OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Chodzą po biurach ubezpieczeniowych i oferują pracownicą zarobki oczywiście fikcyjne 5 tys jeśli przejdzie do nich z bazą klientów. Także bardzo nieetyczne i bezprawne za co grozi odpowiedzialność karna ogromną. Taka pracownica podpisuje u Agenta klauzulę RODO i jeśli dane wyjdą to nie chciałbym być w jej skórze. (usunięte przez administratora) nic wiecej

ANULA 60
@Tomek

Jak znasz takie przypadki to zgłaszaj , a nie wypisujesz (usunięte przez administratora)

@Tomek

Pan chyba nigdy nie miał styczności z OVB, chyba prowadzi Pan multiagencję i żyłuje pracowników za najniższą krajową to ludzie uciekają do OVB, ponieważ tu przynajmniej pracują na własny rachunek i za najwyższą prowizje na rynku. "5 tysięcy widmo", jeśli chodzi się tylko na rekrutację od drzwi do drzwi i oczekuje się siedzenia i picia kawy za 5 tysięcy miesięcznie to w OVB takiej pracy Pan nie znajdzie. PS: Dla Januszy biznesu wszystko jest be

basia

Wiecie może, czy jest opcja podjęcia pracy zdalnej ? Bo wiem, że rekrutację online reflektują.

Me
@basia

Jeśli nie jest dla Ciebie problemem wciskać ubezpieczenia przez telefon, to oczywiście tak.

Dagmara
@basia

Tak, można pracować zdalnie. Po szczegóły zapraszam na prv fb Kowalska Dagmara

Nataa11
@Dagmara

Dzień dobry, daję pozytywną ocenę. Zaczęłam pracę zdalną, webexy, szkolenia online, dużo się dowiaduję. Sprzedaż jest, ale to póki co w formie wideokonferencji z osobą, która długo pracuje, i dobrze to wychodzi. Nawet się nie spodziewałam, że świat się tak dostosuje, nie ma jakiejś trudności w kontakcie z klientami i innymi pracownikami i jako dodatkowa praca w formie zdalnej dla mnie oki.

KasiaK
@Nataa11

Ja również się podpisuję, całkiem ciekawa praca zdalna. Teraz wszyscy musimy się dopasować do sytuacji i tu jest całkiem niezłe zaplecze techniczne.

KasiaK
@Me

Tak się składa, że ludzie bardzo potrzebują ubezpieczeń i kontaktu szczególnie teraz kiedy nie mogą osobiście iść i załatwiać spraw. Zapraszam, chętnie przygotujemy ofertę i dla Pana/Pani

PistoletForumowy
@Me

A co to znaczy "wciskać ubezpieczenia"?

Zaciekawiona

A co jeśli chce się tą pracę uznać jako dodatkową? Też nie polecasz? Jak wygląda pozyskiwanie klientów? Dzwoni się do nich?

Anatol

Jak aktualnie wygląda wasza praca w obliczu pandemii? Czy są jakieś specjalne obostrzenia?

Doradca Finansowy

Kończę studia na Uniwerku Ekonomicznym i znalazłem ulotkę o ofercie pracy z atrakcyjnymi zarobkami. Oczywiście na ulotce nie było danych firmy, ale zadzwoniłem i pierwsze wrażenie było pozytywne, niemniej jednak dałem się nabrać, bo po 10 minutach rozmowy przez telefon nie dowiedziałem się co to za firma, na czym dokładnie polega praca. Podana została jedynie ogólna informacja, że jest to stanowisko doradcy oraz że głównie sprzedawane będą ubezpieczenia, ale wszystkie szczegóły na rozmowie na żywo w kawiarni (sick!). Pierwszy raz miałem rozmowę w kawiarni obok małolatów w niebieskich włosach i starych plejbojów... Oczywiście musiałem zapłacić sam za swoją kawę (sick!) oraz, ten pożal się boże, rekruter spóźnił się 15 min, bo szukał miejsca do zaparkowania (szkoda było kasy na płatny parking). Jest to piramida finansowa, sam naganiasz klientów i zysk to jakaś śmieszna prowizja...

