Opinie o RB Logistic w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RB Logistic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w RB Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB Logistic w Olkusz

Firma wypłacalna,strzezone parkingi,robota jako tako i to tyle z plusów.Zjazdy przeciągane plus minus o 3 dni.Dziwny system 17/7 to u nich 2na1 uwaga(na ktory trzeba sobie zasłużyć).Normalny na pojedyncza obsadę to 23/7.Dużo jazdy w nocy,UK to jak drugi dom w tej firmie.Duzo jezdza tez do szwecji ale to robota dla podpierdalaczy zarezerwowana i czopków.Auta totalna bieda,co wyjazd inne,ad blue lejesz z baniek które masz w naczepie,auta poblokowane na 85 i czasem braknie czasu na dojazd jak dadzą Ci 700km po Niemczech z Amazonem, bra.Kierowca w firmie nie ma nic do gadania,trzeba uważać na starych pracowników.Dnuowka na chwilę obecną to 450zł(do odwołania).Jak sporotem wróci do 400zl to pójdzie dużo ludzi stąd i to tyle tak w skrócie

Driver

Dzięki kolego za informację, pozdrawiam i szerokości

Julia

Ale ta dniówka to netto czy brutto jest??

Rb
@Julia

Netto

WAWA

Hej, widzę że rzetelnie opisałeś panujące w firmie zasady, mam pytanie a o podwójnych coś słyszałeś ? Jakieś opinie ? Narzekają nie narzekają czas do zera ? Bo 450 kusi ale właśnie odeszliśmy z firmy w której dzień w dzień było 21h/9:01 ogień i zdrowie siadało już ????

M

Od marca doniowka dla podwójnej obsady to 400zl, pojedynczy ma nadal 450. Posypały się też zwolnienia ponoć...

A

Zjazd na święta to porażka zwożą kierowców z Asten autokarem przystosowanym do wycieczek szkolnych po drodze kierowca autokaru ma zakaz zatrzymywania się

Weronika
@A

Ale po co ten zjazd? Bo widziałam w necie stare ogłoszenie na stanowisko Kierowca w Transporcie Międzynarodowym (C+E). I zaciekawiło mnie ono w kontekście brata. Po co taki zjazd na święta wspólny? Co roku tak jest?

Sonia
@Weronika

Tutaj chodzi o zajazd do domu na święta. Są kierowcy którzy chcą pracować w Święta, a reszta wraca do domu. Firma nie może sobie pozwolić aby ściągnąć wszystkich autami i dlatego firma wynajmuje autokary i kierowcy sa ściągani na baze

@Sonia

I tamci pozostali to na jakiej stawce wtedy pracują? Jest o wiele lepsza za te dni? I na święta to taki zjazd jest prezentem czy są może jeszcze jakieś paczki lub premie?

Rb trans

Po obserwacji w Rb trans, pracuję tu dużo naiwnych kierowców, którzy dają robić się w konia za parę złotych. Ludzie oni z was się śmieją za te parę złotych, ogarnijcie się.

Natalia
@Rb trans

Parę złotych znaczy ile dokładnie tam płacą ludziom? Skoro już zaczynasz temat wynagrodzenia, to rozwiń jeśli możesz. Dzięki!

Szwaja

Ogólnie polecam pracę firma wypłacalna.Jedyny minus to spedytor Szymon który potrafi człowieka zgnębić.Facet z bardzo wysokim ego.Zycze ci Szymonie żebyś kiedyś trafił na jakiegoś kierowcę który ustawi cie do pionu np Sławka świrusa z Jaworzna

@Szwaja

A spedytorów to ilu tu jest, że go tak ostentacyjnie z imienia wymieniasz. Swoją drogą wiesz, że tak nie wypada? :/

@Szwaja

Ogólnie oprócz spedytora którego wymieniłeś/wymieniłaś, piszesz, że polecasz tą pracę. Powiesz w takim razie co oceniasz na plus w tej firmie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie RB Logistic? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Jaki jest okres rozliczeniowy w RB Logistic? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Driver

Podstawa 10, diety 20, premia 21/22. Nigdy nie było problemu z pieniędzmi, zawsze kasa na czas.

Sonia
@Driver

O jakiej premii mowa?

@Sonia

To sugestia, że już premii nie ma? Bo jeśli tak to słabo ale od kiedy tu pracujesz? Bo widocznie za jego czasów jeszcze były, to co zabrali tak nagle?

Dania 1.07 szefostwo podjęło próbę obcięcia stawek do 400zl z czego szybko się wycofali. Kwota 450zl do końca roku później nie wiadomo. Ogólnie atmosfera pracy się zepsuła. Następny problem to płatność za urlopy. Płacą tylko za przepracowane dniówki a urlop oddajesz za darmo.

