Opinie o OVB Allfinanz Polska Gorlice w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OVB Allfinanz Polska Gorlice. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OVB Allfinanz Polska Gorlice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OVB Allfinanz Polska Gorlice w Krosno

Edi Nowy wpis

@OVB Allfinanz Polska można do Was aplikować teraz?

@Edi

Dzień dobry, Oczywiście tak ! :) Zapraszamy do aplikowania na adres Centrala@ovb.com.pl Pozdrawiamy OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska Nowy wpis

Szanowni Użytkownicy, Dziękujemy za Wasze zgłoszenia i uczestnictwo w kolejnych Drzwiach Otwartych, a także liczne aplikacje, które nadsyłacie. Zapewniamy, że trafiają one do odpowiednich oddziałów najszybciej jak to możliwe. Cieszymy się, że chcecie dołączać do zespołów OVB Allfinanz i wspólnie z nami zabezpieczać obywateli na trudne sytuacje. Chcielibyśmy zachęcić Was do śledzenia naszego bloga na stronie internetowej. Poniżej ciekawy artykuł dotyczący tego, dlaczego to właśnie naszym Doradcom warto powierzyć swoje bezpieczeństwo. www.ovb.pl/blog/artykul/zalety-doradztwa-ovb-poznaj-trzy-wazne-powody-aby-z-niego-korzystac.html Przypominamy, że wszelkie zapytania można wysyłać na adres Centrala@ovb.com.pl Pozdrawiamy serdecznie OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska Nowy wpis

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą ! Jesteśmy uradowani mogąc odpowiadać na tak wiele maili i zapytań, które do nas kierujecie. Jako wiodąca od 1970 roku w Europie firma konsultingowa w zakresie usług finansowych stawiamy na kompleksową współpracę z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta, a także zasady otwartej komunikacji, wzajemnego szacunku i profesjonalizmu. Ostatnio otrzymujemy coraz więcej zapytań dotyczących Drzwi Otwartych OVB. Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa dokładamy starań, aby zapewnić nasze usługi chroniąc wzajemnie swoje zdrowie. Dlatego wszelkie konsultacje, dobór produktów ubezpieczeniowych, czy też inne tematy możecie omówić z Doradcą na spotkaniu video lub przez telefon. Przypominamy, że takie spotkanie jest dla Państwa bezpłatne, ale ze względów organizacyjnych musi zostać poprzedzone mailowym zgłoszeniem na adres centrala@ovb.com.pl. Zapraszamy do kontaktu ! Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Kinga12223

Jestem bardzo pozytywnie mile zaskoczona pracą dla tej firmy. Jako nowy pracownik czuję się mocno wspierana przez swoją kierowniczkę, pomaga mi we wszystkim, regularnie się kontaktuje. Mam już pierwsze sukcesy na koncie może nie, że klienci, ale odważyłam się żeby przedzwonić do klientów i tak samo coraz częściej czuję, że rozmowy z innymi dają mi satysfakcję, że lepiej potrafię argumentować swoje myśli. To jest dla mnie bardzo ważne. Polecam.

Teresa
@Kinga12223

A co możesz powiedzieć na temat atmosfery między pracownikami w tej firmie?

Firma OVB Allfinanz Polska Gorlice poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
OVB Allfinanz Polska

Bardzo dziękujemy wszystkim za podzielenie się opiniami na temat OVB Allfinanz Polska. Informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas bardzo ważna! Z zaangażowaniem śledzimy poniższą dyskusję, wyciągamy wnioski i dzięki Wam możemy wprowadzać wiele usprawnień. Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy. Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o kontakt pod adresem centrala@ovb.com.pl z podaniem szczegółów i personaliów uczestniczących w nich osób. Będziemy wdzięczni za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami :) Jednocześnie informujemy, że aktywnie prowadzimy rekrutację na stanowisko doradcy klienta do biura w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krośnie oraz Rzeszowie. Nasz zespół to grono złożone z różnorodnych osobowości. Niektórzy, z naszych najlepszych pracowników trafili do nas nie mając jeszcze doświadczenia w branży. Dlatego w podjęciu zatrudnienia nie jest przeszkodą, jeśli nie posiadasz doświadczenia w branży finansowej. W OVB każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej, swojemu zaangażowaniu i uzdolnieniom. Mamy pozytywne nastawienie, regularnie się szkolimy, więc pomożemy Ci zbudować bogate portfolio doświadczeń. Aplikacje można przesyłać wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej w zakładce kariera https://www.ovb.pl/kariera.html lub na adres mailowy centrala@ovb.com.pl ze wskazaniem miasta, w którym chciałbyś/ chciałabyś podjąć pracę. Pozdrawiamy serdecznie! OVB Allfinanz Polska