Pytania ogólne, oni oferują szkolenia. Bardziej liczyło się czy masz prezencje i gadane i czy potrafisz kogoś ogłupić wizją ogromnych zysków i wycisnąć z niego kasę na inwestycję ulokowane po za UE...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
gościówa

Zastanawia mnie jak człowiek, ktory z firmą nie ma i nigdy nie mail nic wspólnego może o niej wyrażać opinie. Współpracuje z OVB od kilku lat. Profesjonaliści z oddaniem do tego co robią. Zadowoleni,bo firma daje im szanse na sukces i pieniądze. To nie tylko rekrutowani 19-latkowie po szkole, z czysta kartka i umysłem, których łatwo nauczyć finansów, bo to nie takie trudne, ale rekrutowani DYREKTORZY BANKÓW- no o czym to świadczy ? Proponuje najpierw spotkać się z przedstawicielem OVB i ewentualnie zacząć prace, a nie zazdrościć, ze ktos dostał WZIĄŁ te szanse i odnosi sukces ;) uczciwość i moralność na najwyższym poziomie. Bardzo polecam

Kasiac

Najlepsi

Kwadrat

Pamiętam, jak ładnych parę lat temu kolega podał im mój numer. Dowiedziałem się o tym, gdy zadzwonili do mnie, żeby się umówić ze mną na rozmowę kwalifikacyjną. Był to jedyny przypadek w moim życiu, kiedy ktoś kogo nie znam i do kogo się nie zgłaszałem, zadzwonił do mnie, żeby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Sama rozmowa to była jakaś formalność, której nawet dobrze nie pamiętam. Chyba każdy ją zaliczał. Innymi słowy, kompletnie bez żadnego wysiłku z mojej strony, zostałem "przyjęty" do firmy. Na dzień dobry pokazali nam prezentację, pokazującą co można osiągnąć pracując dla OVB. (usunięte przez administratora)Zrezygnowałem po paru dniach, zanim właściwie zacząłem. (usunięte przez administratora)

Szach
@Kwadrat

Ile technicznie człowiek potrzebuje czasu żeby nauczyć się sprzedaży jednego produktu niezależnie czy jest to Ubezpieczenie auta czy skórzane obuwie w eleganckim butiku? Tak na prawdę jeśli chodzi o ubezpieczenia pojazdów to i w tydzień można się wszystkiego nauczyć. Wystarczy brać udział w szkoleniach, zadawać dużo pytań, czytać OWU, mieć możliwość przejścia przez kilka kalkulacji i potem z przełożonym np. wystawić kilka polis, pod którymi i tak przełożony się podpisuje i może po kilku-kilkunastu takich procesach jest się gotowym na samodzielną pracę w tym jednym obszarze. Dlaczego skupiamy się na tym, że OVB daje możliwość takiej nauki i rozpatrujemy to negatywnie zamiast jako atut ? Może skupmy się na GoWork... Użytkownicy Forum piszą sobie te wszystkie komentarze, a potem nowo-zatrudniony KAM ( osoba, która przeszła 1-dniowe szkolenie ze Złotego Profilu Pracodawcy i nielimitowanych ogłoszeń o pracę + 1-dniowe szkolenie z CRM(obsługi bazy)+ 1-dniowe szkolenie z Pitchu sprzedażowego tego właśnie profilu) dzwoni do firm i SPRZEDAJE usługę, której jeszcze dokładnie nie miał możliwości poznać. Z tym nikt nie ma problemu, bo najwyraźniej 3 dni wystarczą żeby przygotować człowieka do pracy, a już na pewno nie bulwersuje to tak mocno, bo temat nie dotyczy bezpośrednio pieniędzy. Jak można stwierdzić, że ktoś sprzedaje nie znając produktu ? Jak można w ogóle sprzedawać nie znając produktu? Jeśli tego produktu nie zna to nie sprzedaje, bo w jaki sposób miałby przekonać do zakupu klienta, odpowiedzieć na jego pytania a potem wziąć za to wszystko odpowiedzialność ? Ktoś tu coś źle zrozumiał, ale dla wyprostowania: Nie ma możliwości, aby bez stosownego przygotowania sprzedawać produkty, szczególnie jeśli się ich nie zna. Nowe osoby nie sprzedają i nie doradzają w pierwszych tygodniach swojej pracy a jeżeli mają możliwość uczestniczyć w procesie sprzedaży to tylko jako bierni obserwatorzy przy swoim przełożonym. Nie mniej firma oferuje ogromnie dużo szkoleń i wsparcia, aby nauczyć się produktów jakie oferuje i aby w przyszłości można było z pełnym rozumieniem rozmawiać z klientem na ich temat.

