Opinie o RB Logistic w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RB Logistic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w RB Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB Logistic w Olkusz

stasiu

pracowalem w olkuszu dwa lata z poczatku bylo ok ale dopuki panu michalowi stanowisko i funkcja drugiego po Panu Bogu nie uderzyla w mozg to bylo ok teraz radze wszyskim kyorzy szanoja swoje zdrowie i czas omijajcie rb szerokim lukiem pozatym zastanowcie sie dlaczego ciagle wisza ich ogloszenia ze szukaja ludzi na pracuj pl widocznie taki bajel sie zrobil ze niechca ludzie jezdzic

prp72

Witam kolegów pracujących i byłych. Pracowałem 6 miesięcy i zostałem niesłusznie zwolniony dyscyplinarnie. Wyrokiem sądu uznano że należy mi się odszkodowanie. ale Firma RB ma to gdzieś i nie zastosowała się do wyroku i nie płaci za błędne decyzję swoich kierowników. Radzę zastanówcie się nim pójdziecie tam do pracy . Będziecie nikim a na koniec jak coś nie będzie grało to kopa w (usunięte przez administratora) i na odchodne dyscyplinarka ( z powodu utraty zaufania i pomówienia )

RB
@prp72

Zapomniałeś dodać, że zostałeś zwolniony ponieważ na stacji zatrzymali Ci kartę paliwową za tankowanie do kanistra czyli kradzież paliwa. Ponieważ sprytnie zasłoniłeś bańkę drzwiami żeby się nie nagrało rzeczywiście wyrok Sądu Pracy był na Twoją korzyść. Odwołujemy się od tego wyroku i oczywiście po jego uprawomocnieniu będą wypłacone wszelkie zasądzone pieniądze. Ale na pewno nie wcześniej. Jesteś jedynym kierowcą zwolnionym dyscyplinarnie w ciągu ostatnich 5 lat. Powodzenia dla Ciebie i Twojego nowego pracodawcy bo paliwo na pewno nie będzie mu się zgadzać

RB
@prp72

jest już wyrok sadu apelacyjnego w Krakowie. masz zaplacic firmie RB zwrot kosztów postępowania. Jak tam prp72 już zrobiles przelew ? czy masz to gdzies i mimo wyroku sadu nie płacisz ? czyli zostales słusznie zwolniony. RB nie zwalnia bez powodu. dobrzy pracownicy pracują od kilku lat i nie narzekają. leseranci okupują fora i wylewają jad. Zapraszamy wszystkich którzy chcą pracować i zarabiać a nie tylko brac pieniądze za przychodzenie

?

Serio serio serio, wpisz sobie w google " skierniewickie ryszard r zarzuty" i poczytaj . Ręce opadają

yo

Czy to nie prezes Rb ma zarzuty i sprawę karną w sądzie za zakoszenie 8 mln . W google znalazłem art. że skierniewicka prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko niemu. Ludzie aplikujcie do tej firmy - sprawiają wrażenie uczciwych :-)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie RB Logistic? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
glina

faktycznie rąbią ludzi na każdym kroku i jeszcze karzą im płacić za drobne usterki NP. stłuczenie lampy, czy urwanej śrubki :( jakieś nie porozumienie ..................... żal

?

anonim - 2009-02-07 15:42:09 Rzeczywiscie- ja tez doswiadczyłem w jaki sposób pan -rozprawia sie ,ze swoimi jeszcze pracownikami-nie boje sie ,gdyz wiem w jak haniebny sposob zostało wręczone wypowiedzenie-i na jakich warunkach-Ci ludzie Boga sie nie boja na czele z panem Kruczkiem Piotrem ..... skandal i rozbój w biały dzien-dokładnie, mają ludzi za pomiotów, ale praca to praca, hahahahaha

jarosław

A wracając do tematu firmy to chciałbym się dowiedzieć jakie są teraz w tej chwili tam zarobki? Kwotę podajcie

Harry

Już niedługo po RB i Apacz pójdzie na zasiłek :) Ale zanim pójdzie na zasiłek to 7 tysi chłopaczkowi oddadzą :)

kasia

zgadzam sie na 100 procent! nie polecam ani prace w tej firmie ani wspolprace z ta firma nikomu!

kolo 28

totalne DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM, chyba że ktoś lubi być traktowany jak śmieć ;)

staś

Ta firma to bagno tak jak wszystkie firmy Rejmerów i nie ma się co dziwić że opinię mają fatalną. Nikt pracy tam nie szanuje bo ludzi się tam nie szanuje.