Krysia

Heloł ! Powiem jedno ! Robią fajną robotę. Przykładają się.

Krystyna

Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej wszystkim polecam :)

Milena

Współpracuję z firmą od pół roku, praca dla potrafiących się zaangażować. Jaka praca taka płaca. Jesli się rzetelnie pracuje to zarobki przewyższają oczekiwania, jeśli się siedzi na pupie to nie będzie się na początku zarabiało. Atmosfera super i jasno określone warunki współpracy.

Jacob

Nie kumam tych naegatywnych opinii, mój kolega tam pracuje i zachęcił mnie żebym z nim pogadał OVB. Stwierdziłem że skoro korzystam już z ubezpieczeń to czemu nie miał by sprawdzić czy nie można czegoś polepszyć. Okazało się że w skali roku zaoszczędził mi 400zł na ubezpieczeniu mieszkania i auta przy lepszym zakresie. Dodatkowo mamy pogadać jeszcze o prywatnej opiece medycznej. Dla mnie jest ok, zaoszczędziłem pieniądze i czas. Polecam

ef

Współpracowałam z nimi kiedyś. Powiem jedno - TRAGEDIA!! Poziom wiedzy z zakresu finansów, jaki reprezentują "doradcy"...... poniżej podłogi. Zresztą wystarczy spojrzeć na ich wykształcenie. Za to poziom ściemniania, udawania, lansowania się na experta - znakomity! Szkoda słów.

Karol66
@ef

@ef Nie wiem o co Ci chodzi, zawsze oczerniasz byłego pracodawcę ? Przykro, że w taki sposób piszesz o swoich kolegach w takim razie, i podziel się może gdzie teraz robisz ,,karierę" ? Czy wymyślasz znów jakieś z palca wyssane rzeczy bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ?

OVB Allfinanz Polska

Serdecznie witamy wszystkich Użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie OVB Allfinanz Polska. Bardzo dziękujemy za Państwa wpisy. Dokładamy wszelkich starań, by być wszędzie tam, gdzie podejmuje się zagadnienia związane z pracą w naszej firmie. Wykorzystując nowy środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczowy obraz pracy w naszej firmie. Dostrzegliśmy, że poruszają Państwo różne kwestie dotyczące oferowanych przez nas warunków zatrudnienia. Jako rzetelna, odpowiedzialna firma pragniemy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Uważamy, że dialog pozwoli Państwu poznać OVB, naszą wizję i nasze wartości. Chcemy wciąż się doskonalić, dlatego słuchamy Państwa cennych sugestii, aby wyciągnąć z nich wnioski. Jesteśmy gotowi na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym nam szczególnie zależy. W związku z tym, wszelkie trudne i wymagające wyjaśnienia kwestie prosimy opisywać na adres centrala@ovb.com.pl. Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Alicja

Chcecie poznać OVB Allfinanz Polska bliżej? Myślicie o zatrudnieniu w powyższej firmie? Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę internetową w celu poznania więcej szczegółów: http://www.ovb.pl/kariera.html

maja

Przeglądałam właśnie stronę internetową OVB Allfinanz Polska Gorlice. Jeśli jest ktoś zainteresowany - jest tam specjalna zakładka dla osób poszukujących pracy z formularzem zgłoszeniowym osób chcących wziąć udział w rekrutacjach.

paulina88

Pszemko, nie przejmuj się, ja też nie mam za dużego doświadczenie ale nie boję się i chętnie wyślę do OCB moje cv i list motywacyjny. nie wolno się poddawać. tym bardziej że słyszyłam pewne plotki że niby jakieś wielkie zwolnienia i zatrudnienia mają być w tej firmie - ktoś wie coś więcej o tej sprawie i czy to prawda jest?