Jakub

Im więcej mam kontaktu z firmą, tym rzadziej tu zaglądam. Ludzie, na czym Wy opieracie swoje niezadowolenia. Przecież to jakieś wyssane z palca informacje. Mam wszystko dopilnowane zawsze na czas i bardzo bardzo profesjonalnie prowadzone spotkania. Dla tych, którzy już tu będą chcieli coś napisać jestem też nie pierwszej młodości, bo 44 latek, mam żonę i dwójkę dzieci, studia pokończyłem w ekonomii mimo, że w niej nie pracuję a zawodowo też za odpowiedzialne tematy odpowiadam. I z czystym sumieniem polecam firmę.

Roger E.G
@Jakub

Co charakter to opinia :) Nie ma co nakręcać tu afery, trzeba sprawdzić i się przekonać. Dla mnie to forum z jednej strony jest szkodliwe - ma jakby jak rodzic uchronić dziecko przed popełnieniem błędu a to błędne założenie bo każdy tą pracę pewnie inaczej odbierze i najwyraźniej są tacy co będą z niej zachwyceni a z drugiej strony to forum się przydaje, bo też widać jaka ta firma może być - na pewno nie ma gdzieś opinii na swój temat jeśli oficjalnie udzielają się na forum, a to z kolei dobrze świadczy dobrze o nich jako o podejściu biznesowym i pracodawcy.

Harm...

Jeżeli w internecie piszą, że żeby awansować na stanowisko kierownika trzeba zrobić coś tam, jakiś określony wynik a potem, że przez ileś miesięcy trzeba nadal kontynuować pracę na takim poziomie i ktoś pisze w tym komentarzu, że dla niego czy dla niej to słabo, że sie trzeba tak starać tak długo, to w jaki sposób mogłeś np. już podczas rozmowy stwierdzić ŻE TO SIĘ POTWIERDZIŁO I WSZYSTKO CO OD WRĘCZ 50 LAT PISANO NEGATYWNEGO W INTERNECIE ? przecież to niedorzeczne. Zastanówcie się nad sobą. Dobrze, że ktoś jest otwarty żeby takim ludziom pracę dawać i szkoda, co nie dziwne w tym przypadku, że potraficie tylko narzekać i hejtować każdy przejaw dobroci. Jenyyy jak Wam dobrze, że chociaż tutaj ktoś Was przeczyta i o Was usłyszy.

bob15
@Harm...

Ja odnosiłem się do faktów. Ty próbujesz mi coś udowodnić na przykładzie czyjejś opinii, do której akurat nie mam zdania i nawet słowem o niej nie wspomniałem. Próbuje dalej.

