witam wszystkich serdecznie, oglądających i chcących poznać opinie o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. Nie pracuje w tej firmie już od kilku lat, ale widzę po wpisach na przestrzeni czasu, że nic się nie zmieniło. Atmosfera i presja wpływają m.in. na tak częste rotacje pracowników, dotyczące zarówno kadry biurowej, jak i produkcyjnej. Model zarządzania ludźmi jaki doświadczyłem i zapamiętałem nie pasuje do dzisiejszych realiów. Nie bez powodu firma posiada ocenę 1,5 / 5 na podstawie 220 ocen.

@M

Piszesz o aktualnej rotacji? Właśnie mnie jakoś ogłoszenie nie wyskakiwało a patrzyłem na portale gdzie zazwyczaj sprawdzam. Na stronie tez chyba zakładki za pracą nie ma? to skąd wziąć ofertę? chce poczytać warunki jakie oferują na papierze przy tym jak to opisujesz

Lila Nowy wpis
@M

Czy to prawda że w styczniu pracownicy zostali zwolnieni w ramach redukcji etatów czy jak większość sami się zwalniali czy we wrześniu była informacja że źle się dzieje w firmie i będą zwolnienia? chciała bym to wiedzieć bo mój mąż został zwolniony za porozumieniem stron i nie może mi wytłumaczyć co się stało? Z rozwiązania takiej umowy nie jestem zadowolona bo nic mu się nie należy

Krysia

Hej, szukam pracki w Solcu Kujawskim i tak chciałam do nich aplikować, ale niestety nie znalazłam żadnych ofert pracy do nich...a piszecie, że ludzie często rezygnują ze współpracy...no chyba, że coś się w tym zakresie zmieniło od 2021 roku i nastąpiły zmiany u nich w firmie? Dajcie znaka czy polepszyły się zarobki i atmosfera i czy jest szansa, że wznowią rekrutacje :)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

On

Sami odchodzą

Ryszard
@On

Dlaczego? Za małe pieniądze, atmosfera? O co chodzi?

Ł
@Ryszard

Wszystko na raz może

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Magazynier.

Czy w Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Haha

O tej firmie mozna by napisac ksiazke. Ogolna presja na pracowniku to codziennosc. tam zwolnic pracownika z lekka reka przed wigilia to pestka. Tu liczy sie kasa a czlowiek nie znaczy zbyt wiele. (usunięte przez administratora) Jesli nie masz wlasnego zdania to miejsce dla ciebie.

Aleksandra
@Haha

Skoro napisałeś, że można napisać książkę to może dodasz coś więcej? Jaka presja wywierana jest na pracowniku? Wspomniałeś też o zwolnieniach lekką ręką więc zastanawiam się jaki powód pracodawca podaje wręczając wypowiedzenie.

@Haha
@Aleksandra

Firma wypełnia po prostu niezbędne minimum z kodeksu pracy. Nic w strone zatrudnionego.Niepotrzebne jest rozwijanie tematu. Jesli ktoś nie wierzy moze sie przekonać.

Jurek

@Słoletczaninek chyba powinieneś to zgłosić kierownikom, pisanie o tym tutaj niczego nie da

Słoletczaninek

Witam ....mam prosbe ....bylem swiadkiem przejmowania zmian przez dwoch krajaczy , podszedl do nich kierownik i powiedzial cytuje ....dajcie sobie buzi i do widzenia....Czy takie zachowanie tej osoby jest normalnie moralne wobec pracownikow , wiem ze to nie pierwsze zdarzenie tego "bohatera"w tej firmie ale wszyscy siedzą cicho ....wìec z tad moja prosba aby ta niedoskonalosc została naprawiona ...Czekam na rezultaty ......Nie chce isc z tym nigdziewyzej bo z tego co wiem takie zachowania są karalne ... wieze w Wasze mozliwosci i pozdrawiam

Powiedzcie proszę, czy w Bogner Edelstahl Polska jest szansa na zatrudnienie, jeśli nie ma się doświadczenia? Przyuczają?

xyz

jakie zarobki na stanowisku operator CNC, 3D, 2D, frezer?

Frezer
@xyz

3 tys brutto śmiech na sali Wiem bo pracuje

@Frezer

Napiszesz jeszcze, na jaką umowę można liczyć i czy firma przyjmuje ludzi bez doświadczenia w branży?

Paulina

@xyz, czy udało się Tobie znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się posiadanymi przez Ciebie informacjami. Gdyż obecnie jest prowadzona rekrutacja na wspomniane przez Ciebie stanowisko i myślę że, wiele osób zainteresuje Twoja odpowiedź.

Paulina

@Czarek czy poszukujesz zatrudnienia na konkretnym stanowisku w Bogner Edelstahl Polska? Interesuje Cię poziom zawodowy czy może szukasz pracy na wyższym szczeblu? Daj znać jakich informacji poszukujesz, na pewno pomoże to innym użytkownikom w odpowiedzi. @Ciacho Twoja opinia jest mało merytoryczna. Czy według Ciebie w Bogner Edelstahl Polska dzieje się coś o czym warto wspomnieć na forum? Zapraszam do dyskusji.

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Ciacho

Co tam w bognerze? Nadal wieje grozą?

Ochotnik

Szkoda, że tak rzadko ktoś pisze na tym wątku. Miałem nadzieję na jakieś informacje a chciałbym tu pracować.

Witam ktoś wie dlaczego krzysztof T się zwolnił wielki magazynier ?

Gniewny

Opiszcie stanowisko Technologa jak zarobki atmosfera

Iza

Nie bawcie się w pracy w przedszkole. Niech każdy zajmie się swoją pracę a takie zachowanie zgłoście szefowi!

Paulina

@KTOŚ, nie jesteś pierwszą osobą, która o tym wspomina, czy w takim razie próbowaliście zgłosić to osobie, która jest jeszcze wyżej? Takie tratowanie nie powinno mieć w Bogner Edelstahl miejsca, każdy pracownik, ma swoją godność i powinno okazywać mu się szacunek.

Paulina

@KTOS co dokadniej powoduje, że tak odbierasz tę osobę? Możesz dokładniej opisać, jak w takim razie prezentuje się atmosfera w Bogner Edelstahl Polska Spółka? To dla wielu osób jeden z podstawowych czynników wyboru przyszłego miejsca pracy.

KTOŚ
@Paulina

Tą osobę odbiera tak każdy pracownik.nie tylko ja.chamskie odzywki do pracownika i ciągle przeklinanie.uswiadamia pracownikowi na każdym kroku że jest zerem i nikim.

Paulina

@szukajacy w jaki sposób twoim zdaniem szefostwo terroryzuje pracowników? To bardzo mocne słowa - do pełnego zrozumienia twojego punktu widzenia, niezbędne jest opisanie większej ilości szczegółów. Co w takim razie zatrzymało Cię w firmie tak długo?

Zostaw merytoryczną opinię o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.