Marjano

zaczal obciazac za wszystko co tylko moze,do tego kroji na kursie euro.co miesiac masz 50-60zl mniej.jak sie zapytasz czemu to ci powie ze sie pomylili.na samych dietach masz ok 300zl w plecy bo liczy ci 2 krajowe po 23zl na wyjazd i zjazd.miala byc dieta podniesiona na 45e ale wciska kit ze trwaja negocjacje.wciska kierowca pierdoly zeby tylko nie uciekali.

Witam.Czytałem wasze opinie i jestem troche zaskoczony.Pracuje w tej firmie od pół roku i narazie nie miałem problemu.Nigdy też na nikogo nie donosiłem.Ogólnie z ludzmi z biura widze się chwile przed wyjazdem i chwile po powrocie.Prace jak wszędzie trzeba zrobić,tylko w zakresie tacho,narazie kase dostaje w wyznaczonym terminie i bez jakiś potrąceń.Pracowałem już w większych i mniejszych firmach gdzie było dużo gorzej co do sprzętu,tacha i kasy.Nawet sądziłem się z byłym pracodawcą.Nie mówie że wszystko jest idealnie,ale powiedzcie gdzie jest to sam się zwolnie i przeniose do firmy idealnej.

No może Cię zaskoczę, ale w tej śmiechu wartej firmie nie trzeba niczego zawalić. Ta firma to temat rzeka. W sumie ciekawi mnie co się tam teraz dzieje. Czy[usunięte przez administratora] dalej udaje, że robi cokolwiek oprócz zatrudniania nowych ludzi? :] Najpierw zatrudnia, zaraz potem zwalnia:] Śmieszna, żałosna osoba.

mario

a nie myslisz ze na uczciwie pracujacego nic nie mozna znalesc? jezeli cos za...les to wiadomo ze konkurent na ciebie doniesie bo ma dowody zlej pracy ... normalne prawo rynku ty tez bys z tego skozystal

mario63
@mario

Mario widocznie sobie nie radziles na stanowisku skoro dostales wypowiedzenie moze miales kierowcow za debili tylko i wylacznie do roboty jestem kierowca i wiem jacy sa nie raz spedytorzy poza tym z tego co pamietam to w warszawie nie ma spedytorow tylko dyspozutorzy

w.wolak@op.pl

Miałem okazję pracować w RB Logistic w Warszawie przez równe 14 dni, po czym w piątkowye popołudnie oznajmiono mi, iż w poniedziałek moge już nie przychodzić do pracy. Podsunięto mi gotowe wypowiedzenie, że sam proszę o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron bez zachowania okresu wypowiedzenia, i bez podania konkretnych powodów zwolnienia. Posiadam 3 letnie doświadczenie w branży spedytorsko-logistycznej i żaden pracodawca nigdy nie miał powodów aby na mnie narzekać. Wnioski pozostawiam Wam...

odradzacz

Szkoda czasu na tą firmę. Nie wiem, jak to wygląda z punktu widzenia kierowców, ale biuro w Warszawie to bagno. Niejaka Gośka, zwana kierownikiem :D ...żenada :] zupełny brak szacunku, nieprzyjemna, ale po co się rozpisywać na jej temat.. O_o Jeśli ktoś jest długo,długo bezrobotny i potrzebuje jakiejkolwiek kasy-proszę bardzo. Albo doświadczenia,bo przyjmują tam bez żadnych kwalilfikacji. Ale dla ambitnych nie ma tam miejsca.Nie mija więcej niż dwa miesiące, a ludzie zaczynają szukać pracy. Odważnym życzę powodzenia! :D

RB Logistic profesjonalna nazwa ale mało profesjonalne kierownictwo! Stanowczo odradzam pracę, brak poszanowania, brak umiejętności kierowania zespołem. Wyróżnienia otrzymują tylko osoby donoszące na innych UCZCIWYCH pracowników. Życze aby ktoś potraktował ich tak jak oni traktują innych. Pozdrowienia dla wytrwałych podpierdalaczy!

a od czego jest ten [usunięte przez administratora]r?Mam zamiar tam pracować ale widze nie zbyt pozytywne opinie:(

Rzeczywiscie- ja tez doswiadczyłem w jaki sposób pan -rozprawia sie ,ze swoimi jeszcze pracownikami-nie boje sie ,gdyz wiem w jak haniebny sposob zostało wręczone wypowiedzenie-i na jakich warunkach-Ci ludzie Boga sie nie boja na czele z panem [usunięte przez administratora] ..... skandal i rozbój w biały dzien-

Zostaw merytoryczną opinię o RB Logistic - Olkusz

• Jak się pracuje w RB Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy RB Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RB Logistic
2.3/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Szara 10
    00-420 Olkusz