OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.

agnes 2011-04-02 12:54:25
Totalna sciema nie polecam piramidka finansowa podpiszesz niby umowe o prace a za miesiac przyjdzie ci placic 700 zl
sas 2011-05-19 20:11:03
Agnes a byłaś na rozmowie tam jakiejś u nich?
yudi 2011-05-22 19:30:40
Ja byłam, miły gościu, fajna atmosfera rozmowy, niestety jadę do poznania na mgr wiec tam będę szukała.
gw 2012-01-05 12:04:39
nie warto czlowiek sie tylko najezdzi na szkolenia, egzamin to wielka sciema, wszystko na pierwszy rzut oka profesjonalnie ale po blizszym kontakcie wychodzi prawda. zwykla piramidka, traktowalem to jako prace dodatkowa przez kilka tyg jedynie utopilem pieniadze w dojazdach do klientow
świeca 2016-04-22 22:05:39
zarobki @anonim to jedno ale jak idziesz na doradce albo sprzedawce to najważniejsze ile procentowo procentowo byśmmy dostali prowizji. ciekawe o co chodzi u nich na stronie z różnieniem doradcy i współpracownika
Zostaw swoją opinię o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.