Harm...
@bob15

1) BOB pisze, że wszystko co się pisze na forum o złych jakichś rzeczach na temat firmy to prawda i że stwierdził to już podczas rozmowy kwalifikacyjnej 2) 3 komentarze w dół ktoś pisze, ze jest do (usunięte przez administratora) bo trzeba długo podtrzymywać ciężką pracę po awansie 3) ja piszę, że jak BOB mógł stwierdzić podczas rozmowy kwalifikacyjnej, np. że jest do (usunięte przez administratora) bo trzeba długo podtrzymywać ciężką pracę po awansie 4) a Ty, anonimie szanowny piszesz, że nie czytam ze zrozumieniem i odwołuję się do rzeczy, które nie były poruszane. Radzę pilniej czytać jak się wypowiadacie a szczególnie kiedy chcecie komuś uwagę zwracać. Fajnie jest kiedy można coś z tego forum dla siebie wyciągnąć, a kiedy piszecie, że ,, wszyscy", ,, wszystko" i ,,zawsze" i ,,złe" to nie wiadomo już co sobie myśleć Bob szanuję Twoje zdanie, ma Ci się prawo nie podobać. Ale czy jeżeli piszesz, że ,,wszystko co się pisze negatywnego o tej firmie potwierdziło się już na rozmowie kwalifikacyjnej" to jest to fair ? Jest tyle firm chłopie... nie wyszło, trudno no to trzeba spróbować kolejnej. Pozdrawiam serdecznie

Milena

No Michał... Brawo brawo. Tak, masz absolutną rację. Klientka, którą naciągnęłam pół roku temu na ubezpieczenie od ciężkich zachorowań właśnie zachorowała na nowotwór. Została jej zorganizowana cała opieka medyczna łącznie z transportami i aktualnie jest w trakcie leczenia w Stanach ( zarobiłam za to 90 zł a klientka ma ub. na 1 mln Euro rocznie). Inna klientka, która dokładnie 11 miesięcy temu nie chciała polisy na mieszkanie, ale jej ją wcisnęłam - właśnie dostała dużo pieniędzy z powodu zalania mieszkania - ( zarobiłam na tym 26 zł, a klientce towarzystwo wypłaciło 20 000 zł ). Klient, któremu wcisnęłam AC auta, mimo, że nigdy go nie kupował 2 miesiące temu się bardzo ucieszył, bo kiedy chciał pojechać do pracy a auto zostało skradzione spod domu, dostał wypłatę i mógł sobie kupić nowe ( zarobiłam na tym 75 zł a klient dostał 19 000 zł). Cóż za zarobek, no na prawdę tak się wzbogacam, że aż nie wiem gdzie te miliony monet ukrywać. Wy chyba nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie, albo nigdy nie byliście w trudnej sytuacji. Produkty, które oferujemy to nie produkty firmy OVB Allfinanz tylko produkty szanowanych firm ubezpieczeniowych i banków. Każdy dzień w mojej pracy potwierdza, że im częściej WCISNĘ komuś te produkty i usługi tym rzadziej ludzie muszą się martwić o to, że sobie nie poradzą. Dlatego pozdrawiam hejterów i lecę doszkalać się we wciskaniu tych bardzo niepotrzebnych usług, które uratowałyby Wam (usunięte przez administratora) gdybyście byli na tyle mądrzy żeby z nich skorzystać. Przepraszam za słowa, ale to jest poniżej pasa.

To ja
@Milena

Brawo Milena! Popieram Cię w 100 %. Szkoda, że Polakom trudno wytłumaczyć to, co dla cywilizowanych ludzi jest oczywiste.Typowy Polak nie będzie się ubezpieczał, bo po co? Nie będzie zbierał na emeryturę, no gdzie to oszczędzać przez 25 lat !!! To nienormalne, przecież działa kuchnia Świętego Alberta pójdę na emeryturze na obiad, może pomoc społeczna coś dorzuci i oczywiście ZUS wypłaci co miesiąc jakąś kasę. W razie choroby rozpacz i bieda dla całej rodziny, ale co tam, może mnie to nie spotka albo jakoś tam będzie....Typowy Polak ! Jak ktoś jest rozsądny i myśli perspektywicznie, jest dziwny. Ktoś, kto sprzedaje ubezpieczenia jest naciągaczem , manipulantem, samo zło.Ile pokoleń musi minąć, żebyśmy jako społeczeństwo zmądrzeli i zaczęli myśleć. Pokutuje ciągle socjalizm- wszystko ,,się należy''.A świat się zmienia.Dobrze mieć abonament medyczny, bo zdrowie najważniejsze, ubezpieczyć się od choroby, żeby dzieci miały co jeść, jak zostanę inwalidą, ubezpieczyć życie, żeby dzieci nie żyły z renty socjalnej, jak mnie zabraknie....Czy to coś dziwnego ?