Julia

A jak argumentowali to, że chcieli aż tyle wam obciąc?

@Julia

SMS o godz 22.30 o zmianie stawek od jutra w sumie niczym nie poparty. Jeżeli mniej dniówek w miesiącu jak 14 to 350zl.

Nie no do nowego roku inflacja będzie tak duża, że raczej niczego nie obetną, no bo jak to tak podwójnie "zabrać"? Może będzie jednak szansa, że nawet podwyższą?

Seba

Siema, jak sytuacja w firmie ? Szukają dalej kierowców ? Widziałem dużo zestawów w Anglii, mógłby ktoś rzetelnie i szczerze opowiedzieć jak wyglądają zarobki i co z tym systemem pracy jest ? Kiero od was mówił że minimum 17 dni trzeba wysiedzieć , a potem 7 dni w domu ?

niedoszły kierowca rb

Firma jest mało poważna, ogłaszają się że szukają kierowców (kto teraz nie szuka). Wysyłam CV mając 7lat praktyki po całej Europie, przez miesiąc nawet nie raczyli się odezwać. CV otworzyli po 10 dniach. Porażka

@niedoszły kierowca rb

Ale to mieli obowiązek się do Ciebie odezwać? Może mieli dużo ofert i musieli kogoś odrzucic?

Klapek

Pam rekrutujący rypie nieźle psychikę zadawając w spowolnionym tempie i długim namyśle pytanie dot. przepisow I teorii którą zdawało się na testach na prawo jazdy :D

Zofia
@Klapek

Pewnie chce mieć dobrych kierowców :) A pyta jeszcze o coś, oprócz tego ?

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w RB Logistic? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Rb kietowca

Poziom byl i jest ok a nazekaja ci ktorzy rozstali sie z firma w niemilych raczej okolicznosciach ja tez tu pracuje a znam kierowcow ktorzy jeDza w.rb juz ponad 8i [iecej lat

I piszesz to jako klient czy etykietki Ci się pomyliły i należysz do jednych z tych, których wymienił? :(

Wawa

Witam, jakieś opinie o pracy w podwójnej obsadzie w tej firmie ? Dniówką kuszą ale odeszliśmy ostatnio z firmy w której zdrowie się posypało bo było codziennie bez przerwy 21h jazdy 9:01 ogień. Szczerze mówiąc nie chciałbym trahic znowu do takiej firmy dlatego prosiłbym o opinie, pozdrawiam.

Czy w RB Logistic zatrudniani są obcokrajowcy?

Redflash

Jeśli masz Polskie obywatelstwo

Wojtek

Nie

@Wojtek

Nawet tymczasowo na umowę zlecenie nie ma opcji?

@Redflash

A pesel u Ukraińca nie przejdzie?

Asdf

Poszukuje drugiego kierowcy pod amazona w pojedynczej w systemie 2/2, platne dniówka 370,jestem kierowcą. Najlepiej zeby byl ze swietokrzyskiego baza tez swietokrzyskie Quest21.93@o2.pl pisac

Driver

Witam, czy podpowie ktoś z obecnie pracujących kierowców w RB jakie są warunki pracy, atmosfera itp.?, ponieważ zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Aro

Zmiennika do RB transu z Lubelskiego jak jaszybciej zostaw numer telefonu, oddzwonię

Wiktor

Witam . Są przyjęcia do firmy ? Jeśli tak to można prosić jakiś kontakt ? . Pozdrawiam

Edward
@Wiktor

Tez bym się chętnie dowiedział bo myślałem o robocie. Będziesz wysyłał CV żeby umówić się na rozmowę? Jakbyś się zdecydował to napisz jak wygląda rekrutacja, bo nie mam doświadczenia i chętnie przeczytam jakieś rady :)

marsden
@Edward

Najlepiej samemu się przekonać. Idź na rozmowę to się dowiesz co proponują.

Kobieta

Szukam zmiennika, zmienniczki, może też ktoś szuka? Zostaw namiar, odezwę sis

Kat

Witam. Jaka podstawa i dieta??? Dzięki za info

ala

Byłam na stażu - oczywiście nie zatrudniają. Za każdym razem dostają karę za brak zatrudnienia na umowę. Atmosfera w pracy nieciekawa - totalne (usunięte przez administratora) towarzystwo wzajemnej adoracji. Wymagania za duże w stosunku do pensji.

@ala

Nie zatrudnili Cię po odbytym stażu?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w RB Logistic?

Zbychu

Nie ma takiej możliwości

Zostaw merytoryczną opinię o RB Logistic - Olkusz

• Jak się pracuje w RB Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy RB Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RB Logistic
2.3/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Szara 10
    00-420 Olkusz