Mikołaj Wilgosz

Oczywiście, że możemy zostać, ale wymiana informacji na forum zawsze jest bardzo ograniczoną formą konwersacji. Najwięcej można dowiedzieć się podczas normalnej rozmowy. Ja nie zdecydowałem się na współpracę z OVB, ponieważ pracuję w zupełnie innej branży i przynosi mi to zdecydowanie satysfakcjonujące zarobki. Jeśli chodzi o OVB to nie jest to łatwa praca, ale można zarobić tam naprawdę duże pieniądze. Ale rzecz w tym, że OVB pracuje w systemie MLM, co nie każdego satysfakcjonuje, nie każdy też rozumie system i wynikające z niego korzyści. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś szczegółowego, niech śmiało pisze na maila: mikolajwilgosz(at)gmail.com Ktoś zapytał o zarobki. Nie da się jednoznacznie tego określić, ponieważ nie ma tu żadnej podstawy, a wypłaty zależą tylko i wyłącznie od wyników. MLM umożliwia zarobki zerowe, jeśli ktoś w ogóle nie pracuje, a z drugiej strony może być 50 000 zł za miesiąc, jeśli ktoś dobrze to robi. W OVB zarabia się dobrze, ale wymaga to też dużo zaangażowania. Ja dla porównania czasem w swoim MLM zarabiam 0 zł za godzinę, a czasem 7500 - 12 000 za godzinę. Więc da się i zarobić mało, i dużo. Pozdrawiam

Pracowałem w tej pseudo firmie...i krótko zwieźle i na temat PORAŻKA!!!! czy to Krosno czy to Gorlice czy Warszawa jedno wielkie (usunięte przez administratora). tak może zarobisz 4 tys ale liczcie się z tym że predzej czy póżniej trzeba to oddać, to tyle;))

Zaba

xrobert - 2012-12-16 11:02:13 Witaj Goska daj jakies namiary, chetnie porozmawiam, ale pozytywy mnie interesują. [usunięte przez moderatora]Nie ma się co przejmować opiniami typu "banda nieudaczników" itp.... Korporacja o 40-to letnim stażu na rynku allfinanz w Europie... w Polsce od 20 lat.. i tak przetrwa takie pożałowania godne opinie :) Zawód doradcy jest jednym z najtrudniejszych zawodów na świecie - dlatego nie każdy się nadaje - ale nie chce zrozumieć jak sobie nie radzi. A nieudacznicy, którzy chcieli SZYBKO i bezboleśnie (czytaj - bez wysiłku) zrobić karierę wypisują brednie jakich dużo w sieci... Pozdrawiam gorąco!

xrobert

goska

Pracuję już jakis czas fajna atmosfera pracowałam wcześniej w ubezpieczeniach i jak ktoś myśli że klienci sami przyjdą a ktoś zarobi 4000 to się myli trzeba szanować ludzi dokładnie wytłumaczyć i jest ok a przyjdzie jakiś cwaniaczek porobi tydzień i co.ja awansowałam na kierownika i trzeba troche się opracować żeby do czegoś dojść nie słuchaj (usunięte przez administratora) i rób swoje

onaa

hej... mam pytanie odnośnie pracy w OVB.... mam ropocząć tam prace, chcialabym sie dowiedziec na czym konkretnie ta praca polega? jakie zadania beda do mnie nalezec? tylko prosze nie pisac mi tu komentarzy jaka to tandetna firma.... chca ja znac od strony samych superlatyw!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OVB Allfinanz Polska Gorlice - Krosno

• Jak się pracuje w OVB Allfinanz Polska Gorlice?

Zobacz opinie na temat firmy OVB Allfinanz Polska Gorlice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OVB Allfinanz Polska Gorlice?

OVB Allfinanz Polska Gorlice