Sylwia
@To ja

@To ja, ciekawi mnie jakie są możliwości rozwoju w OVB. Widuje się ogłoszenia poszukujące kandydatów na stanowiska kierownicze. Czy firma preferuje osoby z zewnątrz bardziej niż obecnych pracowników? Jak wygląda drogą awansu?

Rt

W większości przypadków? Co to znaczy ? Które dokładnie ,,te" produkty ? Firma napisała, że ma ich 200.

OVB Allfinanz Polska

Szanowni Państwo, Jesteśmy wiodącą firmą w zakresie doradztwa majątkowego na światowym rynku. Dzięki 50 letniemu doświadczeniu a także zwiększającej się każdego roku liczbie pracowników jesteśmy przekonani, że system pracy, jaki oferujemy jest dla nich satysfakcjonujący. Dewizą, jaką się kierujemy jest pomoc klientom w zdobyciu zamierzonych celów przy jednoczesnym zabezpieczeniu najważniejszych obszarów: życia i zdrowia. Zależy nam, aby w naszym gronie znalazły się osoby ambitne i rzetelne. Od 2017 roku dwukrotnie otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Unii Europejskiej za wysoki standard obsługi klienta i oczekujemy, że nasi współpracownicy do każdego spotkania będą podchodzili z odpowiednim zaangażowaniem. Ścieżka kariery, jaką oferujemy uwzględnia możliwość awansu na stanowisko kierownicze, ale wiąże się to z wykazaniem się przez pracownika przede wszystkim profesjonalizmem i odpowiedzialnością nie tylko w trakcie starania się o awans, a również i po nim. Odwołując się do zawartego komentarza chcielibyśmy rozwiać wątpliwości i poinformować, że wynagrodzenie pracownika za sprzedaż produktu Best Doctors, w zależności od stanowiska, jakie się obejmuje wynosi między 79,20 zł. - 277,20 zł. i jest wypłacane za każdy rok trwania umowy. Prosimy, aby na Forum pojawiały się merytoryczne opinie, oraz aby pytania kierowali Państwo bezpośrednio do nas na adres Centrala@ovb.com.pl. Informujemy, że jesteśmy w trakcie otwierania nowych placówek w Łodzi oraz Łomży i tym samym zachęcamy do przesyłania CV na powyższy adres. Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Jaki jest styl zarządzania kadrą w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.?

to ja

Jesteś na własnej działalności , chyba że masz status studenta lub umowę o pracę .Jesteś pośrednikiem wiodących firm na rynku, wszyscy partnerzy są pod KNF. Pracujesz sam na siebie.Może to być główne źródło dochodu lub praca dodatkowa.Jest jasna ścieżka kariery, wszyscy mają równe szanse. to firma z zupełnie innym , sprawiedliwym systemem zarządzania i awansu . W Polsce niestety nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni, dlatego tyle dziwnych opinii. Na Zachodzie to norma, u nas jeszcze pokutuje PRL.....Szczegóły u doradców.

Kaja
@to ja

Jestem na b2b i jest ok. Dostaje pensję na czas, Dostałam już awans po 2 miesiacach prscy. Nauczyłam się dużo o rynku ubezpieczeniowym co jest przydatne w życiu. Trochę niefajnie takie brzydkie rzeczy pisać bez konkretnych argumentów ale hejt był jest i będzie. Trudno. Cieszę się, że jestem gdzie jestem

ja mogę napisać to samo tylko w drugą stronę. Przyjdźcie do OVB bo dzięki nim mam 90 000 zł i będzie to tak samo wiarygodny wpis

to ja

a na jakim produkcie, której firmy ? OVB nie ma swoich produktów , jest pośrednikiem, może więcej szczegółów ? Tak można każdego oczernić. W jaki sposób zniknęły te pieniądze, czy zgłosiłeś już przestępstwo. Jeśli nie, to firma może Ciebie podać do sądu o takie, to poważne oskarżenie !!!

C.D.

Na jakiej podstawie straciłeś 90 tyś ? To jakaś kara za coś ???

Xxxx

Najlepsza firma na rynku, polecam wszystkim

Waldemar

Dobry wieczór, W dniu dzisiejszym udałem się do placówki OVB, bo potrzebowałem ofertę na ubezpieczenie auta. Odbyłem z pracownikiem sympatyczną rozmowę, w trakcie której kalkulował dla mnie różne oferty. Użył bardzo trafnych argumentów, aby przekonać mnie do zmiany bieżącego ubezpieczyciela i powiem, że udało się. Wyszedłem z poczuciem zadowolenia i dużo szerszym a tańszym ubezpieczeniem. Polecam firmę OVB

Witam,(usunięte przez administratora) Pracowałem tam prawie rok i poznałem OVB na tyle, żeby przejrzeć na oczy(usunięte przez administratora). Dodam, że pracowałem w austriackim oddziale. Początki miałem podobne do wszystkich, którzy tam pracowali...telefon od Pana, który nie chciał podać nawet nazwy firmy, jedynie adres(to wzbudziło moje 1 podejrzenia bo dobre firmy przeważnie chwalą się własną marką, a na pewno jej nie wstydzą), następnie rozmowa kwalifikacyjna- formalność, jak się okazało później, przyjmują wszystkich jak leci, byle na Nim zarobić. Na pierwszych szkoleniach sprawiają pozory jakich dawno nie widziałem, czułem się jakbym dostał jakąś życiową szansę, wycieczki, awanse i duża kasa.... oczywiście od razu analizy i doradztwa z przełożonym. Najgorsze było to, że nie wiedziałem co tak naprawdę sprzedaję (usunięte przez administratora) bez mówienia konkretów, po około pół roku wiedziałem więcej od mojego(usunięte przez administratora), ponieważ zacząłem czytać na temat oferowanych produktów i interesować się finansami, bywały też momenty, gdy (usunięte przez administratora) Ale wracając do mojej "kariery", po początkowej ekscytacji i chęci zrobienia dużej kasy, w końcu przejrzałem na oczy i oto moje wnioski: - szkolenia: są, czasem nawet ciekawe, gdy przyjedzie jakaś osoba z nowym produktem do omówienia ale poza tym tylko motywacja i podsycanie marzeń o wielkiej karierze, często prowadzący nie mają pojęcia o czym się wypowiadają a zadanie pytania na temat oferowanego produktu wiąże się z (usunięte przez administratora) wymijającą odpowiedzią; raz na kwartał są organizowane płatne szkolenia(150zł) mające na zadaniu motywację, lecz nie można z nich zrezygnować jeśli chce się awansować; (usunięte przez administratora)żeby nie uogólniać spotkałem kilka ale dosłownie kilka osób, które interesują się finansami i mają dużą wiedzę ale przeważająca część to osoby, które bazują na utartych tekstach ze szkoleń i nawet nie mają zamiaru uczyć się czegoś samemu, bardziej dociekliwi klienci to wyczuwają na szczęście; - oferowane produkty- tak naprawdę jest to loteria bo większość nie ma pojęcia co sprzedaje, tyle co im przełożony kilka słów wspomniał żeby sprzedawać ten produkt bo "jest dobry" a tak naprawdę, jest z niego najlepsza prowizja; - pieniądze - można zarobić i to nieźle ale pieniądze równie szybko napływają jak i trzeba je oddać bo nikt nie dba o już zrobionych klientów (usunięte przez administratora) Podsumowując jest to praca dla ludzi ślepo dążących do celu, (usunięte przez administratora) bo wtedy możesz tam naprawdę daleko zajść

Przykład byłego pracownika ^ "gwiazdy". Napiszę krótko, OVB jest dla zgranych, uczciwych i konkretnych ludzi. To że ktoś ^ otrzymał możliwość współpracy i potraktował ją jak łup, długo w tej pracy nie popracuje, ponieważ wymaga ona cierpliwości, wytrwałości i zaangażowania. Jeśli dla "Byłego pracownika" kwestię związane z zabezpieczeniem finansowym na wypadek choroby, inwalidztwa czy emerytury to pozory, pokazują jakim naprawdę człowiekiem jesteś i ile jesteś wart dla rynku. Cieszę się, że nie pracujesz już w OVB, życzę Ci powodzenia na rynku i pokory. Pamiętaj "Były pracowniku" klient to człowiek, a nie łup.

Iwona

Wiadomo, że ludzie kierują się opiniami w internecie, które zwykle są pisane pod wpływem emocji lub na podstawie swoich przemyśleń i systemu wartości. Baaa ! badania pokazują, że choćby kawa w automacie na socjalu była inna niż wspomniano na rekrutacji to człowiek już ma prawo do ogromnego oburzenia i leci pisać komentarze, że w firmie kłamią. To co dobrego mogę powiedzieć o firmie na podstawie swoich już 3 letnich doświadczeń - firma, która daje ogromne możliwości rozwoju, firma, która inwestuje w pracownika i docenia go różnymi nagrodami za wysiłek w powierzane zadania, firma, w której wypłata jest zawsze na czas, praca, którą można pogodzić z inną pracą/ studiami/ życiem rodzinnym. To rzecz normalna, że każda praca może mieć swoje plusy i minusy, jeden oceni ją jako ,,najlepszą szansę w życiu" a inny stwierdzi, że ,,jest to praca dla ślepo dążących do celu" - pytanie, ile ludzi w tych czasach potrafi walczyć o swoje cele a ile decyduje się żyć na warunkach jakie narzuca mu jego wynagrodzenie ? Nie nazwałabym tego ślepym dążeniem do celu tylko realnym wpływem na swoje wynagrodzenie co jest akurat ogromnym atutem, ponieważ w wielu firmach taki przywilej nie istnieje. Dużo ludzi jest przyjmowanych - to prawda - ale wynika to z faktu, że w naszej branży sprawdza się określony zbiór cech osobowościowych - przede wszystkim pracowitość, sumienność, samodyscyplina, prawdomówność, otwartość i wysokie aspiracje - co nie jest możliwe do ustalenia na rozmowie rekrutacyjnej a co wpływa potem na dopasowanie się do środowiska pracy, efekty swojej pracy, ww. rozwój osobisty a także umiejętność profesjonalnej obsługi naszych klientów. Krytykowane są tu sprawy, które wiele ludzi rozważa jako ogromne atuty w wyborze pracy. Liczba pracowników OVB nieustannie się zwiększa a firma decyduje się na otwieranie kolejnych biur. Musi być więc dużo więcej doświadczeń, perspektyw i spojrzeń niż zostały opisane w powyższym komentarzu. Pozdrawiam serdecznie

Olek

Cześć, Pełnoletnie osoby raczej samodzielnie dokonują decyzji jakie aktywności zawodowe chcą podejmować. Jeżeli brat pracuje to znaczy, że najwyraźniej chce to robić. Pozdrawiam

Magda

Witam Ja wspolpracowałam z OVB w Madrycie kiedy firma miała swoją siedzibę na Luchana. Niestety mam bardzo złe wspomnienia. To co mi obiecano nie zostało spełnione. Mój własny szef podpisywał się pod moimi klientami i dawał mi 20 euro od kontraktu pod stołem. Kilka miesięcy po odejściu ja i moja koleżanka otrzymałysmy list z bufetu adwokacjiego że za niedotrzymanie umowy musimy zapłacić karę.Jak dobrze pamiętam kwota wynosila 150 euro. Moja koleżanka miała do zaplaty ponad 250. Przypuszczam że gdyby nie telefon do Warszawy do Konrada być może sprawa zakończyłaby się w sądzie. Nie dałam za wygrane OVB bo są nieuczciwy. Pozdrawiam wszystkich naiwnych. Ja też byłam również jako klient.3 tyś euro poszło się paść,nie mówiąc o moim czasie i mizerii którą zarobiłam. Nie polecam współpracy z tą firmą.

@Magda

Szanowna Pani, Dobre imię buduje się latami, a nieodpowiedzialne zachowanie pojedynczych osób może zniweczyć pracę wielu tysięcy pracowników. Dlatego nie pozostajemy obojętni wobec wszelkich niepokojących sytuacji i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Centralą. Opisane przez Panią zdarzenie powinno być zgłoszone niezwłocznie drogą oficjalną, tak aby jak najszybciej się do niego odnieść. Droga oficjalna jest właściwa, ponieważ daje szanse do zweryfikowania ewentualnych nieprawidłowości i podjęcia odpowiednich działań, a dla firmy, takiej jak OVB, która od 50 lat działa na europejskim rynku, obecnie w 15 krajach i ciągle się rozwija, to szczególnie ważne. Od momentu założenia firmy w Niemczech, a następnie jej spółek w kolejnych krajach europejskich, działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne i to się nie zmienia. Jesteśmy otwarci na wszystkie zapytania i zapraszamy do kontaktu na adres Centrala@ovb.com.pl. Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Lol

Żeby zakładać działalność i współpracować z firmą trzeba być przede wszystkim pewnym. Skoro firma nie może zaoferować Ci podstawy, a pieniądze masz tylko z prowizji od sprzedanego ubezpieczenia(usunięte przez administratora)

CTS
@Lol

Błagam, ręce opadają. Proszę przeczytać na wikipedii co to jest "piramidka" i wtedy się wypowiadać. Nie będę się rozwijał w odpowiedzi naten post, ponieważ jest poniżej poziomu inteligencji. Aż strach pomyśleć, że takie osoby pracowały w OVB, ale na szczęście takie gwizdy są szybko gaszone ;)

Wiktor

Nie mogę nic zarzucić firmie, dobrze wykonana praca. Polecam

Bartosz
@Wiktor

w 4 dni dostałem wypłate odszkodowania po szkodzie w mieszkaniu. 1100 zł na naprawę sufitu jak przeciekło z zewnątrz po ulewach.

Aldona

Witam, super kampania, chciałabym tylko napisać, że uważam, że nasza praca jest ludziom bardzo potrzebna i na co dzień mierzymy się z różnymi sytuacjami, kiedy faktycznie w krytycznych dla ludzi momentach pomagamy. Dlatego zachęcam kandydatów do aplikowania a zadowolonych klientów do podzielenia się opinią - merytoryczną jak mówi Pan Linda :)

Radosna

Hej Smutny, to bardzo dobra wiadomość, że masz niezłą emeryturę. Według prognoz pokolenie, które ma teraz 20-26 lat kiedy przejdzie na emeryturę już niestety najprawdopodobniej nie będzie mogło liczyć na wsparcie Państwa i aktualny system emerytalny. Staje się on niewydolny. Najlepszym rozwiązaniem jest prywatne zabezpieczenie na ten okres. Coraz więcej młodych osób decyduje się na rozmowę i zabezpieczenie tego obszaru. Sama korzystam z produktu oszczędnościowego z gwarancją wypłaty na koniec minimalnie wpłaconych pieniędzy. Patrząc na cały rynek i na to, że rozwiązania jakie oferuje nie są IDEALNE, każde ma swoje plusy i minusy wybrałam dobrze opłacalne dla siebie rozwiązanie. Firmę OVB polecam za jakość obsługi i podejście do klienta.

OVB Allfinanz Polska

Zasady podjęcia współpracy z firmą OVB są jasno określone i zgodne z obowiązującym prawem. Zamieszczanie bezpodstawnych zarzutów to szkalowanie firmy. Jeśli uważa Pan/ Pani, że nastąpiło naruszenie prawa, proszę zgłosić konkretne fakty do Centrali OVB na adres ovb@hq.ovb.com.pl. Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Zostaw merytoryczną opinię o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 36 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.